Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 04:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 267 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2008-04-29 23:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Siūlau didesnei grupei žmonių suteikti teisę viešinti forumo temas į puslapį.
Tarp tokių turėtų atsidurti visi dažnai organizuojantys žygius ar tvarkantys viešus klubo reikalus - vnž. aktyvistai. Preliminariai: Ryčiui, Gražviui, Sauliui, Sigei ir man.
Taip būtų matoma, kad klubas nemerdi (kaip gali kartais atrodyti atsidarius velomanai.lt), t.y. pastoviai kažką veikia ir žada įdomias keliones naujokams.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-30 08:22 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Kad nemerdinčiai atrodytų, tai pirmiausia būtų gerai
pabaigti titulinį puslapį. Dabar tušti sklypai su "atsitiktine
nuotrauka" ir " dar kas nors" tikrai nepagyvina vaizdo.
O ir velomanai.lt paprastu šriftu užrašyti...

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-04-30 15:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Pritariu.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-01 22:13 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
ana savaitgalį pasukom laikrodžius. Jei teisingai suprantu, turėjo pasisukti ir serverio laikas, bet jis kažkodėl nepasisuko.. todėl laiką reikia pasikeisti pačiam. Einame į ucp.php?i=165 ir pasirenkame UTC +1. Nepamirštame išsaugoti pakeitimų.

Edit:
Arba palikite UTC +2 bet pažymėkite naudoti vasaros laiką - NE

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-05 00:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Kaip jau turbūt pastebėjote forumo viršuje atsirado keletas naujų nuorodų.
Ana trečiadieni truputi dar su Gyčiu kalbėjome ir kitais, kad puslapis tikrai miręs ir tų naujienų tikrai niekas neskaito.
Viską stengiuosi padaryti kuo papraščiau, be jokių dzingulukų, visokios orų prognozės ir panašūs "reikaliukai" taipogi pakalbėjus su kitais, atrodo, yra beprasmiai ir nereikalingi.

Taigi klausimas numeris vienas:
Kas turi užsikrauti surinkus adresą http://www.velomanai.lt? Dabar kraunasi forumas, bet mano nuomonė turėtu užsikrauti "Apie klubą". Šiuo klausimu susiginčijome su Paudru. Palieku kolkas, kad pirmasis būtų forumas. Prašom išsakyti nuomonę.

Klausimas numeris du:
Kas ateityje turėtu būti pradineme puslapyje? Mes kaip klubas naujienų ar kažkokkių kitokių pranešimų neturime, viską galima rasti forume. Norėtusi kažką įdėti.... bet ką?

Užsiimiau šiuo darbu ir manau vieną kartą pagaliau reikia sutvarkyti šį puslapį.
Nuotraukas suranksiosiu iš dalyviu galerijų ir padarysiu tokius mažus rinkinukus trumpai atvaizduojančius 2006, 2007, 2008 metus ir t.t.
Edit:
Kažkiek nuotraukų sudėjau, bendrą vaizdą jau galima susidaryti.

Į maršrutus bandysiu sukelti aprašymus iš forumo atitinkamos skilties.

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-05 11:20 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 12:31
Pranešimai: 518
Miestas: Kaunas- Monciškės
Skype: sige90
tegul kraunasi forumas, kol nusistoves puslapio tvarka, o tada, gal, naujienos.
Naujienose galetu buti trumpuciai straipsniukai apie kazkokias dviraciu technines naujoves ar senoves, idomesnio zygio, varzybu ar siaip ivykio aprasymai, pasaulio ivairenybes ir pan. Uzkrovimas "apie kluba" pats neidomiausias.
Galerija labai gerai, tik ar spesi rankiot foto is dalyviu asmeniniu albumu ir jas sukilnot? butu gerai, kad tai butu gyvas skyrelis, o ne pasenusiu foto albumas. Gal keliems etatiniams patikimiems fotografams padaryt priejima prie galerijos, kur jie galetu sukraut,pvz, po 10 foto is zygio- ivykio?
Marsrutai puiku. Dar gal galima prie savo paciu sudarytu marsrutu cia sudeti ir nuorodas i idomesnius Europos marsrutus, kuriuos teko pravaziuot ar nebutinai :).

_________________
tris kart pasukt į dešinę, tas pats, kas vieną kart į kairę...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-05 11:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Man kaip užsiregistravusiam forume aišku patogiau kai iškart užsikrauna forumas, bet naujai užsukusiems tas manau nėra gerai. Aš už tai, kad pirma atsidarytų langas kuriame info apie klubą. Dar pradiniame manau būtų naudinga įdėti nuorodas į naudingus psl., pvz apie dviračių priežiūrą, remontą, jų pasirinkimą, tada forume išvengtume tokių dalykų kaip prašymų įdėti išardytos stebulės nuotraukas ar panašiai. Nepakenktų gal nuorodos į www apie keliones, turizmą. Jei reiktų nuorodų galiu pasiūlyti...

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-05 20:28 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Sveiki,
kelios mano mintys apie dabartinę forumo priežiūrą ir pasiūlymai dėl tvarkos.

1) Pirmas puslapis
Manau, kad būtų gerai, jei pirmiausiai atsidarytų informacija apie klubą surinkus "velomanai.lt" o ne forumas. Tada naujas žmogus matytų, kas tai per forumas ir pas ką papuolė :-)
Nes tai Velomanų klubo forumas, įkurtas ir išlaikomas klubo lėšomis ir pastangomis, ir skirtas pirmiausiai velomanu bendravimui. Forume registruojame tikriausiai visus prisijungiančius, išskyrus kelis piktybinius. Tačiau norėtųsi, kad svečiai matytų, jog tai nėra vien virtuali bendravimo terpė, o tik priemonė gyviems žmonėms gyvai bendrauti. Kaip Gytis pabrėždavo, mes ne virtuali, o tikra bendruomenė :-D

2) www_velomanai_lt
Dėl velomanų tinklapio skyrelių ir jų pildymo, atnaujinimo. Jei kas nors nesiims redaktoriaus-žurnalisto pareigų, priešokiais iš to niekas nesigaus, ir neverta gaišinti savo laiko. Tą jau parodė ligšiolinė patirtis. Nuolat rašyti, atnaujinti informaciją yra laikui imlus kasdienis darbas (min 2-3 val. kasdien, siekiant sudominti skaitytojus). Ir dar geriau, kad ne vienas žmogus tai darytų. Nes bet koks geras tinklapis yra mini naujienų portalas ar e-laikraštis. Kadangi esu dirbęs su spauda, tai nesiimčiau, nes tai sunkus darbas ir važinėtis jau nebebus laiko 8) Arba jo kas nors imasi su tikrai rimtais ketinimasi ir įsipareigojimais bent pusmečiui, arba nesiima visai. Kažkokių vienkartinių tekstų patalpinimas manau neturi prasmės, nes ta informacija gan greitai pasens, ir guglėje apie tai visada bus daugiau.

3) ar užtenka prižiūrėtojų ?
Kasdienės aktualijos dėl važinėjimo ir einamųjų klausimų telpa forume, tam užtenka moderatorių ir administratoriaus priežiūros. Čia, kiek suprantu viskas tvarkoje. Ar šiuo metu reikia stiprinti prižiūrėtojų pajėgas ?

4) Dinuxo patobulinimai
Tokie Dainiaus padaryti "forumon prielipai" man labai patinka. Ypač jei tai techniškai lengvai padaroma ir nereikalauja daug laiko. Jei atsiras gera tema, gal bus nesunku pridėti naują "prielipą". Gal tie prilipai mūsų labiau atitinka mūsų poreikius ir patogesni už tradicinį tinklapį ?

5) Fotogalerija
Fotogalerijos prielipą gal galima pildyti wikipedijos principu, kad visi deda savo nuotraukas iš pasivažinėjimų. Techniškai turbūt lengva visiems registruotiems forumo vartotojams skirti priėjimą. Kad žmogus nedėtų viso fotokortelės turinio, siūlau apriboti nuotraukų kiekį asmeniui iki 5 foto/para. Tada žmogus atrinks kažką vertingo ir įdomaus visiems. Mėnesinis limitas - 10 foto. Net didžiausi fotomeistrai nepadaro daugiau įdomių fotografijų per mėnesį, kurias viešai eksponuoja. Taip ribosime "foto-grafomaniją". Tuomet fotogalerijai reikia admino, kad visas buitines ir neįdomias foto ("aš ir mano šuo") mestų lauk. Nes tai vieša galerija, o ne šeimyninis fotoarchyvas. Visos kitos nuotraukos ir toliau tilps Picasoje ir panašiose vietose, kurių nuorodas fotografai skelbs konkretaus pasivažinėjimo temoje. Visos su velomanais ir su dviračiais nesusijusios foto metamos lauk be kalbų.

6) Maršrutai
Nors esu išleidęs 2 kelionių dviračiais vadovus ir organizavęs aibę kelionių, bet maršrutų skelbimas internete "a priori" man išlieka nesuprantamu dalyku. Aš pasidedu žemėlapį, pagalvoju kiek norėčiau ir galėčiau važiuoti konkrečiomis aplinkybėmis, su kokiais bendrakeleiviais kokiu tikslu, ir gimsta maršrutas. Visi keliai ir takeliai su tūkstančiais jų pravažiavimo variantų yra maršrutai. Bet kam juos siūlyti nežinia kam ir nežinant kas ir ko ten važiuos ?
Suprasčiau, jei čia būtų skelbiami jau parengti maršrutai ir trasos, kaip Gražutės, Neries regioniniuose parkuose, Kuršių nerijoje ar panašiai. Kur yra infrastruktūra, žemėlapiai, kt. Ar eilinis savaitgalio pasivažinėjimas - jau maršrutas ? Jei kas žino ką skelbia, tai gerai. Jei kam tai naudinga - dar geriau.

7) Naudingos nuorodos.
Jei atsiras nuolat prižiūrimas ir atnaujinamas suklasifikuotas naudingų nuorodų prielipas, tai gerai. Irgi galėtų veikti atviru principu, kad visi forumo vartotojai deda naudingas nuorodas, o prielipo prižiūrėtojas jas kartais (bet reguliariai) patikrina ir pataiso pats, arba gavęs vartotjų signalus.
Kad forumo vartotojai galėtų tvarkingai dėti nuorodas ir nepadarytų informacinio jovalo, reikia sukurti klasifikuotą struktūrą: technika, remontas, turizmas (atskirai Lietuvoje ir užsienio šalyse, išskiriant artimiausius kaimynus o kitus regionais), MTB sportas, plento dviračių sportas, ir t.t.

P.S. Visam šitam informaciniam laukui valdyti jau tikrai reikia papildomų prižiūrėtojų pajėgų ir bent dviejų viso tinklapio adminų, kurie būtų aiškiai pasiskirstę atsakomybės. Jei atsiras pasiryžusių dirbti tokioje komandoje, tada krūvis pasiskirtys ir nebus per didelis keliems žmonėms. Jei viskas guls ant poros žmonių pečių, iš to nieko gero nebus. Ar yra poreikis tam forumo plėtimui. Ar yra tam rimtai įsipareigojančių savanorių ? Jei jų nėra, tada nėra ir poreikio.

P.S.S. nors dažnai čia skaitinėju ir rašinėju, bet man vis labiau gaila laiko @-erdvei. Nes jį atimu iš savo šeimos, darbo, mažiau lieka laiko važinėtis ar gyvai bendrauti su jumis. Prie forumo plėtimo aš tikriausiai neprisidėsiu. Man užtenka ir dabartinio, su palaikoma pakenčiama tvarka (prie to sutinku prisidėti).

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-05 20:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
.


Paskutinį kartą redagavo ausradei 2008-11-06 11:28. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-05 22:34 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Sveiki visi.

Darbo metu, prie kompiuterio turiu daug laisvo laiko. Galėčiau papildyti moderatorių gretas. Moderuoju kitą forumą, tad turiu šiokios, tokios patirties + domiuosi fotografija, tad galėčiau apsiimti prižiūrėti fotoalbumo skiltį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-05 22:37 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Del "uzsikrovimo" , manau kad turetu buti "apie mus".
Del zmoniu - Paudras nutolo, kaip pats sake azartas isbleso, dekui jam uz tai ka padare - reikia mokanciu zinanciu galinciu. Atleisk Aušra, bet kazin ar tau cia kas pavyktu. Lingus kalbinimu kratosi, galvojau apie PauliuB, na kad gal pernelyg kategoriskas, kalbejau su Kesciu, jis zadejo pamastyti, dar vienas zmogus - Giedrius.S - administruoja kita foruma , turi laisvo laiko ir , rodos, noro .Vienintelis dalykas kuris mane stabdo, kad nera tikrasis narys, bet ar mes turim pasirinkima ?

P.S. mano rekomendacija gavos paveluota , bet kodel gi ne ?:)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Paskutinį kartą redagavo gytiSkucia 2009-02-11 23:23. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-06 01:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Administravimas velomanų forume, mūsų tikrąją veiklą atspindinčioje virtualioje erdvėje, tai nėra kažkoks papildomų teisių įgyjimas, priemonė savo pozicijai išreikšti. Esmė greičiau yra papildomoje atsakomybėje ir pareigų vykdyme. Bent jau aš tai taip suprantu ir tikiuosi, kad būsimi administratoriai panašiai. O, kad jų trūko tai jau senai faktas, kuris pernelyg lėtai apdorojamas...

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-06 13:18 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Geriau didinti kokybę, o ne kiekybę. Kuo mažiau lamerių kiš nagus prie forumo administravimo, tuo geriau bus visiems.


p.s. - favicon'a dingo.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-10 22:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Taip, :)
lameris tai as - zinau :)
leisiu sau pasilikti teise siek tiek "pakarpyti" :)
i komanda yvedamas sviezias kraujas - Giedrius.S - prasau gerbti ir padeti visame kame:)
jei ka debatai privacioje erdveje :)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-01-14 23:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Skaitant kalendoriu'2009 kilo tokia mintis ir pasiulymas adminams:
gal eina prie forumo prikabinti koki Google ar Firefox tipo kalendoriu (kaip yra galerijos, marsruto prielipai ?).
na, kad planuojantys ten galetu ideti nuoroda apie zygi. pvz. atsidarai to kalendoriaus bendra vaizda menesiais ir matai, kurio menesio dienomis kazkas jau siuloma. click, pasidarai menesio vaizda, ir matai viska kas ta menesi siuloma.
nezinau forumo techniniu galimybiu, tai klausiu, gal nesunku toki patoguma sukonstruoti.
jei dar butu galimybe paskelbus temoje vaziavima, padaryti url nuoroda i kalendoriu, visai butu super.

jei cia labai daug vargo, apsieisime :-)

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 267 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai