Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2026-06-14 00:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Ar tai dėl nuotėkio?
StandartinėParašytas: 2026-06-06 09:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2026-06-06 06:11
Pranešimai: 1
Vardas, Pavardė: Europa
Atsiprašau, turiu klausimą, į kurį norėčiau kreiptis pagalbos.

Įjungimo savikontrolės metu ašies parinkiklio jungiklis veikia netinkamai. Nesvarbu, kuri ašis pasirinkta (X, Y, Z arba 4-oji ašis), visos valdymo skydelio padėties indikatoriaus lemputės mirksi vienu metu.

Multimetru patikrinau jungiklio laidumą ir jis atrodo normalus. Bendras laidas nenutrūkęs. Išardžiau rankinį impulsų generatorių (https://www.oystepper.com/category-228-b0-Manual-Pulse-Generator.html) ir patikrinau plokštę. Pastebėjau, kad sumažėjo izoliacijos varža tarp kodavimo įrenginio maitinimo šaltinio ir signalo linijų, o 5 V įtampa buvo sujungta nuosekliai su 24 V grandine.

Ar gali būti, kad pjovimo skystis pateko į kabelį ir sukėlė nuotėkį? Koks yra kruopščiausias būdas jį išvalyti?

Ar kas nors, turintis patirties, turi gerų metodų?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai