Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 11:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-23 10:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Baidare ne dviratis, joje daugiausia ranku darbo reik, kiek pamenu... :) Mano alkune dabar gerokai nuvaryta, galva nuo bele kokio sumalimo salmas isgelbejo, su kojom nekas, bet siaip rankos sveikos, tai gal iki 5dienio jau atsigausiu po visko ir prie jusu prisijungsiu. :) Cia ne i tema, bet pagarba Kauno policijai...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-23 10:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Uzuojauta likimo broliams (seserims siuo atveju). :shock:
Kas padejo nuo dviracio nuskristi? Ne shumacheris koks nors su golfu II?

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-23 10:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Ne sumacheris kazkoks (nenoriu sito garsaus zmogaus izeidinet...). Trys gaidziai su vogtu golfu tycia nutrenke. Paties skrydzio neatsimenu, mentai nustate, kad as su savo galva priekini stikla ismaliau. Kai pasakiau, kad su salmu buvau - akis ispute, kad dar tokiu protingu dviratininku buna... Savo dvirkos nemaciau, bet mentai sake, kad tie gaidziai bebegdami ji ismete ir pervaziavo, taip kad, ko gero, netekau ir sito. :( Beje, pasiurpau del zmoniu abejingumo, kai beneik 2 valandas klaidziojau po Palemona ieskodama pagalbos (mano tel. suduzo)...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-23 10:40 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Nu jo Lietuvele... Jei susitiksim kada, galesiu del teisiniu dalyku siek tiek pakonsultuot. Pats si menesi baigiau teistis su kaltininku, kur buvo mane nutrenkes pereita vasara. Tai galesiu ir advokata parekomenduot, neblogas toks vyrukas, gerai darba ismano. Nenuleisk ranku, reik padulkint tuos gaidzius jobanus.

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-23 14:13 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Imantai ir Ausra, butu naudinga jusu istorijas isgirsti detaliau, kad butu informacija ateiciai ir supratimas ko galima panasiose situacijose tiketis ir kaip reiktu elgtis. Ar mentai pagavo tuos masinos vagis ? tegu baudzia kaip priklauso, nes kai su tokiais pradedi tartis ir issukineti nuo bausmes, tai gaunasi tarsi paskatinimas kitiems.
Ausrai linkejimai ir sveikatos. Turetum dziaugtis kaip naujai gimusi :-)

p.s. as dar i tokias situacijas nebuvau papuoles. vakar Panemunej iveikinedams tokia kliuti, netycia gavau nedidele trauma, eisiu ziureti ar kaires rankos pirstas neluzo ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-23 18:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Kaip reiketu elgtis... Nu as asmeniskai kazkaip niekaip niekada negalejau patiket, kad gali vaziuojancius dviratininkus nukalt. Tai va, eme ir pacia nukale. :) O elgtis reik labai paprastai - pamatai, kad salia panasiu greiciu vaziuoja masina - dvirka ant kupros ir i krumus, i miska, i laukus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-23 22:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Pagavo mentai juos dar iki tol, kol as mentus prisikvieciau. :) Paskui tik susiejo, kad cia tie patys, kurie mane nuskyne. As asmeniskai visai nenoriu po jokius teismus tasytis... :( Manau, kad mes su Imee ne vieni tokie, kad ir kiti velomanai turi ka papasakot. :P


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-24 18:26 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
http://www.delfi.lt/news/daily/crime/ar ... d=13299077

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-24 19:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Ryt man akistata nusimato su tais bernais. Idomu, kas is to, jei buvo naktis ir as beveik nieko nemaciau? Atlygintu zala uz dvirka ir telefona ir gerai butu (svajuko drambliones... :roll: )...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-24 21:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
ausradei rašė:
Ryt man akistata nusimato su tais bernais. Idomu, kas is to, jei buvo naktis ir as beveik nieko nemaciau? Atlygintu zala uz dvirka ir telefona ir gerai butu (svajuko drambliones... :roll: )...


jeigu sitiems dratagalviams pavyks issisukti ir jie liks nenubausti, tai mano galva pats blogiausias variantas. tiesiog skatinimas toliau taip elgtis. pagalvok kad ir kita karta gali ant tokiu papulti, o toki veiksma as kvalifikuociau kaip tiesiogini piktybini pasikesinima i sveikata ir gyvybe. zala jie ir taip tau privales atlyginti. gal yra galimybe, kad perduotum savo teise bylinetis ir ieskini kitam zmogui ar organizacijai ? kalbinciau Lietuvos dviratininku bendrija prisideti prie sitos bylos kaip trecioji salis (jei teisininkai matytu tokia galimybe). Imantai, buk geras, susisiekime ir duok savo teisininko telefona. siaubas jei tokie nieksai liktu nenubausti. suprantu tavo nenora tampytis po teismus, bet tokiu nebaudimas = tolimesnis banditizmo skatinimas. ar tavo tevai irgi taip tartusi su jais del tavo laidotuviu apmokejimo ir kitu islaidu padengimo, jei butu ivyke blogiausia (kad nesitampyti po teismus) :?: . man atrodo kad reikia ieskoti teisybes, bet cia kiekvienam paciam spresti :roll:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Apie viską
StandartinėParašytas: 2007-05-25 15:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-17 17:33
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
Mano nuomone, jei kolegos nepagelbes kolegoms, tai tuomet isvis absurdas. Siuo atveju tai izulumo virsune ir tu idiotu puses ir reik pagal pilna programa tokius uzspausti. Bukit vieningi bedoje. Pats pries kelias savaites turejau "malonuma" ivykio su auto. Aisku pasielgiau kvailai pasakes, kad nieko nesusizeidziau, nepamastes apie sugadinta nepataisomai dviracio rata ir amortine sake. Taigi man pagelbejo dviraciu salono vadybininkai pakeite dalis kaip garantines. O siuo atveju ivykis daug daug rimtesnis. Cia jau eina kalba sveikatos suzalojima ir tycini. Ir jei kas yra rimciau zinantis teise - nebukit abejingi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-25 16:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Ha ha haaaa... Juos paleido.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-25 16:42 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Galima plačiau ?

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-25 16:43 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Paleido tai paleido, bet ikiteisminio tyrimo nenutrauke? Tavo atzvilgiu ju ivykdytas nusikaltimas yra svarbesnis nei auto vagyste. Bet kokiu atveju galesi jiem iskelti ieskini teisme del turtines, neturtines ir moralines zalos atlyginimo.

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai