Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 01:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: 24h pasaulio čempionatas
StandartinėParašytas: 2014-10-11 18:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Sveiki,
kaip daugelis žinote šiandien 14h. Einoras startavo 24h valandų pasaulio čempionato varžybose Škotijoje.
Rezultatus gyvai stebėti galime čia: http://lappedenduro.sportident.co.uk/ho ... b9e8531bba
šiuo metu Einoras 33čias (iš 146dalyvių)

Mariaus nuotraukos iš trasos: https://plus.google.com/u/0/photos/+Mar ... 3220925409
https://plus.google.com/u/0/photos/+Mar ... 2232964929
https://plus.google.com/u/0/photos/+Mar ... 5070797313

laikom kumščius už Einorą!

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-11 19:36 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-20 16:07
Pranešimai: 574
Miestas: Kaunas
bus įdomu paskaityti įspūdžius jei Einoras aprašys. Sekmės


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-11 23:15 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Saulius Speičys:
22:52
mina, 9tam rate pirmas zuikis, dabar 17tas, iki 10tuko apie pusvalandi - puse rato, pirmas monstras jau lenkia ratu. nuo starto liepem neskubet, tikimes stiprios pabaigos.

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-12 05:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-22 09:52
Pranešimai: 121
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Saulius
2:40, pries tai buvusio rato laka pagerina 10 min, grizta prie ankstesnio 62-65 tempo. dviratis purvinas, priekyje žvaigždžių nebemeto, naudoja mažąją. vejasi auksciau esancius.
4:06 rato laikas apie 63min, ko nepasakysi apie konkurentus, E dabar 14, realu 11, arba dar aukščiau
5:12 krentantis akumas, plius ~8 min., bet vieta jau 13. dabar turetu buti 2 ratai be sustojimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-12 13:23 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
Žvėris :shock: (dar liko ~pusvalandis iki varžybų pabaigos)
8th Solo EM LTU Einaras Sulskus - International Baltic Team 23 22:57:14

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-12 16:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-22 09:52
Pranešimai: 121
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Saulius
absoliučioje 8'tas, elite - 7'tas. Įsimaišė Australijos singlespeeder'is.
Pagrindinė išskirtinai apdovanojama tik elito Top10.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-12 19:22 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Be žodžių :shock: :shock: :shock: - didžiausi sveikinimai :!: :!: :!:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-12 20:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-22 09:52
Pranešimai: 121
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Saulius
smagu būti tokios komandos dalimi;
papildytas varžybų nuotraukų albumas g+'e


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-12 23:46 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Rezultatai su ratų laikais

Daugiau kaip viskas vyko, su trasos profiliu, foto ir komentarais
https://www.facebook.com/einoras.sulskus?fref=ts
https://www.facebook.com/Dviratai

Einoro palaikymo komanda ir padėjėjai varžybose Saulius EsEs ir Marius manescianera.
Lauksime paties Einoro įspūdžių, kai atsigaus ir sugrįš iš Škotijos :-)

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-13 10:31 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-06 13:41
Pranešimai: 281
Vardas, Pavardė: Einoras
Visa savaite besitreniruodamas sitoj trasoj bandziau raminti save,bet vistiet gan nemazoj itampoj gyvenau. Atejus lemiamam sestadieniui,kaip bebutu keista miegojau sakyciau visai neblogai,ryte sukirtau gera porcija makaru,daiktai buvo jau is vakaro suruosti,reikejo tik galva paruost,aisku padejo cia ta praleista savaite,siektiek pripratau prie trasos,prie minciu ko as cia ir ka man teks padaryt. Buvau del vieno tikrai ramus,tai del mano palaikymo komandos,zinojau kad Marius su Saulium padarys viska,mano darbas bus tik mint,mint ir dar karta mint. Startas be jokiu begimo prie dviraciu,Elitas pirmas ismina,po 15min like,pradzioj paskui motocikla cykiai ramiai,kitokia pirmo rato pradzia,platus zvyrkelis ,tik prasidejus ikalnei,mocas duoda angliu ir visi kaip per maratona pasileidzia,tryse iskart atitruksta ,Australas daukartinis cempionas niekur neskuba,Cekas kuri vieninteli pazystu ir zinau kaip jis suka,taip pat cia salia,bet kuo kalnas statyn tuo jiems labiau atsisukineja,na bet nusprendziu issilaikyt ir ant nusileidimu nebut gale,nusileidimuose maniau as jau per treniruotes sio to ismokes,bet susidares kamstis uz manes bylojo visai ka kita,islindom i tiesiaja,leidau chebrytei apsilenkt ir tyliai ramiai sumasciau kad as cia visai svetimas,nei kalnuose,nei nusileidimuose nieko nepadarysiu,o tiesiuju cia vos 2-3km, mintyse dabar buvo tai kad pries akis daug laiko,lai chebra lenkia,o man reikia neuzsimust,nesusizalot ir saugot technika,technika ypac reikejo saugot,nes jei butu reikeja persest ant dviracio tik su priekine sake,buciau rata dares plius 10 min tikrai. Pirmas zavala patyriau ant posukio laviruodamas tarp akmenu,nesmarkus kritimas,bet ant akmenu su kelenu,pasidaro saldu,akyse rukas,kaskoks prakaitas saltas ismusa,mintys nes nesakysiu kokios,butu cia kiemo varzybos neimciau i galva,grystu ir atsigaudineju,bet cia viskas kitaip,aciu dievui skausmas aprimsta,bet ta koja pilna jega negaliu mint bent 2-3ratus,prarandu dar ir priekine didziausia zvagzde,simpleksas nebedirba,bet kadangi cia ner kur sukt,o tuos kelis km ir su mazaja as pro visus praskrist galiu,pamaniau kad gal tik i nauda,nereiks kardanuot ka as tikrai megstu,bet tokiose varzybose reik kuo daugiau kadenso. Boksuose stengiuos uztrukt kuo maziau kad neausint raumenu,Sauliui keiciant lempas,aisku norisi kad jis ilgiau krapstytusi,o as cia dar pabuciau,bet jis viska minutes begyje padarydavo ir stumdavo mane is ten,reziume per para kokia 10min stovejau.Praejus 12 h Saulius bando mane nuramint sakydamas kad viskas gerai,liko kiek maziau nei puse laiko,tokie jo zodziai biski duoda man per smegenine,man nuo vieno rato bloga,o cia dar 12h,eina svipt. Suprantu kad niekur nedingsi,reik sukt toliau,susigalvoju dar sau papildomos motivacijos,del ko tai darau,Sauliaus ilgai neklausiau rezultato,bet kaip paklausiau,biski jis mane netenkino,bet dar nakti nesiryzau sturmui,nes menkiausia klaida galejo viska nubraukt,nuovagis buvo didelis,vaira akmenys tiesiog is ranku isplesinedavo,o bent minimaliai pakeitus trjektorija,arba buciuoji akmenuka,arba lauzai simpleksa,arba pjauni padanga,zodziu pasirinkimo nedaug,islikt buriam cia didelis privalumas. Mano maitinimas paprastas kaip dvi kapeikos,aplamai net nemastau apie tai,ikisa kai kada puse banano,gavau ir pora aviziniu sausainiu,da net kelias skiltelias juodo sokolado,o siaip pagrinde angliavandeniai ir baltymai skystam pavidale,geliukai dar kai buvo negera jau ir kaip paspaust reikejo. Juciau kad visko man to pakanka,koju kaip bebutu keista netrauke,nors uzmyniau per para 11000m.,zodziu pries ausra pamaniau kad jau gal laikas butu pasikapstyt arciau desimtuko,juk nuo pat pradziu mano tokia svajone ir buvo,tai as kaskaip pajutes jog jau malu suduka,suku vos ne treniruote rezimu ir soviau ten kaskur vidury trasos,blyn kaip greit valgytis chebryte pradejo,o atrode senu seniausiai jie mane aplenke,man tas patiko,patiko i boksus atmynu ir Sauliaus klausimas "ka tu cia veiki",po keliu tokiu ratu,buvau sugalvojas ramu ratuka sukt,bet mane informavo kad neblogai kylu,na ir tada galvoju kad eisiu vabank,mintyse aisku vis virpejo ta mintis kad gal per anksti pradejau sukima,ar neteks pamirt,na bet kelio atgal jau nebemaciau,i kalna imdavau mint 24-11 ,zodziu kaskoks energijos anpludis aplanke,na aisku ir zinojimas jog ta musu trispalve turi sansu pakilt i desimtuka,dave papildomu jegu:) Aisku mintys jog arteja finisas,taip pat ramino,bet paciam gale,kaip as maniau minu sau paskutini rata sukande dantis,pro finisa praminu ramiai,daminu iki Sauliaus atsipute,kokias 5min taip grybaudamas,o Saulius man kisa gertuve,sakau juk jau viskas,o jis man rekia ,kad dar ratas,blyn as rekiu nebegaliu,sako kad man tik pravaziuot reikia,zodziu labiau psichologiskai negalejau,ismyniau piktas,puse rato taip papikau,nezinia ant ko,paskui kaskaip vel sukt pradejau,bet visgi paskutiniam rate del tokios padeties kokias 7min praradau. Ech ir stai issvajotas finisas,kokia palaima ir as gyvas ir dviratis vaziuoja ir dar gedos nepridariau. Siom varzybom pasiruosimas buvo ilgas,du metai galima sakyti ilgo nuoseklaus darbo ,be kitu zmoniu pagalbos tikrai neimanomo to padaryt ,reikia daug daug ziniu . Taigi didelis aciu Gyciui Baliukoniui be kurio mano sis pasaulio cempionatas ir pasiruosimas jam nebutu imanomas ,Saukiui S.(is kurio daug ko mokinausi) ,Mariui K. , Elijui C. ,Linui V. ,Linui (kinezistui), Ignui Gy. padejusiam issprest problemas pabrejus mano technikai,mano seima i uz palaikyma ir aisku jum visiems,smagu zinot kad uz tavo nugaros stovi tokia Lietuviska palaikymo komanda,DIDELIS ACIU,sezonas pabaigtas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-13 10:45 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Šaunuolis! Geležinis diedas tiesiog :) Sveikinimai!

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-13 11:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Labai įdomu paskaityt tokius aprašymus, ir pamatyti visą vaizdą dalyvio akimis. Pagarba ir sveikinimai!

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-13 11:18 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-07-17 00:00
Pranešimai: 85
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Mantas G.
Sveikinimai! Dar labai butu idomu paskaityt aptarnaujancio personalo pasakojima is kitos puses. Parasykit kas netingit


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-13 11:20 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Smagu skaityt :) džiugu už puikų rezultatą!

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-14 17:36 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2010-05-30 22:21
Pranešimai: 181
Miestas: Kaunas
Didžiausi sveikinimai :) ir dar vienas dalykas labai žavi, kad žmogus tiek nuvažiavęs, tiek jėgų atidavęs, sugeba tai puikiai aprašyti :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 25 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai