Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-18 09:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 138 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-02-04 14:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Iš visų pastarųjų įvykių dėl forumo moderavimo pertvarkos, etc. kyla vienas rimtas ir senai aktualus klausimas. Kas čia priima sprendimus ir kokiu pagrindu ? Šito klausia ir Gytis ir daug kitų žmonių :-)
Pats esu pakliuvęs į visokius sąrašus žmonių, kuriems kelti klausimai dėl sprendimų ir tie sprendimai padaryti. Tie žmonės - aktyvūs klubiečiai ir forumiečiai, kuriems tuo metu rūpi. Niekas niekada nieko nerinko, nesiūlė ir neįgaliojo. Bet buvo gerai kol gerai.

Būtų faina, jei aptarinėtume tik kur, kada, su kuo ir kokia technika važiuoti, eiti, plaukti, čiuožti. Bet esame gyvi žmonės, bendruomenė, ir kartais reikia spęsti netikėtus reikalus.

Darant pamokas iš visų atvejų, siūlau kad klubiečiai ir forumiečiai kasmet išrinktų pvz. 7 ar 9 žmonių grupę ir jie galėtų spręsti visus iškylančius klausimus per metus ir tartis klube/forume:
- del klubo lesu panaudojimo;
- del forumo prieziuros;
- del visu klubo atstovavimo reikalu, kiek imanoma, tarpininkauti ir spresti visokius asmeniskumus ir dar visokiais atvejais, kur kazkas kazka sako/dar klubo vardu.
Juos išrinkti patogu kartu su metų geriausiais rinkimais einamiems metams. Kitamet dalį būtinai pakeisti. patinka man ta rotacijos idėja ;-)
Jei tokia idėja patiks, dabartiniams metams jau galima išrinkti.

Nes kol esame gyvi ir kartu, tų klausimų yra nuolat, ir vis kažkas atsiduria kraštinis jiems spręsti. Ir aš dažnai atsiduriu tarp tų kraštinių, kartais prieš savo valią ;-) Linkiu ir kitiems to paties :-D

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-02-04 14:55 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-05-06 08:55
Pranešimai: 931
Miestas: Kaunas
Skype: virgis0930
Vardas, Pavardė: Virginijus Bendoraitis
Na kraštiniu aš nežinau ar noriu būti :) . Šiaip tai Lino idėja dėl kelių žmonių grupės išrinkimo man labai patiko. Galėtų būti kaip ir taryba kokia, kuri sprestų pačius svarbiausius klausimus. O šiaip klausimas dėl klubo finansų. Ar dabar kas nors bent jau per kokį susirinkimą, bent jau vieną kartą metuose atsiskaito kiek per metus gauta pinigų vienu ar kitu būdu, kur konkrečiai ir kiek jų išleista ir koks jų likutis. Ir mano supratimu tai turėtų būti pagrįsta bent jau kokiais tai minimaliais popieriukais. Ar čia viskas paremta pasitikėjimu? :smt006

_________________
VIRGIS
vsf Fahrradmanufaktur T-500
ORBEA ONIX
ORBEA ALMA


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-02-04 18:00 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Jo, kažkas panašaus jau buvo. Nuo 1917 Spalio. Sovietais (taryba) vadinosi. Panašu, kad laisva dvasia Velomanuose nereikalinga ir nevertinama - turi būti nurodomą ką, kaip, kada
daryti, ką galima sakyti, o ko ne. Dar plano komitetą gerai būtų pajungti. O ir "prioritetai" jau sudėlioti, kaip graudu ir juokinga bebūtų - pradėta nuo lėšų :) Krizė matomai daro savo. Čia kažkam vis dar niežti rieboką nuoskaudą, kad forumo "pavairuoti" negavo. Šiaip tai - ir ačiū Dievui, tikiuosi ir negaus.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-02-04 18:42 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-04-17 12:58
Pranešimai: 613
Miestas: Vilnius
Skype: gl3333
Vardas, Pavardė: Giedrius
Mano manymu yra taip: kaip ir daug kur as jau esu pastebejes - per daug demokratijos tikrai nera labai gerai, todel man taip pat patiko pasiulytas sprendimas, kai rimtus ir svarbius klausimus sprendzia ne didzioji dauguma balsuodami, o grupele tu, kurie butu isrenkami likusiuju jiems atstovauti, todel manau masinis balsavimas ne visada tinkama priemone priimineti sprendimus.
Del moderavimo teisiu suteikimo, kas tam tikra laikotarpi taip pat nemanau kad tai yra gerai, bet cia tikriausiai as is savo poziciju ziuriu, kad visai nenoreciau atlikineti tokio darbo nes: 1) tam reikia tureti pakankamai laiko; 2) buti pakankamai kompetetingam ta daryti;
ir galiauisiai, kodel dabar iskilo tokiu problemu kurios nepasireikse tuomet kai as cia pradejau lankytis, negi cia taip viskas smarkiai paveikta krizes ? zmones - gynemkime draugiskai :smt006

_________________
ne visada norai sutampa su galimybem ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-02-04 22:26 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Turi būti tam tikra tvarka forume, nes balaganas nėra gerai.
Kvartale, kur gyvenam, mes turim forumą, tai jame labai daug buvo asmeniškumų ir tarpusavio ginčų. Forumas greitai išsikvėpė, nes niekam nėra malonu ir įdomu tą skaityti.
Jei šitas forumas skirtas laisvalaikio ir dviračių veiklai, tai asmeninių santykių aiškinimuisi čia nevieta. Pritariu administratoriaus veiksmams šitoj vietoj, o tartis ir tobulinti forumo veiklą yra gerai.

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-02-05 00:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
pauliusb rašė:
ausradei ne klubui, o organizatoriams, kurie blogai užrašė dalyvių duomenis priekaištavo. Gal netaip supratai?

Aicho rašė:
Čia toks pusiau OT, pusiau P.S.

Jeigu iš kelių klubo/forumo "X" narių varžybose tik vienas užrašė klubo pavadinimą, tai turbūt kai ką reiškia, m? Gal kad ne viskas tam klube taip jau gerai? :!: Kam reikia, tas supras.

Pagal mane čia Aušra norėjo pasakyti, kad pas mus klube ne viskas gerai...

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-02-05 00:38 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Na tada ne taip supratau.

ausradei, tik pasirodžius Giedriui, rašė man kartą, skundėsi kad ne va per daug jo cenzūruojama (o juk mėgsta pasisakyt visom temom), klausė ar aš taip pat nepritariu jo buvimui adminu. Nuo to, regis, ir prasidėjo trintis tarp jos ir jų.
Neturiu nieko asmeniško prieš Giedrių. Kaip tik imponuoja jo varžybiniai pasiekimai ir aktyvumas. Žmogus tik norėjo gero forumui, tai ir pasisiūlė. Tačiau Gytis, mano galva, pasielgė neapgalvotai ir negavęs daugumos pritarimo suteikė Giedriui admino teises. Suprasčiau, jeigu tai būtų buvęs sprendimas, neprieštaraujantis nusistovėjusiai tvarkai - tada tai tik nereikalingas formalumas. Ir daug kartų Gyčio veiksmai atrodė per daug individualūs.. Nors ir nesavanaudiški, bet ryškiai šališki.
Apie biurokratiją neišsiplėsiu. Mano manymu užtenka balsavimų svarbiausiais klausimais.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-02-05 01:13 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Kaip nors atsargiai, nieko neužgaudamas ir be konkrečių asmenų, bet noriu išsiaiškinti ir tikiuosi, kad kitiems aiškiau nuo to bus.
Kaip suprantu iš šios temos, tai čia visos aistros užvirė dėl to, kad atsirado trintis tarp max keturių klubo narių. Ir ta trintis jau ne vieną mėnesį yra. Jei klystų pataisykit.
Kaip suprantu yra taip, jog tie žmonės tarpusavy nesugeba sutarti, todėl tai išsiplėtė į klubą?

Apie tai kodėl aiškinuosi, nors galėčiau numoti į viską ranka. Bijau, kad mano supratimu geresnieji gali patylėti, nusileisti ir pasitraukti, o tuo tarpu tie kurie turėtų susiprotėti taip nepadarys ir sau sėkmingai toliau nelabai gerai elgsis klube.

Nepatinka man pačiam tokios rašliavos. Teisus Imantas, kad tokie aiškinimaisi gadina patrauklumą forumo, o ir daugiau tokių greičiausiai yra...

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-02-05 01:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Man atrodo, daug ka pasakiau pacioje pirmoje sios temos zinuteje. Kai dar vanduo nebuvo uzvires sistemoje, bandziau nuleisti gara. bet slegis pasidare per didelis...
Nuosirdziai patariu Gyciui, Giedriui ir kitiems nepriimti visko asmeniskai kaip koks valinskas "jei sitaip, tai nafig..." Trankytis durimis ir saskaitomis tai atrodo be rysio... kaip sakoma, ne vaiku darzelis.

Atrodo buvo geras sprendimas, kad apribotos galimybes "kelti slegi" ir forumas grazintas i pradini buvi, kai administravo Paudras su Dinuxu ir viskas buvo OK. O visiems duota galimybe atsikvepti ir pabuti ramiai. Sitoj vietoj siulau deti taska ir kalbeti apie bendra paprasta sutarima, kaip ateity vengti tokiu situaciju ir kaip elgtis geriau. O kalbeti geriausiai gyvai ir ramiai, su pasiulymais. Tie pasiulymai pradeti "klubo susirinkimo temoje".

Jei ruosiates ieskoti teisybes ir kaltu, tai jos nerasite, o kalti bus visi. "man tas pasake taip, o sitas parase anaip, o jis toks, o ji anokia, jei nepatinka eikit is cia, o kas jums leido taip nuspresti, ir t.t..." Ir kas is to ? nes jei "viskas nafig", tai sudas gaunasi.

Niekas nieko nenorejo ir nenori izeisti ir pazeminti, todel prasau taip nevertinti. As esu vienas is tu 8 zmoniu, pritares tokiam sprendimui. nei su vienu nesu susipykes, nesiaiskinu santykiu, o gerai sutariau. idomu, kaip bus ateityje ;-)
Patogiausiai butu likti abejingu ir nesikisti ir ziureti kaip viskas plaukia pasroviui. Kaip koks budistu vienuolis...

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-02-05 08:41 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Linas rašė:
..Patogiausiai butu likti abejingu ir nesikisti ir ziureti kaip viskas plaukia pasroviui. Kaip koks budistu vienuolis...

Ne "patogiausia", o "išmintingiausia" - nes aiškinatės asmenines ambicijas.
Matot, koks aš "neišmintingas" - įsikišau...

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-02-05 09:04 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Sutinku, kad grįžimas į ankstesnę forumo tvarką yra gerai, tik mąstau, jei keliems klubo nariams nesiseka sutarti, ar verta kitiems imtis jiems padėti susitarti. Kaip geriau, ar bandyti kolektyviai pagelbėti konfliktuojantiems, ar kolektyviai būti budistų vienuoliais?

EDIT: vis tik mano atveju bus geriau vienuoliai :) , nes per daug rašinėju mažai žinodamas. Atsiprašau už kuitimasi po šitą reikalą :oops: pasistengsiu patylėti, kaip gausis bus matyti.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 21:44 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Protestuoju prieš Tour de Šilainiai temos rakinimą - dėl vienos išsišokėlės (ir pastoviai tą darančios), Dainius nubaudė visus Šilainiškius.
Ten mūsų maršrutai, įprasta vieta susirašyti, žinomas važiavimo stilius...
Siūlyčiau adminui užsiimti ne citatų trynimu (kas niekam labai netrukdo), o drausminimu tų, kas kelia problemas ir nesantaiką.

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 22:04 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
tai gal uztenka uzsimerkdineti ir vaidinti , kad viskas gerai kai bet kas bet kada gali but apipiltas bet kuo ?
beje, jei gerai atsimenu moderavimo teises is manes ir Giedriaus buvo atimtos tik del to , kad neleidome situacijai tapti tokia kokia ji yra dabar.

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 22:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Tema buvo užrakinta laikinai (iki rytojaus ryto). Juk pripažink, kol negali rašyti bent keliolika valandų iškarto aistros baigiasi (čia abiems pusėms).
Jau ne su pirma tema taip pasielgiau ir visada tai padeda.

Dėl citatų trinimo. Realus pavyzdys iš kito forumo:
Paveikslėlis

Tuo tarpų kai visos žinutės buvo viršuje..
Šiaip tokių pavyzdžių forumuose pilna, pvvz GD, kai cituojamos nuotraukos, didžiuliai pranešimai, o apačioje parašomas smailikas ar dar geriau vienas-du žodžiai.

Kas liečia dėl administravimo išsirinkit kitą žmogų kuris jus tenkins, perduosiu visas teises. (Kas mano kad administratoriaus teisės kažkoks belenkaip didelis pliusas, galvokit iš naujo).

EDIT:
Atimiau nes (kartoju jau n'taji kartą) žmonės skundėsi, kad dinginėja ir/arba redaguojamos žinutės... Gaila, kad neišsaugojau tų PM'ų su nusiskudimais. Beje ne aš taip nusprendžiau, beje tam pritarė tas žmogus kuris tas teises tau davė, beje, kaip perkelti žinutes, temas, įterpti nuotraukas ir panašiai prašydavai pas mane... pats tik žinutes trinti/redaguoti mokėjai.

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 22:23 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
dėl citatų pritariu - GD forumas tikrai griozdiškai atrodo, tuo tarpu čia tvarkingiau ir gražiau. įprast reikia, tas tiesa, bet vėliau kaip ir norma patampa. problema tikrai ne citatų trynime ;)

man asmeniškai Dinux yra geroji adminų išimtis, net netikėjau, kad tokių esama :lol: nei dalyvius banina, nei žinutes trina - iš kur tiek kantrybės? :) o jei rimtai, tai reiktų visiems nurimti ir tiek, bent jau iki ryt ryto ;) o jei ir ryte viskas atrodys baisiai blogai, tada jau ir rašyt.

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 138 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai