Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 19:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-08-31 09:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Taigi, pirmas blynas, bet manau, neprisvilęs.

200km įveikta su vidutiniu greičiu maždaug 26,3km/h (tiek rodė mano spidometras) Važiavome 5-iese: Darysp, Schumis, Grazvis, ArunasRu ir Azus. Važiavom taip: 45 važiuojam, 15min stovim. Alytuj ir Marijampolėje sustojimai buvo gerokai ilgesni. Bendras važiavimo laikas gavosi 12,5 - 13 val, bet iš jų tikras važiavimo laikas tik apie 7,5 val. Vadinasi labai daug laiko suėdė poilsis (ko norėt, mums gi virš 40 :D :D :D ). Iki Alytaus vidutinį greitį turėjome didesnį, bet atkarpa Alytus - Simnas - Krosna - Marijampolė jį labai sumažino, nes prasidėjo kalvos ir pūtė stiprus priešpriešinis vėjas tiesiai į snukučius. Ten greitis tebuvo 20 - 24 km/h. Nuo Alytaus iki Simno prie mūsų prisijungė velomanas iš Alytaus - Vidas. Buvo smagu susipažinti. Kažkur už Krosnos mano dešinė koja griežtai atsisakė dirbti :twisted: , pradėjo traukti raumenis ir labai skaudėti. Ačiū Arunui, kuris mane pasisodino ant rato iki tarpinio sustojimo. Histalgan'as (nemaniau, kad šis tepalas toks efektingas) ir lašinukai viską sutvarkė. Marijampolėje buvome išmaudyti. Dėl šio lietaus, gan ilgai užtrukome Marijampolės Pizza Jazz. Tačiau nuo Marijampolės vėjas pūtė į nugarą, tai parvažiavome su vėjeliu. Planavome 20val būti Garliavoje - ties Garliavos sankryža pažiūrėjau į laikrodį - buvo 19:57val

Bendros išvados: išbandėme, kad rokiruotės keitimus geriausia daryti kas 5 minutes. Ilgesnis laikas jau yra per sunku. Rokiruotėje reikėtų daugiau dviratininkų (bent 6), kad būtų galima važiuoti dar didesnį atstumą laikui. Kadangi 45min mes važiuodavome pakankamai greitai (pagal mūsų galimybes), tai po to reikėdavo ilgesnio laiko pailsėti. Grazvis pasiūlė variantą be sustojimo važiuoti ilgiau (maždaug 40km), bet gerokai lengvesniu tempu, bei daryti trumpesnius sustojimus. Tokiu būdu vidutinis būtų mažesnis, bet labai sutaupytume stovėjimo laiko, dėl ko būtų galima sumažinti bendrą kelionės laiką. Manau sekančiame važiavime pabandysime šį variantą.

Mano išvada: 300km aš nuvažiuočiau, bet apie 400km man dar toloka galvoti :D

P. S. Sveikinu Schumį ir Arūną - labai stiprūs dviratininkai. Pastoviai reikėjo stabdyti :D Visumoje, sveikinu visus dalyvius, visi buvo labai geranoriški ir draugiški. Susitiksime kitame važiavime. Sėkmės :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-08-31 18:40 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-14 16:58
Pranešimai: 881
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Arūnas Rutkauskas
Teko sudalyvauti šioje treniruotėje, tiesa ne nuo pradžių. Iš vakaro smarkiai lijo, oro prognozės sekmadieniui
buvo nelabai kokios, todėl iš vakaro nusiteikau, kad neteks važiuoti ir pramiegojau startą. Tačiau Gražvydo skambutis iš starto vietos
ir šviečianti saulė paskatino sėsti ant dviračio ir prisijungti. Pasinaudojau Dariaus patarimu ir važiavau vienas iki Alytaus
per Rokus, Prienus. Teko spausti, kad Alytuje prisijungti prie pagrindinės grupės - nuo namų iki Alytaus centro užtrukau 2.5 val (non stop).
Lengvai papusryčiavę pakelės kavinėje, toliau judėjome numatytu maršrutu. Viską gan detaliai aprašė Darius, tik noriu jį pataisyti, kad nesu jau toks stiprus dviratininkas, kaip atrodo. Iš tikrųjų kartais myniau iš paskutiniųjų, sukaupęs visas likusias jėgas. Taip pat pritariu
pasiūlymui, kad reikėtų važiuoti ilgesnius atstumus tarp pertraukų, tobulinti važiavimo grupėje techniką - palaikyti tolygų greitį, geriau
išmokti sėdėti "ant rato". Šiaip viskas buvo gerai, tačiau manau, kad 400km kol kas bent jau man - nepasiekiamas tikslas.
Šį kartą mano spidometras rodė 203km.
Arūnas


Paskutinį kartą redagavo ArunasRu 2009-08-31 23:13. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-08-31 22:00 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-02 22:01
Pranešimai: 102
Miestas: Alytus
Skype: vidas.p.
Vardas, Pavardė: Vidas Papreckis
Na Darius kiek perdėjo,pavadindamas mane velomanu :roll: greičiau mėgėjas,nors šiemet numyniau jau 1700km,man tai nemažai.

Taigi turėjau gerą progą pasitikrint savo galimybes-yra kur padirbėti. Pirmą kartą myniau grupėje,tai tik savo atkarpos vidury pramokau sėdėt ant rato.
Na bet ir mina vyrukai,ypač Arūnas ir Virgis :shock: ,man tempas buvo kiek per spartus,bet vertinant mano gabaliuke tekusius kalnelius ir priešinį vėją,tikiuosi labai nesugadinau grupės vidutinio.Pabandžiau pamint pirmas-sunkoka,taip kad kažko nepadėjau :cry: Atkarpėlė gavos apie 30 km.,o viso vakar spidas rodė lygiai 70,pasekmių nesijaučia.

Buvo labai malonu susitikt tikrai draugiškus,geranoriškus ir šaunius vyrus,gaila trumpai ir mažai pabendravom,labai tikiuos dar susitikt.Dažniau planuokit maršrutus pro Alytų :smt023
Linkėjimai visiems ir iki sekančių susitikimų :smt006

Kelios foto prieš išsiskiriant
Paveikslėlis
Paveikslėlis

_________________
Centurion Crossfire 25
TREK 6700


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-08-31 22:37 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Ačiū Vidai už foto. Vakar iš mūsų nei vienas neturėjom fotoaparato, tai šios nuotraukos vienintelės.
Dar nuo savęs pridėsiu, kad vyrukas, sėdintis antroje nuotraukoje su T raide ant marškinėlių, tai Vidas. Buvo smagu kartu prasiminti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-01 22:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
tai sestadieni darom prasivaziavima seneliu? :)
Su Gražvydu kalbejau , jis "už" :)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-02 08:40 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Deja šį šeštadienį aš negaliu :( Aš esu šeimynos užsakytas visam savaitgaliui Druskininkuose :D Sanatorijos, ežerai, dviračių takai, grybai ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-03 21:40 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Gyti, oras šeštadienį belekoks :roll:
Gal pasikeisk išeiginę?

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-09-18 10:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-29 14:52
Pranešimai: 415
Miestas: Vilnius-Marijampole
Kaip del sio savaitgalio? Ar nieko neplanuojama?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-06-30 22:20 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Valsas: http://www.bikely.com/maps/bike-path/3-40-Valsas
2010-07-01, 15:00 nuo Tph, jei bus 100%-inių prisijungiančių.
------------
T.y.:
- važiuosiu po 40km be sustojimų (vandens ir maisto pasiimsiu, kad nereikėtų eiti į parduotuves), po pusvalandį ilsėsiuosi;
- greitis 28-32;
- idėjos autorius gal nesupyks, jei treniruotėms kol kas nekelsiu specialių reikalavimų amžiui :lol:

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-01 00:13 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Geras maršrutas, labai norėčiau sudalyvauti. Matysim, nes pas pas mano šeimyną kiti planai ... :cry:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-07-01 19:55 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Tikrai geras! :lol: Rekomenduoju!
Bet jis po darbo netinka - reikia 5 valandų.
Išvažiavau 15:00, grįžau 19:30 (nes ilgiau 15min. tingėjau ilsėtis).

O gal sekantį kartą 4x40? :lol:

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 29 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai