Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 09:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011-04-14 15:21 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Tautis rašė:
... Siūlau labiau koncentruotis ties pasiūlymais, o ne kritika ;)


Tai aš siūliau - išbanint Paulių, kad užsisėda ant vieno žmogaus, o kitų avatarų nežiūri. Kokių dar reikia pasiūlymų?

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-04-14 15:33 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2008-05-15 20:23
Pranešimai: 207
Miestas: Kaunas - Jonava (miegamasis)
Skype: gintix
Vardas, Pavardė: Gintaras
Kas per Juodulio avataras ????? kas per (pasikartosiu ) Giedriuko avataras, Linai ir Giedriau aš nieko prieš, man jie tinka ir visai patinka o tiksliau man jokio skirtumo kas ten pavaizduota, aš tik apie susidariusia situacija.....


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-04-14 16:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Gincekas rašė:
...tai atleiskyt gerbemi mediatoriai tada man nepakeliui nei su šituo forumu ir nešiojamu VELOMANO vardu.
Šaukiat apie tvarkas apie visokiu briedus o ko toliau to i dydesnes lankas brendant, jei jau darot tvarka tai bent kiek logiškumo jose darykit...

Logiškumas tame, kad moderatoriai tik vykdo daugumos velomanų patvirtintą tvarką, o ne patys išsigalvoja kaip turėtų būti. Būtų malonu, kad moderatoriams nepriskirinėtumėt visokiu briedu, nes tokio tipo pasisakymai niekur neveda.
Niekas specialiai neieško tu blogų avatarų ir prie jų nesikabinėja. Nebent koks akis badantis atsiranda arba raportuojama apie tokį. Su netinkamais avatarais buvo nuolat tvarkomasi, iki šiol su visais vartotojais draugiškai sutardavom ir avatarus žmonės be jokių problemų pasikeisdavo. Tik Sauliaus atvejis buvo pirmas, kai nepavyko išspręsti problemos, tad buvo skirta nuobauda.
Suinteresuoti taisyklių punkto pakeitimu gali organizuoti balsavimą klubo veikloje.

P.S. redaguota

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-04-14 23:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
pauliusb rašė:
Tvarką jau darau senai, netiesiogiai turbūt nuo kokių 2007-08m., tiesiogiai kai gavau teises.

Kokia tvarą ? 2009m pradzioje, kai moderavau, tu pildei kalendoriu, turbut tai vadini tvarkos darymu ? :)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-04-15 10:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-05-20 19:13
Pranešimai: 363
pastaraja savaite cia visiska mura sitam forume darosi, net liudna.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-04-15 10:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-01-21 16:57
Pranešimai: 398
Miestas: Kaunas
Skype: sunday-lt
Vardas, Pavardė: Egidijus
Didelė audra dėl menkniekio :)
Avataras pagal apibrėžimą - objektas į kurį kažkas persikunijo. Tad daugumoje forumų avatarams taikomi daug laisvesni apribojimai, nei kad tikram vartotojo atvaizdui. Dėl asmens atpažinimo iš nuotraukos, nežinau, kaip galima atpažinti jei nuotraukoje žmogaus nugara ar tarkim dviratininkas užsidėjęs šalmą ir juodus akinius :)
Bet pareplikuoti norėjau ne dėl to, o dėl neteisingos argumentacijos, kad avatarai suryja serverio vietą ir srauto pralaidumą: tas išsprendžiama labai paprastai, tereikia nurodyti, kad nuotrauka guli kitame serveryje (laukas Nutolęs nuotraukos adresas:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-04-15 10:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
sunday rašė:
Avataras pagal apibrėžimą - objektas į kurį kažkas persikunijo.

Šitam forume žodis "avataras" pakeistas į "nuotrauka". Galima pamatyti čia: ucp.php?i=profile&mode=avatar

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Nuotraukos aka avatarai
StandartinėParašytas: 2011-04-29 20:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-09-13 12:50
Pranešimai: 237
Kuriu naują temą, nes senojoje nėra galimybės man padaryti balsavimo. Kadangi moderatoriai įsitikinę savo begaliniu teisumu ir taisyklių šventumu, netikiu, kad jie patys darytų šią apklausą.

Forumo taisyklių 11-as punktas
Nesuprantu, čia dviratininkų forumas ar pažinčių svetainė? Dėdamas ne savo veidą, o kažkokį paveiksliuką, aš nepažeidžiu pagrindinių žmogaus laisvių ir teisių:
Teisė į savo mintį, sąžinę ir religiją
Teisė į asmens neliečiamumą ir privatumą
Teisė į įsitikinimus ir jų reiškimo laisvę
Nepažeidžiu nei vieno forumiečio ar socialinės grupės dėl jos odos spalvos, lyties, Dievo, kuriem jie meldžiasi, seksualinės orientacijos garbės, orumo. Nekurstau rasinės, tautinės ar kitokios neapykantos, nediskriminuoju, neskleidžiu homofobijos.

Jeigu kažkas nori su manimi susipažinti, pasivažinėti, pasisveikinti, tegul rašo PM.
Forumo taisyklė negali apriboti žmogaus teisės į saviraišką ir minties laisvę bei privatumą. Taisykle, kuria reikalaujama naudoti tik mano nuotrauką, kad būtų galima mane atpažinti, pažeidžiamas mano privatumas. O taisyklės nuostata, kuria draudžiama kažką kita dėti, pažeidžiama mano teisė į saviraišką. Ir nereikia sakyti, kad forumas taip priėmė. Gal kažkada, kai bendruomenė nebuvo didelė ir jos pagrindą sudarė dabartiniai Velomanų klubo nariai, tai tokia nuostata labai tiko.
Peržiūrėjus pirmus 12 aktyviausių forumo narių pagal pranešimų skaičių. iš jų, kurie turi savo nuotraukas, geriausiu atveju atpažinčiau du. bet ir tai tik tada, kai jie būtų su dviračiais.
Beje, o labai aiškiai bet kurį galite atpažinti iš 100x100 !@#$% nuotraukėlės? Ar tikrai kiekvieną vartotoją galite iš jo avataro atpažinti normalioje situacijoje ar pamatę dviratininką?
Užbėgant už akių kai kuriems komentarams:

"Visada taip buvo ir tegul būna. Nedaryk iš musės dramblio". Nejaugi negalime būti liberalesni ir lankstesni vartotojų atžvilgiu ir pagalvoti, ar jos visiškai atitinka jų poreikius dabar? Ar tai esminė taisyklė, dėl kurios reikia blokuoti vartotojus? Jeigu tai yra tik kažkoks niekas, mažmožis, tai kam blokuoti už tai vartotojus? O gal viskas taip tvarkoje forume, kad moderatoriams nėra kitaip pademonstruoti savo valdžią?

"Kreipkis į žmogaus teisių teismą". Nesu nepilnavertis impotentas, kad dėl tokių dalykų kažkur kreipčiausiai. Jei komentuodami jaučiatės protingi ar protingesni už mane, tai pagalvokite apie argumentuotą nuomonę.

"Ne tu pirmas". Žinau, jau skaičiau ankstesnes diskusijas. O kodėl dar kartą nekelti? Kiek žinau, ne man vienam tai rūpi.

"Nepatinka - nesilankyk". Žinoma, visada lengviau nusiplauti, negu kažką daryti, galvoti, rašyti.

"Registruodamasis sutikai su forumo taisyklėmis". Jose nėra parašyta, kad negalima jų keisti ir apie jas diskutuoti.

Nesu aš iš piktųjų ir visada save teisiu laikančiu vartotojų, taip pat ir nesu vakar užsiregistravęs vartotojas, kuris nori įvesti savo tvarką. Tiesiog noriu jaustis forume laisvai, nevaržomai, nebūti apribotas absurdiškų taisyklių.


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2011-04-29 22:10. Iš viso redaguota 1 kartą.
ištrintas balsavimas, perkelta


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nuotraukos aka avatarai
StandartinėParašytas: 2011-04-29 21:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Balsavimas panaikintas, tema prijungta prie jau esančios tinkamos temos.
Vartotojų nuotraukų klausimą sprendžia ne moderatoriai, o velomanų klubo nariai, jie taip pat organizuoja reikalingus balsavimus klubo veikloje. Forumas sukurtas ir išlaikomas privačių žmonių, tad jie sprendžia kaip turi atrodyti forumas, o taisyklių (ir vartotojų nuotraukos) klausimas sprendžiamas klubo veikloje.
Nereikia manyti, kad čia vieša be jokių apribojimų erdvė ir visi kas nori gali daryti ką nori.
taisyklėse rašė:
Velomanų klubo nariai sukūrė ir išlaiko šį forumą, tad čia galioja jų nustatytos taisyklės ir tvarka.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-04-29 22:37 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-04-29 10:33
Pranešimai: 16
Vardas, Pavardė: Paulius
Jei atvirai, tai esu šviežiai užsiregistravęs, bet nematau čia mirtinos bėdos dėl tų abrozdėlių. Jei taisyklės yra ir jose numatyta kokie turi būti avatarai, tai tebūnie. Niekas neverčia lįst į objektyvą ir rodyti savo fizionomiją, pasidaryk neryškią nuotrauką ir vualia. Mano galva tokios temos gvildenimas tik kelia bereikalingas aistras, naudos visiškas nulis. Įsivaizduok, jei delfi.lt imtų kas nors spausti, kad delfis savo puslapyje spalvas pakeistų. Tikslas ir rezultatas? Joks. O jau kalbų aplink tai gali belen kiek atsirast. Laisvės ir teisės yra gerai, vidaus tvarkos taisyklės irgi turi teisę egzistuoti. Tad šalia teisių ir laisvių atsiranda ir pareigos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-04-29 23:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-09-13 12:50
Pranešimai: 237
Kesti, kodėl nesinori sužinoti žmonių nuomonės?
Aš visada už taisykles, nes tarp demokratijos ir anarchijos yra plona linija. Bet vartotojų blokavimai ir kažkokio avataro išpūtimas jau yra nesamonė ir tikrai būtų įdomu sužinoti forumo vartotojų nuomonę. Tegul šis forumas nors ir nepriklauso niekam ir išlaikomas gerų žmonių, kurie kuria taisykles, bet apskritai be forumo lankytojų jis teliktų tik velomanų virtuali erdvė. Labai lengva pasakyti, kad velomanai išlaiko, jie ir diktuoja taisykles (nors tai dar nereiškia nuosavybės teisės). Bet galima tik įsivaizduoti, kokios vertės čia informacija sutalpinta. Ir ji iš dangaus nenusileido, ir ne penki velomanai ją surašė, o visi bendrai. Tai gal geriau nebūtina taisyklių laikyti šventom ir atsižvelgti į tų žmonių, kurie leidžia laiką kitiems padėdami čia rašydami, nuomonę ir poreikius.
Ir gal pagalvokite, jei jau kyla dažnai tokios diskusijos, gal tikrai ta taisyklė nėra tokia jau svarbi, esminė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-04-29 23:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Aurimai, kadangi užvedei tą pačią temą, ką kalbėjomės per PM, tai pasikartosiu viešai. Registruojantis į šį ir bet kurį forumą, pažymi, kad sutinki su jo taisyklėmis ir jų laikysiesi. Jei forumo/bendruomenės taisyklės nepriimtinos, čia nesiregistruoji, nesilankai ir eini, kur geriau. Čia neprivaloma vieta ;-) Taisyklės priimtos 2006 m. lapkričio 14 d. ir aiškiai paprastai parašytos. Jos buvo sutartos gyvai klube, ne vieno moderatoriaus (tuo metu Paudro) sugalvotos. Esmė, kad klubo nariai nesigėsi savo veido, vardo, tapatybės ir jiems negėda prisistatyti savo vardu. Nes forumas Velomanų klubui buvo tik bendravimo priemonė, padedanti susitikti ir važinėtis kartu, bendrauti gyvai. Kaip ir kitiems forumo nariams. Nebūtinai jis turi virsti dar vienu beveidžiu interneto forumu žmonėms be tapatybės, ar su keliomis tapatybėmis. Tokių vietų kitur pilnas internetas. Norite būti anonimais, prašome. Tada nėra apie ką šnekėti.

Briedas yra protingam žmogui kaišioti žmogaus teises banalioje situacijoje, kur klubo forumo taisyklėse paprastai parašyta "prašome įsidėti savo nuotrauką arba nieko" ir sutinki su ta nuostata registracijos metu ;-) Patausokime žmogaus teises, kur jos tikrai svarbios. Juokingai forume atrodo (vienas kitas), atrodo protingas žmogus, su kuriuo malonu bendrauti, bet tuščioj vietoj pradeda pūsti burbulus dėl blogos velomanų forumo taisyklės apie avatarus, kurios buvo "geros" kai pats registravosi čia.
Kiek čia sugadinai virtualaus rašalo apie avatarus, būtum ką nors įdomaus [parašęs apie dviračius.
Ar galite dėti savo veidą, arba nedėti nieko ir palikti šitą avatarų temą ramybėje ? Apsiklijuokite mikimauzais ir kt."avatarais" savo šaldytuvo ar tualeto duris, jei be tokių paveiksliukų negalite gyventi. Ačiū.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-04-30 00:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-09-13 12:50
Pranešimai: 237
Tai puiku. susikūrėte taisykles sau, savo būreliui, klubui prieš 4.5 metų. Bet forumas prasiplėtė, vartotojų daugiau. ir ne visi yra velomanai. įtariu, kad pačių velomanų čia jau yra mažuma net ir atmetus vartotojus su 0 pranešimų kiekiu.
Kaip ir minėjau, taisyklėse neparašyta, kad negalima apie jas diskutuoti ar jų keisti. Tobulų nėra, laikai keičiasi. Gal jau metas peržiūrėti taisykles ar jos atitinka šių dienų vartotojų poreikį...
Ok, tai tegul kas nori būti pažintas ar jaučiasi gražus su savo nauju Met šalmu ir Oakley akiniais, tegul deda savo nuotrauką. Man forumas tėra tik galimybė kažkam padėti patarimu, gal kažką naujo sužinoti, bet aš čia neieškau pažinčių. Iš esmės tai yra saviraiškos ir hobio dalis. Tai kodėl tai turi būti varžoma?
Jei jau norite pabrėžti savo identitetą ir norą pažindintis, geriau padarykite tokią taisyklę rekomendacinio pobūdžio arba kurkite temą, kur visi galėtų sukelti savo normalaus dydžio nuotraukas (ant dviračio, prie dviračio, už vaišių stalo, su mergina ir pan.).


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-04-30 00:35 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-04-29 10:33
Pranešimai: 16
Vardas, Pavardė: Paulius
hm... taigi leidžia rinktis: A) savo atvaizdą B) nieko.

:roll:

Galų gale, jei būtų taisyklėse leidžiama dėti bet kokį "tvarkingą" avatarą, o atsirastų norintis užsidėt falo avatarą, irgi taip pat gintum jo laisvą teisę pasirinkti? Kažkaip principų man atrodo čia daugiau nei reali nauda.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-04-30 00:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-09-13 12:50
Pranešimai: 237
Dar kartą perskaityk mano pranešimus šioje temoje ir atsakyk į klausimą "O kaip tau atrodo?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 124 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai