Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-19 08:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 238 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-09-20 15:09 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Pagal ligšiolinius dalyvaujančių pirkime atsiliepimus temoje ir į pm pirmauja senasis aprangos variantas (keli už pamodifikavimus), tad į jo gamybą ir orientuojuosi. Tikiuosi šį vakar padarysiu konkretesnius balsavimus www dėl senojo varianto modifikacijų.
Jeigu atsitiks taip, kad gaminamas variantas netiks o pavedimą jau busit padarę, pinigus pervesiu atgal.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-20 15:15 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-30 20:20
Pranešimai: 101
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Vaida
Matai, Gyti, tau šiek tiek pasisekė. Aš paskubėjau: pinigus pervedžiau anksčiau nei kad buvo pasiūlytas tas naujausias variantas. Beje, jis man visai ne prie širdies :( Tegul būna, kad aš nesuprantu šiuolaikinės mados, bet aš norėjau būtent tokių marškinėlių (galimai su kai kuriais nežymiais pakoregavimais). Dabar skaitinėju jūsų pamąstymus ir laukiu, kuris vis tik bus variantas išrinktas.

Oi... Kol aš čia surašiau, atsirado visam tam paaiškinimas :)

_________________
Gyvenimas vis tiek yra gražus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-20 17:25 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-07-31 00:53
Pranešimai: 217
Miestas: Kaunas
Skype: binary1988
Vardas, Pavardė: Andrius
Egzistuoja tos mados tendencijos ar ne nežinau. Gyvenime renkuosi ne pagal tai kas madinga, o tai kas yra patogu ir praktiška ir man asmeniškai atrodo gražiausiai. Na, o Microsoft'o logotipo pakeitimas vargu ar buvo atliktas dėl mados(veikiau - dėl kokių nors rinkodaros/marketingo užgaidų siekiant padidint pardavimus).
Kol kas vis dar gražiausiai atrodo senasis variantas(AndriausP variantas be jokių baltų juostų ir be "identiteto" kaip sakė Giedrius irgi visai gerai atrodo).
O AndriausP mintis ar gali būti šviesą atspindintys užrašai (ar net logotipai sakyčiau) tai pat visai patiko - praktiškas dalykas tamsiu paros metu ir tikrai reikėtų pasiteiraut gamintojo ar šitas variantas yra įmanomas(dėl to nepagailėčiau dar ir primokėti).
O šiaip aš už tęstinumą(ir stabilumą) :)

_________________
2011: ~4000KM
2012: bus kokie 2500km
2013: Na gal ir bus 2000km
2014: Startas: 2014-01-02


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-20 18:16 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-04-18 01:24
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Audrius
ITD rašė:
O AndriausP mintis ar gali būti šviesą atspindintys užrašai (ar net logotipai sakyčiau) tai pat visai patiko - praktiškas dalykas tamsiu paros metu ir tikrai reikėtų pasiteiraut gamintojo ar šitas variantas yra įmanomas(dėl to nepagailėčiau dar ir primokėti)
Šviesą atspindintys elementai ant aprangos yra užnešami kitokiu būdu, nei sintetikos dažymas (šilkografijos būdu užnešamas lakas su šviesą atspindinčiom granulėm etc.), ir jis yra nepatvarus (patvarumas atvirkščiai proporcingas atspindėjimo efektyvumui), po kelių skalbimų nusidėvi ir tada atrodo graudžiai, todėl net jei būtų galimybė daryt atspindinčias detales - aš siūlyčiau jų nesirinkti.

O dėl kardinalaus dizaino atnaujinimo - aš nors ir už, bet siūlau šį kartą gaminti senajį dizainą, nes dauguma norinčių įsigyti aprangą taip nusprendė turėdami omeny būtent 'klasikinį' dizainą. Naujojo dizaino aprangos projektavimą reikėtų atidėti sekančiai, atskirai gamybos partijai, tam skiriant pakankamai laiko dizaino pasiūlymam bei apsvarstymam, ir tuo pačiu bereikalingom diskusijom nestabdant dabartinio užsakymo. Aš, beje, norėčiau turėti abu komplektus - senąjį, išsaugant vieningą vaizdą su ankstesnės gamybos apranga, ir naują - remiantis pateiktais dabartiniais 'mados' ir 'dizaino' kanonais, bet ne dėl to, kad taip madinga, o dėl to, kad tiesiog tikrai gražiai žiūrisi :)

_________________
Trek Cobia 2012
Merida Road Race 901
Corratec X-Vert Cross


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-20 20:09 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Visiems dalyvaujantiems pirkime į pm nusiunčiau balsavimą. Primenu, kad atspalviai bet kuriuo Ax variantu bus vienodi.
AudriusU teisingai pakomentavo šviesą atspindinčius elementus, kas ilgą laiką turit Gore marškinėlius turėtumėt matyti, kad tie šviesą atspindintys elementai su laiku atrodo graudžiai.
Jeigu dar kam nors šaus mintis ką nors pasiūlyti, tai bus palikta už šio užsakymo rėmų :!: ...ateičiai prašom :roll:

Tie kurie perkat po du aprangos komplektus galite balsuoti ir du kartus. Bet tie kurie perka tik vieną komplektą du kart nesistenkit, nes pakartotinus balsus trinsiu.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-20 22:54 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-29 14:10
Pranešimai: 408
Miestas: Kaunas/Vilnius
Skype: kristute_k
aš už naują aprangos variantą. Ypač norėtųsi, kad apranga būtų be spalvų perėjimų ir rudos spalvos.

_________________
1000 mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-21 08:07 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-20 16:07
Pranešimai: 574
Miestas: Kaunas
Galima užsisakyti maikutę nebūnant klubo nariu?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-21 08:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Taip, galima visiems norintiems.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-21 08:27 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-20 16:07
Pranešimai: 574
Miestas: Kaunas
kas turi M arba L maikutės dydį pasimatuoti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-22 16:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-12-06 23:08
Pranešimai: 116
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Milda
gal kas turi, kelnyciu S,M, ir maikute M,L, pasimatuot


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-23 12:07 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-29 14:10
Pranešimai: 408
Miestas: Kaunas/Vilnius
Skype: kristute_k
tai ar yra naujienų dėl aprangos varianto?

_________________
1000 mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 07:15 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Atsiprašau, kad užtempiau su informacija apie aprangos gaminimą, sekmadienio popietė-vakaras užtruko neplanuotai ilgai, tačiau šauniai praleisti Anykščių apylinkėse. Šiandien dar bus tolimesnė informacija dėl aprangos pirkimo, kol kas pristatau balsavimo rezultatus (dar pora žmonių nebalsavo, bet esmės tai nebepakeis). Kuri apranga bus gaminama manau visiems aišku. Dabar galite galutinai apsispręsti ar dalyvaujate aprangos pirkime.
Taigi rezultatų grafikėlis:
Paveikslėlis

o čia variantus primenu:
A1 (senasis variantas)
Paveikslėlis

A2
Paveikslėlis

A3
Paveikslėlis

A4
Paveikslėlis

B1
Paveikslėlis

B2
Paveikslėlis

B3
Paveikslėlis

B4
Paveikslėlis

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-24 10:10 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-06-15 15:08
Pranešimai: 166
Miestas: Kaunas
Skype: akrisiun
Vardas, Pavardė: Andrius K
Kaip suprantu šiandien paskutinė diena.
Norėčiau užsakyti XL dydžio marškinėlius. Neradu į kokią saskaitą pervesti pinigus.

Korekcija: sąskaitos nr. atsiunčia Kestis į PM. Susimokėjau :-)

Kestis rašė:
Reikalai vėl pajudėjo.
...
Kainos:
marškinėliai - 84,00 Lt/vnt.
šortai be petnešų - 84,00 Lt/vnt.
šortai su petnešomis - 95,00 Lt/vnt.

Iki rugsėjo 24d. padaryti mokėjimus ir atsiųsti dydžių patikslinimus bei savo nuomonę apie aprangos dizainą (iki to laiko prie aprangos įsigijimo gali prisijungti ir kiti forumiečiai).. Užsakinėsiu tik tai už ką bus sumokėta ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-10-05 17:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
2012.10.31 Pirmadienį apranga turėtų pajudėti iš Lenkijos link Lietuvos.
2012.10.14 Lenkai pavedimą už aprangą gavo, spėju savaitės pradžioje bus gavę aprangos pavyzdžius, o pabaigoje gal busim suderinę galutinį dizainą...
2012.10.08 Lenkai atsiliepė. Ryt/poryt bus siunčiamas ankstesnės aprangos pavyzdys lenkams, kad galėtų kuo tiksliau atkartoti spalvas ir dizainą.
2012.10.05 Informacija apie užsakymo/gamybos eigą. Šiai dienai užsakymas nusiųstas lenkams. Laukiu iš jų aprangos galutinio vaizdo suderinimui ir galutinių sumų apmokėjimui.
Pavedimai gauti iš tų žmonių kurie yra lentelėje žemiau, ten pat pateikti galutiniai kiekiai/dydžiai (kaip ir ankščiau geltoname fone moteriški).
Jeigu kažkas dar kažkur nesueina - tikiuosi to nebus - tai skubiai rašykit, dar manau būtų galima pakoreguoti.
Ateity darysiu pataisymus šitame pranešime kai bus pasikeitimų/naujienų gamybos eigoje.
Paveikslėlis

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-11-08 17:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Na ką gi, sulaukiau atvykstant aprangos :) . Atrodo užsakymo kiekiai tvarkingi, tikiuosi dalinant neiškils nesusipratimų.
Aprangą bus galima atsiimti Kaune ir Vilniuje, detalesnę informaciją apie atsiėmimą dar paskelbsiu.
Pradžiai prašau visų užsisakiusių į pm parašyti kuriame mieste planuojate atsiimti aprangą ir telefono numerį su kuriuo atvyksite atsiimti aprangos (bus papildomas būdas identifikuoti).
Mano pirmieji įspūdžiai. Su šortų dydžiu šį kart pataikyti man visai pasisekė, dydis toks kurio tikėjausi, kokybė atrodo nebloga, bet sukirpimas man nelabai, buvo verta dizainą naują jiems pakurti... Su marškinėliais vieną dydį prašoviau, dabartinių XL marškinėlių dydis labai artimas ankstesnių užsakymų L, bet šiek tiek erdvesnis. Na bent aš dar turiu rezervų iš kurių galiu pats susimažinti :) . Marškinėliai rimtesnės medžiagos nei ankstesni, turi užtrauktuką per visą ilgi, tad galima bus rengtis ir ne per galvą...

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 238 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 19 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai