Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-20 11:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-03-22 23:46 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 13:27
Pranešimai: 184
Vilūnė rašė:
Dar vienas klausimas, apie nešiojamus. Kadangi ateityje planuoju dirbti ne tik Kaune, ketinau pirkti nešiojamą kompiuterį. Skubėti nebūtina, bet šiandien jau buvau išsirinkus, susigundžius akcija ICG parduotuvėje. Perkant HP kompą, dovana skaitmeninė vaizdo kamera už 1000 Lt. ( Neturėjau soc.draud. paž., būčiau jau nupirkus ). Tačiau namuose mane sudirbo, kad dovanų po 1000 nieks veltui neduoda, arba ta kamera nieko verta. Kaip jūs į tai ? Toj pačioj parduotuvėj ir Omni Conect akcija, bet čia jau kita kalba, ( aišku nuolaidos prisijungiant ).


Siulau dometis tik perkama preke, o ne priedais. Jie skirti tik prekybos pagyvinimui, ju kaina daznai dirbtinai uzkeliama. Is nesiojamu siulyciau IBM, Toshiba, Fujitsu-Siemens, kai kuriuos HP modelius. Neblogas rezultatas yra rinkti kompiuteriai, nors kai kas ju baidosi. Pats toki turiu, veikia be problemu. Skirtumas nuo firminiu toks, kad pastarieji yra kruopsciau testuojami, turi visokiu "pribumbasu, kaip pvz IBM modeliai turi kieto disko apsauga staigiai sukretus kompiuteri, tvirtesne konstrukcija ir t.t.. Uz viska tenka uzmoketi. Siulyciau labai apsvarstyti kam bus naudojamas kompiuteris. Jei darbui, tiks ir ofisinis variantas, nes nesiojamieji namu kompiuteriai paprastai turi didesnes galimybes, taip pat ir kaina.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-03-23 12:24 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2006-11-08 03:23
Pranešimai: 150
Miestas: Kaunas
As tai esu uz ASUS nesiojamus kompiuterius prie 2 metus pirkau firmoje "Sedum kompiuteriai" pigiausia modeli. Ir turejau vienintele salyga, kad butu integruotas IR portas, bei veiktu Polaro duomenu apdorojimo programa. Patiko aptarnavimas, patys surado ir pasiule reikiamus modelius kada atsiunte, suinstaliavo ir patikrino reikiama programa. Bei patys primine apie galiojancias nuolaidas, del 30proc. grazinimo. Kompas veikia iki siol be priekaistu tik akumai parejo. Bet man tei nera svarbu.

_________________
....Nuomoju baidares...Del nuolaidu susitarsime.
Andrius tel. 865770094 http://www.raidas.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-03-23 23:16 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 10:57
Pranešimai: 21
Kaip tik irgi ketinu isigyti. ICG akcija idomi tik nemacau tos kameros, kokio ji lygio. Kolkas apsistojau ties BMS akcijiniu (tiksliau buvo pries men bet kainos nekeite) http://www.bms.lt/?preke=28408 . Gal butu nieko HP bet man reikia su atskirai vaizdo plokste (AutoCad, Mechanikal, Inventor ir pan programas naudosiu). Yra mintis palaukti kito men gal vel koki akcijini ismes. Jie paprastai tik BMS'ui buna rinkti, pries naujus buvo geras HP varisntas kazkuris modeliukas kaip ir pas visus tik dadetas bluetooth berods ir draugiska kaina


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-03-30 11:35 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-10 11:52
Pranešimai: 216
Miestas: Kaunas
Kompiuterio neužmiršau, tik 2 sav. pasirgau, todėl nusiraminau. Kadangi su vaizdo kamera nenusipirkau, kaip dauguma patarėt ,dabar labai skubėti man nereikia, bet iki vasaros tikrai pirksiu. Surinkto tikrai nepirksiu. Turbūt reikia, kaip Linas patarė, nueiti į Megapolį ir apsižvalgyti kaip po muziejų, nes aktualiausia man būtų vaizdo ryškumas, ir ypač klaviatūra. Man reikalingas kompas ne tiek kelionėms (vežiočiausi ilgesniam laikui), bet kad pakeistų tą personalinį stacionarinį, nes 2-jų neišlaikysiu. Ir svarbiausia internetas, kokį geriausiai prisijungti. ( Viskas, dar nebaigiau, bet turiu bėgti. Jeigu šiandien jau nespėsiu grįžt prie kompo, tai galėsiu pratęsti tik sekmadienį.)

Papildymas:
Gal be reikalo nenupirkau to su kamera, ( būtų nepamaišiusi ), tai buvo HP 2,9kg sv., 3200Lt , dizainas puikus, iš už stiklo atrodo , kad ir klaviatūra nebloga. Bet prie jo piršosi ir internetas Omni \conect, būgtai su nuolaidom už įdėjimą, prijungimą. Kas virš 3000 būtų reikėję susimokėti, o iki 3000 per 3 metus, kartu ir už internetą (70Lt) kas mėn.170Lt ,( gaunasi išsimokėjimas be procentų ). Tas 170 Lt, nemažai pasirodė. Net norėjau jums užminti, kad jei kas eitumėt pro šalį, pažiūrėtumėt ( Savanorių-Žukausko kampas ). Bet bjaurybės - kai paskambinau ir paklausiau ar dar akcija nesibaigė ir tų kompų yra, pasakė ,kad dar sandėlį 2 matė, o kai kitą dieną nuvažiavau pasakė - nesijaudinkit, visą mėnesį dar prekiausim). Žodžiu man labai svarbu internetas. ( Viskas, baigiau :lol: :lol: :lol: )

_________________
Jei žmoguje nerandi bent dešimt gerų savybių, tai problema ne jame, o tavyje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-04-18 10:28 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Kad nekurti naujos temos, dedu cia.
IESKAU pasiskolinti, issinuomuoti arba nebrangiai nusipirkti A3 FORMATO SKANERI menesiui laiko !

Cia zemelapiu skanavimui. Kas paskolins, tam bus maloni dovanele :-) Manasis zemelapiu projektas pajudejo :smt026 :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai