Velomanų puslapis
http://velomanai.lt/forumas/

Kaunas - Ukmergė
http://velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=6&t=4580
Puslapis 11

Autorius:  Speedo [ 2012-04-22 18:29 ]
Pranešimo tema:  Kaunas - Ukmergė

Gal kas žinot maršrutą Kaunas - Ukmergė ? Reiktu, kad būtų kuo mažiau bekelės. A6 Minti kažkaip netraukia..
Aišku, būtų gerai, kad ir atstumas nebūtų 3x ilgesnis negu minant A6 ištisai.

Autorius:  Linas [ 2012-04-22 18:44 ]
Pranešimo tema:  Re: Kaunas - Ukmergė

Kaunas-Lapės-Drąseikiai-Batėgala-Jonava-Bukonys-Deltuva-Ukmergė. Labai smagus kelias, juo pernai važiavome maratoną Kaunas-Panevėžys-Kaunas. Tikrai nebus 2x ilgesnis nei A6, atstumą pasitikrinti pačiam

Ištrauka iš maratono maršruto aprašymo:
IŠ KAUNO
Iš Kauno išvažiavimas Pašilės g. – Taikos per. Tvirtovės al. Nusileidimas nuo Varnių tilto į Neries krantinės g. – prieš Šilainių kalną dešinėn į A. Strazdo g. ir išlįsti į Panerių g.
Toliau visą laiką tiesiai pagrindiniu keliu pro Lapes, Drąseikius, Batėgalą iki sankryžos kur ženklas dešinėn „Jonava 10 km“. Sukti į Jonavą ir visą laiką tiesiai iki centro.

JONAVA
Jonavoje pagal rodykles ant schemos iki centrinės Ralio g. tada kairėn, žiede sukti dešinėn pagrindine J.Basanavičiaus g. link Ukmergės. Visą laiką tiesiai, pralįsti po geležinkelio tiltu, užkilti į kalniuką ir pavažiavus galiuką bus rodyklės kairėn į Urėdiją, visokias įmones. Sukti kairėn, tiesiai iki sankryžos ir vėl dešinėn. Gatve pro pervažą, dešinėje bus degalinė ir tiesiai pagrindiniu keliu link Bukonių. Per Google maps ar Bingo map patariu pasižiūrėti nusukimą iš Jonavos link Bukonių.

Kelyje link Bukonių 224 ir 145 kelių sankryžoje dešinėn ir visą laiką tiesiai iki Deltuvos. NUo Deltuvosd dviračių takas iki Ukmergės pakraščio, kur apvažiavimas.

Autorius:  Speedo [ 2012-04-22 20:02 ]
Pranešimo tema:  Re: Kaunas - Ukmergė

Taip pat ir masčiau, 232,224,145 keliu važiuoti

Autorius:  Speedo [ 2012-04-27 10:19 ]
Pranešimo tema:  Re: Kaunas - Ukmergė

Tai va, išbandžiau šita maršrutą. Tik per Jonava nevažiavau. Iki Draseikių eismas buvo vidutinis, o už jų jau minimaliai minimalus, asfaltas gėras, vietom švelnus kur greitis viršino virs 35km/h. 14km likus iki ukmergės prasidėjo nelygus asfaltas. Gerai, kad eismas minimalus buvo. :)

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/