Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 22:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2016-08-30 16:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-05-19 13:28
Pranešimai: 39
Vardas, Pavardė: Artūras Akinis
Smagu tokios kelionės nedariau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-09-01 12:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-08-17 23:20
Pranešimai: 10
wrong rašė:
Sveiki,
smagu kad radau tokią temą. Rugpjūčio mėnesio orai mane gerokai nuvylė kaip ir manau daugelį, tad dar tikiuosi gražesnių dienų rudens pradžioje, o kad užglaistyti nusivylimą gana prastais orais labai noriu prieš šaltajį sezoną kur nors pralėkti ilgėliau nei kad tik 60-70 km., bent porai dienų, taipogi susipažinti su bendraminčiais, su kuriais galbūt kad ir kitais metais pakeliautume kur nors daugiau ir ilgiau :). Pats dar nesu turėjęs didesnių (tarkim savaitę ir daugiau laiko trunkančių) kelionių, tad šiam rudeniui siūlau savo jau patikrintą maršrutą pajūrio-žemaitijos keliais (tinkamas 2/3 dienoms/paroms, detales galima derinti):

Klaipėda - Palanga - Darbėnai (Šventoji) - S.Įpilties piliakalnis (netoliese etnografinė sodyba, puiki vieta nakvynei) - Grūšlaukė - Salantai - Plateliai (puiki proga patikrinti naujajį dviračių taką) - Alsėdžiai - Telšiai (iš čia galima traukiniu gryžti atgal į Klaipėdą arba priešinga kryptimi tarkime į Šiaulius/Kėdainius/Vilnių). Norintiems daugiau maršrutą galima tęsti.

Pats reziduoju visai šalia Klaipėdos miesto, o nuo mano kiemo yra dviračių takas sujungiantis visą pajūrio ruožą. Esant reikalui pas mane galima pernakvoti, jei kas atvyktų iš didžiosios Lietuvos :) man 25 m. vienam atsibosta važinėtis, be to Lietuvoje dar daug ko nesu aplankęs, labai norėčiau suorganizuoti didesnę kelionę aplink Lietuvą, bet tai būtų tik kitais metais.


Ideja gera, smagu butu suburti bendraminciu bureli su kuriais galetume keliauti kartu dviraciais. Mane irgi domintu ilgesnes nei 1 dienos isvykos, as prijauciu turistiniam-pazintiniam vaziavimui.
Pasiulytas marsrutas idomus, taciau as noriu pasiulyti dar vaizdingesni, kuri jau kuris laikas noriu pravaziuoti, taciau nerandu bendrazygiu. O jis butu toks:

Klaipeda-Palanga-Liepaja-Ventspils-Kolka-Jurmala-Ryga. Is Rygos vaziuoja autobusai i Vilniu atgal. Sis marsrutas yra dalis Eurovelo 13 marsruto, kelias eina visada netoli juros, kur galima rasti puikiu vietu stovyklavimui. Rugseji manau geri orai dar laikysis. Ka manote? Minam? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-09-06 19:59 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-10-22 17:58
Pranešimai: 98
Pajūrio visai geras. pernai kažkiek kabinau grįždamas iš Estijos nuo Rygos iki Rojos bei nuo Liepajos iki Klaipėdos. Šiemet man jau atostogos baigėsi , tai nebeprisijugsiu prie šios kelionės.

Tačiau savaitgaliais būtų įdomu kur pakeliaut kompanijoj .


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-09-19 14:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-04-26 21:32
Pranešimai: 10
Vardas, Pavardė: Martinas Markevičius
Sveiki visi, na pasisakysiu ir aš planais savo :) Planuoju pavasarį išminti į tokį maršrutą: Baltijos jūros pakrantė - Šiaurės Jūros pakrantė - atlanto vandenynas. Pasiekus Portugalija grįžti planuoju europos apačia :) taip aplankant Italija. Kelionė būtų ilga ir tikrai reikalaujanti nemažai jėgų. Maršrutas dar tik pirminėje planavimo stadijoje. Rašau čia, nes ieškau draugų, draugių norinčių vykti kartu. :) Jei neatsiras minsiu vienas.

P.s Savaime suprantama minsiu turistiniu(Hibridiniu) dviračiu.
P.p.s jei tai svarbu man 25. (Mačiau kiti amžiaus klausinėja)
P.p.p.s Jei susidomėjote ir norėtumėte kartu plėtoti tokios kelionės idėja prašau susisiekti martinas.mar@gmail.com arba +37062572486.

Jei kyla daug klausimų, kas ir kaip, neklauskit. Nes atsakymų dar neturiu. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-09-19 21:38 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
O kam tau kompanija? Važiuok vienas - pakeliui sutiksi žmonių :) Koks atstumas ir kiek laiko skirsi?

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-09-19 23:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-05-19 13:28
Pranešimai: 39
Vardas, Pavardė: Artūras Akinis
Siūlau kita vasara minti per Tauragės apskritį maršrutą sudariau. Turėtų būti smagi kelionė ir daug kilometrų nusimato. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-09-22 15:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-08-17 23:20
Pranešimai: 10
Tai gal vaziuojam si rudeni nelaukiant kitos vasaros?


Paskutinį kartą redagavo dinux 2016-09-23 17:33. Iš viso redaguota 1 kartą.
ištrinta citata


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-09-26 09:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-05-19 13:28
Pranešimai: 39
Vardas, Pavardė: Artūras Akinis
Gerai, nuo kur iki kur.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 23 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 33 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai