Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 22:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2016-06-04 08:55 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-27 14:06
Pranešimai: 188
Miestas: Kelyje
Vardas, Pavardė: Vytautas A
Profesionalu patapt nėra jau taip sunku. Tereikia mest darbus ir kitas veiklas, kad atima laiką ir vien minti mint, vien varžybos, treniruotės, masažai, miegas ir valgymas. Ir jau esi profesionalas. Tik va legendiniu patapt jau sudėtingiau yra. :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-06-04 14:18 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Bet kurios srities profesionalu esi, kai už tai gauni algą ir ta veikla yra pragyvenimo šaltinis.

Kai už dviračio mynimą gausi algą ir iš to gyvensi - būsi profesionalas. Kitais atvejais tik mėgėjas ar bedarbis :-)

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-06-05 11:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-05-19 13:28
Pranešimai: 39
Vardas, Pavardė: Artūras Akinis
Noriu pabandyt, jei nepavyks tada busiu tik keliautojas. Visa Lietuva noriu apkeliauti gražias vietas. kad bučiau reikia ir super dviračio, mano nėra su dideliais ratais kaip mačiau Druskininkų etape, labiau paprastesnis iš Airijos atgabentas. trek shimano


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-06-06 09:19 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-23 23:03
Pranešimai: 441
Miestas: Vilnius
Dilema rašė:
Sveiki,

esu naujokas šiame forume,tiek dviračių sporte. Esu standartinis mėgėjas,minantis per sezoną 500-700km (66% mieste,33% miškais).
Apie profesionalų mtb dviračių sportą retkarčiais sau leidžiu pasvajoti,bet pagrindinis mano tikslas: paversti savo hobį kiek įmanomą profesionalesniu( dalyvavimas xc varžybose,maratonuose).

Pats važinėjuosi su 26 ratais,kol kas neturiu nei šalmo,nei dviratininkų aprangos,nei rimtesnių pedalų tad pagal perskaitytą info suprantu,kad laukia rimti pasiketimai.

Būtų šaunu išgirsti iš jūsų 5 patarimus ar pirkinius,kurie man leistų žengti rimtą žingsnį link mėgėjo/profesionalo (galbūt tai dviračio keitimas į 29er,paprastų pedalų keitimas į klipsinius, o gal tiesiog savo senučiuko dviračio elementų atnaujinimas ir tiesiog treniravimas,bent jau sudalyvavimas artėjančiose Volkswagen MTB varžybose kaip mėgėjas,o sezono gale sulaukus nuolaidų pirkti rimtesnį dviratį čia Lietuvoje,o gal ir siųsti internetu).

Būtų gerai,kad atsižvelgtumėte į tai,kad esu studentas ir mano finansai riboti (iki 650 eurų),tačiau vasaros metu esu pasiruošęs savo biudžetą praplėsti iki ~900eurų bendrai viso inventoriaus įsigijimui.

Lauksiu jūsų patarimų/pasiūlymų.
Ačiū.

Tau reikia:
1. Nusipirkti šalmą (čia svarbiausias šiuo metu tavo tikslas) ir dviratininko kelnes su "pampersu". Ir jau dalyvauti atėjančiam MTB maratonų taurės etape. Siūlyčiau pradėti nuo vieno arba dviejų ratų. Jei iki to laiko šalmo nusipirkti neišeis (kelnės nebūtinos, bet rekomenduojamos), gali pasiskolinti iš kokio draugo ar galų gale išsinomuoti. Pravažiuosi pirmas varžybas ir suprasi, nori tu to ar ne.
2. Laiko. Jei vis tik sakysi sau, kad nori. Tada turėk omeny, kad reiks skirti laiko treniruotėms. Treniruotės vyksta ne mieste, o už jo ribų. Plentas/miškas. Būtinai turėti pompą, lopetėles ir atsarginę kamerą.
3. Užsispyrimo. Jei tikrai norėsi gerinti savo rezultatus, turėsi kartais save priversti išvažiuoti, nes kuo daugiau važiuoji, tuo labiau jauti, kad tai tavo antras darbas ir laikui bėgant pradeda kristi motyvacija.
4. Jei viskas tiks ir patiks, manau jau bus laikas pirktis pedalus ir dviratininko aprangą.
5. Finansai. Norint gerinti rezultatus, nori nenori, turi daug važiuoti. Kuo daugiau važiuoji, tuo didesni poreikiai technikai ir dalyms.
Sprendžiant iš tavo biudžeto, kurį parašei, šią vasarą į naują dviratį ar esamo atnaujinimą net negalvok. Važiuok su tuo, ką turi. Kitam sezonui jau žinosi nori dviratizmą propaguoti ar ne.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-06-06 20:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-05-22 20:25
Pranešimai: 2
Vardas, Pavardė: Daumantas
Ačiū už aiškius patarimus!

Iškilo papildomi klausimai. Kur Vilniuje būtų galima įsigyti aprangos priimtina kaina?(Išparduotuvėse, dviračių parduotuvėse,o gal net humanoje?
Kitas klausimas. Pompą, kamerą ir lopetėles vežatės kuprinėje ar viską vežate prisitvirtinę prie dviračio(krepšelyje po sėdyne)?
Dėl dviračio atnaujinimo sutinku tiek su Mycioku, tiek Taučiu. Bandysiu atlikti dviračiui minimalius darbus (rato ištiesinimas,pavarų reguliavimą ir pašalinių garsų naikinimą) ir tiesiog minti,minti minti..

Kita informacija visa aiški,pasižymėjau. :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-06-06 21:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-09-23 17:44
Pranešimai: 15
Vardas, Pavardė: Karolis
Gera apranga rast humanoj gali prireikt laiko, bet kaina bus apie 20kart mazesne, nei dviraciu pardej.
Kilometrai, apranga, o tada technika.

Sent from my SM-G388F using Tapatalk


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-06-07 23:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-04-27 15:15
Pranešimai: 36
Pompa tvirtini ant rėmo, arba vežiesi marškinėlių galinėje kišenėje, kamerą, raktų komplektukā, lopetėles patogu vežiotis krepšelyje po balneliu. Kuprinė mano supratimu nelabai vykęs sprendimas, nebent iš bėdos su hidropaku.

Išsiųsta naudojantis m2 note Tapatalk 4 Lt


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2016-06-08 07:45. Iš viso redaguota 1 kartą.
ištrinta citata


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-07-08 12:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-05-19 13:28
Pranešimai: 39
Vardas, Pavardė: Artūras Akinis
Geriau būti keliautoju - sudėtinga būt dviratininku. reikia daug investuoti o aš neturiu daug. Ypač gero dviračio, neturiu tinkamo varžyboms, o kelionėms kaip tik.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-07-09 00:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 21:20
Pranešimai: 479
Miestas: kaunas
o dar geriau yra išmokti rašyti. Ir suprasti kada rašyti reikia, o kada savo mintis geriau pasilaikyti sau.

_________________
Velomanai-Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-07-09 11:00 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2013-07-19 16:27
Pranešimai: 223
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Rimas B.
Na nėra taip viskas blogai - žmogus susivokė, o tai irgi pakankamai daug.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-07-09 23:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Arturaskeliautojas rašė:
... mačiau Druskininkų etape ...

Tai ar pavyko sudalyvauti varžybose?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-07-10 10:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2016-05-19 13:28
Pranešimai: 39
Vardas, Pavardė: Artūras Akinis
ne pažiūrėjau mačiau rimti dviračiai neprilygsiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-07-10 11:17 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Ne dviračiai lenktiniauja, o žmonės :wink: . Važiuok ir pamatysi. Mano dviratis labai rimtas, profesionalus, bet vistiek važiuoju gale :|

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-07-11 10:49 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Arturaskeliautojas rašė:
ne pažiūrėjau mačiau rimti dviračiai neprilygsiu.

Ir iš karto nuleidai rankas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2016-07-11 11:27 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-27 14:06
Pranešimai: 188
Miestas: Kelyje
Vardas, Pavardė: Vytautas A
Pernai buvau Tartu mtb, tai buvau apakes su kokiom fosilijom 89km distancijoj varo ir dar neblogam rezultatui. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai