Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 17:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 377 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-10 14:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-04-10 09:57
Pranešimai: 12
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: žygintas
imho, pastarąjame pranešime nieko provokuojančio nėra (bent jau rašydamas jį nieko įžeisti nenorėjau), atsiprašau, jei kas įsižeidė ;)

paprastas klausimas ir tiek. nebūkit, tamsta, toks jautrus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-10 14:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Arvydas.K rašė:
Du pranešimai ir abu konfliktiniai,manau ne nuo to Tamsta pradedi...

Tai čia Arvydai karts nuo karto vis išlenda žmonių, kuriems gal tiesiog dienos ne tos ... tokių buvo ir bus. Viskas yra TIK jo rankose, kaip jis užsirekomenduos save mūsų forume ir bendrijoje.
2tone rašė:
pažeisdamas taisykles išdrįstu skelbimo topice užduoti klausimą apie kainą, gaunu įspėjimą nuo Darysp

Įspėjimo negavai - tiesiog aš tamstą perspėjau per PM ir tamstos pranešimą, ęsantį Arūno skelbimo temoje, ištryniau. Bet tamsta labai susijaudinote. Taigi, Gerbiamasis 2tone, norėčiau dar kartą priminti:
Taisyklės rašė:
... Pastebėję negerovę tik perspėkite negerovės autorių temoje, asmenine žinute Paveikslėlis arba raportuokite moderatoriams spausdami šitą mygtuką Paveikslėlis (bet mygtuku nepiktnaudžiaukite, naudokite jį tik tada kai tikrai reikia, nes moderatorių kantrybė nėra begalinė).

Tamsta taip nepadarėte, todėl ateityje:
Taisyklės rašė:
Nesilaikantys taisyklių bus įspėjami. Jei įspėjimai nepadės susiprotėti, vartotojas bus blokuojamas kažkuriam laikui arba šalinamas visiškai

Ir dar:
Taisyklės rašė:
Visų atvejų taisyklėmis aprašyti neįmanoma, tad vadovaukitės ir sveiku protu, o iškilus klausimams kreipkitės į moderatorius.


P. S. Iš mano pusės daugiau komentarų nebus ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-10 18:41 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Visiems naujokams prieš keliant bangas verta kurį laiką stebėti forumą ir suprasti kas kur ir kaip, o tik perpratus forumą pradėti siūlyti pakeitimus. Pirmą kartą atėję į kokį nors renginį ar svečius nebandot iškart aiškinti, jog reikia baldus perstatyti ar pakreipti visą veiksmą pagal jums tinkamą scenarijų. Yra žmonės prižiūrintis tvarką, tad gal įsiklausykit ir į jų pasakymus :wink: .

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-10 19:09 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Jau senokai pastebėjau pokyčius forume ir vis "knietėjo" apie tai parašyti, bet vis atidėliojau. Panašu, kad reikalas pribrendo ir laukti nebėra ko.
Toks klausimas - ar matote kas ir kaip vyksta forume dabar ir palyginkite su tuo, kas ir kaip forume vyko, na sakykim,
prieš kokius nepilnus metus ? Man asmeniškai, anksčiau forumas buvo gyvas, jame vyko įvairių žmonių bendravimas. Pranešimų buvo daugiau, na, ne visi į temą. Dalyviai daugumoje atvejų patys susižiūrėdavo, kad nebūtų didelių nuklydimų nuo temos, susižiūrėdavo ir rašymų tvarkingumą, padarydavo reikiamas pastabas. Buvo tarsi maža dalyvių savivalda, turinti šansą tobulėti.
Ir ką matau dabar, tai toks griežtos "tvarkos" administratorių blogas. Jame galima rašyti tik taip ir ne kitaip tik apie tą ir apie nieką daugiau. Jei kas nors nepatinka, tyliai ir be pėdsakų dingsta. Nepasivarginant nurodyti, kad tas ar tas tekstas buvo ištrintas ar dar kas padaryta. Kažkokia valdoma demokratija su cenzūra. Ir tada padūsavimai apie "didelius darbo kiekius".
Pastebėkit ir tai, kad "seniai", išskyrus skelbimus apie važiavimus - iš vis neberašo. O tai jau kažką reiškia. Patys pagalvokit ką. Asmeniškai man, rašyti čia (forume) jau darosi nebemalonu. Negaliu dar tiksliai įvardinti kodėl, bet taip yra. Ar nebus ir kitiems panašiai?
Manau, kad nemažai atvejų administratoriai perlenkia lazdą. Ypač su naujais forumo dalyviais, kurie čia dar neturi patyrimo. Juk į svečius atėjusio naujo svečio dėl jo vieno ar kito klausimo neaprėki gi iškarto ir neišvarai, ar ne taip?
Supraskit teisingai, rašau be pykčio. Paprasčiausiai man tai rūpi. Nenorėčiau, kad forumas prarastų savo dvasią ir pavirstų į paprasčiausią pranešimų lentą. Ir labai norėčiau sužinoti ir kitų forumo dalyvių mintis ar pastebėjimus apie tai.
Ačiū.


p.s. Paskutinis "bajeris" - to apsišaukusio "ne adminstratoriumi" pauliusb veiksmas mano, kaip vartotojo atžvilgiu - be mano leidimo ir/ar sutikimo ištrintas mano avataras. Tai padaryta naudojantis adminstratoriaus teisėmis, kišant nagus prie mano vartotojo aprašymo. Priežastis – parašytas mano pastebėjimas temoje viewtopic.php?f=27&t=2860 , kad nekalbėtų (nerašytų) už visus.
Tebūnie jis nedelsiant atstatytas, arba aš tai laikysiu asmeniniu įžeidimu.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-10 19:55 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-08 10:52
Pranešimai: 1838
Miestas: Kaunas
Skype: i-x-sania-x
Vardas, Pavardė: Aleksandras V.
Šiaip pilnai pritariu Sauliui, kad forumas stipriai pasikeitė per pastaruosius metus. Seniau žmonės aktyviai aptarinėjo įvairius įvykusius žygius, būdavo ir diskusijų apie būsimus žygelius. Dabar to nebėra, ir manau taip yra todėl, kad jeigu kas nors (pvz. aš) parašo ką nors pagal moderatorių nuomonę ne į temą - iškarto ateina AŽ su tokiais dviprasmiais pranešimais, siūlymais užsičiaupt ir neberašinėt, grasinimais suorganizuot baną ne tik velomanuose, bet ir GD forume ir panašiai. Manau taip yra nutikę ne man vienam, bet kadangi viskas sprendžiama per AŽ, kitiems atrodo, jog nieko nevyksta, ir žmonės tiesiog iš niekur nieko "užtyla".
Suprantu, kad sausio mėnesį ne veltui gavau baną - per daug įsijaučiau rašinėdamas, bet dabar kalba ne apie tai. Yra dar vienas puikus pavyzdys kaip dingsta žmonės, tokie kaip "nenuoramos" kaip Ratata. Kiek esu girdėjęs - jis gavo baną visam laikui, tačiau nuobaudų skiltyje to kažkodėl nėra.
Tvarka forume aišku reikalinga, bet gi ne ant tiek, kad nepatikusius postus trint, dalint įspėjimus už diskusijas, nors jos ir į temą būna, manau jei nebūtų tokiu "bajerių" - forumas būtų kur kas gyvesnis ir pritrauktu tik daugiau vartotojų, kuriems būtų malonu naudotis šiuo forumu.


P.S. Turiu ir pasiūlymą (kad nebūtų kabinėjimusi, jog šis post'as visiškai ne į temą):
Manau, reikėtu sukurti grupę "blokuoti nariai", kad žmonės realiai galėtu matyt, kiek šiuo metu užbanintų žmonių. Kiek žinau, tai banintam žmogui galima ir AŽ išsiųst. T.Y. Jeigu tarkim nežinočiau, jog Ratata yra užbanintas, ir norėčiau su juo susisiekt per AŽ - man tai pavyktu! Tačiau vaizdas būtų toks, jog jis staiga kažkur dingo, nes atsakyt jis man neturėtu galimybės.
Ir dar kaip nuobaudą galima būtų žmones ne banint, o tiesiog "mutint" (nežinau kaip tai lietuviškai teisingai vadinasi) - kai žmogus turi priėjimą prie forumo, gali skaityt visas naujienas, tačiau negali rašyt.

_________________
2008: 500km / 2009: 1600km / 2010: 5450km / 2011: 10 004km / 2012: 4000km / 2013: ~500km :( / 2014: ~2000km / 2015: ~2000km / 2016-2018: nesuskaičiuojamai mažai / 2019: Kraunama... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-10 20:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-09-30 18:37
Pranešimai: 176
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Sandra Kazlauskaitė
Panašu, kad rašinėjimas į forumą virto akcija "rask kam smegenis paknist".
Malonumo čia reikštis nebematau.
Vienareikšmiškai pritariu Sauliui.


Paskutinį kartą redagavo pauliusb 2011-04-11 20:13. Iš viso redaguota 1 kartą.
pataisyti keiksmažodžiai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-10 20:46 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Šį kart nesiplėsiu į pasiaiškinimus, jei pageidausit galėsiu pakomentuoti ankstesnius forumiečių pranešimus ir šiaip situaciją.
Labai gražiai, konstruktyviai parašėt kur kas kaip, ir kai kas kultūringai. Nauda iš to tikėkimės bus, bet kad būtų nauda, gal galima realių, įgyvendinamų pasiūlymų?
Leidžiam forume rašyti kas ką nori?
Paliekam temas, pranešimus ten kur kūrėjas parašė?
Atleidžiam moderatorius? pakeičiam kitais?
Nesilaikom taisyklių? jas stipriai pakeičiam?
Ką daryti moderatoriams, kai paprašius susitvarkyti vartotojų nuotraukas, šie tą pačią dieną įsideda paveikslėlį kuris prieštarauja taisyklėms ir bendram velomanų sutarimui?
Šiaip klausimai kuriuos manau reiktų diskutuoti klubo veikloje.
Aš pats pasigendu ankstesniosios forumo atmosferos, pirmųjų velomanų. Jei tvarka jiems nepriimtina, tikiuosi jie dar parašys apie tai, ką keisti. Aš turiu savo supratimą kodėl taip atsitiko...
Tad prašau, padėkit apgalvotais, naudingais pasiūlymais.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-10 22:06 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Daugiau demokratijos, mandagumo (iš visų), atlaidumo smulkioms klaidoms ir žmogiško bendravimo tikrai norėčiau. Jokių konkrečių pasiūlymų kaip to pasiekti neturiu. Tiesiog keisti savo požiūrį, ir vartotojams ir kartais moderatoriams, administratoriams. Ir nebūti "kirviais" ;-)

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-11 00:18 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Nei vienam jūsų nesiūliau daryti taisyklių pažeidimų. Ėmiausi visų humaniškiausių priemonių. O jūs ne tik, kad nedarot išvadų, bet dar paverčiat savo ruožtu tai asmenine neapykanta ir santykių aiškinimusi viešai.
Ratata gavo permanentinį baną už šitą pasisakymą, kurį operatyviai ištryniau:
Ratata rašė:
manau kad puse jusu forumo ir visu tu moderu yra nusipezeje ir nusisnekantis zmones, o kai kas nors paraso ir jus uzvarto tarkim dviraciu srityje, dedant banus, geda jum turetu. man prasyciau kaip visada dviem savaitem bana arba visam laikui.

iki
Žinok dabar kuri čia ta pusė :)

Administratoriaus teises gavau iš dinux, kad galėčiau išiminėti avatarus. Bandėm kitaip išsisukt, bet dinux gali paliudyti, kad neina. Besiaiškinant su vartotojais ir prašant dinux imtis priemonių iki tol gaišdavau daug laiko. Gal darau blogą darbą tvarkydamas avatarus (prižiūrėdamas forumą pagal taisykles)?
Visąlaik išlenda koks (kokie) durnius, kuriam reikia tvarkos ir teisingumo..
Manyčiau Sauliui išvis reikėtų uždrausti rašyti viešai forume, palikti tik privačias žinutes už nuolatinį nesantaikos kurstymą.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-11 07:05 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-30 15:30
Pranešimai: 371
Miestas: Vilnius
Skype: macgyver8622
Vardas, Pavardė: Dainius
#

_________________
Čia ne forumas...


Paskutinį kartą redagavo MacGyver 2011-05-18 11:32. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-11 07:34 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Pritariu Sauliui:
- Forumas dėka adminų-trintukų ir kažkokio paieškų katalogo senose temose darymo tapo kaip nespalvotas kinas.
Beveik neatsiranda naujų temų (išskyrus prekybines) - dalyviai matyt bijo jas kurti. Trinama be perspėjimo, be paaiškinimo kodėl, temos perkeliamos nesiderinant su autoriais ir pan. Tai paprasčiausiai peržengia mandagumo ribas. Gal čia PauliausB vėl įsitrynimo į adminus pasekmė? Jie su Dinuxu draugeliai - korupcija :)

Pritariu Aleksandrui:
- puiki idėja - surink kur nors per Facebook ar GD tuos išbanintus. Didžioji jų dalis tikrai be reikalo išmesti.

Nepritariu Kęstui dėl "naujokų bangų":
- tokių bangų reikia kuo daugiau: naujų idėjų, naujų įdomių žmonių... Tavo pavyzdys su baldais nevykęs - kartais specialiai keičiami ar perstumdomi baldai, kad atsinaujinti, pažvelgti naujai...

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-11 08:16 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Nereikalingi kraštutinumai. Nereikia perdėto sterilumo, bet nemalonu skaityti ir asmeniškumus.
Palaikau Paulių dėl avatarų- arba nuotrauka, arba jokio, tą kaip ir buvom sutarę, nėra dėl ko ginčytis.
Aš pats mažiau forume reiškiuosi, dėl to kad pasikeitė pati forumo tematika. Dabar vyrauja techninės ir oficialių renginių (varžybų) temos. Neypač tais dalykais domiuosi, tai ir reikštis nėra kur. :)

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-11 08:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-08 16:41
Pranešimai: 592
Vardas, Pavardė: Arvydas Kašiuba
Imanto nuomonė visiškai atspindi manąją,taigi nesidubliuosiu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-11 08:43 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
panašu, kad būsiu nepopuliarus šį syk - nepritariu daugumos pasisakiusių nuomonei, kad dabar forumas blogesnis, nei buvo anksčiau. Nepritariu ir nuomonei, kad moderatoriai per daug trina (ir tos nuomonės laikausi netgi po to, kai buvo šioks toks pasišaudymas su vienu iš moderatrium dėl mano pranešimo) Nenorėčiau velomanuose matyt to bardako, kuris yra GD. Aš už kokybę, o ne už kiekybę. Jau vien "apie viską" skyrelio užtenka "spalvotam kinui" :evil:

kai sąlyginai jauni žmonės kalba apie bendravimo gyvumą internete (!) aš dar galiu suprast, bet kai suaygę, rimti žmonės ieško to forume, tai man mažų mažiausiai keista.
Sauliau, tu geriau už mane turėtum žinot nuo ko velomanai prasidėjo apskritai. Jei neklįstu nuo skelbimų laikraščiuose.Vadinasi ne žinutės tuo metu buvo svarbiausia. Vaizdžiai išsireiškus tai būdavo tiesiog deglas jums visiems susibėgt, o laužus vėliau jau kurendavot patys savo asmenybėmis. Tikromis, o ne virtualiomis.
Atleiskit už prozą ir lyrinius nukrypimus, bet man nepriimtina, kai žmonės kompą kelią į pirmą vietą, o būtent tuo man šis ginčas ir kvepia.
tai tik mano nuomonė

p.s. ratata gavo bana, nes pats to ne sykį prašė(gyvai irgi). Būtų gerai, kad žmonės, nežinantys situacijos nepezėtų nebūtų dalykų
p.p.s. o nemanot, kad naudingiau būtų kur išmint pasivažinėt vietoj šio rašinėjimosi? vakar buvom miške - žibučių pilna, grožis ;)

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pasiūlymai forumui
StandartinėParašytas: 2011-04-11 09:30 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Manau palaukim kol visai atšils orai. Matysim kaip tada. Velomanuose renkasi garbingesnio amžiaus žmonės. Daug informacijos randama per paiešką ir nerašo antrą kartą.
Reik organizuot daugiau visokių pasivažinėjimų ir atsiras tų žmonių.

Man asmeniškai jau geriau penki supratingi žmonės, nei penkiolika bukių. Aišku forume vyrauja robotizmo bendravimas... Humoro nerasta.
Paveikslėlis


Giedrius.

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 377 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai