Velomanų puslapis
http://velomanai.lt/forumas/

Dviračio žymėjimas policijoje
http://velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=5&t=6912
Puslapis 11

Autorius:  Naikasmice [ 2016-05-13 08:41 ]
Pranešimo tema:  Dviračio žymėjimas policijoje

Sveiki, ar Kaune kas zymejot dvirati policijoje? Kur tai galima padaryti?

Autorius:  pauliusb [ 2016-05-13 08:48 ]
Pranešimo tema:  Re: Del dviracio zymejimo policijoje

Kas iš to, kad pažymėsi? Savam sąsiuvinyje užsirašo ir tiek.

Autorius:  AndriusP [ 2016-05-13 09:19 ]
Pranešimo tema:  Re: Del dviracio zymejimo policijoje

Dviratį galima žymėti bet kuriame policijos komisariate. Bet kaip minėjo Paulius, kiekvienas komisariatas turi savo žurnaliuką, kuris yra nulinės reikšmės, nes jei tarkim dviratį surastas kitas komisariatas, tai niekas kitų komisariatų žurnaluose neieškos (gerai būtų kad bent savo žurnalą perverstų).
Jei dviratis tvarkingas, turi gamyklinį numerį, dokumentus, tai vagystės atveju pateikit juos policijai. Tokiu atveju numerinis daiktas suvedamas į numerinių daiktų paieškos registrą, kuriame ir tikrinami rasti dviračiai (jeigu jie dar turi išlikusį numerį). O "žymėjimas" dviračio paieškos nepagreitina.
PS. esu matęs kaip pareigūnas "žymi" naują dviratį... Šalia gamyklinio rėmo numerio su graveriu kreiva ranka nubraižė dar vieną minėtame žurnale įrašytą numerį tuo pačiu pažeisdamas naujo dviračio dažų sluoksnį, nors būtų užtekę tiesiog savo knygoje įsirašyti gamyklinį numerį... Tiesiog norėjosi į snukį duot pareigūnui...
O jei nori kad policininkas įkaltų naują numerį ant rėmo tik dėl to, kad ant tavo dviračio nebuvo jokio numerio, tai tada paklausk savęs: o kodėl ant rėmo nebuvo jokio numerio, kai jį pirkai :?: :?: :?:

Autorius:  Linas [ 2016-05-13 11:06 ]
Pranešimo tema:  Re: Del dviracio zymejimo policijoje

Yra gerai veikiantis Dviračių registras, kurio duomenų baze naudojasi policija, tai pas juos ir žymėkite. Apima visą Lietuvą. Kainuoja 4,5 eur. Jei nusiperki dviratį už kelis šimtus ar tūkstančius eurų, o gaila 4,5 eur pažymėti, tai pats kaltas ;-) Žymėjimas policijoje nieko gero, savęs apgaudinėjimas.

https://www.dviraciuregistras.lt/

Autorius:  G_P [ 2016-05-13 11:26 ]
Pranešimo tema:  Re: Del dviracio zymejimo policijoje

O man tai abejotinas efektyvumas tokio lokalaus registro. Nu įvedžiau nr, sako neregistruotas- ir ką, ir nieko. Perku nes nevogtas? Kai jie apjungs visus įmanomus bent jau Europos registrus ir pasakys 90% tikimybė kad nevogtas- tada sakysiu geras daiktas

Autorius:  Rimuxs [ 2016-05-14 06:54 ]
Pranešimo tema:  Re: Del dviracio zymejimo policijoje

Nu nežinau, mano dviratį kai ženklino policijoje, tai nufotografavo išvisų pusių ir su planšetiniu kompu įvedė į kažkokia duombazę policijos...

Autorius:  Naikasmice [ 2016-05-15 00:45 ]
Pranešimo tema:  Re: Dviračio žymėjimas policijoje

Viskas aisku su zymejimu, tada gal kas esat apdraides dvirati Ergo draudime nuo vagystes?

Autorius:  dainius.me [ 2016-05-15 13:05 ]
Pranešimo tema:  Re: Dviračio žymėjimas policijoje

Esu apdaudęs, metams 18 €. Bet ar vagystės atveju jie geranoriškai atlygina nuostolius, nelabai aišku... Žymėjimas policijoje manau visai naudingas kaip papildoma prevencija - nedaug naudos, bet ir tikrai nepakenks.

Autorius:  Lempinis Nerijus [ 2016-08-09 22:34 ]
Pranešimo tema:  Re: Dviračio žymėjimas policijoje

Ženklinti galima ir dviračių parduotuvės, kurių adresai nurodyti dviraciuregistras.lt registratorių kontaktuose. Ten užklijuojamas dviračių registro lipdukas, pardavėjas sukuria profilį dviraciuregistras.lt. Ten jau galima ir dviračio foto įdėt.
O dviraciuregistras.lt paieškos skyriuje, suvedus rėmo nr. ar dviračio kodą, man randa dviratį. Jei suvedi rėmo nr. ar dviračio kodą neprisiloginus, rašoma, kad tik registruotas, bet foto ir kitos info - ne.

Autorius:  Lempinis Nerijus [ 2016-08-09 23:02 ]
Pranešimo tema:  Re: Dviračio žymėjimas policijoje

Ženklinau dviratį Baltų pr.13. Ten man išdavė skrajutę, su kuria galima draustis Perlo terminaluose. Ten nuo vagystės draudžia, jei buvo pavogta viešoje vietoje.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/