Velomanų puslapis
https://velomanai.lt/forumas/

Gerokai geresnės grupės dėjimas
https://velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=7300
Puslapis 11

Autorius:  TheMpower [ 2017-12-20 21:40 ]
Pranešimo tema:  Gerokai geresnės grupės dėjimas

Laba diena. Turiu nusipirkęs tokį dviratuką CENTURION BASIC FREE. Pagal tipą jis toks kaip ir fitness bike gaunasi, rigid sakė, gan į priekį pasvirus sėdėsena ir t. t... Na čia neesmė, esmė tame kad jis man labai smagus dviratis, bet nepatinka pavarų sistema. Shimano kažkoks low endas, prieky viena žvaigždė, gale aštuonios. Visų pirma ma labai trūksta pavarų diapazono ir nelabai sklandžiai veikia. Ypatingai pasigendu lengvesnių pavarų, o greitų pavarų ir nenoriu prarasti. Visokius variantus apgalvojau ir iš pažiūros paprasčiausia atrodo būtų susidėti Deore XT 1x11 grupę, bet palikt esamą priekinę žvaigždę. Bet bijau pirktis detales nebūdamas tikras ar jas bus įmanoma uždėti ant mano esamo dviračio.

Autorius:  TheMpower [ 2017-12-20 21:41 ]
Pranešimo tema:  Re: Gerokai geresnės grupės dėjimas

Konkrečiai galvoju keist galinę žvaigždę, galinį perjungėją, grandinę, trosa ir šarvus, bei pavarų rankenėlę. Tai va dabar klausimai: ar eis uždėti žvaigždę ant seno rato (plotis žvaigždžių kiek matavau, yra identiškas, tik pas Deore XT viskas glausciau)? Ar Deore XT grandinė tiks ant senosios žvaigždės ir ar užteks jos ilgio, nes priekinė žvaigždė turi 36 dantis, tiek pat turės ir didžiausia galinė?

Autorius:  Minduzas.xc [ 2017-12-21 00:30 ]
Pranešimo tema:  Re: Gerokai geresnės grupės dėjimas

Galinės žvaigždės tiks vietoj senųjų, grandinės naujos užteks, tik klausimas kaip ten su priekine žvaigžde bus, reiktų pažiūrėti gal ir tiks.
Gali užsukti pas mane, matydamas dviratį galėsiu daugiau patarti.

Autorius:  TheMpower [ 2017-12-21 11:46 ]
Pranešimo tema:  Re: Gerokai geresnės grupės dėjimas

OK. Bandysiu užsukti. O jūs dirbat tarpušvenčiu?

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/