Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 19:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-04-22 13:49 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-01-20 01:49
Pranešimai: 927
Miestas: Kaunas (Senamiestis)
Skype: domazz1
Vardas, Pavardė: Dominykas Sutkus
Kas iš tų kilometrų, nei plento nei mtb varžybose nieko neparodei, Gyti ;D

_________________
la la la


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-23 21:50 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-05-30 21:38
Pranešimai: 277
Miestas: Kaunas, Rokai
Skype: gytis541
Vardas, Pavardė: Gytis
Tuoj atsigausiu ir užsuksiu... bent taip manau :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-07-26 16:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-09-20 20:38
Pranešimai: 109
Miestas: Panevėžys
Skype: wenantas
Vardas, Pavardė: Venantas
+13000km nuo sezono pradžios.

_________________
http://venantas.wordpress.com/


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-08-06 10:21 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-04-27 12:52
Pranešimai: 187
Miestas: Kaunas
Skype: evaldas.volskis
Vardas, Pavardė: Evaldas V.
Kažkaip nerealūs atstumai, tu dirbantis? Nes čia skaitant, kad sezonas prasidėjo ~ balandžio mėnesį, tai gaunas apie 120 dienų, bei į dieną daugiau nei 100km... :o

_________________
Shut up and Train.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-11 23:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Kadangi man sezonas iš esmės kaip ir baigtas (važiuoju tik plentą, bei atsinaujinęs kelio sąnario kapsulės uždegimas), mano šiokia tokia kukli asmeninė suvestinė 2013 metams:
* šiais metais kaip rodo mano Garmin'o duombazė - nuvažiuota 4088 km. Prasėdėta 265 valandos ant balnelio. Kovo mėnesį dar važinėjau kokį mėnesį kasdieną į darbą be Garmin'o, tai nenorėdamas jo niokoti šaltyje (sausa, bet -10-15), neregistravau, bet manau 200-300 km gali viršaus būt. Ir nors faktiškai visi labai kategoriškai pasisako prieš bazės rinkimą ant staklių, bet su jomis pirmus šių metų mėnesius numyniau kambaryje 400 km., kas mano nuostabai leido tikrai neblogai jaustis vėliau įšėjus į gryną orą, skirtingai nei metus atgal, žiemą pasyviai pragulėjus.
* kadangi gavau kvietimą prisijungti prie naujai besikuriančios mažos dviratininkų mėgėjų komandos, šį sezoną važiavau visuose Plento taurės etapuose, bei Kaunas-Marijampolė-Kaunas, ir man didžiausią įspūdį palikusiame Kaišiadorių ture. Taigi, nors palygint mažai važinėjau laisvalaikiu į masines treniruotes su nepažįstamais dviratininkais, ar žygelius, tiesiog individualiai ar su komanda ruošiausi visos Plento taurės etapams, tuo pačiu mėgavausi visu tuo savęs nespausdamas ir prie viso to kasdieną važinėjau į darbą. Vėl gi, viskas plentu. Apibendrinant: septynios varžybos mėgėjų grupėse. (~450 km).
* faktiškai kiekvienais metais turiu po vieną incidentą. Maniau, kad šiais metais būsiu po laiminga žvaigžde izotoninio gėrimo išgėręs ir taip atvažinėsiu iki metų galo. Ir nors nusispjoviau ir į medį pabaladojau, bet susirėmiau su lengvuoju automobiliu šonais, siekiant išvengt tiesaus smūgio. Greičio daug nebuvo, o iškritau nuo dviračio netgi jam sustojus, tiesiog praradau lygsvarą ir atsisėdau į priešingą nuo automobilio pusę. Vairuotojo kaltė - įsuko į kairę užgęsus jo sekcijai ir užkirto man tiesų kelią. "Smagiausiai", kad visa tai važiuojant į Spalio mėn. kritinės masės startą.
* šį sezoną nuolat besvajojant apie geresnius rezultatus sekančiose varžybose ir geresnį pasiruošimą jom, turėjau didelį stimulą susitvarkyti miego grafiką, subalansuotą mitybą ir apskritai: normalius ir reguliarius pusryčius, pietus, vakarienę, ko anksčiau man trūkdavo. Taip pat dingo klausimas: ar galiu penktadienio vakarą klube, ar prie sultingo vištienos kepsnio išlenkti bokaliuką, ir tuo labiau apie kažkokias vodkes, brendžius, viskius, trauktines kurių aš net nemėgstu. Žodžiu, nei varžiau save, nei prašiau savęs kažko nedaryt, bet iš esmės buvo smagu visada jaustis žvaliam, žinoti, kad daug ką padariau ką galėjau šalia fizinių treniruočių. Daug diskusijų tarp bičiulių sukėliau paviešinęs, kad geriu proteiną, amino rūgštį, per varžybas nurydavau iso-shock'o gelio ar dar ką. Kol įrodinėjau, kad čia nieko tokio ir viskas ok, ir aš nebūsiu asilas bei būdamas mėgėju nesugalvosiu dėl kažkokių ambicijų kažką daugiau bandyt, pats nepastebėjau, kaip tingėdavau eiti pirkti aminkės ir ji dingo nuo mano stalo. Proteinas pasidarė nebeskanus, o į geliukus ir pan. tiesiog atmestiniau žiūrėt, pradėjęs mažiau parintis ir laisvesne forma žiūrėti į dalyvavimą varžybose.
* tris metus iš eilės, į metus surenku sau po du plento dviračius. Na, perdarinėju, tobulinu, atnaujinu nuolat, o liekant detalių taip gaunasi, kad kažką užtenka dapirkti ir jau turi dar vieną dviratį. Ta proga, besiruošdamas Vilniaus "Aplenk laiką" atskiro starto varžyboms, netikėtai ėmiau ir susirinkau dar vieną TT dviratį, nors planavau su visai kitu važiuoti :) Taigi, užburta tendencija konstravimo kiekybėje išliko.
* žmona dažnai lydėdavo pirmoje metų pusėje varžybose su pilvuku, o rugpūčio mėnesio pasivažinėjimų skaičius stipriai smuko galiausiai dėl dukrelės atėjimo į pasaulį :)
* rūkantys žmonės sako, kad per "perekūrus" susipažįsta ir susibendrauja su kitais žmonėmis, o aš tą patį pasakysiu apie savo aistrą dviratizmui. Daug daug daug naujų fainų žmonių mano rate.
* smagiausias prisiminimas iš varžybininių-priešvaržybinių reikaliukų: dieną prieš Plento taurės Šiaulių etapą privalėjau darbiniais reikalais būti Šventosios naktiniame klube "Vikingas" iki maždaug 1-2 valandos ryto. Baiginėjant darbą einu pro barą ir du nepažįstami visiškai "čiuvai" sako: "ei, jumbo! O kaip tu rytoj minsi?" :smt005
Ačiū už dėmesį:

Paveikslėlis

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-12 00:33 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
15 km elevation :wink: - Everestą padarei su kaupu


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-12 03:04 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-09-10 09:25
Pranešimai: 171
Miestas: Cardiff, Wales
Vardas, Pavardė: Rokas
nors dar nusimato keli išvažiavimai, bet labai norėjau "pasimatuoti" :smt005

Paveikslėlis

Edit: sutvarkytas paveiksliukas
P.s. slidėm nevanoju :)

_________________
Fuji Tahoe 1.0 2012 Custom
Genesis Latitude Ti 2012


Paskutinį kartą redagavo Vilnietis 2013-11-12 14:13. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-12 11:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Rokai, kažkaip nerodo paveikslėlio prikabinto :)
Dariau, mano kelio sąnarys jau padėkojo už tuos 15 km pakilimo :)

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-12 11:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Na gerai, parodysiu ir aš savo "elevation" ;) , kas yra įrašyta per GPS (pagalvokit, kodėl pas mane taip :D ). Papildomai neįrašyta apie 700km - taigi, pas mane bus tie mano standartiniai 4500km per metus. Taip pat čia neįskaičiuotos staklės, bei varžybos. Pabandysiu metų gale surinkti visą statistiką, kurią parodys tik spidometras.

Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-12 12:04 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
jumbo rašė:
Dariau, mano kelio sąnarys jau padėkojo už tuos 15 km pakilimo :)

Gal per daug lauži įkalnėse su lėtom apsukom, nes 15 tūkst. km nėra baisiai daug per metus, kad kažką pakenkti. Įkalnėse pedalažas turėtų būti bent ~75 apsukas/min su atitinkama pavara

P.s. pas mane 35 km pakilimo per ~9000 km šiemet. Nemanau, kad tai daug, nes gyvename lygumų krašte.
Bet aš sezono neuždarau ir neatidarau, nes gyvenimas ant dviračio tęsiasi ;-)

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-12 12:20 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-22 09:52
Pranešimai: 121
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Saulius
Darysp rašė:
... "elevation" ;) , kas yra įrašyta per GPS (pagalvokit, kodėl pas mane taip :D ).
Kalnai->Slidės? Oro transportas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-12 12:26 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Linas rašė:
Gal per daug lauži įkalnėse su lėtom apsukom


tas tiesa, labiau mėgstu atsistojęs sukopti iš jėgos. Bet šiaip senos problemos. Prisiklupėjau seniai ant šaltos žemės su keliais ir neišsigydžiau iki galo.

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-12 12:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
EsEs rašė:
Kalnai->Slidės?

Tiksliai ;) - čia yra 6-ios dienos kalnų slidinėjimo (kas yra 35-40km elevation)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-16 21:57 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2013-11-16 21:44
Pranešimai: 5
Miestas: Kaunas
Skype: paukstis2
Vardas, Pavardė: Vaidas
2013 Jau prasukau virš 3000 km, o dar šiandien tik lapkričio 16 ir dviratis ne hibridas


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-17 11:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-14 12:13
Pranešimai: 27
Miestas: traku r.
Vardas, Pavardė: andrej kobyfa
kai pas mane 2013m.buvo pirmas sezonas,tai nuo 2013.04.11 su trek 3700. 2300km.
su scott aspect nuo 2300 iki 3095km.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai