Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 20:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: 2008 metu marsrutai
StandartinėParašytas: 2007-11-04 21:29 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Sezonas uzdarytas , tai tikrai nereiskia kad stabdoma veikla , sezono atidarymas arteja tad galima pradet deliotis naujojo sezono veikla , kaip manot ? Senieji , naujieji klubo nariai , ar siaip uzsuke i musu foruma destykim mintis , ziurekim galimus marsrutus , pasakokim apie vietas kurias verta aplankyti ir kai tai geriausia daryti ant dviracio , diskutuokim :)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-04 23:57 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
per siandienini pasivazinejima kaip tik diskutavome sia tema. sutapimas :-)

Butu gerai, jei galintys paruostu savo marsrutus, kuriuos patys ir pravestu. pagal principa: pasiulei ideja-pats ja ir igyvendink. sudetume visus cia, gal ir zygiu kalendoriu pavyktu padaryti. Nes siaip pasiulymai kitiems be asmeninio isipareigojimo pravesti konkretu pravaziavima yra daugiau tusti zodziai. Na kodel zmones turetu is anksto nurodytu laiku vaziuoti kazkokiu nurodytu marsrutu jei pasiulymo autorius gal jau pamirses apie tai 8) Gal jie tuo metu dar kazka geresnio sugalvos.

Bet cia yra vienas didelis BET :!: Kiek is musu gali isipareigoti pusmeciu ar daugiau is anksto pravesti kazkoki rengini ? pvz. sekanciu metu birzelio-liepos diena X ? Man tai neimanoma.

Siu metu patirtis parode, kad daug zmoniu sugeba paruosti puikius marsrutus, juos pasiulyti forume ir pravaziuoti.
Kol kas man pats geriausias yra Gedo marsrutu pavyzdys

Sprendimas galetu buti toks: visi norintys vazineti tegu mano, kad kiekviena savaitgali kazkas tikrai vyks (vaziavimas dviraciais, kartais plaukimas baidaremis, gal net pesciomis zygelis). O galintys pasiulyti ir pravesti konkrecius zygelius stengiasi kiek galima anksciau, bent pries 2-3 savaites ideti savo pasiulyma. Tas ypac svarbu keliu dienu kelionems su sudetingu pasiruosimu (vietos, baidariu nuoma, tolima isvyka).

As kitais metais planuoju bent viena lengva zygeli su desrelemis visai seimai su vaikais (~30 km tusas). Panasiai kaip siemetine Punia, tik dar lengvesni.

Beje, velomanai ne kelioniu agentura, todel ne vien imkite bet ir duokite.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 11:53 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Na ką, mano arkliukas nuo šiol pagrinde risnos ir ves kitus nekaltais bekelės maršrutais :twisted: Prie progos paskelbsiu čia porą.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 12:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-30 20:05
Pranešimai: 502
Miestas: Kaunas
Skype: stanislt
Vardas, Pavardė: Tadas
Siaip dabar besededamas darbe pamasciau kad visai nieko marsrutas butu per visa kursiu nerija - nuo juros vartu iki didziuju kopu... pajuriu... cia aisku vaziavimas butu vasarinis... Nidoj zinau kempingu yra... bet problema turbut butu veziotis palatkes prie saves


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 13:03 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Buvau su grupiokais tokioj kelionėj. Atvykstam į Palangą, paliekam pas privatininką transportą (kas nori važiuoja iki Kaišiadorių traukiniu bei nuo jų iki Kretingos) ir minam dviračiais iki Šventosios, užsukam į Juozo HBH alų ir pigiai apsinakvindinam šalia Palangos esančiame kempinge. Kitą dieną 8h sėdam ant dviračių ir minam į Klaipėdą, persikeliam keltu ir iki Nidos. Vakaras Nidoj kopose ir baruose. Kitą dieną grįžtam į Palangą ir šiaušiam namo.
Nakvynė: Nidoj kempingas 30Lt/žmogui gaunasi. Arba dar pas vieną privatininką sode, jei pasiseks už tokią pačią kainą. Asmeniškai aš vežiausi maksiminę vasarinę palapinę keturiems, drabužių krūvą savaitei buvimui Palangoj, tarp jų šiltų šaltoms Nidos naktims palapinėje ir miešmaišį. Tai jeigu šią kelionę suspaust į tris dienas, galėčiau ir dvi palapines bei du miešmaišius ant savo varganos galinės bagažinės paimt :)
Paveikslėlis

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 13:22 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Beje, kadangi aš jau važiavau šiuo maršrutu, tai neatsisakyčiau ir pasivažinėjimo Nemuno žiedo dviračiu taku pro Šilutę į Palangą per dvi-tris dienas. O po to prisijungti :) Va čia jau būtų iššūkis.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 16:24 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 14:01
Pranešimai: 392
Kaip skestanciu gelbejimas yra paciu skestanciu reikalas, taip ir su norinciais vazineti :D Norit vazineti - ruoskites marsrutus ir vaziuokit. "Senieji" organizatoriai marsrutais aplink Kauna jau atsivazinejo, be to atsiranda kitu reikalu ir nebegali skirti tiek laiko. Kaip parode apklausa, labiausiai pageidaujami yra trumpi marsrutai:
iki 20 km - 21 bals.
nuo 20 iki 60 km - 69 bals.
nuo 60 iki 120 km -69 bals.
nuo 120 iki 200 km - 15 bals.
virš 200 km - 14 bals.

Taigi viso 188 balsai. Sudedam i kruva "iki 20km" ir "20-60km", gaunam 90 balsu. Ir ka gi turim - 47.9% nori vaziuoti juokingus atstumus. Tai ne keliones dviraciu, tai pavaziavimas iki miskelio alaus pagerti ir desreliu issikepti. Malonekit tokius "renginius" susiorganizuoti patys. Senieji organizuotojai per sezona padarys keleta tokiu isvyku. Ivertinkim tai kad trys is ju bus "privatus", lieka kokie du masiniai. Pvz. tradicinis i Arlaviskes sezono pradzioje ir pabaigoje.
Toliau "60-120km". Esu isitikines jei sita intervala padalintume i "60-90km" ir "90-120km", pirmasis gautu 70%, antrasis 30%. T.y. 48 balsai "60-90km" ir 21 "90-120km". Tuos 48 balsus irgi "atmetu" nes praktika parode kad normaliai kelionei, kurioje galima kazka pamatyti reikia bent 100km( 2006 metais zymejausi kiekvieno zygio duomenis ir is to tokia isvada). Realiai reikia 100-150km.
Toliau "120-200km". Cia "teisingi" balsai.
Toliau "virs 200km". Zmones turbut apsiriko ir pataike ne i ta foruma. Is velomanu tokius atstumus vaziuos vienetai ir cia jau nebe pazintines isvykos.
Taigi is 188 tik 36 "teisingi" balsai. Tai va su tais 36 as vazinesiu vienos dienos keliones ( vidutiniskai 100-150km), prisidesiu prie tokiu marsrutu organizavimo ir t.t. Kitur mane pamatysit retai.

p.s. cia tik mano asmenine nuomone, tai ne oficialus velomanu "vadovybes" ( ar tokia yra ?) poziuris. Taip kad gincytis siais klausimais su manim beviltiska :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 17:07 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Kad nereiktu 200 km mynt galima dvirati ir kitais budais i grazesnes vietoves nusigabent. Vargo maziau, malonumo daugiau. As situ klausimu irgi nediskutuoju, kaip kas nori taip tegul daro.
Turedamas laiko iki pavasario manau sudeliosiu viena kita mano megstamiausios 60-90 km kategorijos marsrutu.

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 18:10 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Diskutuojant apie norimus maršrutus reikia aptarti dar kelis dalykus:
1. Kokia trukmė ? 1 ar 2 dienos, ar daugiau ?
Pas velomanus populiariausios 1 dienos išvykos, jei 2 dienos tai dviračiai kur nors nusivežami su automobiliais ir važinėjama po apylinkes be daiktų.
Aš mėgstu keliauti ir klasikiniu būdu, kaip sraigė veždamas visus savo daiktus dviratinėse kuprinėse. Kitais metais tikiuosi organizuoti bent 1 tokį žygelį 2-3 d. trukmės, gal atsiras norinčių pirsijungti.

2. Važiavimo stilius ir tempas. Man atrodo, kad tempas yra labai svarbus faktorius žmonėms apsisprendžiant važiuoti siūlomu maršrutu ar ne.
Lengvas pasivažinėjimas, smagus bet reikalaujantis daugiau fizinių pastangų pasivažinėjimas pvz. bekele, arba ilgesniu atstumu, arba važiuojant greitu tempu. Tą patį maršrutą galima važiuoti įvairiai, priklausomai nuo grupės sudėties ir nuotaikos.

Pvz. vakarykštis maršrutas Kleboniškis-Karmėlava-Zatyšiai-Jonava-Darsūniškus-Lapės-Kaunas bendras atstumas ~90-100 km. Jį galima važiuoti 4 variantais:
a) su plentiniais dviratukais asfaltu sparčiu tempu 25-30km/h pralėkti, gal Jonavoje sustojant užkasti. trukmė ~4-6 val.
b) kaip mes vakar važiavome, bekele miško keliukais, vengiant asfalto, važiavimo trukmė 5-6 val.+sustojimai, pavalgymai, etc. tempas koks išeina ~17-20 km/h
c) turistinis variantas, kai važiuojant stengtumės pažiūrėti kuo daugiau lankytinų vietų ir objektų: piliakalnius, paminklus, griuvėsius, muziejus, etc. Tempas vidutinis ~15-20 km/h, daug sustojimų, nusukimų iki objektų. Trukmė apie 10-12 val su viskuo.
d) lengvas pasivažinėjimas, gal važiuojant tik dalį maršruto, letu-vidutiniu tempu su daug sustojimų poilsiui.

Man pagal nuotaiką tinkami visi variantai, bet mėgstamiausi būtų pirmi trys. Jei važiuosiu su šeima, tada tik lengvas pasivažinėjimas, kitaip jie nevažiuos kartu :lol:

Todėl siūlydami maršrutus ir juos važiuojant man atrodo svarbu nurodyti ir planuojamą tempą (kad kiti apsisprestų) ir jo laikytis. Pagal Gedo statistiką, lėtesnis tempas + trumpesnis atstumas visada turės daugiau šalininkų. Tačiau ir plento spartuoliai, bekelės mėgėjai turės ką pasiūlyti ;-)
o kaip su pažinimo troškuliu ir akiračio plėtimu, daugiau aplankant ir pamatant :?: Pvz. kaip Sigės "Kauno piliakalnių" žygis.

Gal pasiūlymuose gims ir teminiai maršrutai: dvarai, muziejai, gamtos paminklai, piliakalniai... kur vedantis žmogus pasiruošęs ir papasakoti apie vietas ir lankomus objektus.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 18:16 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-08-21 11:08
Pranešimai: 492
Man tai geriausias marsrutu ilgis-apie 100km. Nei daug, nei mazai :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 19:40 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Manau kiekvienam 2008 metų savaitgaliui balsavimo būdu reikėtų atrinkti po organizatorių. Organizatorius konkretų savaitgalį galėtų išsirinkt savo nuožiūra, derantis bei susitariant su kitais organizatoriais. O vėliau galima ir krištolinį vairą geriausio autoriui įteikti. Taip išvengtume Lino monopolio :) Linas tik prireikus, kaip mano sekmadieninio žygio atveju, prižiūrėtų ar viskas korektiškai klostosi :) Na nebūtinai jis :)

_________________
hydraepic.lt


Paskutinį kartą redagavo pauliusb 2007-11-05 20:12. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 20:09 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
pauliusb rašė:
Manau kiekvienam 2008 metų savaitgaliui balsavimo būdu reikėtų atrinkti po organizatorių. Organizatorius konkretų savaitgalį galėtų išsirinkt savo nuožiūra, derantis bei susitariant su kitais organizatoriais. O vėliau galima ir krištolinį vairą geriausio autoriui įteikti. Taip išvengtume Lino monopolio :) Linas tik prireikus, kaip mano sekmadieninio žygio atveju, prižiūrėtų ar viskas korektiškai klostosi :) Na nebūtinai jis :)


koks monopolis, kokia prieziura :shock: :?: kas cia per velnias :evil: :?: kazkaip nepajutau kad sekmadieni kazka priziurejau, tu pasiulei ir visi vaziavome pagal tavo pasiulyma (ar realybe kazkuo skyresi nuo pasiulymo ?), pasitardami kur sukti :?
kas siulo marsruta, tas reiskia zino ka siulo. o kiti vaziuoja. tik siulytojui tenka didesni isipareigojimai ir galvojimas apie visa grupe (ir jos nepalikimas nuvaziuojant pirmam)

del balsavimu ??? Gedui vistiek 40 km su desreliu kepimu neisiulysi, man irgi retai. juk gali buti, kad atsiras grupele ta savaitgali vaziuojanti 60 km lengvai, kiti pavarys 150 km. ir visiems gerai, svarbu vaziuoja kaip kam patinka. ar cia visiems bus privaloma ka nubalsuos dauguma :shock:
nieko nesupratau

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 20:16 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Pagal aktyvumą forume (iš "Vartotojų grupės -> Velomanai") ir keliuose jei būtų mano valia į organizatorius atrinkčiau šiuos piliečius:

Agne
Ausradei
dinux
eimis
Evaldas
Gedas
Gintaras
GL
Grazvis
Greta
gytiSkucia
imee
Juodulys
Linas
Minvydas
Paudras
Rimas
Saulys
Sige
Skarbonkyte
Stasys
TedisLT
Tomis
Vaidas
Vytautas
Vytis
Žavinta

ir aš (viso 27)

red.past.: atsiprašau, jei ko nepaminėjau, prašom reikšt pretenzijas.

Man tik kyla klausimas: kas iš paminėtų kategoriškai atsisakytų organizuoti vieną iš savaitgalinių 2008 metų žygių?

Linas rašė:
del balsavimu ??? Gedui vistiek 40 km su desreliu kepimu neisiulysi, man irgi retai. juk gali buti, kad atsiras grupele ta savaitgali vaziuojanti 60 km lengvai, kiti pavarys 150 km. ir visiems gerai, svarbu vaziuoja kaip kam patinka. ar cia visiems bus privaloma ka nubalsuos dauguma
nieko nesupratau


Niekad nėra privaloma dalyvauti žygyje. Čia tik balsuotume kas organizuos žygį, ne dėl karvės Linai :) Ir dėl nieko aš tavęs nekaltinu, atsipeikėk. Monopolis mano lūpomis reiškia tik tai, kad tu labiausiai prisidedi prie visų žygių. Vnž. atsiprašau, jei įžeidžiau.

_________________
hydraepic.lt


Paskutinį kartą redagavo pauliusb 2007-11-06 01:27. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 21:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Nereikia ivedinet jokiu cia papildomu tvarku ir pareigu, tegul buna siulomi iki pavasario ivairus marsrutai- ilgi, trumpi, greiti, leti etc. ir pries pat sezona, jau zinant ka turim, juos padeliot. Kad ir bus ir keli skirtingi viena savaitgali, pagal kepure kiekvienas Jurgis pasirinks, kas kam patinka. :D

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-05 21:54 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
imee rašė:
Nereikia ivedinet jokiu cia papildomu tvarku ir pareigu, tegul buna siulomi iki pavasario ivairus marsrutai- ilgi, trumpi, greiti, leti etc. ir pries pat sezona, jau zinant ka turim, juos padeliot. Kad ir bus ir keli skirtingi viena savaitgali, pagal kepure kiekvienas Jurgis pasirinks, kas kam patinka. :D


Gal tu ir teisus, bet vien iš siūlymų tvarkos neatsiras. O buvo blogai būtent todėl, kad tos tvarkos nebuvo. Aš prašau neapsiriboti vien maršrutų siūlymais. Linas labai gerai motyvavo savo teiginį, kad reikia žmonių, kurie prisiimtų atsakomybę už žygį, sakydamas, kad velomanai - ne kelionių agentūra. Geriau bandyti eksperimentuoti nei sėdėti vietoje. Negi sunku tiesiog atsisėsti ir pamąstyti: kur aš važiavau, o kiti galbūt ne. Arba: kur aš norėčiau nuvažiuoti su dviračiu? Manau čia ir vaikas gali.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai