Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-20 01:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: kompiuteriai, DVD
StandartinėParašytas: 2007-01-21 20:42 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-10 11:52
Pranešimai: 216
Miestas: Kaunas
Sveiki :lol: ! Buvau parduotuvėj, norėjau nusipirkti DVD, bet apsigalvojau, - nutariau pirma palaukt instruktažo. Be to, neįdėsiu jo be kieno nors pagalbos. (Man pasiūlė su įrašymu už 106 Lt, atrodo kad Tailande ar pan. gamintą, bet tai turbūt neturi reikšmės.) Gal galėtų kas padėt ? :lol: :lol: :lol: ( Ar seną kompiuterį parduot problematiška?. Galima būtų nešiojamą tada nusipirkt, nors prie seno pripratau, - būtų gaila išsiskirti.)

_________________
Jei žmoguje nerandi bent dešimt gerų savybių, tai problema ne jame, o tavyje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-22 09:57 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-21 22:34
Pranešimai: 509
Vardas, Pavardė: Tomas Gerulskis
Vilune,
Nezinau kokio gamintojo DVD tau pasiliule, bet is nebrangiu pasitikiu tik NEC gamintojo galim pvz paimti
NEC DVD-/+RW AD-7173A LabelFlash White.
Kiek zinau geriausios kainos firmoje Fortakas. Jis yra priesais Hyper Maxima. Ten kainuoja 112Lt
Dar GKS gerom kainom prekiauja, bet ten isejo geri vadybininkai, liko tie kuriais nelabai pasitikiu :roll:
O del seno kompiuterio tai reikia ziuret kokie jo parametrai :) Parduot sena kompiuteri nera taip jau problematiska, nebent daug uz ji prasysi :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-23 00:42 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-23 01:14
Pranešimai: 293
Miestas: Kaunas
nieko panasaus, niekada nieko nepirkciau is FORTAKO :)

http://www.gerakaina.lt FIS kompiuteriai
(siaip sharshkino kontora, bet kainos maziausios. Parduotuve yra prie 2 ratu, girstutyje)

Kainos kaip didmenines :)
siaip tai LITEON DVD +-RW niekuo neblogesni nei NEC :) ir pigesniu buna :)

_________________
http://www.reportazas.lt
http://www.fotopanorama.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-23 02:05 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-10 11:52
Pranešimai: 216
Miestas: Kaunas
Jau po visko :lol: :lol: :lol: :!: Nusipirkau Fortane, kaip Tomas rekomendavo. ( Kitą kartą reiks ir prie 2 Ratų pasižiūrėti, fantazuoju ir apie video kamerą, nors nelabai turiu su kuo kalbėti ). Tomai, gal tada galėtum ir įdėti. Galėčiau kur nors kompą atvežti, arba su Daiva pas mane atvažiuotumėt. Turiu ir balto, ir raudono vyno, - turėtume kuo užsiimti, kol kompą patobulintum :lol: :lol: :lol: . ( Čia aš su šypsena, - man tik tokia fix idėja kilo.) :lol:

Neapsisprendžiu, reik man to nešiojamo ( nereiktų visko atskirai pirkiotis ) ar ne. O tas microvisatos internetas - vien forumui peržiūrėti valandą praleidžiu.

_________________
Jei žmoguje nerandi bent dešimt gerų savybių, tai problema ne jame, o tavyje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-23 11:56 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
FIS kainos garantuotai bus didesnes nei Fortake, nedaug bet vistiek. Fortako man patinka kaip pateiktas asortimentas, greitai gali ka reikia susirast, o paskui, kur nusipirkt, tai paieskojus galima dar lita kita sutaupyt, bet neypatingai jau kazka.

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-23 12:33 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-21 22:34
Pranešimai: 509
Vardas, Pavardė: Tomas Gerulskis
Na sulyginus kainas FIS'e 7Lt brangiau tas pats aparatas. Del fortako vadybininku darbo negaliu as nieko gero pasakyt, bet dideliu nesamoniu lyg ir nepridare iki siol man. Man patikimas vadybininkas dirba http://www.gerikompiuteriai.lt (jis anksciau GKS dirbo). Dabar savo firmele atsidare tai bent pradzioj kainos pas juos siek tiek didesnes. Jei kokiu rimtesniu daiktu reikia tai perku tik ten, nes zinau, kad nebus problemu su pristatymu, su garantijomis ar daliu pakeitimu ir tt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-23 18:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 23:00
Pranešimai: 772
Miestas: Kaunas
Fortakas turi mažiausias kainas bet taip pat ir prasiausią klientų aptarnavimą, kiek esu pas juos prekių pirkęs tai dėl jų delsimo ir vėlavimo pristatyti prekes esu praskambinęs iš mobilaus jiems daugiau nei sutaupiau pirdamas kad ir PIKkomp ar tam pačiam FIS...

Jei planuočiau rimtesnį pirkinį - tikrai nesikreipčiau į fortaką.

_________________
Go. Go. Go.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-23 22:24 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Nu tas yra daugiau maziau visu panasiu firmeliu problema- kadangi stengiasi kuo daugiau sumazint kastus ir dirba su minimalias antkainiais, tai ir aptarnavimo kokybes nereik auksciausios tiketis. Negauni kazko vienoj firmoj, nuperki kitoj- reikia iskart nusipirkt, vaziuoji i BMS. :) Perku Fortake, FIS, Omgemoj, Aarc ir pan. - ziurint konkreciai kas ka pasiulyt gali ir uz maziausia kaina, bo su suvalkietiska prigimtim kitaip negerai. :)

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-23 23:29 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-10 11:52
Pranešimai: 216
Miestas: Kaunas
Dažnai pagalvoju ir apie nešiojamą kompiuterį, manau būtų neblogai, ypač jei tektų gyventi ir dirbti ne tik Kaune. Jei apsispręsčiau, norėčiau pirkti su viskuo: su video, ir bevieliu internetu ? Kaip jūs į tai ? Galėčiau pirkti už 3000 ( aišku išsimokėtinai ). Bet geras ko gero apie 3500 Lt. Bevalgant apetitas didėja ( mačiau nuo 3700 > iki 3500 ) :lol: :lol:. Gavau ir reklaminį bukletą - apie pardavimą su nuolaidom, įvairių firmų, atrodo kad ir nuo jų kaina priklauso.

_________________
Jei žmoguje nerandi bent dešimt gerų savybių, tai problema ne jame, o tavyje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-24 02:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-23 01:14
Pranešimai: 293
Miestas: Kaunas
niekur is situ minetu parduotuviu nieko nepirkau ir nepirksiu artimiausiu metu ;)
paprasciausiai FORTAKAS kainas rodo tu dalyku kuriu neturi NERALIAI MAZAS, mazesnias nei JAV :) o ka turi tai brangiau :)
O apskritai nusipirko Vilune, DVD tai ir smagu ! :) GERO NAUDOJIMO !!! :) daug geru DVD filmu ;)



tomis rašė:
Na sulyginus kainas FIS'e 7Lt brangiau tas pats aparatas. Del fortako vadybininku darbo negaliu as nieko gero pasakyt, bet dideliu nesamoniu lyg ir nepridare iki siol man. Man patikimas vadybininkas dirba http://www.gerikompiuteriai.lt (jis anksciau GKS dirbo). Dabar savo firmele atsidare tai bent pradzioj kainos pas juos siek tiek didesnes. Jei kokiu rimtesniu daiktu reikia tai perku tik ten, nes zinau, kad nebus problemu su pristatymu, su garantijomis ar daliu pakeitimu ir tt.

_________________
http://www.reportazas.lt
http://www.fotopanorama.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-24 17:32 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 08:02
Pranešimai: 138
Miestas: Kaunas
Nesenai pirkau fotake, sutaupiau tikrai nemazai, dar studentiska kaina. atejau prastovejau pusvalandi elei, sako rytoj atvesim preke. kitos dienos vakara atveze.

Sutinku del to, kad fortakas kainininke visko turi, bet atejus iskarto kazin ar gausi preke :)

_________________
Mano pagrindinis!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-03-22 01:20 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-10 11:52
Pranešimai: 216
Miestas: Kaunas
Dar vienas klausimas, apie nešiojamus. Kadangi ateityje planuoju dirbti ne tik Kaune, ketinau pirkti nešiojamą kompiuterį. Skubėti nebūtina, bet šiandien jau buvau išsirinkus, susigundžius akcija ICG parduotuvėje. Perkant HP kompą, dovana skaitmeninė vaizdo kamera už 1000 Lt. ( Neturėjau soc.draud. paž., būčiau jau nupirkus ). Tačiau namuose mane sudirbo, kad dovanų po 1000 nieks veltui neduoda, arba ta kamera nieko verta. Kaip jūs į tai ? Toj pačioj parduotuvėj ir Omni Conect akcija, bet čia jau kita kalba, ( aišku nuolaidos prisijungiant ).

_________________
Jei žmoguje nerandi bent dešimt gerų savybių, tai problema ne jame, o tavyje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-03-22 11:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-02-11 21:16
Pranešimai: 21
Miestas: Netoli Vilniaus
Teisingai padare kad "sudirbo" ;) ash irgi esu pasimokes kad akcijomis geriau nesinaudoti. Geriau vienas geras aparatas nei du prasti.
Jei konkreciai apie kompus kalbeti, tai manau, kad geriau kanors pasikviesk i pagalba, kad tau ish atskitu ir kokybishku daliu sukomplektuotu.

_________________
RS Team Spirit


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-03-22 11:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Labas Vilune, kazkur parasei kad susirgai kazkokia persalimo liga, neistariamu lotynisku pavadinimu :-D Linkiu greiciau pasveikti :-)

Del dovanu teisingai tau namiskiai pasake, nemokamu pietu nebuna, ypac versle. Geru daiktu pusvelciui nedalina. Arba kompas sunkai parduodamas be "dovanu" arba kamera iskaiciuota i kompo kaina ir neina parduoti, tik "dovanoti".

Jei tau reikia notebook kompiuterio, tai geriausia tik ji ir pirk. Man daug logiskiau kai "dovana" buna krepsys ar pele notebook'ui.

Darbe esu sudevejes ~5 notebookus per 15 m. Labiausiai patiko IBM (dabar Lenovo), Toshiba irgi buvo liuks aparatas. Siuo metu naudoju HP, man geras. Nepatiko visokie neaiskiu gamintoju.

Salia HDD ir RAM dydzio, man labai svarbus ekrano ryskumas ir kontrastingumas, klavaturos patogumas ir visas notebuko patvarumas, kad jis naudojant nepradetu byreti gabalais (nesiojant, veziotis po keliones, komandiruotes, etc.). Tada ir svoris svarbus, but gerai ne daugiau 2,5-2,8 kg.
Nezinau, kur geresne kaina nupirksi, bet pirmiausia ziurek i HP, Dell, Acer (?). Jei gali skirti daugiau pinigu, tai IBM-Lenovo arba Toshiba. As nepirkciau vietinio surinkimo notebuku, kai i barebona sukisamos detales. Gal klistu, bet kai rinkausi paskutini, nei vienas is vietinio surinkimo man nepatiko. Pries perkant, nueik i BMS Megapoli Savanoriu pr. ten daug tu modeliu prideta, gali pasibandyti kaip veikia klaviatura, koks ekranas, etc.

Vilūnė rašė:
Dar vienas klausimas, apie nešiojamus. Kadangi ateityje planuoju dirbti ne tik Kaune, ketinau pirkti nešiojamą kompiuterį. Skubėti nebūtina, bet šiandien jau buvau išsirinkus, susigundžius akcija ICG parduotuvėje. Perkant HP kompą, dovana skaitmeninė vaizdo kamera už 1000 Lt. ( Neturėjau soc.draud. paž., būčiau jau nupirkus ). Tačiau namuose mane sudirbo, kad dovanų po 1000 nieks veltui neduoda, arba ta kamera nieko verta. Kaip jūs į tai ? Toj pačioj parduotuvėj ir Omni Conect akcija, bet čia jau kita kalba, ( aišku nuolaidos prisijungiant ).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-03-22 12:40 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-21 22:34
Pranešimai: 509
Vardas, Pavardė: Tomas Gerulskis
AS irgi siulyciau nepirkti vietoj renkamu nesiojamu kompiuteriu, taciau nesu labai pries juos nusistates. Pirko cia vieni zmones toki tai liko labai patenkinti, naudojasi apie metus. Mano poziuriu techniniai parametrai labai puikus uz ta kaina kuria jie mokejo. Man nepatiko tik klaviatura kuri labai barska dirbant.

Siaip nesiojamam kompiuteriui manau nera esminis klausimas jo sparta. Nes dazniausiai dirbama su office ir internetu. (Kam reikia dirbt su galingomis programomis tam siulyciau stalini). Tad kaip Linas sake reiktu atkreipt demesi i patvaruma, vaizdo kokybe, svori ir itaisus (bluetooth, WiFi, ir tt.)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 38 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai