Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 15:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 22:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
As i darba dviraciu vazinejau daug metu (dabar pescias vaikstau). Duso nebuvo, bet dvirati galejau laikyti viduje. Visada vaziuodavau iprastais darbiniais rubais (kostiumo darbe nereikejo, dzinsai, etc.). Tempa pasirinkdavau toki, kad nesuprakaituociau, tai kruzinis lengvas tempas. Ikalniu nera is Sanciu i Centra ir tik 5-7 km. jei yra ikalne, gal geriau rasti kelia aplink kad ir tliau, kur ji mazesne. Man Barsausko g. ar Europos prospekto ikalnes tai atrodo baika, palyginus su Parodos kalnu ar uzkilimu i Aleksota nuo senamiescio tilto.

Kartais nusprendus paspausti, isimesdeavau ranksluosti. Su dregnu ranksluosciu tualete apsitrinti prakaita visur, nusisluostai, dezodoranto ir OK :-) Jei darbe nera duso, o kolegos nemegsta sveiko gryno prakaitpo kvapo 8) tai nereik varyti i darba kaip per varzybas :mrgreen: Darbe laikyti atsarginiu rubu komplekta, jei vaziuojant issipurvinsi ar smarkiai suprakaituosi.

Jusu ziniai, daugiausiai zmoniu visoje Europoje dviraciais vazineja 5-7 km atstumu i viena puse (i darba, pirkiniu, su reikalais, etc.). Europos dviraciu sostinese tai sudaro ~70 proc. visu atliekamu kelioniu dviraciais. Todel iki 10 km i darba dviraciu tinka visiems, kas gali ant jo issedeti ir paminti. Virs 10 km i viena puse - jau tikriems megejams velomanams ir siaip taupiems pilieciams :-D Bet jei visa Europa vazineja i darba ir kitur dviraciais, tai ir Lietuvoje turbut galima :-D
Jei dviratis tik i darba ir reikia palikti be prieziuros lauke, tai vazineciau su bet kokiu kledaru, kuri rakinciau su geriausia kokia tik galiu nupirkti spyna (gali virsyti ir kledaro kaina). Tada nereiks veliau antro kledaro pirkti ;-)

Gero oro ir lygaus kelio visiems i darba su dviraciais.

desertui:
Amzinai zavingos Kopenhagos dviratininkes (-ai)
Naujausi Veloklinikos vaikinu ispudziai is sios 'dviraciu Mekos'

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 23:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 21:59
Pranešimai: 651
As jusu nesuprantu, jus i darba vaziuojant dedates visas tas pedkelnes ? Nuo to geresniais dviratininkais tikrai netapsit, tiems 15 km detis aprangas ne tik absurdiska bet ir idiotiska.

Apsirenkit normaliai, nusipirkit koki sudina dvirati uz 150lt, ir vazinekit palengva, reikes atsikelt 15 min anksciau ( vaziuosit 5km/h leciau ir 15 min ilgiau ir neprakituosit ). Nebent esat "kruti megejai" ir vaziuot letai nelygis.

Ta pati sostine Amsterdamas, ten vazineja su "cruiser'iais", batais su kulniukais, suknelem ir skrybelem visokiom. Nes zmones kitokie nei Lietuvoj. Ner istatymo "buk krutas arba gausi bauda"

Lietuvoj situacija tokia, "visi aplink mane lochai, tu !@#$%, jis !@#$%, eikit visi naa. As geriausias, Turiu apteskes, siknos neskauda, prakaituoju kaip parsas nors vaziuoju 20km/h, kartais parukau zole, geriu 3 paras nes ilsiuos nuo darbo, bet as krutas dviratininkas, labai greit vaziuoju, nes turiu apranga ir dvirati kurio nemoku tinkamai valdyti."

Is savo laaabai kuklios metu patirties dviraciuose galiu pasakyt tiek. Tuos pampersus maunuosi jei vaziuoju, toli, greitai, be sustojimu, tiksliai suplanuotu marsrutu. Esu dalyvaves vienose varzybose. Uzmaciau, ziuriu netoli namu nur ir nuvariau ant bairio prisivalges lasiniu, pasiemiau dvirati ciut ciut aukstesnio lygio nei maximos, uzsidejau kazkokius sortus caro laiku, maike, aulinius batus ir sudalyvavau, nu ir atvaziavau pirmas is tu megeju su visais scottais ir giantais, klipsais, gertuvem, triusikais ir t.t.

Nenorejau tuom nieko izeisti ir nesmerkiu jei jusu toks pasirinkimas. Del to, kad jus darot kaip jums patinka jusu atsilikusiais nelaikau ir nezeminu pries save, turiu ir savu bedu. Pamacius toki zmogu is karto tenka pastebeti jo "pingines stori" ir mokejima vaziuot, kas leidzia susimastyt apie potencialu pavoju vaziuojant salia.

Mano patarimas jums, jei vaziuojat i treciadieni, i darba ar siaip kur, tai tikrai nereikia lakstyti taip, kad prakaitas varvetu ir nulipus kojos linktu. Su paprastais dzinsais ir maikute nuvaziuokit, palengva, pasigrozekit medeliais, su meile apvaziuokit kekviena duobele, pasisveikinkit su pensininkais, sustokit atsigerkit sulciu, suvalgykit obuoli. Patikekit daug maloniau ir laiko prarasit gal 15 min. Tas pats kas su masina lekt 50 ar 60. Baudos gausi, o jei negausi skirtumo nepastebesi tarp to greicio.

Ta pati situacija ir su masinom, ar sportininkas su golfu ar verslininkas su mersu ?

Tai tiek, tikiuosi be pykcio priemet mano nuomone ir atsiprasau uz klaidas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-30 23:25 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-04 22:48
Pranešimai: 146
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Gediminas
Maladec ratatat :wink: paskaiciavau atstuma nuo namu iki darbo su masina, o po to su dviraciu tai laiko atzvilgiu gavosi kas keisciausia tas pats :D tikrai kai orai dar biski pageres vazinesiu su dviraciu i darba. Direktorius dave leidima laikyt sandely dvirati kur apie 70 m2 plotas :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-31 00:25 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-02-28 15:27
Pranešimai: 34
Miestas: Kaunas<-->Kupiskis
Skype: hirudomedicinalis
Vardas, Pavardė: Vytautas
idomi tema. :) o siaip tai i paskaitas kaune vazinejau nuo rugsejo pirmos iki tol, kol lietus atejo ir i paskaitas apsitaskes atmaudavau. trulu nulekti galima budavo per 20 min. dviraciu lengvai vaziuojant per 14min. o po ziemos, tai pradejau vazineti tuoj, kai sniegas nuejo po to didelio papustimo. ir nebesvarbu, kad klesnes zvyru aptekstos budavo, kad ir purvasargiai stovi. tulike nusivalai ir viskas. daug nesirengi, kad nesusiltum ir mankstele siokia tokia nuo knygu pakilus ir siaip daug smagiau nei vaziuoti masina. tik vat. kaunas baisus miestas. jau vairuotojai. tai rodos pasivysi sankryzoje ir duosi i nosi. tokio dalyko kaip posukiu ijungimas sukant, visai nerandamas, greicio virsijimas ir pavojingas vaziavimas (kai man daug savanoriais pralekti tenka) irgi auksto lvl. kad dviratininkas irgi eismo dalyvis, tai jiems tai naujiena ir siaip baisus reikalas. vaiuoja kaip nori, kur nori, kada nori. nesvarbu. kad ir per pereja vedziausi dvirati. man zalia dege apie 5s ir ne pirmas, kuris ejau per ja ir vis vien atsirado toks drasuolis, kuris sumane per raudona vaziuoti ir uzkabino mane su visu baiku. gerai, kad tik nedaug. oi. lol.
bet dviratis --> darbas --> jusu ir mano asm laikas = kaifas.
vilniuje, vingio parke ( tiksliau jau ant zveryno pesciuju tilto) teko matyti (tik gaila, kad pastovus veidai) tiesiog su paprastais miesto dviratukais ir su kaklaraisciais, o moteri su kostiumeliu vaziuojant. portfeliai ant bagazines.
apskritai, galetu vadovai pamastyti ir bent keleta dviraciu, kaip darbo transporto priemone nupirkti, juk vis vien yra tokiu, kuriems smagiau bus su juo nei su masina vaziuoti :!:

_________________
Vytautas
Peugeot Monaco


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-31 07:30 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Hirudomedicinalis rašė:
kaunas baisus miestas.

Įsivaizduok, kad esi nematomas :wink:

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-31 08:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-10-08 16:15
Pranešimai: 35
Miestas: Kaunas
Skype: vytautas.kaziukonis
Vardas, Pavardė: Vytautas
Sunku priimt nors be siek tiek pykcio ratatata nuomone, nes sklinda nuo tamstos kazkokia pagiezha :)

ipach ta dalis patiko apie zhole, gerima, ir prakaitavima :))

Del tu lakstymu/nelakstymu, tai irgi patarimas nei i tvora, nei i mieta, jei jau as noriu ant dviracio suprakaituot, ir gauti is jo fizinio aktyvumo naudos, tai as ir minu, o ne i gelytes ziuriu ir su pensininkais kalbuosi.

Del tu pinigines storiu.. irgi, kvepia pavydu? Na vieni turi daugiau, kiti maziau.. o tau kazkuom kvepia.. O daznai zinok gali ir apsigaut - pvz mano dviratis brangesnis uz mano auto ;)

Taip kad ne visad viskas vienu vashku tepta :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-31 08:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Jau netgi įsivaizduoju save, dirbančią miesto seniūnijoj ir važinėjančią tuos 15 km su sijonu. :smt019 O rengtis bele ką - džinsus ar treningus ir važiuot lėčiau, kad nesuprakaituočiau - tai kam tada išvis tas dviratis? Sėdu į autiką ir no problem. O aš ir pasportuot dar noriu, tai ir varau 30 km/h vidutiniu. O kai paskaitai, kad rengtis kitaip ir važiuot lėčiau - toks vaizdas, kad postą parašė žmogus, sugebantis su dviračiu tik savo kiemą apvažiuot.
Šiaip įdomu pasidarė, o kaip numint 15 km prieš vėją nesuprakaitavus? :shock: Plius man lėtai nesivažiuoja nors tu ką. Ypač su plentiniu.
Aš asmeniškai nesuku galvos, kad daug kam juokingai atrodo tie mano rūbai, pampersai, šalmas etc. Tai yra patogu MAN ir jeigu kažkam negražu - kodėl turėtų man tai rūpėt?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-31 08:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-30 20:05
Pranešimai: 502
Miestas: Kaunas
Skype: stanislt
Vardas, Pavardė: Tadas
esme manau yra kiekvieno zmogaus pasirinkime ir galimybese.... noreciau geriau paminti i darba... biski pasportuot... bet kadangi darbe ta kriaukle bendra visiems, tai jei pradesiu as ten issirenginet ir savo poziemini lasinuka praust, tai bendradarbiu akyse mazu maziausiai atrodysiu jauciantis nepritekliu [tipo namie neapsiprausiu :)]. Jeigu nesiprausiu.... galvos ta pati -> zmogus bomzeja - net nebeturi uz ka muilo nusipirkt .... zodziu ideja sunki su sportu man darban vaziuojant... todel tenka naudot kruizinius greicius:)

Vat Ausraidei pavydziu.... jei jai suteike kedainiu vyriausybe galimybes jausti malonuma "2in1" [atvykti i darba pasportuojant ir zvaliai po to buti darbuotojai], tai tik sveikintina. Cia manau jau lendu po biski i vadovybes psikologija, o cia jau automatiskai nukrypstu nuo temos. Esme manau ta [mano subjektyvi nuomone], kad darbdaviai dviratistu dar nelaiko vienodu su automobilistais [laiko zemesniais].


P.S.: Pritarsiu PAR'ui -> i ratata posta negalima siek tiek be pykcio ziuret... labai kandokai tamsta snekat :):):)

_________________
Kross Hexagon V6 jau turi kitą šeimininką. O aš pradedu naujo paieškas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-31 09:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-04-03 13:18
Pranešimai: 214
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Ignas
Važiavau pernai kelis kartus su dviračiu į darbą. Ale man labai arti :)
Faktiškai kokie 3km, nu panašiai (tiksliai nežinau). Nuo varnių- panerių sankryžos iki autostrados tilto per Nerį.
Tai toks nuotolis, kad suprakaituot neišeina :)
Kitas reikalas, kad yra ir persirengimo kambarys ir dušas ir kur dviratį padėt saugiai.
Didžiausia problema, kad tingiu ryte labai... :oops:
Jaučiu, kad daug kas galėtų į darbą važiuoti su dviračiu, jei ne tinginys ir lietuviški orai (čia topinis pasiteisinimas)...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-31 09:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Reikia būti kietu sportininku, kad į darbą galėtum važinėti dviračiu..

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-31 09:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-01 20:57
Pranešimai: 1096
Kodėl?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-03-31 12:22 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Labai gera tema ir aktuali. Važinėjau ir aš prieš keletą metų dvirčiu į darbą, labai smagūs atsiminimai- ta ryto gaiva, vaizdas smagiai nuteikdavo dūšią. Toks visas žvalus darbe atsirasdavai, kavos gert nereikėjo. :)
Tačiau dėl saugumo Kaune nesirinkčiau tam tikrų maršrutų- pagrindinių arterinių prospektų ypač, nes sveikata ir gyvybė brangiau už ekonominę bei emocinę dviračio naudą. O šiaip visom keturio palaikau tuos, kas turi galimybes ir noro šitam tikslui naudot dviratį. :smt006

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-04-01 15:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-29 14:52
Pranešimai: 415
Miestas: Vilnius-Marijampole
Pas mane darbe yra ir dusas ir kur laikyt dvirati, bet nera kur padziauti dregnus rubus ir per diena maisiuke jie prasmirsta. Vaziuoti taip, kad nesuprakaituociau nera laiko, nes atstumas virs 40 km.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-04-21 10:08 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-26 15:29
Pranešimai: 127
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Sigun
Važinėju į darbą kasdien, trečius metus. Kaune. ~6.5 km. Atvažiuoju kažkiek sušilęs, todėl išvažiuoju taip, kad darbe pasirodyčiau 5-10 min anksčiau už kolegas, tuomet jokių problemų ar neigiamų emocijų su apsiprausimu virš kriauklės, persirengimu, keistais žvilgsniais. Rūbai paprasti - džinsai, megztukas ir kedai dabar, vasarą paprasti šortai, maikutė, basutės, kad per daug nešokiruot aplinkinių. Tik vieną kartą vedėjas kažkokio stebuklo dėka atvažiavo anksčiau į darbą, buvo kiek nustebęs pamatęs mane skyriuje vienais šortais, nuo to laiko stengiuosi po ranka turėt ir marškinius ar bent maikutę :) Darbe visuomet turiu rūbus persirengimui.
Sugaištamas laikas ~25 min, iš jų kokios 5 dviračio paėmimui/pasidėjimui. Ir atvažiavus dar kokios 5 apsiprausimui/persirengimui. Tad iš namų gaunasi išeit tuo pačiu laiku kaip ir anksčiau važinėjant visuomeniniu transportu. Turim sandėliuką, tad dviratis paprastai stovi sandėliuke šalia visokio šlamšto, nors teko kelis kartus užsitempt iki savo kabineto 4 aukšte. Yra stovai dviračiams prie pagrindinio įėjimo, aplinka stebima kameromis, bet dar keli kolegos atvažiuojantys dviračiais kaip ir aš stengiasi dviratį laikyt kur nors savo koridoriuje, ar vidiniame kieme, kur paprastai neįeina lankytojai. Negirdėjau kad būtų kam nors ką pavogę, bet matyt niekas nenori būti tuo pirmu, be to nereikia nusiiminėt žibintų, rankinės su įrankiais.
Per 3 metus gali maskuotis kaip nori, slėptis po juodais akiniais, bet vistiek per tiek laiko visi bendradarbiai žino, kad atvažiuoju dviračiu. Su savo auto atvažiuojantys žiūri kiek keistai, bet palankiai, bent tiesiai į akis niekas nieko blogo nėra pasakęs.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Dviratis darbe
StandartinėParašytas: 2009-04-21 19:47 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-21 11:13
Pranešimai: 138
Miestas: Kaunas-Šakiai
Skype: bliovaid
Mano dviratis visada laikomas darbe, turi atskirą kabinetą :) , mat namuose su vieta blogai, o ir senuką pavogė. Tai nusprendžiau šefo užklausti dėl laikymo, jokių problemų , tik sako : - Ar užsineši į 3-ią aukštą ( nu čia tai jau smulkmena :) ) Nuo to laiko visi mano važiavimai prasideda ir baigiasi darbe .


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai