Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 01:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 200 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kelionė į save ....
StandartinėParašytas: 2006-08-31 01:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Taigi tu manai galįs atskirti rojų nuo pragaro, mėlyną dangų nuo skausmo. Ar atskirti gali žalius medžius nuo šaltų plieninių bėgių šypseną, nuo vualio, ar maniai, kad gali?Argi jie privertė tave iškeisti didvyrius į vaiduoklius, karštus pelenus į žalius medžius, įkaitusį orą į kondicijonuojamą atmosferą, pasikeitimus įramybę?..Ar dalyvavimą kare tu iškeitei į pagrindinį vaimenį narvelyje? Kaip aš norėčiau, kad būtumei čia . Mes tik dvi pasimetusios sielos metai po metų nardančios akvariume, bėgančios ta pačia žeme. Ką mes atrandam- tas pačias senas baimes - norėčiau, kad butumei čia...

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2010-12-09 18:58. Iš viso redaguota 1 kartą.
sulietuvintas temos pavadinimas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-08-31 09:28 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-27 17:22
Pranešimai: 824
Miestas: kaunas
Gyti, kas cia? gyvenimo svajone ar svajoniu gyvenimas? iskeisti galima viska, tik ne save......

_________________
Tas, kuris gyvenimu žaidžia, visuomet pralaimi, o kuris nemoka sau įsakyti, tuoj pat tampa vergu.

Johanas Volfgangas Gėtė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-08-31 10:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
:)
Tai tik lyriski svaiciojimai neskirti kazkam ir nesusije su niekuo :P
O juk...........

Praėjo 39-ri mano gyvenimo metai o aš vis dar bandau pasiekti tikslą- įkopti į tą didžiulę Vilties kalvą. Aš seniai supratau, kad pasaulis nugrimuotas žmonių neapykanta, kad ir ką tai reikštų, todėl kartais verkiu kai lovoj guliu, noriu atsikratyt to kas mano galvoj .Imu jaustis kiek neįprastai, ryte pabundu, žengiu aš įkvepiu ir pakylu –tada rėkiu kiek tik galiu ,,kas vyksta, kas gi daros ". Aš sakau ,,ei kas gi čia vyksta, kas gi daros". Ir aš bandau , o, Dieve, aš bandau šioje sitemoj, ir aš meldžiuos, o Dieve,aš meldžiuos- kas diena meldžiu revoliucijos. Tada rėkiu kiek tik galiu ,,kas vyksta, kas gi daros"? Praėjo jau tiek metu, o aš vis dar bandau pasiekti tikslą- įkopti į tą didžiulę Vilties kalvą...

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-08-31 10:48 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 10:22
Pranešimai: 24
Miestas: Kaunas
isvada: Gyciui negalima tureti laisvadieniu :)
nemaniau kad tu toks lyriskas :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-08-31 15:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 21:20
Pranešimai: 479
Miestas: kaunas
o tu nemelsk revoliucijos, tu ja organizuok.

_________________
Velomanai-Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-08-31 15:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-08-28 16:33
Pranešimai: 4
Miestas: Kaunas
Jo,blin-stipru...
No words,no expressions...

_________________
PEUGEOT ABSOLUT


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2006-08-31 23:20 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
O as meginu uzkopti i ta didziule Vilties kalva :)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2006-08-31 23:26 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Kebabų furgoniukas šalia žibinto, ten vyras be kelių pirštų bando keistą gitarą ir vietinis vargdienis kažką mėgina išprašyti į skolą , ir lietutis niekad nieko nežeidžia. Jis šoka ant stogo ir lubos griuva – naktis be sapnų - maža bėda verčia eit- tik lietutis niekad nieko nežeidžia. Pasaulis apvalus tad eisiu aplink- turiu rizikuoti dėl to kas verta- rankos mano stiprios- įveikčiau čia bet ką ir jei verta eit tai verta ir važiuot. Jai buvo 15-ka metų-ji niekada nematė juros įlipo į autobusiuką kartu su su tuo , kuris rodes svarbiausias ir paskutiniai žodžiai, kuriuos ji pasakė buvo ,,o, taip , aš myliu tave“...Tik lietutis niekad nieko nežeidžia...

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-01 08:56 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 11:26
Pranešimai: 18
Miestas: Kaunas
Gyti, tu cia pats ar cituoji? :shock: ... giliai kasi ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-01 10:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-27 17:22
Pranešimai: 824
Miestas: kaunas
...pasaulis apvalus...viskas juda aplink...vasara baigias ir lietus daros skausmingas. Jis astreja ir kanda nuplaudamas svaiginancius prisiminimus, saldo ir grazina i dabarti.... sviesios svajones virsta migla, viltys nugrimzda vandens niuriose srovese. Sustoji...nes nera kur eiti, tiesiog nenori eiti - kunas iesko silumos ir uzuovejos, akys sminga i niuria migla...bet pasaulis juk apvalus ir viskas juda aplink...
...Akiu kibirkstys lai skrodzia niuria lietaus siena, sviesios viltys vercia kristolu srove vandes, svojones apniukusi dangu praplesia, sirdis lai saule suvilioja... taip ir tik taip reikia gyventi :))))

_________________
Tas, kuris gyvenimu žaidžia, visuomet pralaimi, o kuris nemoka sau įsakyti, tuoj pat tampa vergu.

Johanas Volfgangas Gėtė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-01 21:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-08-25 11:39
Pranešimai: 5
Miestas: Kaunas
Agne,kazka grazaus turi-moki idomiai pasakyti-kazkas i Stasio Krasausko linija panasaus.....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kelione i save ....
StandartinėParašytas: 2006-09-02 00:18 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Aš turiu dviratį- galiu sau važinėti. Jis neturi nei bagažinės, nei aidinčio skambučio,nei kitų gražumų , bet jis geras . Duočiau tau jį , tačiau neprisiverčiu sėsti į avto . Tu ta mergina, kuri tinka manąjam pasauliui- duosiu tau viską tu tik panorėk. Dar turiu lietpaltį tarytum bajerį, polietileninį su daug užsegimukų , jau pora mėnesių kai jį dėviu, jei manai, kad jis geras vadinasi tai ne melas. Pažįstu kalę, ji neturi namų, nežinau kodėl, tačiau Džeralda ją vadinu. Ji visai jau sena, bet ji gera. Dar turiu būrį inbirinių žmogiukų- čia žmogiukas, ten žmogiukas- daugybė žmogiukų. Pasiimki kokį pora jei nori- jie ant lėkštės svetaineje. Žinau kambarį pilną garsų- rimuojasi vieni, kertasi kiti- dauguma jų keisti- eime į kitą kambarį- pameginkim suprasti juos...

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-04 10:53 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-27 17:22
Pranešimai: 824
Miestas: kaunas
man tuoj prades patikti sita tema :wink:
... gyvenimas realus, gyvenimas abstarktus, gyvenimas - iliuzija, gyvenimas - aliuzija ... net sunku patiketi, kad gyvename taip. Siandien matome buiti, ryt zvelgiame i buti... slepiames uz vieno, kimbame i kita, o kur prasme?

_________________
Tas, kuris gyvenimu žaidžia, visuomet pralaimi, o kuris nemoka sau įsakyti, tuoj pat tampa vergu.

Johanas Volfgangas Gėtė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-04 11:43 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 21:20
Pranešimai: 479
Miestas: kaunas
agne rašė:
man tuoj prades patikti sita tema :wink:
... gyvenimas realus, gyvenimas abstarktus, gyvenimas - iliuzija, gyvenimas - aliuzija ... net sunku patiketi, kad gyvename taip. Siandien matome buiti, ryt zvelgiame i buti... slepiames uz vieno, kimbame i kita, o kur prasme?

prasme mano mazute yra ten kur mes kiekvienas ja ir isivaizduojam esant ir keiciasi ji kartu su gyvenimu ir poziuriu i ji. gera jausti siluma ir skleisti ja, bet neverta gaisti laiko abejojant ir ieskant viso ko prasmes, nes prasme mumyse ir kinta ji kaip jau sakiau kartu su mumis priklausomai nuo to kokie mes esame ir kuo tampame

_________________
Velomanai-Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-04 13:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 14:01
Pranešimai: 392
Aikit peklon su savo filosofija.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 200 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 22 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai