Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 11:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2010-03-26 15:42 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-22 13:12
Pranešimai: 33
Miestas: Vilnius
Skype: 37065614491
Vardas, Pavardė: Tomas Smilgius
Kaip jau Saulius teisngai pastebėjo - reikia ieškoti akių kontakto. Ypač pravažiuojant išvažiavimus iš kiemų ar sankryžose, kur mano pirmumas. Aš dar ir galvą papurtau - tipo "net nebandyk lįst". Su ereliais geriau nesiginčyt, svarbiau sveikas ir gyvas, nei teisus bet ant asfalto paslikas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-30 23:03 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-09-02 11:23
Pranešimai: 475
Miestas: Vilnius/Šilutė
Vardas, Pavardė: Vitalijus
Jau beveik viskas pasakyta, bet jeigu skaitot angliskai pamokeles su iliustracijomis :) http://bicyclesafe.com/

_________________
Trek 6700
Scott sportster P4
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Pranešk apie gražią vietą
Padėk kurti Lietuvos žemėlapį


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-31 00:36 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-01 11:28
Pranešimai: 230
Miestas: Vilnius
Skype: drew911
Vardas, Pavardė: Andrius
Su vienu teiginiu nelabai noriu sutikti, kad geriau važiuoti juostos viduriu, jei dviratininkas klausia kaip reiktu važinėti, tikėtina nevažiuos 50km/val. greičiu. O lėčiau važiuojant geriau laikytis arčiau kelkraščio. Nes kartais vairuotojai bando "palysti" net jei tu ir per vidurį kelio važiuoji, ypač jei greičio skirtumas tarp dviračio ir automobilio didelis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-03-31 08:55 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Visi viską labai gražiai paaiškino :wink: Važiuok drasiai į gatvę, nes tu irgi esi eismo dalyvis. Visada laikykis KET, nes visi vairuotojai (ir aš tame tarpe) tikrai nemėgsta dviratininkų, nesilaikančių KET. O kiek yra pavyzdžių, kai dviratininkas važiuoja per raudoną, kai visi automobiliai stovi (taip mat jam patogiau ir greičiau - vis tiek niekam netrukdau). Ryškiai ir tvarkingai apsirengusį dviratininką su šalmu, visi vairuotojai labai gerai pastebi ir palydi akimis, jiems dar tai yra įdomu (nelabai tikrų dviratininkų dar daug mūsų gatvėse).

Sėkmės,


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-03 13:54 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 19:47
Pranešimai: 368
Miestas: Kaunas
Skype: gintarasgr
Prieš kelias dienas važiuodama Karaliaus Mindaugo prospektu susidūriau su būriu dviratininkų. Visi jie dėvėjo šalmus, liemenes, tačiau jų važiavimo nepavadinčiau saugiu.

Daugiau kaip pusšimtis dviratininkų važiavo anaiptol ne tvarkinga vora - kai kurie akivaizdžiai neatsargiai laviravo tarp automobilių ir kėlė tikrai pavojingas situacijas. Prašom priminti taisykles, kurias turi žinoti ir jų laikytis kiekvienas dviratininkas.

Kauno miesto vyriausiojo policijos komisariato Eismo priežiūros tarnybos viršininkas Alfonsas Tarasevičius:

- Dviratininkai turi važiuoti dviračių takais, jei jų nėra - dešiniuoju kelio kraštu arba kuo arčiau jo viena eile. Dviratininkai iki 18 metų privalo būti su šalmais ir liemenėmis. Vairuojama priemonė turi atitikti visus reikalavimus: priekyje balta, gale - raudona šviesa, atšvaitai. Kelyje galima važiuoti tik nuo 14 metų. Dviratininkui, kuris nepaiso taisyklių, gresia baudžiamoji atsakomybė. Tiesa, sėsti ant dviračio griežtai draudžiama išgėrusiam asmeniui. Pareigūnams nustačius, kad šią priemonę vairuoja neblaivus asmuo, gali tekti susimokėti nuo 300 iki 500 litų.''Kauno diena''


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-03 17:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
http://kauno.diena.lt/naujienos/nuomone ... kai-270806

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-03 17:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Turbūt KD korespondentas užmatė KM ar paskutinio trečiadienuko grupę išlindus į Karaliau Mindaugo pr. ir sugalvojo ką nors parašyti :-)

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-03 19:22 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
http://www.youtube.com/watch?v=wFZ4pLnSicE
Vairuotoja - pana, klausėsi ausinuko ir panašu, kad net negirdėjo stuksenimo į šoną (girdisi video). Panašu, kad dar ir pėsčiojo nepraleido.
Aš buvau su vienrate priekaba, su žemai esančiais tinklais iš šonų ir kroviniu į šonus išsipūtusiu - galėjau kliudyt bortą, nukrist kam nors po ratais ar sugadint savo turtą.
Rašysiu troleibusų parkui skundą, jei nesureaguos - policijai.
Troleibuso Nr. BEZ 367

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-03 20:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-01-20 01:49
Pranešimai: 927
Miestas: Kaunas (Senamiestis)
Skype: domazz1
Vardas, Pavardė: Dominykas Sutkus
Va panašiai man šiandien buvo, važiavau žiedu senamiestyje dešine puse prie pat linijos ir mergiotė su auto prasuko pro pat mane į kitą juostą.. pabraižiau :D http://img707.imageshack.us/img707/5108/97808665.jpg

_________________
la la la


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-03 21:42 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-08 16:41
Pranešimai: 592
Vardas, Pavardė: Arvydas Kašiuba
Per trečiadieniuko važiavimą tarp išlindusių į Karaliaus Mindaugo pr. buvau ir aš ir tikrai tarp mūsų nebuvo nieko dėvinčių liemenes,keletas vyrukų su dailiais plentinukais buvo netgi be šalmų neskaitant Sauliaus ir mūsų ten buvo gal 7,bet tikrai be 50. Jeigu ta žurnalistė užmatė KM ,tai iš viso sunkus atvejis su jos rega, kaip jinai gali automobilį vairuoti jei iš 140 masės pasivaideno tik 50.Tikrai kitas atvejis aprašomas negali būti ,nes tikrai tokiais sambūriais dviratininkai Kaune ne kiekvieną dieną važinėja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-03 22:06 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2008-05-15 20:23
Pranešimai: 207
Miestas: Kaunas - Jonava (miegamasis)
Skype: gintix
Vardas, Pavardė: Gintaras
Tai gal kalba eina apie ta studentu zygeli tik nezinau koks tas ju marsrutas buvo


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-03 23:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
kad lenkiant isvaziavo i antra juosta - negalima.
Nu sorry bet as i tokia situacija gyvenime nebuvau papuoles kad masina prie borto remto. pamatai kad rems - pristabai o cia bangas kelt, pats kaltas kad uzlendi i ta tarpa ir neleidi aplenkti, cia kaip prie sviesaforu visi gudri pralandzioti poto aiskintis...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-03 23:31 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-05-08 16:41
Pranešimai: 592
Vardas, Pavardė: Arvydas Kašiuba
Ne Gintarai,aš ir tame ,,žygelyje'' bent jau pirmą dieną buvau,tie studentai važiavo šaligatviu ir buvo ten mūsų gal tuzinas įskaitant ir kolegas iš Jonavos,čia manau žurnalistė parašė straipsnelį ,,popal pod lošad'' kaip iš ,,dvylikos kėdžių''...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-03 23:49 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Ratata rašė:
Nu sorry bet as i tokia situacija gyvenime nebuvau papuoles kad masina prie borto remto. pamatai kad rems - pristabai o cia bangas kelt, pats kaltas kad uzlendi i ta tarpa ir neleidi aplenkti, cia kaip prie sviesaforu visi gudri pralandzioti poto aiskintis...


Nieko specialiai nedariau (nelindau), tik tikėjausi, kad bus vietos važiuoti toliau ir važiavau. Dažniausiai viskas būna tvarkoj. O bangas tam ir reikia kelti, kad saugiau po to būtų važiuoti.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-04-04 00:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-03-26 21:12
Pranešimai: 20
Miestas: Vilnius-Klaipėda
Skype: gora_xxx
Vardas, Pavardė: Mindaugas Toleikis
As ne is Kauno, tai klausymas labiau tiem kas gyvena Vilniuje, vaziuoju as i darba pro seskines kalna, tai vaziuojant man reik stovet kamsti (su dviraciu tai daryt esamone), vaziuoti saligatviu, arba vaziuoti autobusu juosta. Tai ka man daryt ? o gal galima vaziuoti autobusu juosta? nu seip kai nuo kalno vaziuojutai manes autai nelenkia (nebent as juos lenkiu) tai as jiem netrugdau, bet kas dien vaziuodamas matau bent pora policijos ekipazu, tai zinau kad niekam nekeliu problemu, taciau gal policijai nebus nuotaikos,tai sugalvos bauda israsyt... beto vaziuoju apie 9 i apacia kalno, ir apie 6 i virsu, tai jei pamatysit pamirgsekit :) as su ryskiai raudonu dviraciu (carera) ir ryskiai geltonu treningu (jei nesiskalbia ) :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 20 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai