Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 02:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2011-08-17 12:49 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Sklando gandai apie dviračių taką-vaiduoklį Latvijos pajūriu į Liepoją. Rašė kažkokia žiniasklaida ir susuko galvas. Netikėkite laikraštiena, nėra jokio dviračio tako nuo Šventosios į Latviją. Tik plentas į Liepoją ir nuo jo nusukantys keliukai, kurie veda iki artimiausios sodybos ar kaimo.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2011-08-17 12:54 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-30 21:38
Pranešimai: 277
Miestas: Kaunas, Rokai
Skype: gytis541
Vardas, Pavardė: Gytis
Bet ženklai buvo visur sudėti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2011-08-17 13:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Latviai įsisavino ES lėšas dviračių maršruto (ne tako :!: ) pažymėjimui. Latvijoje - kokie keliai, tokie ir dvirtakiai (su išimtimis) ;-) Bet vistiek gražu pas braliukus, važiuosime pasižvalgyti

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2011-08-17 15:33 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-08 10:52
Pranešimai: 1838
Miestas: Kaunas
Skype: i-x-sania-x
Vardas, Pavardė: Aleksandras V.
Teisingai Linas sako, tai ne tako, o maršruto žymėjimas. Lygiai tas pats yra ir Lietuvoje, kelionėje aplink Lietuvą manau dauguma pastebėjo tuos ženklus ir žvyrkeliuose ir kai kuriuose vietose, kur yra ganėtinai intensyvus eismas.

_________________
2008: 500km / 2009: 1600km / 2010: 5450km / 2011: 10 004km / 2012: 4000km / 2013: ~500km :( / 2014: ~2000km / 2015: ~2000km / 2016-2018: nesuskaičiuojamai mažai / 2019: Kraunama... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2011-09-12 14:57 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 19:47
Pranešimai: 368
Miestas: Kaunas
Skype: gintarasgr
Dviračių takas Laisvės alėjoje laikinai bus uždarytas http://www.15min.lt/naujiena/miestas/ka ... -42-169363


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2012-03-24 04:40 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-12-17 19:49
Pranešimai: 24
Vardas, Pavardė: Žilvinas
Atmerkus akis, turime pamatyti daugiau. http://www.velouostas.lt/blog/2012/03/kopenhagizacija-ir-amsterdamizacija-dviraciu-taku-romantika-ir-realybe/

_________________
- Ar žinote, kad dviračių takai gadina gamtą?
- Taip. Jie urbanizuoja gamtovaizdį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2012-03-25 00:53 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-07-14 13:19
Pranešimai: 306
Vardas, Pavardė: A
Jo, parase Simas straipsni. Skaiciau blaivas, skaiciau girtas- nesupratau nieko. Straipsni parase Simas del saves- komentarus, kurie virsija 7 toko mastysena ir jam nepatinka- trina.
Per visa Lietuva yra tik 2 zmones, katriem dviraciu takai nepatinka: Simas ir Zilas.
Noriu pasakyti ACIU uz save ir dar uz kokius 100000 Lietuvos dviraciu megeju tiems zmonems, kurie uzsiima dviraciu taku statyba.

_________________
https://vimeo.com/67958626


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2012-03-25 19:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-11-25 13:58
Pranešimai: 72
Miestas: Vilnius
Skype: martynas.t1
Vardas, Pavardė: Martynas
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/ph ... 60s_v1.jpg


Bulgarija, ar panasiai. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2012-03-25 20:41 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-20 16:07
Pranešimai: 574
Miestas: Kaunas
čia kaip vasarą Kaune senamiestyje :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2012-03-25 21:56 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-08 10:52
Pranešimai: 1838
Miestas: Kaunas
Skype: i-x-sania-x
Vardas, Pavardė: Aleksandras V.
O man visai patiktų čia ;D Vienuose takuose bandai išsilaikyt prie dešinės linijos, jos nekertant, kituose skersas į posūkius įleki, kad nekirst kampo galiniu ratu... Ar gi ne smagu? :D

_________________
2008: 500km / 2009: 1600km / 2010: 5450km / 2011: 10 004km / 2012: 4000km / 2013: ~500km :( / 2014: ~2000km / 2015: ~2000km / 2016-2018: nesuskaičiuojamai mažai / 2019: Kraunama... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2012-03-26 00:46 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 22:56
Pranešimai: 218
Miestas: Kaunas
Skype: jovis_j
Vardas, Pavardė: Jovaldas Januskevicius
zygfrid rašė:
Jo, parase Simas straipsni. Skaiciau blaivas, skaiciau girtas- nesupratau nieko. Straipsni parase Simas del saves- komentarus, kurie virsija 7 toko mastysena ir jam nepatinka- trina.
Per visa Lietuva yra tik 2 zmones, katriem dviraciu takai nepatinka: Simas ir Zilas.
Noriu pasakyti ACIU uz save ir dar uz kokius 100000 Lietuvos dviraciu megeju tiems zmonems, kurie uzsiima dviraciu taku statyba.


Pritariu zygfridui. Teoriškai dviračių takai, gal ir blogis, bet jei vadovautis tokiu požiūriu tai ir alternatyvi energija ir didžioji dalis gamtosaugos projektų yra didelis blogis gamtos atžvilgiu. Pvz. dirbtinis miško sodinimas, dirbtinis gyvūnų populiacijos didinimas, augalų savybių tobulinimas, nykstančių populiacijų atgaivinimas "kolbose", saulės kolektoriai, saulės baterijos, geoterminis šildymas, vėjo jėgainės, visokios hidroakumuliacinės elektrinės su upių užtvankomis, biologiniai valymo įrenginiai, elektromobilių gamyba ir krūva kitų dalykų ... problema, kad minėti sprendimai duodą naudą, bet jų gamyba ir irengimas žaloja gamtą, aplinką ir beje milijonus kartų daugiau nei dviračių takai, čia netgi dviračio gamyba, surinkimas ir kiti dalykai daro begalinę žalą gamtai !!!! siūlau boikotuoti dviračius ir visur eiti savo kojomis, be rūbų, be batų be nieko, nes jų gamyba ir ypatingai kenkia gamtai ... protingai mąstant turėtume atsisakyti visų turimų patogumų, grįžti į gamtą ir tada pasakyti, aš tai padariau aš esu draugiškas su gamta ir priklausau 100 proc. nuo gamtos malonės, bet jei nesugebame atsisakyti nei vieno modernaus patogumo ... tai patylėkim apie tai kokie mes draugiški gamtai ... šiais laikais tokių nėra ... nereikia čia pūdrinti, kad aš esu toks "neįmanomi" tokie dalykai šiais laikais ... žinojau vieną žmogų kuris buvo gamtos vaikas, bet ir tas pasikeitė per paskutinius metus ... . Jei dviračių takai skatina žmones daugiau judėti, mažiau naudotis automobiliais, viešuoju transportu, mažiau eiti pas gydytojus, būti sveikesniems ... ar tai blogai!!!!. Nežinau, bet manau, kad reikia įvertinti kokiame amžiuje mes gyvename ir vadovautis SVEIKU PROTU. Mano sveikas protas sako, kad visa žala padaryta dviračio gamybai, jo eksploatacinių medžiagų gamybai ir infrastruktūros sukūrimui atsiperka jei dviračių fanatai sportuoja, yra sveikesni, jei gerina savo gyvenimo kokybę ir tai beje yra ne materialūs dalykai ... tai tikrai yra geriau nei "mechanizmų" pramonės skatinimas ir gamtos žalojimas be jokio gailesčio ;)

P.S. aš nenoriu nieko įrodyti, į mano komentarą nebūtina replikuoti ... tai tik mano nuomonė, kuri nepasikeis nuo protingų komentarų ;)

_________________
Fuji Sunfire 1.0
Trek 1.7


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2012-03-30 21:06 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-14 16:58
Pranešimai: 881
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Arūnas Rutkauskas
Kauno dviračių takų remontui – 120 tūkst. litų

Paveikslėlis

http://kauno.diena.lt/naujienos/miestas ... itu-417898


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviračių takai
StandartinėParašytas: 2012-03-30 22:10 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Prie straipsnio apie Kauno takus Klaipėdos nuotrauka :-) Atgimimo a. ir Danės g. sankryža, priekyje matosi Biržos tiltas link senamiesčio ir kažkokia kelininkų brigada su liemenėmis grįžta iš darbo :-)

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-07-02 15:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-07-02 11:38
Pranešimai: 2
Vardas, Pavardė: Vidas
Sveiki,

Gal galite, prašau, pasidalinti žiniomis/patirtimi/tradicijomis apie tvarką dviračių takuose?

Kaip suprantu ir pastebiu praktikoje, didžiąja dalimi galioja tos pačios taisyklės kaip ir automobilių kelyje: važiuoji dešine puse, pageidautina arčiau krašo, paliekant vietos iš priekio atvažiuojantiems ir, jei tako/kelio plotis leidžia dar ir "vidurinę" zoną lenkiantiems. Jei nori lenkti/persirikiuoti ar kokia nors kliūtis/nepatogumas atsiranda mano "juostoje", apvažinėji įsitikinęs kad netrukdai kitiems arba kiti tave praleidžia. Jei esi įsitikinęs manevro sėme - nelėki/nelenki.

Su sąlyga, kad esu nemažo sudėjimo, man asmeniškai kažkokių painių situacijų kyla minimumas. "Kolegos" maloniai praleidžia ir ant kelio be reikalo nesimaišo (netaikytina išdidiems pėstiesiems, vaikams, šunims ir kitiems smulkiems gyvūnams). Bet kartais išvažiuoju kartu su žmona, vaikais, kurie tvarkingai laikosi aukščiau surašytų "bazinių" principų, tačiau jais "kolegos" rūpinasi žymiai mažiau :/

Dominanti situacija: takas apie 3 dviračių pločio, iš priekio atvažiuoja du "sportininkai" ar šiaip porelė vienas šalia kito, užimdami 2/3+ tako, tipo šnekasi apie kažką ir smulkiesiems eismo dalyviams skiria ±0 dėmesio. Žinoma, "smulkieji" stabdosi, traukiasi ant pat dešinio krašto, stengiasi prasilenkti šnekučiams patogiais atstumais, t.t. ...
Čia yra kažkokia man dar nesuprasta tradicija važinėti šalia ir palikti pareigą kitiems pasitraukti, ar tiesiog pasireiškia naglos masės principas? Man kyla abejonė, nes mane tokie veikėjai puikiai pastebi ir prasilenkimui palieka pakankamai vietos.

Vidas


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2015-07-03 10:13. Iš viso redaguota 1 kartą.
perkelta į tinkamą temą


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-07-02 15:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-04-27 15:15
Pranešimai: 36
dvirtakiuose vasarą anarchija. :mrgreen: Džiugu, kad šeimos narius dresuoji tvarkingai važinėtis, aš taip pat laikausi tavo aprašytų važiavimo principų, bet kiek tenka prisižiūrėti situacijų dvirtakiuose, tai kandidatų Darvino premijai gauti netrūksta.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai