Velomanų puslapis
http://velomanai.lt/forumas/

Kaunas-Rokiškio r.
http://velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=6&t=7181
Puslapis 11

Autorius:  aukor [ 2017-07-25 17:56 ]
Pranešimo tema:  Kaunas-Rokiškio r.

Vieną dieną šovė mintis, kad reik nuvažiuoti iki Jūžintų (Rokiškio r.) dviračiu. Tad praėjusį penktadienį apžergiau dviratį (hibridas) ir pasileidau į kelią. Kadangi planavom su šeima ten važiuoti savaitgaliui, tai kelionė minant dviratį buvo tik i vieną pusę. Visą kelią važiavau keliais, nes kiek žiūrėjau, tai nelabai ir buvo kitų keliukų, kad išvengti pagrindinių kelių. Maps.lt rodo dviratininkams maršrutą, bet ir ten rodo pagrindinius kelius, bei kelis apvažiavimus kuriais važiuoti nereikėtų :) Iš viso važiavimo gavosi 163km, bei 9:07h pačio važiavimo (+1h kurią sugaišau 4-ių sustojimų metu). Kelias geras, tik nuo Svėdasų iki Kamajų buvo truputį vargas važiuoti, nes kelias ten kalnai-pakalnės, o kai jau visvien šiek tiek pavargęs, tai šis etapas buvo sunkiausias jei neskaičiuoti paskutinių 12km kuriuos reikėjo įveikti žvyrkeliu. Čia buvo pirmas toks išvažiavimas minant virš 100km, nes iki tol toliausiai buvau numynęs ~58km. Bet visumoj, tai kelionė buvo smagi, oras buvo super. Daugiau nelabai yra ką pasakoti, nes tiesiog važiuoji ir tiek :)

Autorius:  pauliusb [ 2017-07-25 22:47 ]
Pranešimo tema:  Re: Kaunas-Rokiškio r.

Esu važiavęs panašų maršrutą bekele iki Obelių ir tie žvyrkelio-visiškos tarkos kilometrai ties Jūžintais baisiai išsunkė, vos užteko jėgų baigti maršrutą.

Autorius:  aukor [ 2017-08-02 12:32 ]
Pranešimo tema:  Re: Kaunas-Rokiškio r.

Na galima man buvo važiuoti ir išvengiant žvyrkelio, bet tada nuo Kamajų finišas būtų ne už 12km, o už 30km, nes tektų važiuoti pro Rokiškį. Ten keliai geri, bet pakankamas ratas gaunasi. Tiesa yra vieta kur galima sutaupyti 10km kelio, bet tada gauni 20km prasto žvyrkelio...

Autorius:  aukor [ 2018-03-11 11:53 ]
Pranešimo tema:  Re: Kaunas-Rokiškio r.

Atėjo pavasaris ir jau vėl planuoju po truputį tokį patį pasivėžinimą iš Kauno iki Rokiškio r. ~liepos mėnesį, tik jau (tikėtina) nebe vienas, o bent jau dviese-trise :mrgreen:

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/