Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 15:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Išsikalbėjimas...
StandartinėParašytas: 2008-10-18 11:47 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-07-07 21:54
Pranešimai: 37
Miestas: Pajuris
Sveiki, neužpykit už "ne į temą" biškį, bet kadangi mano draugų rate dviračiais domiuosi tik aš vienas :) tai norėjau išsikalbėti kažkur..

Žodžiu leidžiu penkias savaitės vokietijos miesteliuose ir nerealiai jiem pavydžiu. Teko čia pakeliauti šiek tiek visokiausiai būdais - oru, pėsčiomis, dviračiu, traukiniais, vandeniu - ir visur, prieplaukuose, oro uostuose, traukiniuose (nekalbu jau apie stotis), keliuose milijonai dviračių. Beje, oras čia visiškai toks pat kaip pas mus :) IR net per lietų nemažai dviratininkų mina pedalus..
Daug kur dviračių takeliai, o kur jų nėra - ten vairuotojai mandagiai palaukia, ir atsargiai aplenkia. Taigi dviratis keliuose čia tikrai nesvetimas. Pamastau jei tuos tūkstančius vokiečių susuodinus į automobilius - gatvėj paprasčiausiai nebebūtu kur pajudėti paprasčiausiai.. Važiuoja visi: vaikai, suaugę, senyvi žmonės. Kai kurie lekia "fitnesais", bet dauguma miesto tipo dviračių, dauguma su vidinėm pavarom ir atrodo jie nekaip. Tik priėjus arčiau ir pamačius dalių pavadinimus supranti, kad kaina dviratukų toli gražu ne 100 EUR.
Bet nepaisant to taikomi labai modernūs rakinimo metodai :) Pavyzdžiui galinis ratas surakinamas su rėmu ir dviratis kojeles pagalba pastatomas vidury šaligatvio :) Ir tokių krūvos! Klausinėjau žmonių, su kuriais čia dirbu (vietinių) - sakė jei visiškai nerakini pavagia, o bent kažkaip prirakintų praktiškai neliečia. Vėl sėdžiu ir pavydžiu..
Tenka matyti ir rimtesnių spynų, bet pagrinde ant naujų gražių dviratukų. Jaunimas :)
Užeini į mažiausią parduotuvėlę - lentynose ABUS, continental, shwalbe, Vaude, Ortlieb, Sigma ir dar daugybe markių aksesuarų, drabužių visiem sezonam. Nebūtinai sportinio tipo - pilna ir tradicinės aprangos, tačiau pritaikytos dviratininkam.

Tiesa, su šalmu įmanoma pamatyti tik vieną kitą, kuris šviečia iš toli ryškiomis spalvomis - sportininkas ant kokio canondale plentinuko..
Dar labai "abydna", kad kainos mažesnės nei pas mus, o žmonių pajamos kur kas aukštesniam lygyje nei mūsų. Abydna, pavydžiu, bet tuo pačiu ir smagu, kad bent čia mini nesvarbu kokį dviratį, nesvarbu kaip apsirengęs, nesvarbu kokio sraunumo gatvėje ir visi į tave žiūri kaip į žmogų :)
Kilo baisus noras nusipirkti 3 dviratį, dviračių takais numinti iki kylio ir keltu grįžti į klaipėdą, bet.. Dviračiai balkone nebetelpa :)
Tikiuosi sulauksime ir mes kažko panašaus ant mūsų žemelės. Išsikalbėjau :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas..
StandartinėParašytas: 2008-10-18 12:06 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Komentaras dėl "sulaukimo": aš manau, kad sulauksim.
Tik kaip greitai tas bus, priklausys nuo santykio vystymosi: bumsikas su kiaura duslerka golfe, ar paminti dviračiu.

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas..
StandartinėParašytas: 2008-10-18 12:20 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-06-18 11:16
Pranešimai: 170
Miestas: kaunas
Skype: skyperius2
Vardas, Pavardė: Linas Nikolskis
Pritariu jums visom keturiom,JDS :) Tokia faina situacija taippat ir Šveicarijoj,Čekijoj,Austrijoj. Vat Čekijoj(Prahoj), teko matyt vaizdų kur kažkada buvo dviratis, o beliko prirakintas priekinis ratas :) O vokietijoje nepastebėjau tokių dalykų. Beja dviračius ypač Vokietijos didmiesčiuose, palieka kartais vidury šaligatvio paprasčiausiai dėl to kad laikikliai būna perkrauti :)

Bent jau kiek aš pastebėjau tai dar toloka iki tokios situacijos Lietuvoje, tas labai aiškiai pastebima jai išvažiuoji naktį, kai rėkauja kas trečias girtuoklis persisvėręs iki pusės per mašinos langą.Dieną taippat yra nemažai tokių, kurie važiuoja trijų juostų gatve ir turi kažkokių pretenzijų, kad aš važiuoju šalia bordiūro.

Tačiau yra tikrai ir daug tolerantiškų, suprantančių nesavanaudžių :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas..
StandartinėParašytas: 2008-12-08 18:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Čia taip pusiau į temą.
Varau kaip visad pro mišką. Sumasčiau pažiūrėt, kur veda vienas keliukas. Uždėtas šlagbaumas (kaip paaiškėjo vėliau, nuo tokių durnių kaip aš). Keliukas ryškiai miško kirtėjų, išmaltas, balos, purvas, metrinės provėžos etc.
Paveikslėlis
Pravažiuoju NET 300 metrų (dabar galvoju, kokiu būdu sugebėjau ten važiuoti). Atgal stumiuos. Ne, minti vistik lengviau. Išlendu į žvyrkelį. Nutrenkiu dviratį, grožiuosi purvo luitais ten, kur pagal viską turėtų būti batai.
Paveikslėlis
Pro šalį pravažiuoja džipas. Sustoja. Apsisuka. Žinantiems, kas man buvo pernai gegužę, mano minčių pasakot nereik. Privažiuoja.
"Ar kas atsitiko? Pagalbos gal reik?"
"Ne, nieko, savo purvinas kojas fotografuoju." - čia jau tas žmogus turėjo kažin ką pagalvot.
"Aaaa, galvojau, gal kas nutiko..."
Ir nuvažiuoja.

Kažkur vos ne vidury miškų :roll: "ar pagalbos nereik" :roll:
Jis į mane kaip į durnę pažiūrėjo, aš į jį :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas..
StandartinėParašytas: 2008-12-08 19:41 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Dėl kelių, tiksliau keliukų liūdna ir man. Ankščiau kaimo apylinkėse daug paprastu lygių siaurų šunkeliukų buvo, dabar miškininkų arba ūkininkų išmauroti tiek, kad nebepravažiuoja ir su didžiaračiais monstrais :( Ūkininkai patogiai nežino, kad prie melioracijos griovio turi likti 4 metrai neartos žemės, miškininkai užmiršta, kad priklauso užlyginti išpjautus griovius :( Šituo požiūriu pasiilgstu tarybinių laikų, aiškų, ne dėl tarybinės valdžios nuopelnų, bet tada arba būdavo sausa, arba pašalę, tad technika ir neišmaurodavo kelių, dabar klimato kaita matyt reikia kaltinti dėl tos košės visur...
Na va, pasibėdavojau :)

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas..
StandartinėParašytas: 2008-12-08 20:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Vistiek tuo keliuku reikės pravažiuot. Kai bus arba bent jau savaitę lauke minusas, arba daug sniego. :)
Aš tai labai nesiskųsčiau dėl šunkelių kokybės - rudenį po liūčių jie kaip tik visai padorūs pasidaro, duobės užsilygina, žvyrkeliai tai vos ne kaip asfaltas lygūs būna. O kad miškovežiai taip viską išmala, tai nieko keisto, juk tuos rąstus ne po vieną arkliais traukia, o mašinos su jais sveria minimum kelias tonas, ten, kur miškai kertami, visi keliai tokios kokybės, net vasarą jie labai panašiai atrodo - tik balų mažiau, viskas tik šiaip vientisa nepravažiuojama košė. :)
O va kad rajono miškų keturračiai dar neatrado - reikia tik pasidžiaugt. Kai pamačiau, kas Klebonišky daros... :?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas..
StandartinėParašytas: 2008-12-08 21:35 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Sunkių minčių palengvinimui:
vakar pravažiuodamas pro Lampėdžius, mačiau būsimo dviračių tako (Vilijampolės tiltas - Lampėdžiai) užuomazgas. Dar tik pradžia, žvyriukas mediniais kuoliukais sužymėtas, bet visgi....

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas..
StandartinėParašytas: 2008-12-09 16:27 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Vilijampolės-Lampėdžių dviračių taką, mano žiniomis, žada tiesti dalimis per kelis metus. Nes visas projektas gan brangus, apie 1,5 mln. Lt. ir nėra iškart tokių pinigų. Tiesti turėtų nuo Lampėdžių pusės. Nes kairiame Neries krante už Vilijampolės (Petro Vileišio) tilto priešais senamiestį planuojama gyvenamų ir kitokių pastatų kvartalo statyba. Dar nėra iki galo aišku, kuriom vietom tas takas eis kvartale, kaip jiems seksis statyti visą kvartalą šiais laikais. Nori tako statybą suderinti su viso kvartalo statyba, kad paskui statybininkai nesugadintų su technika naujo tako. Ar taip gausis, nežinia.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-10 20:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-12-01 20:32
Pranešimai: 8
Miestas: Kaunas
_______________________________________________________________________
Jei jautiesi senas-atmink:senius reikia užmušinėti dar vaikystėje!


Paskutinį kartą redagavo raimondas 2009-02-16 18:55. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-10 20:43 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Sveikas :D Neblogai tu čia parašei. Bet aš taip pakomentuosiu: visą tai kas pas tave yra ir kaip tu važiuoji buvo ir pas mane kadaise, tačiau ateina laikas kai norisi gyventi patogiau ir važiuoti maloniau, tai ir kalbos eina apie patogius dalykus. Juk iš esmės galima gyventi ir be lovos - kam ji jei galima miegoti ant grindų miegmaišy, bet dauguma renkasi lovą, taip ir su dviračiais - ieškau patogumo :wink:
Sveikinu prisijungus :smt006

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-10 22:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Daug kas pradėjo nuo maximinių trantų su legendiniais Shimano SIS ir nuo džinsų su maike. Kaip sako Kestis - viskas su laiku. Neturiu ir aš tų termopantalonų, tai ką man dabar daryt :D ir pulsometro, ir sėdynė trina :roll: Ir rūbai dviratiniai beveik visi iš skudurynų, ir pedalai klipsiniai pigiausi pirkti, bet vat neužmušami jie, ir batai už 35 Lt (tiesa, dabar laukiu naujų normalių Cannondale :smt114 )
Viskas su laiku. :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-11 00:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Termopantalonai :D :D :D :D :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-11 20:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-12-01 20:32
Pranešimai: 8
Miestas: Kaunas
________________________________________________________________________
Jei jautiesi senas-atmink: senius reikia užmušinėti dar vaikystėje


Paskutinį kartą redagavo raimondas 2009-02-16 18:56. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-11 21:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Nu čia su tuo pažangos ir patogumų vaikymusi tai ... Aš pvz. buvau nusideginus abi plaštakas, nuo to žiemą siaubingai šąla rankos (kartais net 3 poros pirštinių nebegelbėja) - internete radau kažkokias šildančias spec. pagalvėles rankoms, kada nors reiks išbandyt.
Jeigu žmogus važinėja kiaurus metus ir daug, tai jis savaime po truputį ima ieškot to, kas jam tą važinėjimą padarytų kuo komfortabilesniu - spec. rūbai, antbačiai, lempos. Aš čia neįžvelgiu nieko blogo, kol tai netampa manija ir išsidirbinėjimu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Išsikalbėjimas-2
StandartinėParašytas: 2008-12-11 22:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Raimondai, siūlau sudalyvauti bent viename mūsų pasivažinėjime. Kad ir su džinsais. Jeigu būsiu tame pasivažinėjime, papasakosiu kokie turi būt džinsai važinėjimui.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai