Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 16:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-10-05 19:38 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-20 16:07
Pranešimai: 574
Miestas: Kaunas
Sveiki, norėčiau ir čia užvesti tokią temą. O dabar prie reikalo.
Irina... žmogus kuriuo daugiau nepasitikėsiu. Parašo, kad pirks daiktą iš bendrų pirkimų, pasitikėdamas žmogum net nepažiūrėjau į sąskaitą ar pervesti pinigai ir užsakau. Gaunu prekes, rašau, kad pasiimtų iš manes, nieko neatrašo. Tada kyla įtarimas, kad nepervedė pinigų, pažiūriu taip ir yra. Rašau kame reikalas. Atrašo prekė nėra reikalinga. Parduok forume. Tiesiog puiku.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-10 22:48 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-04 12:54
Pranešimai: 65
Miestas: Vilnius/Kaunas
Mano rinkiminio šurmulio išaštrintas humoro jausmas iš pradžių net nesuprato, ar čia rimtai. Čia tikra tema? Geras :lol:

Įdomu, kaip įvardinę visus nepatikimus :D po to pereisime prie patikimųjų. Kaip suprantu iš pavadinimo, čia lyg ir turėtų būti kažkas panašaus į bjaurybių ir gražuolių rinkimus?

Įdomiausia, kad jei man reikėtų įvardinti nepatikimiausią forumo žmogų, tai būtų Adidavas - šios temos autorius :D Labai panašiai užsirašęs į sąrašą ir paskatinęs priimti tam tikrus finansines atomazgas turinčius sprendimus, vėliau išnyko kaip dūmas mestelėjęs ganėtinai neadekvatų pasiteisinimą. Nė neketinau to viešinti, bet pamačius tokią temą būtų nuodėmė susilaikyti :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-11 06:07 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-20 16:07
Pranešimai: 574
Miestas: Kaunas
Pranešiau prieš dvi savaites, kad nedalyvausiu. Kodėl aš turiu dalyvauti, jei man žmonės neatrašo kurie galėtų mane ten vežti? Pervesiu tau avansą ir kas? Pinigai į bala... Čia prievarta?
O mano aprašyta situacija kitokia, bet tau turbūt nesuprast, nes suplakei viską į vieną.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-11 07:51 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-04 12:54
Pranešimai: 65
Miestas: Vilnius/Kaunas
1. Taip, tačiau tai buvo jau po iš anksto paskelbto termino, todėl tavo atsisakymas turės finansinių pasekmių kitiems dalyviams;
2. Panikavai jau tada, kai transportu besirūpinantis žmogus forume tau neatrašė vos valandą :!:
(pataisymas po redagavimo: panikavai ir išsibraukei iš sąrašo 5 min. po to, kai buvo viešai paskelbta, kuris žmogus rūpinsis tavo transportu, rašydamas, jog jis tau neatrašo)
3. Du kartus rašiau, kad su avansu neskubėtum, ir kad gali jį pervesti, kai tiksliai žinosi, kokį transportą turi.
4. Nemanau, kad kam nors šios peripetijos įdomios. Tiesiog užvedei temą, o aš atsakiau į čia užduodamą klausimą iš savo perspektyvos.


Paskutinį kartą redagavo Julija 2012-10-11 17:47. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-11 11:28 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-20 16:07
Pranešimai: 574
Miestas: Kaunas
Ekstrasensė, žino kiek koks žmogus man neatrašo :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-11 12:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-09-30 18:37
Pranešimai: 176
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Sandra Kazlauskaitė
Išties labai svarbi tema... kurstyti intrigoms! Nagi, kam svarbu kaip ir koks žmogus prisišiko??:)
Niekada neužsakinėčiau prekės, nepatikrinus ar pervesti pinigai. Juk jei 10 žmonių pažadėtų pirksiantys tą ar aną prekę, bet tu nebūtum tikras dėl jų apmokėjimo, vis tiek užsakinėtum galybę prekių? Nudegei per savo patiklumą, bet nebūtina to viešinti.
Kur moderatoriai kai jų labiausiai reikia?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-11 12:38 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Moderatoriai kai jų labiausiai reikia būna, daugelis dažniausiai net nepastebi kada tas jų didžiausias poreikis būna :roll: . Na reikia pasigirti pačiam, nes šiaip niekas nepagiria :D
O rimčiau, tai šita tema aišku džiaugsmo daug neatneš, bus daugiau nuoskaudų. Bet apie žmones kuriuos reikia įdėmiau stebėti kai ką nors su jais derini naudinga žinoti, kad pasimokyti iš kitų klaidų. Klubo veikloje norintys gali pasirūpinti šios temos reikalingumo diskusija.
Kol kas aš siūlau šioje temoje vienu klausimu vienam forumiečiui apsiriboti iki trijų pranešimų, nes nesinori kad prasidėtų drabstymasis be pabaigos. Ir apsieikim be visokių šaipymusi, tyčiojimusi, maždaug tokių :arrow: :lol: , apsiribojam informacijos pateikimu.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-11 16:52 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-04 12:54
Pranešimai: 65
Miestas: Vilnius/Kaunas
po redagavimo: čia anksčiau buvusios žinutės turinys patikslintas prieš tai einančioje žinutėje

Pasinaudosiu savo paskutinio pranešimo galimybe:

nereikia tokios temos :)

Temos autorius - net pernelyg geras pavyzdys, kad pačius kaltintojus galima sodinti į teisiamųjų suolą. Tikrai, su pavyzdžiu stebėtinai pasisekė :D Bet net jei autorius būtų kitas, iš principo galandamų kaltinimų žvangėjimas - bent mano manymu - forumui nieko gero neduos. Juolab kad niekas daugiau ar mažiau nėra "be nuodėmės". Arba, jei labai labai reikia įspėti narius dėl kokio nors žmogus, siūlyčiau bent jau korektiškiau suformuluoti temos pavadinimą.


Paskutinį kartą redagavo Julija 2012-10-11 17:49. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-11 16:54 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-05-18 22:34
Pranešimai: 75
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Tiškevičius
Ne į temą, bet gal galite man paaiškinti kokiu tikslu dalį savo žinučių teksto rašote sumažintu šriftu? Jums gėda dėl savo nuomonės, ar vaidinate ''kietesnius''?

_________________
Giedrius


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-11 17:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Tokia tema sėkmingai egzistuoja mtb.lt forume, gali būti ir pas mus ir net tobulesnė, nes ten esančio sąrašo seniai niekas nepildo. Adidavas žmogus patikimas, dėl to garantuoju. Kita vertus visi kaltinimai turi būti pagrįsti - geriausiai citatomis ir faktais.

P.S.: Šiandien geras oras, gal pasivažinėt kas :)?

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-17 20:11 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-08-16 19:27
Pranešimai: 540
Miestas: Kaunas
Oho, Bet tu duodi :D
Zaniai,yra gears po sakis "доверяи но праверяи" (atsiprasau uz klaidas) bet tai yra jokinga. Skelbti tokius dakykus Yra nekorektiska, nes nuo zioplumo vaistu nera. Tikrai nemaniau kad keldamas tokius reikalavimus uzsakymui nepasitikrinsi, Kas tau padare pavedimus. Jei tau nuo to pagers - atsiprasau:) na, o Jei nepageres, tada negaliu tau niekuo padeti.

_________________
No time for losers
'Cause we are the champions - of the world -


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-18 08:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-13 13:58
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Artūras
Kad Adidavas kaltas dėl to, kad nepatikrino ir nupirko detalę tai faktas, bet tamsta, jeigu pranešei, kad prisijungi prie pirkimo ir po to persigalvojai tai būtų gražu, jeigu apie tai būtum pranešusi, nes žmogus apsiima vargelį vargti kitų labui, tai dar kaltas lieka. O juk reikėjo ir siuntimo išl;aidas perskaičiuoti visiems, ir pranešti žmonėms, kad pasikeitė mokėtina suma. Kaip bebūtų, bet krapštymosi nemažai su tais užsakymų organizavimais ir reikia džiaugtis, kad dar atsiranda tuo užsiimančių žmonių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 20 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai