Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 13:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2010-09-15 10:13 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Praeitą savaitgalį šiek tiek patenkinome turistavimo badą ir nutarėme aplankyti gražųjį Dzūkijos kraštą. Startavome penktadienį, po darbų iš Vilniaus, pakeliui susirankiojome visą kompaniją (iš viso keliavome 6 + trumpai prisijungusi Renata) ir pro Trakus pasukome link Varėnos. Pirma nakvynė prie Glūko ežero, vėlai naktį.Nuostabi stovyklavietė, per plauką nesuniokota prasiautusios audros. Malkų laužui surasti nebuvo problema, nes miškas tikrai kaip po karo.
Ryte padarėm nedidelį lankstą, kad pasižiūrėti kaip atrodo audros nusiaubtas miškas ir radom besidarbuojantį "sibiro kirpėją" :) vėliau jau pasukome link planuoto "olita-orly" buvusio geležinkelio, kur vėl teko susidurti su audros padariniais ir pora šimtų metrų dviračius neštis per išvartytus medžius. Gaila, kad viso geležinkelio mešruto taip ir nepravažiavom dėl laiko stokos :( pasukom link Merkinės kur aš su Aurelijum greituoju būdu A4 keliu nurūkom į Druskininkus krepšinio žiūrėt, o likusi kompanija pasuko aplankyt Merkinės piliakialnio ir ramesniais keliukais tuos pačius Druskininkus pasiekė kiek vėliau. Pavalgę nuostabaus aptarnavimo viešbutyje "Dalia" (jo, reklamuoju nebe pagrindo - labai skani sriuba po 2lt, karbonadai ~12lt ir pigiausias druskininkuose alus 3,75lt + labai faina administratorė be problemų priėmusi ir pasirūpinusi šlapiais nuo prakaito dviratininkais) ir apsipirkę pasukom ieškot antros nakvynės.
Šioje kelionėje statytis palatkes tamsoje jau tapo norma :D laužą susikūrėm berods apie vidurnaktį, kai jau du netokie ištvermingi dalyviai buvo nuėję miegot :) kiek teko matyt bent vienai nesimiegojo ;)
Ryte įvyko šioks toks nesusipratimas su Vitalka, po kurio kiek žinau jis išmaišė vietines pelkes, o mes aplankėm Bobos daržo šalcynį ir klojimo teatrą berods Margionyse. Ši foto specialiai tau, Vitalka. prizūminęs manau suprasi kodėl :D
na o dienos vinis - Čepkelių raistas su gide Jurgita(rekomenduoju, labai faina jauna moteris. Turiu kontaktus, jei prireiktų -sakykite.) Smagu buvo palyginti su kamanų rezervatu, padiskutuot apie skirtumus ir panašumus, bei pasivaišinti spanguolėm užsigeriant pelkių vandeniu :)
nei vienas oželiu nepavirtom ir Marcinkonyse išsivirę manų košės su razinom sėkmingai grįžom į Vilnių (kas traukiniu, kas dviračiais ;) )
pirminis mūsų planuotas mašrutas, kuris daug kartų keitėsi :lol: įdomu būtų pamatyt ir Vitalkos gps tracką kur jis ten blūdijo pasieniais :D
foto:
Juliaus, Vitalkos, Evaldo
dar laukiam Aurelijaus šedevrų nuo vairo :D

ačiū važiavusiems ir prisidėjusiems prie šios idėjos virsmo kūnu - Aurelijui, Evaldui, Juliui, Živilei,Vitalkai; Ačiū Renatai, kad nepatingėjo prisijungt ;)


p.s. galvojam apie pratesimą, jei orai leis - spalio mėnesį. Nes liko neaplankytas Grūto parkas, nepabaigtas Olita-Orly mašrutas ir šiaip visokio grožio.

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-09-15 12:29 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-12-01 11:07
Pranešimai: 77
Miestas: Vilnius-Palanga
Vardas, Pavardė: Julius
Tauti, kaip visada - puikus aprašymas. :)

Dar būtų galima paminėti sutrauktą pieną sekadienio ryte bandant išsivirti manų košę ir galiausiai pusryčius iš kirvio. Visai skanus kirvis gavosi - makaronai, grybų skonio bulijono kubelis, svogūnas, pipirai, aliejaus likučiai, juodos arbatos puodelis ir vytintos dešros šmotas. :)
Turėjom ir įrodymų, kad išvaizda gali būti apgaulinga, kai pakelėj aptikom obelį su įstabaus raudonumo obuoliukais, o juos atsikandus visą giminę ir dar aplinkinius kaimynus sutraukdavo. :) Deja aš šito gėra neparagavau pamatęs kolegų veido išraiškas. :D Nors Aurelijus sakė, kad jam patiko (gal pas jį kaimynų nedaug :) ).
Asmeniškai man patiko važiavimas tamsoj, kai vienintelis šiesos šaltinis - dviračio lempa, o triukšmas sklinda tik iš padangų ir besisukančios grandinės.
Črpkelių raistas taip pat įspūdį paliko, o pelkių vanduo nors ir rudas, bet skanus. Gidė sakė, kad ir labai sveikas. :)

Ačiū Taučiui už organizavimą ir kompanijai už šauniai praleistą laiką. Turistavimo sezono dar neuždarau, lauksiu kitų žygių. :)

_________________
Focus marokus
Merida Crossway TFS 500


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-09-15 15:47 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-05 14:44
Pranešimai: 290
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Renata Kalvaitytė
Oi, ir aš noriu atsidėkoti Taučiui už kelionę, kurioj netikėtai teko sudalyvauti... O buvo taip-anot Taučio komentarų-nugalėjus tingulį šeštadienio rytą atskubėjau pas brolį, vykstantį užu Alytaus/mestelėjo jis mane su dviračioku ik127 kelio...o tada prasidėjo paieškos, kur tie kipšai keliauninkai įsikūrę. Žemėlapį teturėjau tos vietos tik ranka persibraižytą ir kiek atmintis dar mena...Buvau lyg ir planavus kirsti kampą per mišką-bandau rasti senąją geležinkelio atkarpą link Glūko ežero. Po 10 miškakelių šturmo lyg ir atrandu jį, apsidžiaugu - liko 2km... Bet per anksti apsidžiaugiau :D savartos!!! (medžiai ant kelio, medžiai miške, jie VISUR), kas 10m...Nuropojus 200m, neištvėriau ir apsisukau atgalios per aplinkui...Pagaliau po pusvalandžio aptinku stovyklavietę-ogi mintis nemažai jų čia...net 5 palatkės...OHO...o gi jie tik 6...pižonizmu dvelktelėjo...Bet atleistina, nes lyg ir aš jų gretose ... :D Na, smagiai išdegustavus grikių košę, vištieną keptą lauže...dar šį bei tą... pasistiprinau ir baigus kompanijai pack'ingą, išriedėjom į kelią... Oi, ir man patiko tas miškų "monstras"-pjaunantis, genantis išverstus medžius...Turbūt nesumeluosiu-didžiausią pušį sutvarko į švarų rastą per 1min....Pasižiūrėjus į n-mln kainuojančią techniką, dar pekeliui nuraškius voveruškas, mes vėl kelyje...Vėl savartos, paminėtieji Rojaus raudonieji obuoliukai...Nors buvo ir skanių-neblogai tos pakelių obelys mus pamaitino :) Važiuojam atsipalaidavę, patenkinti ir šast chebrytė susivokė : Druskininkai ooiii kaip toli, o krepšinis ne už kalnų...ir prasidėjo turistinis turbo greitis :D Net nepastebėjau ir mes jau Merkinėje: čia pagal interesus: kam krepšinis po valandos-tiesiai į Druskus, kam turizmas-ratais zigzagais, bet vistiek į Druskus..., o man pas broliuką į sodybą 60km... per 2val, mat po to be šviesų ne pyragai....Susitariu su kompanija, kad ryt susitiksim Marcinkonyse ir kelin...pavyko...spėti iki juodos tamsos. Rami naktis...Ramus rytas...Ir mintys vėl-asvaltu iki taško Marcinkonys-85km...negerai...Bet brolis pasiūlė perplukdyt mane per Nemuną į kitą pusę Nemunaičio miestelį, o iš ten jau tik 55km nors kampais, bet patogiu asvaltu ir vaizdinguoju keliu Merkinė-Puvočiai-Kašetos-Marcinkonys... Riedu riedu ir atriedu pas kolegas. O jie jau iš Čepkelių raisto pargrįžę. Kartu rezervato direkcijoj pasižiūrim pelkių skaidrių, pasiklausom paukštukų balsų: patiko ypač Perkūno oželis...na dar stirnos balselis/kraupokas...Naktį net ir pavyktų išgasdinti :D Toliau vėl parduotuvė, vėl ledai...ir kaimiškas pienas su pyragaičiais ir manai su razinomis ir nuostabios žygio užbaigtuvių nuotaikos, ir zujantys vaikai-beždioniukai, besikarstantys šalimai esančiuose turgavietės pastatuose... Bėga laikas, gimsta mitys. Likus iki traukinio nepilnai valandai su Vitalka ir Evaldu sumastėm dar prasiminti iki Varėnos, o po to mastyt: ar lipt traukinin su turistais :D, ar toliau mint link VLN...Gavos. Atmynėm į Varėnos stotį, susimojavom su chebryte traukiniu begrįžtančia namulio, ir vėl ant dviračių į trasą. Prakolas...tamsa nebeužkalnų, km 100...Susitaisom ir minam...Evaldas ties Senąja Varėna išduoda mus ir patraukia tiesiai į Elektrėnus, o mes su Vytska dešinėn į A4 kelią. Mašinos zvimbia viena paskui kitą. Malonumo jokio-temsta su kiekviena minute...Motyvacija mažėja po 20km A4 kely ir staiga mūsų išsigelbėjimas-broliukas grįžtantis iš sodybos: dviračius ant laikiklių, mes pasispausdami į galą prie valties ir patenkinti kramsnodami šokoladą parsirandam sostinėn... Lyg ir gana: avažiuota nemaža dalis Dzūkijos, su dviračiu keltasi pripučiama valtim per Nemuną, o kur dar tie savartų nusėti Varėnos miškų keliukai...Visko su kaupu. Kišenėj prieš Haanją 250km/2d...ir galiausiai dušas ir lovytė... Out.
Ačiū kompanijai už smagias akimirkas kartu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-09-20 23:57 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-17 23:32
Pranešimai: 205
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: A J
Vaizdzialiai-iš-mano-muilinės

Photos


Transformeris(video)
Tampymai(video)
Važiavimai(video)

_________________
Užsiėmęs


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 31 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai