Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 15:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 267 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-06-19 17:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 22:56
Pranešimai: 218
Miestas: Kaunas
Skype: jovis_j
Vardas, Pavardė: Jovaldas Januskevicius
myciokas rašė:
"man p... ar jis vogtas ar ne" ir t.t.


Labai blogai, kad tau p... ;(
Neturiu tikslo moralizuoti, bet toks požiūris skatina vagystes ir vagims sukuria rinką kurioje jie realizuoja savo grobį ... mes visi su tokiu požiūriu prie to prisidedam tiesiogiai ... aš esu kategoriškas šituo klausimu ir geriau neturėsiu daikto arba taupysiu metus ar du, bet nepirksiu vogto ... o jei perkant kils įtarimas tai tikrai pasitikrinsiu visomis įmanomomis priemonėmis ...
Taip sutinku, žmogiška, ieškoti kur galima gauti pigiau, bet ...
Nieko asmeniško :) Čia kaip ir visur veikia rinkos dėsniai ... yra paklausa bus ir pasiūla ...
Užduokim sau klausimą ką mes kiekvienas padarėm, kad užkirsti tam kelią? Ar norim, kad Lietuvoje būtų galima ramiai palikti dviratį su elementaria spyna? Ar norime būti apvogti, apiplėšti ar nudurti dėl 10 lt.?
Policija bus bejėgė jei mes visi skatinsim vagių verslą ir nereikia tada baksnoti pirštais į Policiją ... mol jie nieko nedaro ... o ką pats padarei šiuo klausimu ?

_________________
Fuji Sunfire 1.0
Trek 1.7


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-19 21:06 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-23 23:03
Pranešimai: 441
Miestas: Vilnius
Jei gerai perskaitytum mano postą dar kartą, tai čia ne man "p..." o citavau kai kurias frazes :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-19 22:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-28 20:10
Pranešimai: 180
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tomas
Bet tai ginčijatės vos ne dėl ginčo.
Pirmiausia, tai jokios forumo taisyklės nepakeis to, kad žmogus norintis pirkti vogtą dviratį, tokį ir nusipirks. Be to net forumo moderatoriai yra niekas ir jie neturi jokios teisės reikalauti pateikti vienus ar kitus dokumentus. Kas galėtų tai padaryti, tai mokesčių inspekcija, policija - kitaip sakant - VRM struktūros. Bendrai pažiūrėjus, per didelis įtarumas ir kabinėjimasis prie kiekvieno dviračio su įtarimais - patikėkit - jau yra liguistumo požymis. O be to, neigiama ir agresyvi reakcija visada ugdo neigiamą ir agresyvų atsaką - kuo įkyriau bandoma rodyti, kad dviratis gali būti vogtas, tuo labiau norės žmonės ignoruoti tokius priekaištus ir jiems priešintis. Čia lygiai taip kaip su smurtu - smurtas gimdo smurtą.
Antra. Kaip bebūtų yra iš tikro labai negražu kai žmogus pristato savo pirkinį (kurį jis gal ir naiviai tikėdamas manosi įsigijęs legalų ir nevogta), o atėjęs kitas forumietis puola dėl „dviračio kilmės“. Tokie priekaištai nei forumui grožio suteikia ir nelabai forumiečiams patinka. Bet jei jau kyla abejonė dėl to dviračio „kilmės“ tai ir iš tokių neviernų pusės būtų teisinga mestelėti įrodymų, kad šis daiktas gali būti negeros „kilmės“.
Vienas iš dalykų kaip galima teisingai reaguoti į vogtą dviratį - boikotuok vagį ir jo klientą. Pristato dviratį - negirk ir nepeik. Iškilo bėdų - esi pastebėjęs, kad klausia įtartino dviračio savininkas - nepatark, nepadėk spręst problemų.
Žiūrint visokiais marketinginiais požiūriais turėtų atsirasti vos ne prekės ženklas „Nevogtas“. Žinoma prie to turi prisidėti ir dviračių pardavėjai sukurdami tokį ženklą, sukurti jo vertę, kad visi norėtų tą ženklą turėti ant savo dviračio ir t.t. Bet vis tiek, Lietuvoje kalčiausias Kubilius...
Ką šis forumas gerą turi - tai gerai žinomo vagių turgaus internetinio domeno neleidžia lengvai pateikt. Tokių/panašių idėjų ir reikia toliau siekiant kovoti su „neaiškios kilmės“ dviračiais.

PAPILDYMAS:
Dar šovė mintis į galvą, kad forume gali būti „gėdos stulpas“ ar „gėdos siena“ (kaip pavadinsi - nepagadinsi). Pvz. kas nors forume išsireikš, kad „man p..ui dviračio kilmė“ - tokius pasisakymus su aiškiai matomu pasisakiusiojo pseudonimu galima būtų ir „klijuoti“ ant tokio „stulpo“. Pvz. esu aš pats turėjęs asmeninį klausimą, prašymą patarimo dėl dviračio, kuriame buvo pasisakyta taip: „svarbu, kad nebūtų Lietuvoje vogtas“. Perskaitęs tą AŽ labai norėjau, kad toks gėdos stulpas būtų - būčiau paviešinęs, kad kiti tokiam jokių patarimų nedalintų - beliko boikotuot.

_________________
Ant dviejų ratų be saugos diržų saugiau


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-19 22:46 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-23 23:03
Pranešimai: 441
Miestas: Vilnius
Tuom viskas ir pasakyta
KirminuX rašė:
Vienas iš dalykų kaip galima teisingai reaguoti į vogtą dviratį - boikotuok vagį ir jo klientą. Pristato dviratį - negirk ir nepeik. Iškilo bėdų - esi pastebėjęs, kad klausia įtartino dviračio savininkas - nepatark, nepadėk spręst problemų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-19 23:53 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-05-11 23:34
Pranešimai: 225
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Nerijus
čia paprastas dalykas,tegu visi prieš dedami savo dviračio foto ideda ir viena nuotrauka kur nufotografuotas rėmo numeris,ir tiem kam paranoja dėl vagysčių galės visur jieškot informacijos ar jis vogtas ar ne.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-20 00:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-28 20:10
Pranešimai: 180
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tomas
Kol nėra aiškios reglamentuotos dviračių registracijos, kažkuo panašios į automobilių (o jos tikiuosi ir nebus, nes kitaip būtų mirtis dviračių populiarumui), tol nemažiau 90% pavogtų dviračių rėmų numeriai niekur neregistruoti. Naudos iš to numerio skelbimo, kaip iš ožio pieno.

_________________
Ant dviejų ratų be saugos diržų saugiau


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-20 08:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-13 13:58
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Artūras
... ir dar atsiras tokių gudručių, kurie parašys policijai pareiškimą, kad pavogtas dviratis, kurio dokumentų neranda, bet atsimena rėmo numerį ir visai netyčia po kiek laiko forume pamato būtent "savo" dviratį, kurį paskutinis vartotojas pirko būtent pagal skelbimą iš visiems žinomos svwetainės :lol: Ot įdomus ginčas gautųsi :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-20 18:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-08-29 13:01
Pranešimai: 284
Mano pasiūlymas būtų atsakingiau suteikinėti moderavimo teises neaiškiems ir nekompetetingiems asmenims. Jei jau prašoma pateikinėti "įtartinų" dviračių kilmės istorijas, tai galbūt galima ir kaikurių asmenų prašyti, pavyzdžiui, sveikatos būklės aprašymo? Ironizuoju, bet jau žinokit nei juokinga, nei graudu darosi stebint kas forume darosi. Siūlyčiau pailsėti nuo darbų ir pasivažinėti gryname ore. Peace.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-20 23:16 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Forume nėra toleruojami vogti dviračiai ir požiūris "man nesvarbu kad vogtas, bele pigu". Tai tu coldblooded apsiramink čia nesiputojęs, kaip į uodegą įkirptas.
Kaip rašė GD kitam forume, tokia šalis, kad dalis gyventojų jau nebeskiria, kur gėris kur blogis. Jau nebuvo kam mokyti, kad vogti - nuodėmė ir nusikaltimas. Nes aplink vagystės toleruojamos ir iš jų prakutę garbinami, o kiti ima už pavyzdį. Ir renka visokius uspaskichus į seimus ir europarlamentus, kelia į populiarumo viršūnes kaip mėšlą ant šakių....

Pagarba tiems, kas dar su tokiu požiūriu ir gyvenimo norma galutinai nesusitaikė.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-20 23:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-28 20:10
Pranešimai: 180
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tomas
+1, Linai.
Sakiniai „Jau nebuvo kam mokyti, kad vogti - nuodėmė ir nusikaltimas. Nes aplink vagystės toleruojamos ir iš jų prakutę garbinami, o kiti ima už pavyzdį.“ irgi tinka į paaiškinimą pradėtoje Gėdos stulpo (viewtopic.php?f=5&t=4797) temoje.

Bet ir coldblooded žodžiuose yra tiesios, gal ir kiek hiperbolizuotos. Kartais tikrai per kietai forume užsipuolami įsigyti dviračiai - kartais ir man nesmagu skaityt tokių puolimų, bet esu optimistas, kad pusiausvyra atsiras. Tikiuosi gėdos stulpas padės tokiai pusiausvyrai formuotis: naujokai ras temą ir išmoks bent jau nesigirt, kad ieško vogtų dviračių... O su laiku net ir nepagalvos, kad dar būna pigūs vogti dviračiai.

_________________
Ant dviejų ratų be saugos diržų saugiau


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-21 12:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-08-29 13:01
Pranešimai: 284
Pasisakymų "man nesvarbu kad vogtas, bele pigu ir ne iš Lietuvos" ir aš netoleruoju, ir nepamenu, kad kadanors pats būčiau tokį pavartojęs, tačiau man LYGIAI taip pat šlykščiai skamba ir kiekvieno forumo naujoko apšaukimas vagimi be jokio pagrindžiančio fakto. Kokią teisę asmeniškai nepažinodami žmogaus bei nežinodami jokių REALIŲ faktų (ne bobučių gandų lygio, kad va pigiai pirkai = iš banditų) turi moderatoriai ar kiti žmonės, kad gali taip drąsiai visus šmeižti ir įžeidinėti? Tai gal tada galima ne tik vagimis, bet ir prievartautojais visus vyrus kaltint? Nesvarbu, kad gal nieko ir nepadarė - bet "nusikaltimo įrankį" tai turi :lol: anekdotinė situacija gaunas. Suprantu, kad esama situacija yra probleminė ir su ja reikia kažkaip kovoti, tačiau dažnai būna persistengiama su iš piršto laužtais kaltinimais :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-21 23:27 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
coldblooded rašė:
kiekvieno forumo naujoko apšaukimas vagimi be jokio pagrindžiančio fakto

Prašau pateikti nuorodas\citatas įrodančias šiuos teiginius.
Taip pat prašau faktais paneigti teiginį, kad tavo Scott pavogtas, kitaip ketinu kreiptis į policiją - faktus galėsi pateikinėti jiems.
Taip pat priminsiu, kad tamsta dar iš praeitų metų turi du įspėjimus, po trečio ketiname leisti savaitei atostogų.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-21 23:37 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
kas tu toks, kad kazkas turetu tau yrodineti savo turimo dviracio teisetuma? :D

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-22 00:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-08-29 13:01
Pranešimai: 284
1. štai keletas, visų nerinksiu, o daugelis pasisakymų jau pratrinta kompetentingesnių moderatorių kiek mačiau:
špykis rašė:
Jei turi dokumentus, nėra ko pykti.
Nėr dokumentų = vogtas.

pauliusb rašė:
ar yra kokie nors šio dviračio įsigijimo dokumentai? Jei ne, tai manau ne vieta jam čia, kaip ir kitiems neaiškios kilmės dviračiams iš vagiu.lt

pauliusb rašė:

pauliusb rašė:
Kadangi tamsta toks aktyvus vagių gynėjas kitose temose, tai pasidarė įdomi man šito dviračio kilmė. Gal galėtum pasipasakoti?


2. "prašau faktais paneigti teiginį, kad tavo Scott pavogtas" - nelabai supratau, o kas bus, jei nepavyks paneigti? Kreipsies į policiją, kad žmogus internetinėje erdvėje meluoja ar kalba hiperbolizuotai? O gal už ironijos naudojimą dar ir į teismą paduosi? Na bet jei jau taip prašai, tai: atidavė pažįstamas, o jis jį gavo iš turtingosios Vokietijos šiūkšlynų, kuriame gulėjo išmestas ir niekam nereikalingas, juk senas modelis jau! :roll: Jei tamsta nesupratot, tai ir šįsyk juokavau. Tačiau šis kontraargumentas lygiai toks pat stiprus, kaip ir taviškis, jog mano dviratis yra vogtas. Faktus turi pateikti TU, kad mano dviratis vogtas, o ne AŠ, kad įsigijau jį legaliai. Kuomet turėsite realių argumentų, pvz.: buvusio savininko pareiškimas apie jam priklausančio daikto vagystę, tuomet prašau - tada jau bus mano eilė įrodinėti savo tiesas, tačiau vėlgi, ne internetinėje erdvėje ir ne tau, o atitinkamų institucijų darbuotojams. O dabar čia yra lygiai tas pats, kas aš dabar tavęs prašyčiau "paneigti teiginį, jog tu nenužudei ir neišprievartavai kokio asmens, o jei to nepadarysi, kreipsiuos į policiją, ir tada galėsi įrodinėti jiems".

Jei kam nors vis dar įdomu, tai ne, mano dviračio niekas nepavogė ir aš pats jo nevogiau, dėl dviračio vagystės juokavau. Mano scott'as (kaip ir kiti turimi dviračiai) buvo įsigytas legaliu būdu ir nėra įrašytas į jokį pavogtųjų sąrašą. Tačiau dėl tam tikrų asmeninių priežasčių, nesiruošiu nieko daugiau įrodinėti ar pateikinėti rėmo nr. ar pirkimo dokumentų tiems asmenims, kuriems to neprivalau padaryti. Šiuo metu man užtenka to, kad aš pats žinau savo daikto kilmę.

3. Tau labiau reiktų atostogų nei man :smt005


Paskutinį kartą redagavo coldblooded 2012-06-26 17:07. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-06-22 06:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-06-21 16:07
Pranešimai: 4
+1, visiskai pritariu del daugelio issakytu minciu


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 267 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai