Velomanų puslapis
https://velomanai.lt/forumas/

Moderatoriai informuoja, primena.
https://velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=8&t=3047
Puslapis 11

Autorius:  Kestis [ 2010-12-09 14:09 ]
Pranešimo tema:  Moderatoriai informuoja, primena.

Atkreipiu dėmesį ir akcentuoju kai kuriuos forumo taisyklių punktus, nes pastaruoju metu forume stipriai padaugėjo beprasmio rašinėjimo. Primenu, jog čia dviratininkų forumas, tai ne puslapis kur rašinėjama/plepama/blevyzgojama apie bet ką ir rašoma kas papuola. Prašau, rašykime naudingai.

Iš taisyklių (pilnų taisyklių nuoroda mano paraše):
Rašykite į temą.
Jei norite padiskutuoti su vienu žmogumi rašykite jam asmeninę žinutę.
Prašome, prieš ko nors klausdami forume, pirma paskaitykite esamas temas - greičiausiai jose jau daug kartų atsakyta į Jūsų klausimą. Naudokitės paieška.
Prieš rašydamas pagalvok, ar tavo žinutė bus įdomi ir naudinga visiems. Nerašykite beprasmiškų, neinformatyvių pranešimų, maždaug tokių: “Kada kur nors važiuojame?”, “Aš labai noriu važiuoti, bet negaliu, nes tas ir anas”…", “ką veikiate”, "aš manau, bet iš tikrųjų nežinau", "oi kaip gerai" ir t.t.

Akcentuoju šiuos dalykus, kad po to nesistebėtumėt, jog Jūsų pranešimas buvo ištrintas. Su kiekvienu aiškintis asmeniškai per didelės moderatorių darbo sąnaudos.
Beje, jei jau Jūsų pranešimas ištrintas, tai tikrai dėl to nereikia moderatoriams rašyti va tas ir anas irgi ne taip parašė.

Autorius:  pauliusb [ 2010-12-29 12:52 ]
Pranešimo tema:  Re: Moderatoriai informuoja, primena.

Primenu dėl avatarų ir 11 taisyklių punkto: arba jokio avataro, arba asmeninė nuotrauka.
Taisykles rasite čia: viewtopic.php?f=8&t=91

Autorius:  Kestis [ 2011-07-18 10:32 ]
Pranešimo tema:  Re: Moderatoriai informuoja, primena.

Kažkaip forume vėl plinta visokios nelietuviškos svetimybės kažkokie, kaip sorry, okey, prakolas ir t.t bei dar visokie tikriausiai jokioje kalboje nesutinkami žodžiai. Bent jau į kabutes tuos naujadarus ar svetimybes įdėtumėt. Informuoju, kad nesikuklinsiu dalinti perspėjimus.
Vienas lietuvių kalbos filologas pasakė, kad jei jau nesistengiam lietuviškai kalbėti dėl savęs, tai bent pasistenkim kalbėti taip, kad mus suprastų lietuvių kalbos besimokęs užsienietis. Tie kas pabuvojo Didžiojoj Britanijoje ir JAV patys galėjot pastebėti, kaip sunku sušnekėti su anglakalbiais kai jie kalba iškraipyta kalba, naudoja kažkokį žargoną, išdarkytus žodžius, nesilaiko savo kalbos normų. Analogiškai gaunasi kai užsieniečiai bando suprasti mus.
(nekalbu apie atvejus kai parašyti lietuviškų raidžių nėra techninių galimybių)

Autorius:  pauliusb [ 2011-07-18 12:50 ]
Pranešimo tema:  Re: Moderatoriai informuoja, primena.

Moderatoriai mano, kad http://www.skelbiu.lt didžioji dalis pardavinėjamų dviračių (ir jų dalių) yra vogti ar kitaip nelegaliai įgyti, todėl forume eksperimento būdu jau kuris laikas galioja papraščiausia automatinė visų nuorodų į šį puslapį cenzūra (pakeičia į *cenzūruota*). Tokiu pačiu principu veikia ir keiksmažodžių cenzūra.
Noriu pranešti, kad ši tvarka galios ir toliau.
Deja ta pati automatinė cenzūra "nevalgo" [url] kode patalpintų nuorodų, tad apie tokias nuorodas derėtų pranešti ir jos bus trinamos ranka.

Autorius:  pauliusb [ 2011-11-03 23:48 ]
Pranešimo tema:  Re: Moderatoriai informuoja, primena.

Kas dar nepersistatė laikrodžio forume: ucp.php?i=165 ties "Ar šiuo metu naudojamas vasaros laikas:" pažymėti "Ne" ir spausti mygtuką "Siųsti".

Autorius:  Kestis [ 2012-02-22 07:01 ]
Pranešimo tema:  Re: Moderatoriai informuoja, primena.

Prašymas forumiečiams apsiriboti trimis temomis veloturguje, po vieną dviračiams, dalims, aprangai.
Apie tai paminėta veloturgaus taisyklėse. Kaip jau ne kart diskutuota, čia ne skelbimų tinklapis ir su dažnokai beviltiškais pavienių įvairių dalykėlių skelbimukais nesinori lenkti diskusijų temų.
Taip pat primenu, jog įkyrus asmeninių temų iškėlinėjimas į viršų veloturguje nebus toleruojamas.
Smagaus bendravimo :smt006

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/