Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-16 22:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 250 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2013-09-25 10:41 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
nesiginčyju, tiesiog man asmeniškai nemaloniai užsifiksavo situacija.

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-10-23 10:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-01-03 22:50
Pranešimai: 7
Sveiki,

laaabai nemalonu man, bet gyvenimas parodo koks yra netikėtas. Vakar nutiko taip, kad pralenkiau dviratininką, su kuriuo, pasirodo, susidūrėme, jis nuvirto. Įvykio nepastebėjau, todėl nuvažiavau.
Iškart noriu atsiprašyti to asmens, kuriam sukėliau šias pasekmes. Taip atsitiko ne iš blogos mano valios, tuo labiau, kad visada akcentuoju žmogiškumą ir pagarbą kitiems eismo dalyviams, nesvarbu ratuotiems ar ne.
Jeigu pranešimą skaito tas asmuo arba įvykį pastebėję žmonės, norėčiau, kad susisiektų su manimi privačia žinute. Tikiu, kad šiuos nemalonumus galime išspręsti civilizuotai ir nuoširdžiai.

PAPILDYMAS: deja, ne visi velomanai būna supratingi. Pastarajam, su kuriuo susidūriau, rūpėjo padaryti kaip galima daugiau problemų, nors įvykio kaltininkas realiai buvo pats jis. Linkiu didžiausios sėkmės ir toliau vairuojant dviratį, o kai atsidursi mano vietoje, prisimink ką darei, mielas dviratomane ;)

_________________
Sėkmė susideda iš žingsniavimo nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant entuziazmo.
http://www.paskolosjums.lt/
Nugalėti sunkumai yra išnaudotos galimybės.


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2013-10-23 10:21. Iš viso redaguota 1 kartą.
perkelta į tinkamą temą


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2013-12-14 13:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
sveiki,naka žiemos sezona teko priverstinai ir man uždaryt nesavo noru,
Vilniuje, lapkričio paskutinem dienom patekau į avaryja,važiuodama gatve eišiskės plentu ties netoli ūžusienio posukiu,autobuso vairuotojas labai mane spaude nepalikdamas visai tarp manes ir savęs normalaus atstumo, tarpas tarp mūsų būvo labai mažas,kad važiuodamas mane ir užkabino,ir kairę pusę visa trenkiausi į autobuso vidurį,taip atsirėmus nugara į autobusą buvau kol jis visas nuvažiavo,ir antrą kart gavau stiprų visą smugį trenkdamasi į asvaltą. man lūžo nuo riešo toliau truputi kaulas,alkūnė,raktikaulis,mentė ir 5 šonkauliai,visą kairė pusė
toliau nuvažiavęs vairuotojas sustojo ir kviete greitają,policija atvažiavo greit nes,kaip supratau ją gal iškvietė liudininkas mašinos,o greitosios reikejo palaukt 10minučiu. iš kart prisistatė liudininkas viską matęs kas nutiko,bet,kaip pasirodo autobuso vairuotojas su liudininku būvo susitarė nes nežinia kodel 15min. viena datalė būvo melaginga ir neteisinga kad liudininkas policininkams būvo pasakės, ''kad dviratininkę partrenkė užkliudė autobūso vairuotojas,bet ji važiavo kaškodėl gatve, nors šalia yra dviračio takas''. nors ištikro tam ruože nėra jokio dviračio tako,tiesiok nori visą kaltę suverst man. nors dėl šios avaryjos aš visai nekalta.
aš esu iš tu kurių važiuoju,ir stengiuos važiuot kuo tvarkingiau,nepažeisdama kelių taisyklių,važiuoju,gatve kaip mašinos,nevažinėju per raudoną,niekur savavališkai nelendu ir nesudarinėju kritines situacijas,važiuoju kuo tvarkingiau niekam netrugdydama ir nesukeldama pavojų,posukius rodau. labai iš savo pusės stengiuos kuo mažiau trugdyt.ką noriu pasakyt daugiau mažiau vieni kiti spaudžia vairuotojai,bet ypač autobusu vairuotojai ir fūros pagrinde aišku nevisi autobusų vairuotojai ir fūros,bet nemaža dalis,nes ypač vasara esu patyrius neviena kart kai specialiai neišio nei to tave spaudžia,bando gasdint aišku būdavo,kai nespecialiai bet atsarglai važiuoja.
tik tą paguoda man,kad dabar žiema tai iki vasaros pagysiu ir galesiu vėl važinet dviračiu,netaip jau gaila ir sunu kai nori bet negali.
supratau,kad neūžtenka tik iš savo pusės viska gerai daryt reiks dar atidžiau saugotis vairuotoju,nors ir taip saugausi pati ir kitus saugau


Paskutinį kartą redagavo emilija 2013-12-15 14:21. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2013-12-14 14:01 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-20 16:07
Pranešimai: 574
Miestas: Kaunas
Sveik! Ne pirmas ir ne paskutinis kartas kada teisybės sunku ieškoti, nors esi nekalta.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2013-12-14 14:42 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Siaubas. Labai užjaučiu dėl avarijos ir noriu palinkėti optimizmo, kad viskas greičiau pasimirštų, o žaizdos sugytų be jokių pasėkmių. Ar kaltininkui jau pareikšti įtarimai/kaltinimai?

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2013-12-14 16:22 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-08 16:41
Pranešimai: 592
Vardas, Pavardė: Arvydas Kašiuba
Kuo didžiausios užuojautos nukentėjus nuo neatsakingų vairuotojų,tačiau lazda turi du galus,gal ir smagu važinėtis dviračių takais,bet atsidūrus gatvėje ir esant parblokštam aiškiai kalto vairuotojo,turėsi įrodinėti,kad netoliese nėra nelemto dviračių tako,gal netgi ''popierinio''. Nenorom peršasi mintis,jei netoliese yra dviračių takas,o prieš tave šmėžuoja dviratininkas,gali drąsiai taranuot ir tau nieko už tai nebus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2013-12-14 18:39 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Čia kalba ne apie dviračių takus, o apie vairuotojo atsakomybę ir elgesį konkrečioje situacijoje ir liudininko parodymus (ar buvo pakeisti, ar ne), ir ką fiksavo policija, kaip vyks tyrimas. Reikia gero advokato Emilijai, kitaip nieko nebus. Įvykis įskaitinis.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2013-12-15 14:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
ačiū už viską
įtarimai dar niekam nepareikšti,manęs asmeniškai dar niekas neapklausė,žadėjo,jau kada apklaust atvykt į namus, bet dar kolkas tylu, laukiu žiurėsiu kaip kas būs,tik tiek kolkas galiu pasakyt
įvykio vietuoj tai autobuso vairuotojas policininkams visą kaltę metė ant manęs sako žiurėkit kur dviratis yra,kad tipo pati įlindau į autobuso pusė


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2013-12-15 17:41 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Nu bet čia tai jau akiplėšiškai vairuotojas. Tai anot jo, dviratininkė tokia greita buvo kad pasivijo jo autobusą ir bandė lenkti pro tarpelį (?) Manau, žmogiškas atsakymas turėtų būti: nepamačiau, bet aš manau kad nebuvau kaltas, o jūs spręskite. O ne: pati kalta savižudė. Toks vaizdas, kad jiem nusispjaut kiek žmonių padarys invalidais per savo karjerą.
Kadangi neturiu nuosavo automobilio, pats esu dažnas Kauno miesto autobusų keleivis. Negaliu žiūrėti iš vidaus kaip jie pro pėsčiuosius perėjose, pro stoteles, pro dviratininkus, pro kitus automobilius važinėja. Kaip taisyklė beveik visi arti pensijinio arba tiesiog pensijinio amžiaus. Nepagarbūs, pikti, agresyvūs kitiems eismo dalyviams ir keleiviams. Iš jų elgesio atrodo mes turime būti iki gyvenimo galo dėkingi lopai, kad mus apskritai kažkas veža. Kodėl nėra kokio nors amžiaus cenzo priimant darbuotoją... Suprantu, kad jie jau pikti ant savo ir kitų gyvenimo, atidulkinti nuo gimimo sovietų valdžios. Dėmesingumas, reakcija, regėjimas, klausa silpsta, o jie įsikabinę savo vairus iki paskutiniosios dienos.

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-05-07 22:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Tokie vat vaizdai 22 val vakaro Taikos pr. Kaune. Pagal automobilio stabdymo kelią, dviračio rakursą, panašu, jog mynė pedalus per perėją. Dviratininkas matomai jau išvežtas į klinikas, o automobilio priekis stipriai sumaitotas.

Paveikslėlis

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-05-07 23:09 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 21:20
Pranešimai: 479
Miestas: kaunas
reikia tiketis kad cia bent jau ne sivakar planuoto naktinuko pasivazinetojas koks

_________________
Velomanai-Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-05-07 23:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
kiek įžiūrėjau, tai panašiau į nebrangų miesto dviratį ;)

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-05-20 21:13 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2014-02-23 17:22
Pranešimai: 49
Vardas, Pavardė: Marija Faustina
Sveiki, na ką ir aš apturėjau avariją... Beprotiškai gaila, nes tikrai saugiai važinėjau, kiekvieną dieną ne po vieną dešimtį km. per pastarąjį mėn. nuvažiavau pusantro tūkst. Labai troškau jungtis į komandą, treniravausi viena su savo hibriduku, taupydama plentiniui. Bendrai paėmus - negalėjau nulipt nuo dviračio, nes tai tikrai neišpasakytas malonumas. ;) . O vakar paralelei treniruotės metu ir aš išvykau link Vandžiogalos. Grįžtant apie 21:30 eismo nebuvo, kelias tuščias tik trys vaikai-paaugliukai važiavo dviračiais iš gretimo kaimo. Mes vieni kitus matėm, todėl nelėtinau greičio ir pradėjau lenkti iš kairės, o mergaitė važiavusi tiesiai, staigiai sumanė trauktis į kairę ir mane praleisti pro jų vidurį. Įvyko susidūrimas, mergaitei nieko nenutiko, nes greitai reaguodama ją vos užkliudžiau, o pati "tėškiausi" į asfaltą. Baigtis- sulūžęs alkūnkaulis, operacija poryt kalant metaliuką. Gijimas ilgas... Tad priverstinai lipu nuo dviračio nežinia kuriam laikui. Sakau, gal kitą sezoną atsirasiu su plentinuku. ;) o dabar tik galiu pasakyti, jog vaikus reiktų nuo mažumės pamokinti paprasčiausių eismo taisyklių. O man visada prisiminti, kad iš vaikų galiu laukti netikėtumų, todėl būtina laikytis saugaus atstumo ir VISADA sulėtinti... :)

_________________
Velomanai Team


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-05-20 21:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-19 11:03
Pranešimai: 113
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Vygantas Vitkus
Labai apmaudu, sveik.

_________________
Pralaimėti nėra blogiausia. Blogiausia - nepabandyti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Avarija
StandartinėParašytas: 2014-05-20 22:04 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-27 17:22
Pranešimai: 824
Miestas: kaunas
Laikykis Marija. Kaip ten sako - uz 10 mustu 1 nemusta duoda. Lygiai tokia pat situacija apturejua pries 9 metus. Tik luzo ne alkunkaulis, bet raktikaulis :) Tada vaikui irgi nenutiko nieko- na ir aciu Dievui.
Kai per daug isimini, kazkas pristabdo .... :) Bet ziurek i sezono pabaiga, jau ir lipsi ant dviracio. Aisku, su metaliukais gyja ilgiau turbut. Man ilgai svarste, ka daryti, bet varztu nesuko ir paliko kaip yra - liko kreiva truputi, bet sugijo per 6 savaites ir dar menesi prakentejau profilkatiskai :) o paskui vistiek uzlipau ant dviracio nor sezona uzdaryti :)
Taip, kad nepergyvenk - gydykis, sugyk neskubedama. Dviraciams laiko visada uzteks, svarbu noras butu ;)

_________________
Tas, kuris gyvenimu žaidžia, visuomet pralaimi, o kuris nemoka sau įsakyti, tuoj pat tampa vergu.

Johanas Volfgangas Gėtė


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 250 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai