Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2020-07-06 15:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-10-20 23:13 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5002
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Man atėjo laiškas iš Kauno miesto mero, adresuotas Kauno Velomanų klubui dėl dviračių maratono organizavimo :-) Taigi, protingieji kurmiai, pasvarstykime ar turime ką atsakyti :-)
Tikriausiai atsakymą galime surašyti ir nusiųsti laišku, o papildomai paaiškinti ir sužinoti savivaldybės tarnautojų požiūrį geriausiai gyvai susitikime. Gal nuspręsime, kad nieko nesiūlome ir mums vienodai. Apie tai irgi galima parašyti laišku :-)

Jau minėjau, iš kur jis atsirado, bet pasikartosiu.
Priešistorė tokia: prieš savaitę paskambino man iš savivaldybės ir klausia kur siųsti laišką velomanų klubui. Sakau atsiųskite man ir perduosiu. Taip ir darau, žodis žodin.
-------------------------------------------------------------
Raštas Nr. (A27V128)-R-4267, 2009-10-16
Lietuvos dviračių federacijos prezidentui Romualdui Bakučiui
Linui Vainiui, Kauno velomanų klubas
Kauno "Jaunalietuvių sporto organizacijos" mokyklos direktoriui Bronislovui Geldauskui

Dėl dviračių maratono organizavimo

"Miesto savivaldybė siūlo organizuoti dviračių maratoną Kauno mieste. Manome, kad prie šios idėjos prisijungs nemažai kauniečių dviratininkų entuziastų. Renginyje galėtų dalyvauti ne tik dviratininkai profesionalai, bet visi neabejingi dviračių sportui miestiečiai. Šis renginys galėtų būti rengiamas Kauno miesto dienų metu gegužės mėnesį. Jeigu renginys sudomintų miesto gyventojus, tai šis renginys galėtų tapti tradiciniu kasmetiniu Kauno renginiu.

Laukiame Jūsų pasiūlymų dėl dviračių maratono organizavimo.

Savivaldybės meras Andrius Kupčinskas

Kontaktas informacijai: M. Stanikūnienė, 424563".
-------------------------------------------------------------
Pakartosiu savo pasiūlymą iš kitos diskusijos. Ten pat patirtis, kaip sekėsi Turistas.lt MTB varžybų organizatoriams bendrauti su savivaldybe organizuojant varžybas Ąžuolyne 2009 vasarą. Siūlau toliau kalbėtis šioje temoje apie šitą pasiūlymą.

Mano pradinės mintys:
Kauno m. savivaldybė galėtų surengti masinį važiavimą Kaune plento maratonui žiedine trasa (galbūt keli ratai). Žiedinėje trasoje patogiausiai organizuoti startą ir finišą. Renginys galėtų būti dviems dalyvių grupėms: sportinės plento varžybos (pagal dalyvių pogrupius) Kauno mero taurei laimėti, kur dalyvautų visi sportuojantys mėgėjai ir nugalėtojai būtų apdovanoti prizais. Vėliau, po sporto grupės starto ta pačia trasa, tik gal trumpesne distancija pravažiuotų masinė "Tautos" grupė. Šiai grupei būtų fiksuotas tik dalyvių laikas, bet nebūtų jokių apdovanojimų. Jiems tai būtų sportiškas nevaržybinis važiavimas.
Tai galėtų tapti tradiciniu Kauno dviratininkų renginiu, kaip Tartu, Rygos, Siguldos ar kt. panašūs plento maratonai.

Tam reikia numatyti plento varžyboms tinkamą trasą, savivaldybė galės pasirūpinti eismo uždarymu, tualetais starto-finišo aikštelėje, laiko fiksavimo įrangos nuoma, renginio paviešinimu, kt.

Rimtas renginys sutrauktų plento mėgėjus iš visos Lietuvos, galbūt ir artimo užsienio mėgėjai apsilankytų. Nenorintys varžytis, galėtų smagiai pravažiuoti ramesniu tempu masinėje dalyje.
Toks derinys galėtų įtikti ir būti įdomus daugumai.

Gerai organizuotas renginys pelnytų dėmesį, žiūrovus ir palankumą. Jei bus šnipštas, irgi bus aišku...

Šiaip koks nors masinis pasivažinėjimas 'kritinės masės' stiliumi nuo eismo užtvertomis gatvėmis man atrodo mažiau patrauklus už varžybas. Nors, jei sutrauktų daug žmonių - tai geriau negu nieko...

Tikriausiai sugalvosime dar visokių idėjų ir variantų. Kokie pasiūlymai ?

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 10:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Dar neperskaicius prisiminaiu kaip buvo su azuolynu, Linai irgi i ta atkreipiai demesi.

Manyciau reikia jiems priminti kaip draugiskai buvo rengiamos varzybos siu metu Kauno dienose. Ir pabandyti sulaukti bent kokio atsiprasymo. Kitu atveju mano galva nereiketu prasidet vien is principo. Is kitos puses, tai galetu buti zingsnis i dviraciu infrastrukturos pletra. Del ko atsisakyti butu durna.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 10:40 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Pasiūlymai:

1. Aiškiai sudėlioti kas tai bus per važiavimas. Varžybos ar ne, jei varžybos tai kokios (komandinės, asmeninės, pagal amžiaus grupes, lytį, ...), kad žmonės galėtų atsirinkti ir apsispręsti dėl dalyvavimo.
2. Trasa - kokio sudėtingumo, ilgio, etc.
3. Iš savivaldybės pusės butų šaunu, kad paragintų ir pritrauktų dalyvavime ar rėmime Kaune esančius dviračių prekeivius - gana jiems pasyviai užsiiminėti tik prekyba, lai pasinaudoja proga ir prisideda prie potencialių klientų ugdymo o tuo pačiu ir dviratininkų būrio gausinimo (oras bus grynesnis, anūkai padėkos). Kuom tas raginimas galėtų iš savivaldybės pusės pasireikšti ? Lai galvoja. Etatų golden WC projektavimams turi, čia bus paprasčiau.
4. Kviesti dalyvius iš kaimyninių šalių - tai bus šiokia tokia garantija, kad renginys taps tradiciniu, o ne vienkartiniu.
5. Įvardinti konkretų renginio organizatorių, o tuo pačiu ir atsakingą. (Velomanai ? Ar pavešime ?) Manau nuo to, kas organizuos labai priklausys ir šio renginio palaikymas bei patrauklumas.
5. Masimizuoti šio renginio paskirtį Miestui. Nes jei tai vėl bus eilinė pakazūcha + balai "populiarumui", tai eina jie .... ten.

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 10:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Na atvejį su šiemetiniu ąžuolynu be abejo reik priminti, kad gauti garantijas, jog vėl kas nors panašaus nepasikartos. Beje mano supratimu generaliniu organizatoriumi turėtų būti savivaldybė, kad neišsisuktu nuo atsakomybės ir nepaliktu visos naštos velomanams. Pritariu Lino sumanytam varžybų formatui. Sporto-mėgėjų grupe palikti plentininkams, o "Tautos" leisti bet ką su bet kokiais tvarkingais dviračiais ir šalmais; tik gal "Tautos" grupėje reikėtų bent diplomus atspausdinti amžiaus grupių prizininkams. Galima ir komandines įskaitas padaryti. Beje, jei jau derinti teks per M. Stanikūnienę, tai gal kas turėjot su ja reikalų? nebus ta kuri atidaryme tako į Lampėdžius viską derino?

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 10:57 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-05-06 08:55
Pranešimai: 931
Miestas: Kaunas
Skype: virgis0930
Vardas, Pavardė: Virginijus Bendoraitis
Plentininkai augai kaip grybai po lietaus :) , na bent jau Kaune tai tikrai. Plento varžybų, kuriose galėtų dalyvauti mėgėjai, Lietuvoje beveik nėra. Manau, kad tokių varžybų idėja yra puiki ir jeigu būtų viskas tinkamai organizuota, dalyvių tikrai netrūktų. Pačiu idealiausiu atvėju tokios varžybos galėtų tapti pakankamai populiarios tiek tarp sportininkų, tiek tarp mėgėjų.
Pritarčiau tai idėjai, kad pirmiau važiuoja sportininkai pagal savo grupes, o po to vykdomas masinis važiavimas. Tokiu būdu, kiekvienas norintis dalyvauti, rastų savo nišą ir renginys būtų masiškesnis.
Kiek suprantu, savivaldybė kaip ir prašo mūsų pagalbos, ir ją ignoruoti, kad ir kokia ji bebūtų, tikrai nereikėtų. Pagaliau jeigu mes ko nors norime, tai ir patys turime įdėti pastangų, o ne vien tikėtis, kad už mus kas nors padarys.
Aišku, bendraujant su savivaldybe, nereikėtų pamiršti Ąžuolyno patirties ir apie tai būtinai jiems priminti.

_________________
VIRGIS
vsf Fahrradmanufaktur T-500
ORBEA ONIX
ORBEA ALMA


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 11:07 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3730
Miestas: Kaunas
Nekils jokių bėdų dėl to, kad klubas kaip toks neįregistruotas?

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 11:09 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:59
Pranešimai: 300
Miestas: Kaunas
Nu dėl Ąžuolyno savivaldybė kaip ir įvykdė savo minimumą - leido organizuoti varžybas :)
Šiaip savivaldybei nėra jokio skirtumo, ar įvyks tas renginys, ar ne. Jei įvyks - Kupčinskas pasidžiaugs savo laimėjimu, jei ne - pasiguos, kad buvo pasirinktas netinkamas organizatorius - t.y. "Velomanai". Jei pasikeis valdančioji dauguma - naujieji vadovai pasistengs, kad strigtų senieji Kupčinsko projektai.
Kuo reikėtų paršyti savivaldybės? 2 dalykų - mokamų ir nemokamų. Mokami: savanorių ir teisėjų "maitinimas", laiko kontrolės nuoma, greitosios arba mediko nuoma. Tik prieš pradedant vykdyti projektą reikėtų jau būti gavus pinigus, o ne pažadus. Nemokami: renginio leidimas ir pagalba apribojant eismą. Jei neduoda finansavimo - kaip ir nereikalinga tada savivaldybė varžyboms. Nes nemokamą dalį šiaip ne taip įmanoma gauti ir nebūti niekam įsipareigojus.
Dabar kokias varžybas vykdyti - plento ar MTB. Plentas - gražu pažiūrėti žiūrovams, masiškumas, bet ir traumingesnis renginys. Mažiau organizavimo. MTB - smagiau dalyviams. Galima būtų pabandyt padaryti Kleboniškyje lengvą ilgą ratuką pagal pageidavimus įtraukiant ir karinio dalinio teritoriją.
Bet ar to viso mums reikia? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 12:34 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-06-15 07:46
Pranešimai: 1101
Miestas: Kaunas
Rimas rašė:
... Mokami: savanorių ir teisėjų "maitinimas", laiko kontrolės nuoma, greitosios arba mediko nuoma. Tik prieš pradedant vykdyti projektą reikėtų jau būti gavus pinigus, o ne pažadus.


... prizai, medaliai, taurės...

_________________
Mano turgelis: tuščias


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 12:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Pratęsdamas Rimo minti... Man tokio renginio nelabai reikia (nors plente pasivaržyti irgi būtų įdomu), užtenka man tų renginių, į visus norimus nespėju. Aš tikiuosi, kad iniciatyva organizuoti normalų renginį bus didesnė iš savivaldybės, o iš mūsų pusės daugiau pagalba jiems. Jeigu čia tik toks "Davai, jūs padarykit" kad sau pliusą užsidėti, ir be tos pačios valdžios noro turėti mieste tradicinį pritraukiantį renginį, tai greičiausiai neverta prasidėti.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 12:47 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 12:31
Pranešimai: 518
Miestas: Kaunas- Monciškės
Skype: sige90
visiskai nematau prasmes organizuoti toki rengini. Cia butent tuo ir kvepia- savivaldybes pliuso uzsidejimu, na gal dar ir pinigeliu nuleidimui kazkur. Kokia nauda is to klubui? Vazinejima dviraciais klubas populiarina zygiu organizavimais, treciadieniukais ir pan. Finansines naudos jokios, klubo vardo garsinimui jau geriau suorganizuot Velomanu taures varzybas ar pan. be savivaldybes kisimosi.
Manau reikia si laiska priimti kaip klubo kvietima dalyvauti savivaldybes organizuojamame dviraciu maratona :). Ir, zinoma, sutikti siame renginy mielai sudalyvauti...

_________________
tris kart pasukt į dešinę, tas pats, kas vieną kart į kairę...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 15:24 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Mano pozicija tokiais klausimais jau labai seniai nesikeičia- tegul būna velomanai neformalus dviratininkų mėgėjų klubas ir neverta mums užsiiminėt komercinių renginių organizavimu. Naudos mizeris, problemų daug, kas imsis tu visų organizavimų ir pan. Prasidės finansiniai dalykai, kasos, buhalterijos- galvos skausmas. O kad nepadėkos niekas už tai, tai garantija 100 proc.
Yra tam reikalui savivaldybėj skyriai, komitetai sporto, sėdi činaunykai algas gauna, tegul organizuoja. Klubas galėtų nebent konsultacijomis prisidėti, jei paprašytų- dėl maršruto sudarymo ar ko nors panašaus. Va teip vat. :)

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 15:32 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3730
Miestas: Kaunas
Bet tai pagalvokit, galim pabandyt suorganizuot, kad Savanorių pr. uždarytų! :D

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 16:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
Gyvenau dar katik po sovietu zaliakalni, rajone prie hales. Tais laikais buvo keleta varzybu plento, niekas niekam neleido jokiu savanoriu uzdarinet, dave 1.5km zieda, paleido plentininkus ir sukosi jie ten puse dienos. I kekvienus namus ateidavo policija ir gyventojam sakydavo taip: islendi i gatve, baudos gauni. Abejoju ar cia bus galima ant tiek issikalinet
Uzskaitau siges komentara. Tu varzybu ir taip uztenka ir visur nespeji. Ner cia ko prasidet.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 17:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5002
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Mielieji, mano pasiūlymas kad velomanai patys nieko neorganizuoja, o pasako koks geriausias renginys Kaunui būtų: ar plento ar MTB maratonas ar dar kas nors: koks tai galėtų būti renginio formatas ir t.t.
Renginį TURI ORGANIZUOTI PATI SAVIVALDYBĖ AR PASISAMDYTI PROFESIONALIUS ORGANIZATORIUS ! Aš juk nesiūliau patiems velomanansm užsiversti visos organizavimo naštos ;-) Mes ne juridinis asmuo (todėl negalime įsipareigoti jokiam organizavimui), o bendraminčių sambūris laisvalaikiui. Galime gyventi savo gyvenimą ir mėgautis važinėjimu. Bet jei yra galimybė prisidėti prie įdomaus viešo renginio dviratininkams Kaune, ar pasinaudojame šia proga ar numojame į ją ranka ?

Kaip aš įsivaizduoju tą prisidėjimą:
1. Sutariame klube, ar išvis norime ką nors pasiūlyti-patarti savivaldybei, kad jie padarytų gerą renginį.
2. Jei nusprendžiame, kad nenorime nieko bendro turėti su šiuo reikalu, pasakome "Ačiū už dėmesį, tai ne mūsų reikalas, sėkmės organizuoti ką jūs norite" ir toliau neverta skaityti, ką parašiau.

3. Jei mes savivaldybės nebijome ir galime jiems duoti pasiūlymą 8) tada pagalvojame - kokį. Čia ir eitų kalba apie galimą renginio formatą, scenarijų etc. bendrais bruožais.
4. Tokį pasiūlymą pateikiame raštu, pasiūlome susitikti ir pakalbėti plačiau. Klubas nusprendžia, ką deleguoja tokiam pokalbiui. Tikriausiai savivaldybė pasikvies ir kitas organizacijas, į kurias kreipėsi.
5. Pokalbyje išgirdus ir gavus atsakymus, kaip rimtai savivaldybė žiūri į tokius pasiūlymus ir kaip rimtai patys įsipareigoja daryti, bus aišku, ar toliau vertas dėmesio reikalas ar ne.
6. Velomanai ir kiti dviračių mėgėjai gali padėti savivaldybei patarimu dėl renginio scenarijaus, detalių, kas ir kaip turėtų būti pačių dviratininkų požiūriu. O jau savivaldybė tegu įgyvendina. Juk ji turi etatus, pinigus, administracines galimybes. Velomanai jokiais praktiniais darbais prisidėti prie organizavimo negali. ir kas gi tai darytų ? ...
7. Velomanai gali būti kokioje nors tokio renginio darbo grupėje, kaip Kauno dviratininkų didžiausio sambūrio atstovai, reguliariai gauti informaciją kaip vyksta pasiruošimas maratonui, dalyvauti reguliariuose organizatorių susirinkimuose ir pasakyti savo nuomonę ir patarimus, ką ir kaip būtų geriau daryti. Bet daro savivaldybė ar jų samdyta organizacija.
8. Velomanai tikrai gali populiarinti ir pareklamuoti renginį forume, savo važinėjimuose, galbūt (?) suteikti savo vardą tokio renginio reklamai ant kokio plakato, skrajutės, reklamos, etc. Juk tai ir klubo vardo garsinimas :-)
Velomanai gali patarti dėl dalyvių, amžiaus grupių, trasos pobūdžio, padėti su kontaktais kur nuomuotis laiko fiksavimo įrangą, su kontaktais kur pareklamuoti renginį kaimyninėse šalyse, etc. Visi tie patarimai būtų išdėsyti darbiniuose susitikimuose to renginio organizatoriams.
Kas iš velomanų dalyvautų tokiuose susitikimuose, tai forume papasakotų kaip kas vyksta, kurlink krypsta reikalai.

Visas velomanų indėlis - grupės savanorių laikas tokių pasiūlymų parengimui ir padalyvauti susitikimuose. Nebent atsiras kas nors norintys smarkiai įsikinkyti, o mes jam suteiksime įgaliojimus :-)

Jei pamatysime, kad savivaldybė "mala šūdą" ir daro tik dėl pliuso, visada galima pasitraukti iš tokio reikalo, netgi paskutiniame etape (juk neturime jokių legalių įsipareigojimų) ir viešai per žiniasklaidą pasakyti savo nuomonę apie tokį žingsnį.

Taip aš šiandien įsivaizduoju tą dalyką.
Geriausia jį būtų gyvai aptarti artimiausiame klubo susirinkime pvz. lapkričio 09 d. ir suguldyti ant popieriaus ten savo pasiūlymą arba atsisakymą. Gyvai lengviau kalbėtis. Iki to visos pradinės mintys jau bus išsakytos forume ir bus aiškiau nuspręsti.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-10-21 17:47 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-14 16:58
Pranešimai: 881
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Arūnas Rutkauskas
Mano nuomone, dviračių maratonas Kauno gatvėmis reikalingas. Galimybė šiuo metu jį surengti manau reali, nes miesto meras Kupčinskas ir vicemeras Buškevičius viešai deklaruoja palaikantys sportą ir sportuojančius. Varžybų formatas turėtų būti panašus į "LT Maratonų taurės" varžybas, t.y. nukreiptas į renginio masiškumą ir šventinės atmosferos sukūrimą. Varžybose galėtų dalyvauti visi norintys - pradedant vaikais ir baigiant profesionaliais sportininkais. Juos reikėtų suskirstyti pagal amžių, lytį ir kt. kategorijas. Varžybos turėtų vykti žiedine trasa apie penki ratai po 8-10 km, laiką fiksuojant laiko matavimo įranga. Mažesnio pajėgumo dalyviai galėtų įveikti pusę distancijos. Nugalėtojai turėtų būti apdovanoti, visi dalyviai gauti atminimo diplomus. Pasibaigus varžyboms, trasą galėtų pravažiuoti visi norintys - savotiška "kritinė masė" .
Renginį organizuoti turėtų paskirtas arba pasamdytas asmuo (pvz. Giedrius Adamonis ) arba įmonė, kurie būtų atsakingi už viską - laiko matavimo įrangą, apdovanojimus, trasos apsaugą, reklamą ir kt. "Velomanai" turėtų tik pasidalinti savo patirtimi, patarti konkrečiais trasos parinkimo, varžybų organizavimo ir kitais klausimais.
Arūnas
p.s. parašiau dar neperskaitęs paskutinio Lino V. komentaro


Paskutinį kartą redagavo ArunasRu 2009-10-21 22:14. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai