Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 00:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 409 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-04-30 15:46 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-18 15:51
Pranešimai: 161
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Vilius Mikelaitis
Saulys rašė:
Schulce: tavo minėtam atvejui KET yra punktas, tačiau labai nekonkretus (jeigu eismas intensyvus...):

66. Jeigu eismas intensyvus ir reikia pasukti į kairę, apsisukti ar pervažiuoti į kitą kelio pusę, dviračio vairuotojas turi nulipti ir kirsti važiuojamąją dalį vesdamas dviratį, nesudarydamas kliūties kitoms transporto priemonėms.

Na metu kai aš važiuoju eismas nebūna intensyvus.. Todėl visą atstumą važiavęs keliu norečiau ir toliau juo važiuoti :)
filosofas rašė:
Toks ženklas nesudaro didelių nepatogumų.Jei nori važiuoti tiesiai,ar sukti į kairę,tuomet rikiuojiesi į antrą juostą,ir važiuoji ten kur tau reikia(rodydamas posūkį ranka).Jei į kairę suktum iš trečios,tuomet kiltų nepatogumų pravažiavus sankryžą,nes tektų rikiuotis kuo arčiau kelkraščio.

Na taip pirmą kart važiuodamas sukau iš trečios, bet veliau su tevu susiginčyjom ar man leidžiama APSKRITAI VAŽIUOTI(šiuo atveju sukti) 3 JUOSTOJE?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-04-30 16:58 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Schulce rašė:
Na taip pirmą kart važiuodamas sukau iš trečios, bet veliau su tevu susiginčyjom ar man leidžiama APSKRITAI VAŽIUOTI(šiuo atveju sukti) 3 JUOSTOJE?

Trečiąja juosta važiuoti negalima, nes KET parašyta:

Važiuoti dviračiu leidžiama tik dviračių takais, o kur jų nėra – tam tinkamu (su asfalto arba betono danga) kelkraščiu pagal eismo kryptį. Kai dviračių tako nėra, o kelkraštis netinkamas, leidžiama važiuoti viena eile važiuojamosios dalies kraštine dešine eismo juosta, kuo arčiau jos dešiniojo krašto, išskyrus šių taisyklių 111 punkte numatytus atvejus. Važiuodamas kelkraščiu, dviračio vairuotojas neturi trukdyti ar kelti pavojaus pėstiesiems.

filosofas rašė:
Toks ženklas nesudaro didelių nepatogumų.Jei nori važiuoti tiesiai,ar sukti į kairę,tuomet rikiuojiesi į antrą juostą,ir važiuoji ten kur tau reikia(rodydamas posūkį ranka).Jei į kairę suktum iš trečios,tuomet kiltų nepatogumų pravažiavus sankryžą,nes tektų rikiuotis kuo arčiau kelkraščio.

Tai būtent ir sudaro nepatogumus, nes važiuojant tiesiai antra juosta, kaip ir gaunasi, kad nusižengiama KET.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-04-30 18:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-06-18 22:48
Pranešimai: 241
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Edvardas
Stengiuos būti ant linijos, tarp pirmos ir antros juostos. O man įdomu, kaip žiede važiuojat?

_________________
Scott Aspect 55 '08


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-04-30 19:27 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-30 15:30
Pranešimai: 371
Miestas: Vilnius
Skype: macgyver8622
Vardas, Pavardė: Dainius
#

_________________
Čia ne forumas...


Paskutinį kartą redagavo MacGyver 2012-01-18 10:55. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-05-02 11:13 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-11-27 16:55
Pranešimai: 80
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Rimas
Su Sauliu nenorėčiau sutikti,nes jei nurodytame ženkle iš pirmos juostos galima sukti tik į kairę,tuomet jei mes lygiateisiai eismo dalyviai,tai mes ir turėtume elgtis kaip pridera ir važiuoti tiesiai iš antros,kaip nurodo ženklai.O dėl laikymosi kuo dešiniau,tai jei pabandytumėt važiouti tiesiai iš juostos kuri leidžia sukti tik į dešinę,tuomet kiltų grėsmė būti nutrenktam automobilio sukančio šia kryptim.

Sunki ta dviratininkų dalia mieste,važiuojantiems gatve. :smt005 :smt115


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-05-02 13:45 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-01 11:28
Pranešimai: 230
Miestas: Vilnius
Skype: drew911
Vardas, Pavardė: Andrius
Sveiki, Dėl tų sankryžų, ten kur iš pirmos juostos į dešinę, iš antros tiesiai, tokiu atveju važiuoju tarp pirmos ir antros juostos, iki šiol jokių bėdų nebūdavo, policija lygtais žiūri pro pirštus, o Vilniuj tokių sankryžų daug. Ten kur į kairę galima iš antros ir trečios juostos, o iš antros dar ir tiesiai, tuomet tenka atsistot priekyje automobilių ir vidury juostos, kad automobilis nebandytų lenkt važiuodamas tiesiai. Pajudu pirmas ir pravažiavęs praleidžiu automobilius iškart. Taip tenka važiuot rečiau, stengiuosi vengt tokių posūkių, kaip reaguoja policija dar nežinau. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-05-02 14:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-06-11 19:10
Pranešimai: 23
Miestas: Kaunas
Beveik tobulai ta problema sprendžiama protingai paskirstant transporto rūšių kryptis žymint eismo juostas ir įrengiant atskiras šviesoforo sekcijas automobiliams, dviračiams ir pėstiesiems. Net kai nėra atskiro dviračių tako, viskas vyksta labai sklandžiai ir niekas neskriaudžiamas. gatvės plotas išnaudojamas maksimaliai. Teko tai matyti funkcionuojant Liucernoje ant keturių kandonų ežero kranto. Buvo maža laiko, todėl ir sistemos neišstudijavau, nei jokio kandono neradau.

_________________
My name is TVart.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-05-02 21:34 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Čia Lietuva, ir problemos sprendžiamos kitaip, nei Liucernoje, prie ežero ant keturių kantonų.
Turiu karčios patirtie, kai kelyje su ženklu "pirma tik tiesiai, antra tiesiai ir į kairę, trečia tik į kairę" antra juosta važiavau į kairę ir buvau numuštas automobilasto važiuojančio iš paskos. Pagal mentus - kaltas aš, nes važiavau ne palei dešinį kelkraštį, "daugiau kaip metrą nuo jo nutolęs" (mentų formuluotė).

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-05-02 22:28 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-14 04:31
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Edgaras
tai jis važiavo antra juosta tau iš paskos ? Tada kaip jis galėjo žinoti, kad tu suksi į kairę ar ne ? Ar buvo kitaip ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-05-02 23:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-23 23:36
Pranešimai: 632
Miestas: Kaunas
Skype: shown-x
Vardas, Pavardė: Jonas
Na siandien kaip tik policija labai mums maisesi . :D
Situacija tokia : Sankryza. Dega Raudona . Tiesiai galima vaziuoti pirma ir antra eile. Yra zalia sekcija sukantiems i desine . Vaziavome dviese . Uzsiememe pirmaja juosta pilnai. Salia atsistojo kaip tik policija . Jie i mus paziurejo ir toliau sedejo masinoj ramus . Staiga uz musu privaziavo masina , kuri nori sukti i desine ir jai yra zalia sekcija , taciau prieky stovime mes uzsieme pilnai pirma juosta . Ji pradejo signalinti . Mums atsisukus pradejo rodyti , kad trauktumemes , taciau zinojom , jog darome viska tvarkingai.Dar kelis kart pasignalino ir nurimo. Uzsidegus zaliai sviesai , tiek mes ( pirmaja eile ) , tiek policija ( antraja) nuvaziavome tiesiai , o tas kuris uz musu - nusuko i desine .
Manau jeigu ka butume dare blogai , tai butume sulauke bent kokios policijos reakcojos . :D
O kai pirmaja eile leidzia sukti tik i desine , tai as visada drasiai uzsiimu antra juosta ir pervaziaves sankryza , persirikiuoju kuo arciau desiniojo krasto . :)

_________________
Facebook: KRITINĖ MASĖ KAUNE
Nuotykiai tau - Pagauk nuotykį ir gyvenk linksmiau!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-05-03 11:44 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-12-21 11:01
Pranešimai: 601
Miestas: Kaunas, Kėdainiai
Vardas, Pavardė: Andrius
Saulys rašė:
Čia Lietuva, ir problemos sprendžiamos kitaip, nei Liucernoje, prie ežero ant keturių kantonų.
Turiu karčios patirtie, kai kelyje su ženklu "pirma tik tiesiai, antra tiesiai ir į kairę, trečia tik į kairę" antra juosta važiavau į kairę ir buvau numuštas automobilasto važiuojančio iš paskos. Pagal mentus - kaltas aš, nes važiavau ne palei dešinį kelkraštį, "daugiau kaip metrą nuo jo nutolęs" (mentų formuluotė).


Policija nėra dievų visažinių kontora... Gan dažnai patys nežino kaip kas turėtų būti... O kartais ir nenori žinoti, tiesiog viską įformina taip, kad tik jiems popierius būtų lengviau užpildyti, o nekaltą žmogelį įtikina kad jis kaltas (tai gi policininkas sako - tikriausiai žino)... Tokiems atvejiems yra sukurti teismai... Yra tik viena dilema - kas geriau: klaidžioti teismų labirintuose ar tiesiog susigyventi su neteisybe...

_________________
Ratai: Merida Scultura FLX Team, Merida Carbon FLX Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-05-03 15:21 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Miroslavas rašė:
tai jis važiavo antra juosta tau iš paskos ? Tada kaip jis galėjo žinoti, kad tu suksi į kairę ar ne ? Ar buvo kitaip ?


Skaityk čia: viewtopic.php?f=3&t=484&st=0&sk=t&sd=a&hilit=eismo

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-05-04 21:16 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-04-28 10:25
Pranešimai: 322
Miestas: Liverpool
Skype: mevvix
Vakar vakare taksistas kėsinosi į mano gyvybę, bet didžiausias šokas buvo, kad viskas vyko patrulio akivaizdoje, kuris buvo už dviejų metrų!

_________________
Laisvėn, Su vėju, Aš ateinu. Ramybės.., kupina širdim, Orą geriu
Dar daug… Akimirkų, Atneš mums Jis, Jo vardas: Dviratis…


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-05-04 21:26 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-01-15 20:52
Pranešimai: 334
Geriausia buvo 2 dienas atgal (atidirbinejom pabegimus plente),isoku i kalana greitis 39km( ir bli pries akis isputes zandus diedas su kaskokiu reno vienaturiu) varo i mane mano juostoi tai kolega i dirvonus i ant sono o man pasiseke autobusu aikstele pasitaike .Tokios vot tokeles su tais kaimeciais vairuotojais (piktas ,ziaurei piktas esu ka darit su lendanciais i tavo juosta burundukais)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: KET klausimai
StandartinėParašytas: 2009-05-04 21:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-04-28 10:25
Pranešimai: 322
Miestas: Liverpool
Skype: mevvix
net nebežinau..
po taksisto tarano man į dešinę, važiuojant 35km/h žiede, belieka ginklą vežiotis..

Šian turėjau progą atvirauti su patruliu, pasakė taip :
- duok durniui kelią

Taip pat negavau atsakymo į klausimus:
kas yra intensyvus eismas
ar galima važiuoti plentu
ar galima važiuoti kolona (poromis)
ir .. nebepamenu

_________________
Laisvėn, Su vėju, Aš ateinu. Ramybės.., kupina širdim, Orą geriu
Dar daug… Akimirkų, Atneš mums Jis, Jo vardas: Dviratis…


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 409 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 25 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai