Velomanų puslapis
http://velomanai.lt/forumas/

Klaipėda - Nida
http://velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=6&t=3909
Puslapis 11

Autorius:  tomaska [ 2011-08-05 10:35 ]
Pranešimo tema:  Klaipėda - Nida

Sveiki,

Noreciau kreipti pagalabos i pajurio dviratininkus ar tuos, kurie gerai zino pajurio marsrutus.

Reikalo esme ta, kad mes su darbo kolektyvu suplanavome turistini pasivazinejima marsrutu: Smilytne - Nida su pietu pertraukos sustojimu Juodkranteje.
Kalbant apie grupe: viso zmoniu apie 60. Is ju mazdaug 40 yra praktiskai nevazinejantys, apie 10 vaiku (7-14m), kokie 7 vazinejantys su dviraciu kartais ir gal koks pora kurie vazinejame reguliariai.
Kadangi didzioji dalis yra nevazinejanciu, tad savo dviraciu neturi, todel jie bus nuomojami Klaipedoje.

Taigi, kokiu patarimu labai laukciau:
1. Ka is principo manote apie marsruta? Ar jis ne per ilgas tokiai grupei? Kokios imanomos marsruto alternatyvos (atskiros atkarpos ir pan)?
2. Kaip manote kiek laiko reiketu skirti tokiam marsrutui - kada startuoti, kur ir kiek ilsetis, ar pietu sustojima daryti Juodkranteje ar kazkur kitur?
3. Gal kas turite marsruto zemelapi ar koki marsruta, kuriuo rekomenduotumete vaziuoti?
4. Ka manote apie reljefini marsruto sudetinguma?
5. Ar reikalinga technine pagalba (jei kartais kam trasoje nuleistu padanga ar pan)? Jei taip, kaip ja geriausia organizuoti (ar organizuoti plentu is paskos vaziuojanti autobusiusiuka su priekaba surenkanti nelaimelius ar duoti keliems pakeitimo komplektus)?
6. Kokiu saugumo priemoniu imtis, kad nesusigrustu visi ir nesuvirstu vienas ant kito?
7. Svarbus dalykai, kuriuos rasydamas cia galbut praleidau.

Buciau labai dekingas jei atsilieptumete su patarimais :sugerovai:

Autorius:  Saulala [ 2011-08-05 12:10 ]
Pranešimo tema:  Re: Klaipėda - Nida

Labas,
aš tik galiu pakomentuoi, kaip porą kartų dalyvavęs važiavime Klaipėda-Pervalka.
Paskutinis važiavimas buvo šį pavasarį http://www.facebook.com/event.php?eid=139549256113951. Dalyviai nuo garbaus amžiaus iki kūdikų priekaboje. Žmonių buvo ~100. Su patinginiavimais ir pastovinėjimais iš Klaipėdos į Pervalką nuvažiavo visi labai skirtingai, kas per 3, kas per 5 valandas. Šiaip, tai jei vokiečių pensininkai per dieną įveikia atstumą nuo Klaipėdos iki Nidos, tai manau įveiks ir jūsų kompanija.
Dviračių remontavimas tai priklausys nuo to su kokiais dviračiais važiuosit, bet lopų ir kamerų bei pompą pasiimti būtina.
Pats dviračių takas nuo Smiltynės iki Nidos be ypatingų kalnų, vienintelis, kiek didesnis, ties Pervalką, problemų neturėtų sudaryti.
Kiek prasčiau nepratusiems būtų užvažiavimas į Juodkrantę, nes ten jau reikės įminti į nemažą kalną ir du kartus (prieš pietus ir po). Nes pietaut alternatyvų daugiau nelabai yra, Pervalkoje yra vienas mažas bariukas (nebent per šią vasarą atsirado daugiau), kiek geresnė situacija Preiloje, tik nuo jos jau iki Nidos tik ~8km, tad atstumo prasme Juodkrantėje pietauti būtų logiškiausia.

Autorius:  efix [ 2011-08-05 12:33 ]
Pranešimo tema:  Re: Klaipėda - Nida

aš liepą myniau iki Juodkrantės, tai nuo smiltynės pirmi 4 km yra labai nemalonūs - krato, nors asfaltas kokybiškas, na o po to normalus. Palyginimui dvirtakis Klaipėda-Šventoji yra kokybiškesnis. Patiko kilometrus žymintys stulpeliai, yra pakankamai poilsio vietų pritaikytų dviratininkams. Beje maistas Juodkrantėje brangesnis, o ir 60 žmonių nelabai gali rasti kur pavalgydint vienu metu :) Siūlau vežtis su savimi ir užkandžiauti poilsiavietėse kolektyviškai

Autorius:  zygfrid [ 2011-08-05 16:41 ]
Pranešimo tema:  Re: Klaipėda - Nida

Smiltyne- Nida yra pakenciamas dviraciu takas. Blogiausia danga Preila- Pervalka. Pasiklisti neimanoma. Automobiliu keliu vaziuoti draudziama, yra pastatyti kelio zenklai. Saugumo sumetimais rekomenduociau vaziuoti dviraciu taku. Atstumas apie 50 km, bet kuris sveikas suauges zmogus gali nesunkiai iveikti, taciau labai abejoju del vaiku, jei sakote bus nuo 7 metu... I Juodkrante uzsukti pietums nera tiklsinga nes reikia ivekti nemaza kalna pirmyn ir atgal, o ir viesojo maitinimo istaigos prastokos. Geriau kazka pasiimti uzkasti, jeigu yra poreikis nemirti is bado per ta max 5 valandu kelione...

Autorius:  jumbo [ 2012-07-13 12:51 ]
Pranešimo tema:  Re: Klaipėda - Nida

Sveiki :)

teko ir mum prieš keleta dienų panašiai maršrutais pariedėt. Kas turi FB, gali pasižiūrėt-paskaitinėt.
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 802&type=1

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/