Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 22:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2008-11-01 16:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Čia rašom viską, kas buvo nutikę pamokomo/juokingo/nejuokingo, važiuojant dviračiu. Kad kiti žinotų ir turėtų tą omeny - ką daryt ir ko ne, kaip išsisukt iš visokių situacijų. :) Nu perskaitę suprasit, apie ką aš čia. Gal. :D
Pradžiai copy - paste:

Pernai vasarą sumasčiau nuvažiuot Kaunas - Vilnius - Kaunas. Iki Vln likus 10 km - prakolas. Ratas su varžtu, ne su ekscentriku. Iš visų kiekvienam dviratininkui PRIVALOMŲ turėti daiktų turėjau tik lopelius - jokių raktų, net pompos. Plius neturėjau žalio supratimo, kaip tvarkomas prakolas. Nu, užlipdžiau aš tą lopelį ant padangos (db visi kartu su manim juokiamės) ir su pustušte padanga atmyniau iki Žiežmarių. Ten susitikau vieną pažįstamą, kuris pradžioj geras 10 minučių lūžo iš manęs, paskui nusprendė, kad jau gana mane demoralizuot (aš aišku nesupratau juoko priežasties - juk aš užklijavau ...) ir parodė man, kaip yra tvarkomas prakolas.
Nuo to karto visada vežiojuos lopelius, zapaskę (žiemą nėr kada cackintis su lopeliais), pompą, šešiakampių raktų rinkinį ir prancūzraktį.
Vot.
Pasiteisinimas - kadangi natūraliai visiems kils klausimas, kaip galima nežinot, kaip tvarkomas prakolas - iki tol niekada nebuvau mačius, kaip tai daroma, nei skaičius, nei girdėjus.

*****************************

Kažkada blūdijom su pusbroliu po Kauną, ir jam atsisuko crankas (toj pusėj, kur nėr žvaigždžių). Pradžioj nuvarėm pas dėdę į darbą, jis tą cranką užlipdė su kažkokia mase. Aišku, masė ilgai nelaikė. Nu tada jau teko pasitelkt fantaziją. Pusbrolio. Dabar jau neatsimenu kaip, bet mes tą cranką apvyniojom su bintu. :D Ir visai laimingai sugebėjom parmint nuo Panemunės iki Kalniečių. Gaila, kad 2004 m. rudenį fotografuojantys telefonai dar nebuvo labai populiarūs. :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-01 16:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-05-20 19:13
Pranešimai: 363
Ziemos vakaras, gryztu su dviraciu pasivazinejes atsirakinau rusi nusistumiau dvirati i savo puse rusio kazkas girdziu sako kaimyne neuzrakink rusio, as aisku geras berniukas buvau sakau ok. kita ryta prabudes apsirengiau nueinu pasiimt dvirati, o spynos ant duru nera. Taip ir pavoge is manes durnelio dvirati :D po to ivykio dvirati visada nesuosi namo ir laikau prie lovos :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-01 20:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Man geriau buvo. :D Gyvenau Senamiesty, laiptinė su telefonspyne. Paskui išėjau kitur, kur dviračio negalėjau kol kas laikyt. Dviratį užkišau už laiptų senojoj vietoj. Pigus buvo, negaila (nu gerai, biškį gaila). Po 1.5 mėn. "ant durniaus" nueinu - o gal ... :roll: Žiūriu - nugi kaip pastačiau, taip ir stovi nabagas, dulkėm apėjęs visas, niekieno nejudintas. :D
Bet vaikai taip niekada nedarykit. :!:

P.S. kai kas pasakojo per sezono pridarymą apie šiaudais užkimštą padangą ... :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2008-11-01 23:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Buvo toks variantas :D :D :D kokiais 1980 ar 1981 metais. Buvau nuvažiavęs su savo Start Shosse į Rumšiškes (atrodo). Grįžtant ties Grabučiškėm prakolas. Pas Start Shosse būdavo padangos klijuojamos prie ratlankio su užsiūta kamera viduje (tais laikais būdavo labai sunku gauti tokių padangų).
Kadangi nieko neturėjau remontui, teko stumtis. Nuėjus porą kilometrų, šovė mintis. Nuėmiau padangą, išardžiau siūlus (padanga jau buvo ne kartą klijuota), ištraukiau kamerą ir su pagaliu kietai prikimšau pakelės šieno į padangos vidų :D :D :D (ko tik žmogus nedarai, apimtas nevilties). Ši procedūra turbūt užėmė apie pusę valandos, nes labai rūpestingai trombavau šieną į padangą. Deja, nuvažiuoti pavyko nepilnus 2 kilometrus - šienas iškart susiplojo ir padanga atsigulė ant ratlankio. Visas piktas likusį kelią turėjau parsistumti iki namų ir išmest lauk visiškai sugadintą padangą :evil: . Po to įvykio, visada vežiodavausi atsarginę padangą, sulenkęs į aštuoniukę ir užsidėjus ant pečių (kaip kuprinę).


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-03-05 02:00 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-04 12:49
Pranešimai: 19
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Mindaugas
Na toks nelabai jau linksmas nutikimas :? Su draugu sutemus vazinejom kaimo keliukais. ir jis prisimine kad yra kelio sutrumpinimas bet jis eina per sodyba. Na mes juo ir pasukome. Kadangi tik pas mane buvo apsvietimas as vazianau priekyje. Na ir vaziuojant pro ta sodyba staiga pajuntu kaip kaskas eina per dantis. Staigiai spaudziu stabzius. Pasirodo per kiema burnos aukstyje istemta viela. Dantys liko sweiki lupos visos kruvinos ir itrukusios krastuose. Po to nutikimo nelabai norisi per nepazystamas sodybas minti geriau persistumti dvirati. O dar geriau tureti gera apsvietima... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-12 16:11 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Marciunas rašė:
Sveiki,

turiu nuliudinti, kerpa sitas borda spynas vienu kirpimu. Prie progos idesiu gal foto, nes neismeciau dar..

Situacija tokia buvo. Prirakinom dviracius laiptineje (zinau zinau pats durnas) ir islekem i kelione. Paprasem draugu, kurie pas mus nakvojo, kad paziuretu ivarytu. Jie antra nakties gryzo is kazur ir po gero pusvalandzio isgirdo laiptinej griunant dviracius, isbego ir nubaide vagiukus. Isgelbejo pigi trosine spyna, nes kol prie jos knibinejos dviraciai ir issiverte. Poto niekada nepalieku dviraciu laitpinese. Nes poto kai borda nukrpo, uz kuria nemazai pinigu paplojau, pasidariau isvada, kad spynos nebent savo paties psihologinei ramybei uzsitirinti reikalingos, na ir gal jei i parduotuve minutei uzsukai...


Čia sena žinutė iš mtb.lt forumo, užvirusios diskusijos proga.
Yra ten ir daugiau, bet apie tą patį.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-12 16:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Vienas is mano idomesniu, gaila kad ta zurnalsite 80% nesamoniu prirase, butu bent atejus pasikalbejus, paemus interviu, o ne kreiva 3 ekipazu protokola ( kadangi 2 ekipazu neuzteko nustatyti dviracio numerio ir sumastyti kaip uzfiksuot eismo iviki ).

Is tikro buvo taip, varem su draugeliu nuo kalno, as su plentiniu, jis su mtb. Tai mazdaug jau matau geltona mirksi, galvojau prasoksiu, bet taip ilgai mirksejo, tai is priespriesines juostos bandziau rikiuotis i pirma, kliuvau uz autobuso ir skridau ant pasato. Greitis irgi nedidelis, nes ziauriai duobeta, smugio metu gal kokie 30 buvo, nes nuokalne su plonom padangom biski sunkoka stabdyt, ypac kai reikia pasukt 60 laipsniu, kad pro masinos tarpa pralyst :)
Draugelis paskambino mergai kuri medike, sako apsimesk, kad galva skauda tai atidaviau telefona ir po 15 sec nugriuvau, pasipurciau biski tada atsipeikeju pasakau mentams, "galva, greitaja" ir toliau priguliau purtytis :D Nuveze mane, tai nieko ir nezinau kas ten toliau buvo, ekspertizes dare kazkoks "auto mechanikas", nustatinejo "dviracio bukle", nezinau ka jis ten nustate gal, kad akumas issikroves ar karbiratorius uzsikimses. ir t.t. zodziu nesamone tokia.

Ka jie tam greicio matuoklyje pamate irgi nesupratau, gal kokios 00.50 val buvo ar kas, nes iskart po smugio spydika numinusavau kad neuzmatytu 65km/h, nors ir tie buvo pasiekti karaliaus mindaugo gatvej palei veja...

Siekė greičio rekordo

G.Jasiūnienė atkreipė dėmesį į dar vieną incidentą. Anot pareigūnės, šeštadienio popietę, apie 15.30 val., tik per plauką tragedijos išvengta miesto centre, Parodos gatvėje. Tąkart nuo Parodos kalno dideliu greičiu leidęsis dviratininkas įsirėžė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį lengvąjį automobilį „Volkswagen Passat“.

Po susidūrimo dviratininkui teko kviesti greitosios pagalbos medikus, kurie nuvežė nukentėjusį nepilnametį į Kauno klinikas. Pirminiais duomenimis, smarkesnių sužalojimų jam pavyko išvengti.

Įvykį tiriantys policijos pareigūnai spėlioja, kad birželį pilnametystės sulauksiantis vaikinas greičiausiai siekė asmeninio greičio rekordo. Liudytojai teigia, kad jis nuokalne skriejo išties pamišėlišku greičiu, nekreipdamas dėmesio į gan intensyvų eismą ir greta važiuojančius automobilius. Teigiama, kad dviračio greičio matuoklis parodė, kad jaunuolis skriejo beveik 50 kilometrų per valandą greičiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-12 18:43 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Ratata rašė:
Tai mazdaug jau matau geltona mirksi, galvojau prasoksiu, bet taip ilgai mirksejo....

Siūlau dar kartą pasiskaityti KET. Nors abejoju ar tu išviso skaitiai. Bent žinai ką reiškia mirksinti geltona? Būčiau pareigūnas, bausčiau už KET pažeidimus ir dar pasiūlyčiau sumokėti už pasato remonta (jei dažai buvo braukti ar panašiai).
PS: dar prie visko galima pridėti ir persirikiavimą nerodant posūkio.

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-12 20:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Kažkodėl prisiminiau, kaip pusbrolis, kai buvo mažiukas, teisinosi, kodėl suvalgė visą stiklainį uogienės: "Ji taip gražiai į mane žiūrėjo..."

"Ta geltona šviesa taip gražiai kvietė mane važiuot..."


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-12 20:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-12-21 11:01
Pranešimai: 601
Miestas: Kaunas, Kėdainiai
Vardas, Pavardė: Andrius
Ne šį karta, tai kitą kartą užsimuš... Gaila tik kad po tokių įvykių dėl vieno žioplio, nežinančio KET, vėl pamazgas ant visų dviratininkų pils...

_________________
Ratai: Merida Scultura FLX Team, Merida Carbon FLX Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-12 22:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Čia pernai metų įvykis papasakotas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-12 22:43 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
O čia naujausia istorija: http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12395297641237377917


Taip pat naujausia vagystė:
poklius rašė:
Balandzio 9d apie 14:30-14:40 is Gostauto gatves pavogtas pilkas STREAM dviratis. Dviratis stovejo pries kameras, bet tas 10min per kurias dingo dviratis kameros buvo isjungtos, spyna nukirpta labai lengvai is pirmo karto (~1cm skersmens storio trosas) pries minias zmoniu. Neapasitikekit nei kamerom, nei apsauga, nei brangiom spynom, dabar vagiu daug ir jie visi labai alkani :( Jei kas kur nors pamatysit sita dvirati, labai prasau praneskit, aciu! Tel: 861546305
Paveikslėlis

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-13 09:19 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
pauliusb rašė:


Manau, formaliai kalti abu: lenkimas iš dešinės ir posūkio nerodymas.
Bet iš esmės kaltas dviratininkas: lenkti iš dešinės važiuojatį taxi - krūtas, bet įžūlus manevras. Jei dar stovėtų kur nors prie šviesoforo, tai visada pralendam iš dešinės. Bet ir tai yra pažeidimas.

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-13 09:48 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-04-28 10:25
Pranešimai: 322
Miestas: Liverpool
Skype: mevvix
Grazvis rašė:
pauliusb rašė:


Mano galva dviratis visiškai kaltas.
Taksistas turėjo sustoti suteikti reikiamą pagalbą.
Asmeniškai beveik niekad 'neužmetu akies' jeigu manevruoju dešinėn. Nebent keičiu eilę.

_________________
Laisvėn, Su vėju, Aš ateinu. Ramybės.., kupina širdim, Orą geriu
Dar daug… Akimirkų, Atneš mums Jis, Jo vardas: Dviratis…


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-04-24 17:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-24 15:53
Pranešimai: 22
Miestas: Klaipeda
Skype: bmwfanklp
Kazkada kai buvai jaunas ir durnas atostogavau sau pas senelius sode kai su pusbroliu uzsimanem saldainiu o artimiausias kioskelis buvo tolokai prie kazkokio tai meistelio nu ir pradejom vaziuoti vaziuodamas i kalna tiksliau vezdamas dvirati i kalna , o kalnas buwo tikrai status mums belipant i kalna parskireja tais laikas labai gera masyna mazda 323 vairuotojas mandras jaunuolis bande matyt pasirodyt pries salia sedincai mergina ir tai jau vos nesibaige nelaime vos i griowi neileke bet tai jo nesutrigde turbut tikras raceris buwo tai ir nuskuode jis. Seip ne taip iveike su pusbroliu kalna pradejom vaziuoti keliu man besirikuojant i kita kelio puse ( nezinau kodel as neisgirdau kaip tas pats raceris vel parvaziuoja mums is galo ) net nespejau suvokti kaip as jau guliu ant zemes be vieno bato :D seip ne taip atsikeliau vis dar nesupratau kodel ta masina yra prieki manes :D taigi pribega prie manes to racerio drauge paklausia ar sveikas as seip ne taip kazka sumurmu o tas raceris vel isedo i masina ir nuvaziavo , tada as geras 5 minutes ieskojau savo bato kuris buwo rastas bulviu lauke :D pamacius savo savaites laiko naujaji dvirati pasipyle asaru pakalne remas sulinkes, visi troseliai nutruke , galinis ratas panasus i riestaini , veliau pusbrolis papasakojo kaip mane nutrenke as atsitrenkiau i priekini stikla persiverciau per stoga ir tekstelejau ant zemes :d laimei atsipirkau visa subrozdinta ar tai supjaustyta nugara kuri nelabai skaudejo ir praskelta galva kuri ta pacia diena nustojo skaudet galiniam rezultate netekau dviracio gavau nebloga pamoka ir nubrozdinta nugara kuria galejau pasigirt pries draugus xD


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 27 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai