Velomanų puslapis
https://velomanai.lt/forumas/

Dviračiais pas aštuonratį
https://velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=10&t=7241
Puslapis 11

Autorius:  Vyganc [ 2017-10-24 22:51 ]
Pranešimo tema:  Dviračiais pas aštuonratį

DVIRAČIAIS PAS AŠTUONRATĮ

Aktyvaus laisvalaikio organizatorius DayOut.lt š. m. spalio 28 d. (šeštadienį) kviečia dviratininkus į 50 km žygį po Raseinių rajono vakarus – įdomųjį Nemakščių kraštą.
Žygio maršrute gausu lankytinų objektų – AŠTUONRAČIO MUZIEJUS, KURIAME SUSIPAŽINSITE SU PIRMOJO PASAULYJE AŠTUONRAČIO SAVAEIGIO VEŽIMO ATSIRADIMO ISTORIJA, GIMUSIA BŪTENT NEMAKŠČIŲ KRAŠTE. Muziejuje tarp eksponatų kiekvienas atras savų prisiminimų – spausdinimo mašinėlę, su kuria rašė diplominį darbą, pirmąjį savo magnetofoną, netgi senąją mokyklos klasę, taip pat ir senąjį milicijos moskvičiuką, kuris atrodo kaip naujas. Žygio metu taip pat aplankysime Kryžkalnio monumentą, 3 – čią didžiausią Lietuvoje - Kriaučiaus akmenį, Ižiniškių ir Pabalčių piliakalnius, pakeliausim smagiais miškų keliukais. Bus ir bekelės, tiesa, simboliškai. Po žygio kiekvienas norintis galės paskanauti vietos gaspadinių pagamintų garsiųjų Viduklės koldūnų.
Keliausime daugiausia kaimų keliais, laukų ir miškų keliukais, vietomis – bekele, NET IR GELEŽINIU KELIU. Asfaltuotais keliais važiuosime apie 15 km. ĮSPĖJIMAS: DALIES LAUKO, MIŠKO KELIUKŲ IR BEKELĖS RUOŽO BŪKLĖ YRA VISIŠKAI PRIKLAUSOMA NUO METEOROLOGINIŲ SĄLYGŲ, T. Y. PO LIETAUS JIE GALI TAPTI SUNKAI IŠVAŽIUOJAMAIS. Į ŽYGĮ NEREKOMENDUOJAMA KELIAUTI MIESTO TIPO DVIRAČIAIS.

ŽYGIO PROGRAMA

10.00 – 10.30 žygeivių registracija pakelės kavinėje ,,Nikola“: Automagistralė Vilnius – Klaipėda 192,5 km, Ylių k., Raseinių raj.

10.40 – STARTAS

17.00 – 18.00 FINIŠAS (starto vietoje). Žygio aptarimas ir LEGENDINIŲ VIDUKLĖS KOLDŪNŲ RAGAVIMAS (porcija – apie 3 Eur).

Žygeivius kviečiame registruotis dayout.lt facebook paskyroje, arba el. paštu dayout.lt@gmail.com, arba telefonu (8 676) 35940.

Rekomenduojama į žygio kuprinę įsimesti sumuštinių, gaiviųjų gėrimų.

Žygio dalyvio mokestis – 4 Eur. Į dalyvio mokestį yra įskaičiuota ir auka Aštuonračio muziejukui (1 Eur).

Iki susitikimo Raseinių krašto laukiniuose vakaruose!

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/