Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 12:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 250 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2010-11-22 18:24 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-11-11 23:44
Pranešimai: 39
Miestas: Jonava
Skype: awakenas_14
Vardas, Pavardė: Šarūnas Tarutis
vat visi siūlo, ryt nuvažiuosiu anksti ryte pasitikrint, pažiūrėsiu ką pasakys.

kitąkart žinosiu, pranešiu ir policijai tada, nors šiaip laiko gaišatis, bet dėl statistikos tai kodėl gi ne :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2010-11-22 18:37 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Nemažai sankryžų Savanoriuose yra stebimos per vaizdo kameras. Apsižiūrėk, gal ir "tavoji" bus su kameromis. Policiją būtinai reikia (reikėjo) kviesti.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2010-11-22 18:38 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-01-21 16:57
Pranešimai: 398
Miestas: Kaunas
Skype: sunday-lt
Vardas, Pavardė: Egidijus
Kadangi vairuotojas pabėgo iš įvykio vietos tai šiaip čia ne tik statistika, bet rimta bauda jam gresia. Gali būti, kad ta sankryža stebima kameromis ir įmanoma bus pamatyti daugiau detalių. Bet kokio autoįvykio atveju, jei yra įtarimas, kad sužeidimai didesni nei nubrozdinimas verta kviesti pareigūnus ir medikus.
O liudininkų abejingumas tai graudina (jau nebestebina).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2010-11-22 18:49 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-11-11 23:44
Pranešimai: 39
Miestas: Jonava
Skype: awakenas_14
Vardas, Pavardė: Šarūnas Tarutis
na kitąkart(melsiuos kad taip nenutiktų) kviesiu. dabar jau kaip įvyko taip...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2010-11-22 18:54 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
O čia dar ne viskas prarasta - rašyk pareiškimą, kaip kas buvo. Kreipkis pas medikus. Tegul policija dirba, gal atras ką.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2010-11-22 19:17 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-14 16:58
Pranešimai: 881
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Arūnas Rutkauskas
Pritariu Sauliui, nesvarbu, kad po įvykio praėjo kažkiek laiko, vis tiek dar šiandien kreipkis į policiją, sakyk, kad buvai šoke, nesusiorientavai ką daryti,
be to kaltininkas pabėgo, liudininkai nepadėjo. Be to būtinai pasitikrink pas neurologą ir chirurgą, ar nėra sveikatos sutrikdymų.
Man prieš tris mėnesius labai panašiame įvykyje pasisekė labiau - kaltininkas nepabėgo, liudininkai iškvietė policiją, greitąją. Įvyko normalus tyrimas, draudimas apmokėjo visus patirtus nuostolius. Siūlau pakovoti už save, gal ir kaltininkas bus surastas
Arūnas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2010-11-22 19:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Į policiją dar šiandien, jei gali. Pabandyk gerai atsiminti, kurioje sankryžoje. Pasakyk, kad buvo liudininkų, bet kol buvai pritrenktas (trumpam netekęs sąmonės arba šoke), visi išsivaikščiojo. Policija gali paprašyti per laikraštį ar radiją, kad atsilieptų.

Tikriausiai įrašai iš kamerų nebūna ilgai saugomi, kol dar juos paims peržiūrai. Skambink budėtojui 22 37 26 arba į Žaliakalnio komisariatą 303260 (atrodo, Savanorių pr. jam priklauso) ir klausk kur eiti rašyti pareiškimo. Neklausyk jokių tardytojo atsikalbinėjimų, jei tingės užvesti bylą. Kad tau buvo šokas iš pasakojimo atsispindi. Tą būtinai pabrėžk. Ir varyk tikrintis sveikatos. Gali būti smegenų sutrenkimas, o tai ne juokas (linkiu, kad be pasekmių). Šeimos gydytojas tegu siunčia pasidaryti tomografiją, paaiškink jam viską kaip buvo.
Šalmą, rūbus, dviračio remontą ir visa kita pareiškime nurodai kaip nuostolius. Šalmas skirtas vienam smūgiui atlaikyti. Jei toliau naudosi, tavo reikalas, bet jis jau faktiškai nurašytas.

Pats rytoj gali paskambinti į Lietuvos radijo laidą 112, pasakyk trumpai kada kur įvyko, ir paprašyk liudininkų atsiliepti. Viena populiariausių laidų, turi šansą. Laidos vedėjo kontaktai: Saulius Liauksminas
(8~5) 236 30 29
saulius.liauksminas@lrt.lt (parašyk jam kas kaip ir paprašyk paskelbti, kad liudininkai atsilieptų).


P.S. durnių ir bažnyčioj muša, todėl nesėdėk sudėjęs rankų. Vairuotojas, pabėgęs iš įvykio vietos, padarė nusikaltimą tavo atžvilgiu. Tau galėjo baigtis ir liūdniau, sveikatos pasekmių dar pats nežinai.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2011-05-04 22:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
sveiki,gal per greit paskubejau, tuomet is kart rasyt, ivyki , bet man tuomet buvo sokas, ir norejosi papasakot ir kaiskaip nesinorejo, paskui ji netaip aprasyt, tai, kaip atsimenu dabar parasysiu is naujo,kad butu aiskiau, tai buvo man pirmas kart, kad patekau i avaryja. tai ivyko antradieni ,Vilniuje, vaziavau is praktikos is lazdynu puses i zirmunus, vazuoju pagrindine kalvaryju galve, mazos, masinos vairuotojas manes nepraleides, suko sau desnen, net neziuredamas, i mano puse, as dar stabdziau kiek galedama, kad tik isvenkciau susidurimo, bet vistiek susidurem ir visas smugis teko man i nugara,galva ir sona. tuomet masina pavaziavo dar i prieki, o as ant gatves kritau dar ir dar karta trenkiaus galva, is lipes tas vairuotojas is masinos stovejo ir nieko nedare, tuomet jam is mikroautobuso, pradejo ant jo rekt, ka tu durnas, reik ziuret, kaip ir kur vazuoji, o as tuomet keliausi nuo zemes, tuomet tas vairuotojas priejo prie manes ir klause, ar nieko man nenutiko, nu sakau lyg nieko tik vazuoji, o as tuomet keliausi nuo zemes, tuomet tas vairuotojas priejo prie manes ir klause, ar nieko man nenutiko, nu sakau lyg nieko tik sumusimai, ir sokas man, jis sako atsiprasau as nenorejau to, as labai atsiprasau taves, sako as i ta puse net neziurejau, nepastebejau, paskui klause ar reik greitosios sakau, ne nereik, man nieko rimto nera, sako ar tikrai nutaip sakau, po kiek laiko pribego kitas liudininkas, mates visa tai, sako jis, tik dabar tiksliai neparasysiu, kaip sake , nes tiksliai neatsimenu, kaip sake, viskas viko, kaip suletintam, ar pagreitintam, veiksmo filme. liudininkas klause, gal iskviest greitaja, as sakau, nenereik, klausia ka skauda, sakau, galva truputi ir koja, dviejose vietuose, sake bet gal vis del to iskviest, as vis atsisakau, dabar pagalvojus durna buvau, kad atsisakinejau, bet tuomet maniau, kam kviest greitaja nieko rimto lyg nera,ir pagalvojau va kodel buna dviratininkai atsisako, kad neiskvietu nes tuomet nieko blogo, jiems atrodo nenutiko tuomet. tada kaltininkas klausia ka kviest ar skambint pagalvos telefonu 112, nu sakau man nera skirtumo, nu tai skambisumusimai, ir sokas man, jis sako atsiprasau as nenorejau to, as labai atsiprasau taves, sako as i ta puse net neziurejau, nepastebejau, paskui klause ar reik greitosios sakau, ne nereik, man nieko rimto nera, sako ar tikrai nutaip sakau, po kiek laiko pribego kitas liudininkas, mates visa tai, sako jis, tik dabar tiksliai neparasysiu, kaip sake , nes tiksliai neatsimenu, kaip sake, viskas viko, kaip suletintam, ar pagreitintam, veiksmo filme. liudininkas klause, gal iskviest greitaja, as sakau, nenereik, klausia ka skauda, sakau, galva truputi ir koja, dviejose vietuose, sake bet gal vis del to iskviest, as vis atsisakau, dabar pagalvojus durna buvau, kad atsisakinejau, bet tuomet maniau, kam kviest greitaja nieko rimto lyg nera,ir pagalvojau va kodel buna dviratininkai atsisako, kad neiskvietu nes tuomet nieko blogo, jiems atrodo nenutiko tuomet. tada kaltininkas klausia ka kviest ar skambint pagalvos telefonu 112, nu sakau man nera skirtumo, nu tai skambino ten uzfiksavo , kaip auto ivyki. tuomet liudininkas, kaltininkui patare susitar, su manini, nusisitarem ir as vaziavau toliau kur man reikejo, pries man isvazuojant liudininkas sako bet vistiek nuvaziuok pasitikrint, pavakary vazuodama is zirmunu, i namu puse visdelto nuvaziavau pasitikrint, nustate,galvos ir kojos sumusimus ,vakare, po kiek laiko pradejo nugara truputi skaudet, nakti ilgai neuzmikau, kankinaus, negaledama uzmikt,po kiek laiko, nakti pradejo skaudet kakla, nugara, sonus, pilva, skaudejo,ir galva truputi stipriau ir !@#$% nedaug galva, ryte atsikelus, nuejau pas savo gydytoja ir gavau suntima dar karta issitirt, tai istyre daugybinius kuno sumusimus. dabar gailiuos, kad atsisakydavau, kad is kviestu policija ir greitaja, dabar pagalvojus sutikciau tiek greitaja ir policija , kad is kvietu,bet tuomet galvojau, gal nereik, per ta avaryja , nuplauke visi planai, dviracio zygis labai lauktas , eme ir nuplauke :( :( :( o taip laukiau


Paskutinį kartą redagavo emilija 2011-05-06 17:17. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2011-05-04 22:17 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-30 15:30
Pranešimai: 371
Miestas: Vilnius
Skype: macgyver8622
Vardas, Pavardė: Dainius
#

_________________
Čia ne forumas...


Paskutinį kartą redagavo MacGyver 2011-05-13 19:51. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2011-05-05 12:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-01-21 16:57
Pranešimai: 398
Miestas: Kaunas
Skype: sunday-lt
Vardas, Pavardė: Egidijus
Šiaip patarimas visiems, esant net nestripriems sumušimams, sutrenkimams, ypač kada skauda galvą, kviesti tiek policiją tiek medikus,nes po avarijos, gavus gerą adrenalino dozę sunku realiai įvertinti tikras traumas. Gydymo ir kitas išlaidas apmokėti turi kaltininkas, o be policijos ir medikų kaltininkas po to ramiai aiškins, kad visos traumos tau nutiko po to.
Linkiu greit atsigaut :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2011-05-05 16:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
aciu, nu man pasiseke, tuo, kad kaltininkas prisipazino kalte ir atlygint zala atlygina, nu jo, kita kart jei atsitiktu, bet geriau taip nebutu, tai tikrai sutikciau, kad is kviestu tiek medikus ir policija


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2011-05-05 17:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Su žala sveikatai ir jos atlyginimui yra sunkiau. Ką daryti, kai pasekmės išlenda vėliau ? Kas ir kaip nustato tą žalą vietoje, jei nėra lūžių, bet pvz. smegenų sutrenkimas (blogis) ar koks pavojingas sumušimas, kuris paskui ilgai kamuos ?

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2011-05-05 18:08 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-04-29 10:33
Pranešimai: 16
Vardas, Pavardė: Paulius
Linai, yra tam tikra sistema. Pvz baudžiamojoj teisėj po sunkaus sveikatos sutrikdymo jei žmogus numiršta per 1 kalendorinius metus nuo įvykio, tai pasėkmės gula ant kaltininko pečių jau ne kaip už sveikatos sutrikdyma, o žmogžudystę. Nesidomėjau, bet neabejoju, kad sveikatos apsaugos/teisingumo ministrų bendrai pasirašomi įsakymai numato ir kitus atvejus. Čia ir yra svarbiausia iškart kviesti policiją ir, esant bent menkiausiai abejonei, medikus.

P.S. žinoma, geriau nereikėtų išvis galvoti apie skaudžias nelaimes, bet ko tik gyvenime nebūna.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2011-05-13 18:54 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-26 17:11
Pranešimai: 62
Miestas: Vilnius
Skype: dwx.emx
Vardas, Pavardė: DwX
Gal as ir klystu, bet reikia tokiems atvejams pasiruosti ir jau zinoti kaip elgtis. Linkiu visiems minti ne su "kojom" o su "galva" :)

_________________
MTB XC dviratis Radon ZR Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: AVARIJA
StandartinėParašytas: 2011-06-28 19:23 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Nu ką... papildžiau ir aš prisitrėškelių grupę. Tiesa sakant, taip netekau samonės nukritęs, kad išsitrynė viskas nuo kritimo iki pat klinikų priimamojo. Ištisiniai odos nutarkavimai ir paskaldyti priekiniai dantys :( Prireiks metalo keramikos. Moralas labai paprastas: prisegami batai ir pedalai - privalomi, jei bandai mint virš 40km/h ir dar atsistojęs. Šalmas kuris ko gero išgelbėjo gyvybę ar bent jau atitolino rimta galvos traumą - keliaus į šiukšlių dėžę.

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 250 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 26 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai