| Velomanų puslapis https://velomanai.lt/forumas/ |
|
| Kaišiadorys https://velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=23&t=2763 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Kugo [ 2010-08-29 23:18 ] |
| Pranešimo tema: | Kaišiadorys |
Sveiki. Kadangi vienam važinėti truputį liūdna, o draugų atrasti kurie prisijungtu sunku, tad nutariau paieškoti bendraminčių šiame puslapyje. Pats esu iš Žiežmarių dažniausiai važinėju Strošiūnų šile. Važiavimo stilius XC, vienaračiavimas gatvėmis, arba tame pačiame šile. Taip kad jeigu kas nors norėtų kada prisijungti, arba pasiūlytų prisijungti prie jų, būtų labai šaunu.
|
|
| Autorius: | Rimlax [ 2013-04-05 16:26 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Kaišiadorys |
Sveikas, aš taip pat iš kaišiadorių r. |
|
| Autorius: | Rimlax [ 2015-04-05 03:46 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Kaišiadorys |
Sveiki, norėjau pasidomėti ar yra dviratistų Kaišiadoriškių? Manau galėtume kažką paplanuoti, visgi prieš kažką kuriant reiktų identifikuotis, pamatyti kiek čia gyvų yra |
|
| Autorius: | MAB [ 2015-04-09 12:58 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Kaišiadorys |
Yra kaisiadoryse keli rimti baxuriukai ;D butu smagu meet kada... |
|
| Autorius: | Rimlax [ 2015-04-09 15:51 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Kaišiadorys |
Bet ne bmx'eriai manau |
|
| Autorius: | MAB [ 2015-04-10 12:05 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Kaišiadorys |
Gaila, mes tik plente |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ] |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|