Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 01:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-09-02 11:44 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-21 11:13
Pranešimai: 138
Miestas: Kaunas-Šakiai
Skype: bliovaid
Pabendrinau viešai :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-02 15:23 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-23 23:03
Pranešimai: 441
Miestas: Vilnius
Dėkavoju visiems su mumis buvusiems piliečiams. Savaitgalis buvo nuostabus. Ir paturistavau ir pasportavau ir stipina vieną palikau :D žodžiu, be žodžiu....
Štai keletas mėgėjiškų akimirkų: https://plus.google.com/photos/117313756639298326935/albums/5918991152759022913


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-03 20:13 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-27 22:01
Pranešimai: 316
Miestas: Mauruciai
Skype: gretusiaa
Vardas, Pavardė: Greta Leimonaite
Vasaros sezono pabaigos zygi uzskaitom!!! foto report https://picasaweb.google.com/1010015180 ... tytis2013#

_________________
Tik tada kai yra pakankamai tamsu, galima matyti zvaigzdes...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-03 23:16 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-14 16:58
Pranešimai: 881
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Arūnas Rutkauskas
tai buvo tikrai smagus renginys,
keletas mano užfiksuotų akimirkų -

Paveikslėlis

https://plus.google.com/u/0/photos/1108 ... 5342859169


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-04 08:17 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Smagus buvo savaitgalis, kalvotos ir labai gražios apylinkės. Geras oras, neskaitant lietaus grįžtant.
Po šeštadienio pasivažinėjimi tradiciškai antrai dienai pasirašo tik keletas. Žygį baigėm tryse- aš, Aušra ir ištikimas bendražygis Arūnas... :mrgreen:

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-04 11:47 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-27 14:06
Pranešimai: 188
Miestas: Kelyje
Vardas, Pavardė: Vytautas A
Aš su Tadu ties Rutka-Tartak atsiplėšėm, nes dar mum iki Vilkaviškio reikėjo grįšt. Mynėm tamsoj per lietų miškais ir tik su mirksiukais, o ne normaliom lempom ir tik grįžęs pamačiau, kad nuo Wizajny link Gražiškių yra kelias tiesiau ir 15 km arčiau, o ne pro Vartelius. :D Grįžom po 22 val kiaurai šlapi ir molini. Įkalėm po 100 gr. šnapso ir nulūžom. :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-09 19:47 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
na ką, tretieji Vištų džiaugsmai uždaryti. Smagu buvo vėl susitikti ir... atsisveikinti su Vištyčio ežeru. Dar pradedant organizuot šiuometinius džiaugsmus kirbėjo mintis, kad ši vietove jau tampa išsemta. Nors Lietuvos pusėje asmeniškai man dar likę porą vietų kurias norėčiau aplankyt, tačiau visam savaitgaliui įdomios veiklos čia jau mažoka. Tuo tarpu lenkijos kraštas turi sužymėtų trasų ir tikiu, kad dar nemažai variantų likę neišbandytų, tad kitiems metams ieškosiu lietuvių išeivių sodybų. Tad jei atostogausite tuose kraštuose (LT-PL pasienis link kaliningrado, max 50km nuo sienos su Lietuva) ir pamatysite dėmesio vertų sodybų - pasiimkite kontaktus ir praneškite man.
Man asmeniškai šitie džiaugsmai labai patiko - apsijungė pirmųjų dviejų džiaugsmų patirtys (malonus nuovargis ir mylimas žmogus šalia). Antrą dieną nebūdingai sau atsikėliau anksčiau ir iš neturėjimo ką veikt užsiėmiau vaikystės veikla- upelių tvenkimu. Ech, turėčiau aš bent pusdienį... Paskui ėjom grybų ieškot, bet gavosi labiau šiaip pasivaikščiojimas pavištyčio miškais (vieno asmens vakarienei grybų pririnkom, po vakarienės visi valgantys išgyveno. nevalgę taip pat jaučiasi visai gerai). Jau su automobiliu aplankėm malūną, įsitikinom, kad Vištytyje kavinė vis dar nedirba, Vištyčio akmuo vis dar aplipęs dviratininkais (beja, sužinoję, kad Arūnas ten akis plovė geresnė regėjimo tikslais, nusprendėm ten išmaudyti savo "muilinę". Veidrodiniu fotiku nuo to nepatapo :( bet po gero džiovinimo fotografuoja. Per kitus džiaugsmus bandysim ar pagerėjo kokybė). Taip palydėjom vasarą ir pasisveikinom su rudeniu.
Labai glosto širdį tie patys veidai džiaugsmuose - džiugu, kad neatsibosta, dėkingas, kad apsiimat ne tik patys važiuot, bet ir kitus paglobot. Ačiū, kad nesileidžiat kvailiems kempingo darbuotojams sugadinti renginio nuotaikos. Na ir didžiuojuos tais, kuriems nebaisus nei lietus nei naktis (tik jei jau važiuojat su Imantu, tai šviesas reiktų pasiimt :p). Ačiū visiems dalyvavusiems - jūsų šypsenos įkvepia organizuot vėl ir vėl. Iki susitikimų ;)

šiais metais dar bus "Dzūkų džiaugsmai". Rezervuokitės spalio 19-20, kol kas info tik tiek, vėliau pakursių temą forume

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-10 00:22 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Noriu padėkoti šauniai ir linksmai kompanijai. Antrus metus iš eilės sakau komplimentus Imanto grupelės moterims - geras tempas, buvo smagu kartu važiuoti.
Ačiū Tauti ir tau už organizavimą. Man dar ir kitais metais čia bus ką veikti - daug dar liko neištyrinėta abiejose sienos pusėse. Ir net atvažiuoti iš Kauno būtų galima per Kazlų rūdos miškus visai smagiai, tai galima sakyti dar dviems apsilankymams tikrai yra ką veikti :)

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-10 08:15 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Tautvydai, gali organizuoti džiaugsmų serijas nesibaimindamas dėl dalyvių- tikrai jau yra susidaręs nemažas šito formato gerbėjų būrys. :) Man asmeniškai labai patinka, kai viskas suorganizuota surėdyta, tik atvažiuoji kaip ponas ir pasivėžini su dviratuku. Ačiū dar kartą už šitus ir kitus džiaugsmus. Nekantriai laukiu kitų serijų...
O merginos kur išvažiuoja su manim, tikrai vertos pagyrimo. Lengva nebūna niekada, visada metu kelią dėl takelio, tempo specialiai nemažinu, taip kad kurios pravažiuoja tai didelis "respekts" nuo manęs. :mrgreen:

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-18 10:06 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2009-08-11 14:01
Pranešimai: 713
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Šarūnas
Ui, po Vištyčio buvo kitų rūpesčių, tai tik dabar apsižiūrėjau kad nuotraukos vis dar pas mane sumestos guli.
Jo, buvo geras sezono uždarymas :)

Paveikslėlis

_________________
Dema Iseo Winter edition
Focus Blue Ridge 2009/custom
Sporten Favorit


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-09-18 10:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
ech ką daro tie "kiti rūpesčiai", net nuorodos į albumą neprikabinai :D
https://plus.google.com/u/0/photos/1061 ... 2248197329

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 22 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai