Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 13:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 200 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kelionė į save ....
StandartinėParašytas: 2011-06-14 09:45 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
gavau nuorodą iš bendradarbės, gal aptiks ir jums.
toks lengvas, trumputis, vasariškas apsakymas. Įvertinite puslapio apačioje, jei patiks
Cituoti:
Be rūpesčių

Užmiesčio plentu riedėjo du dviračiai. Nenustygstantis birželio vėjas tai stumtelėdavo juos iš nugaros, tai pabėgėdavo į priekį ir atsisukęs pūstelėdavo tiesiai į priekinius žibintus, o kartais pavargęs įsisukdavo į ratų stipinus ir sukdavosi juose cypdamas visokiausiais balsais. Dviračių tai ne tik nepiktino, bet atvirkščiai – linksmino. Sakote, kas nors turėjo juos vairuoti? Žinoma. Bet jų balsus pagaudavo išdykėlis vėjas ir išbarstydavo pievose, todėl negaliu pasakyti, kieno jie buvo.
toliau skaitykite nuorodoje

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelionė į save ....
StandartinėParašytas: 2011-06-29 12:43 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-02 16:32
Pranešimai: 2293
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius.S
Daina, reikėtų dainuoti tarmiškai.

Rankelas

Nusiprausiu as rankelas
Ir paliesiu tava siela.
Pabučiuotai bei paguostai,
Tava jaunai gražią širdį.

Sušukuostai tava ilgus plaukelus,
Prisiglaustai šiltai, nam glėbin...
Nepaleistai vis aš tavis,
Kol dangus ilg po naktelės brėkšt pradės...


Giedrius Skiecevičius.

_________________
Dviračių meistras, reikia remonto, patarimo? PM arba 861178461


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelionė į save ....
StandartinėParašytas: 2011-08-17 11:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-06 04:56
Pranešimai: 1723
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Tautvydas
disclaimer(nžn kaip lietuviškai, arčiausiai būtų "perspėjimas"): skirta labiau mane pažįstantiems ir kartu važiavusiems, talpinu čia laikinai, kol galėsiu prie savo urvo prieit

10 000 km

kadangi kilometrai rinkti berods nuo 2009 balandžio pabaigos, tai pvz. plentininkams šis skaičius tik šypsnį sukletų, tad ne pasididžiuot gražia kombinacija norėčiau, o pasidžiaugt tuo, kas po jais sutilpo.

Tikiuos šiuos metus būtent taip ir pažymėt - kaip 10tūkstantinius. Savo asmeninius 10k susukau,o bendrakomandiniai (velomanai-maxi komanda, Maratonų taurė) tikiuosi taip pat jau visai šalia. Tiek vieni tiek kiti atnešė nemažai džiaugsmo, neišdildomų įspūdžių ir gyvenimiškos patirties. Kaip renkame gyvenimiškus žingsnelius -pradžioje netvirtus, pusiau keturiom, vėliau vis užtikrintesnius (neskaitant susvyravimų nuo tam tikrų skysčių poveikio :D), taip ir dviratiniai km vis kitokie. Nors pačios pradžios, kai po 30km mieste jaučiausi didelis sportininkas tuose 10k ir nėra, bet šie man brangūs ir nauji, kadangi surinkti su nauju dviračiu - ištikimuoju miško broliu - Treku.
Kokie jie buvo? įdomūs ir smagūs. Džiaugiuosi, kad iš tų 10k labai mažai nuobodžių, kai tiesiog važiuoji iš taško A į tašką B (pvz renkant bazę). Daugiausia surinkta ko gero turistiniuose žygiuose. Ir čia iškart norėčiau apgint savo treko pravardę įvardindamas tų turistinių žygių pavadinimus: Palanas Joninėms, Pajūrio džiaugsmai, Dzūkijos išvykos (dviračiai+baidarės, bei ramesnis turizmas po audrų nuniokotus miškus), Lino epopėjos aplink LT etapus irgi lengvu turizmu nepavadinčiau. Būta ir plento treniruočių sukant Karvio ratukus prieš pernykštį velomaratoną. O kur dar žalieji Vilniaus miškai, laukai, kalniukai bei klampieji smėlynai! pridėkit dar metrus molio, užlietų pievų, šlapių(ir sausų) šaknų. Štai ir viskas. Tuo tuos kilometrų narstymus galime ir pabaigti.
O įrašo - ne. nes ne kilometrų vergas esu, o kompanijos, žmonių, bendrų pasivažinėjimų, išvažiavimų, paklydimų nuklydimų, pasikeikimų ir užskaitinių kalniukų. Čia kilometrų rinkimas ko gero prasidėjo nuo tokio Rolando (nickas forumuose Biudžetas) ir jo organizuotų kelionių į Dubingius, Trakus (per Varniukius), kuomet susipažinau su Aurelijum ir Julium(Juliau, tu gal jau ir pamiršai, bet man iki šiol šypsnį kelią prisiminimas, kai trakuose sulytam ir pašalusiam savo striukę siūlei,pats netikėdamas, kad iš to bus kokios naudos:D). Panašiai tuo laiku verbavimą į miškus buvo pradėjęs Kęstis, o Kristina organizavo pasivažinėjimus Vilniuje. Šiems dviem žmonėms esu dėkingas už tai, kuo esu - už velomano vardą po nuotrauka. Dar pamenu, kad su Šaru ir Andriumi(drew) berods išvažiavime kažkur link pietinių Vilniaus apskrities rajonų juokavom ko reikia, kad patapt velomanu :) Vaidas(liucijus) tuo metu dar turėjo plentinį ir kažin ar galvojo apie MTB ar DH :D Dainius(macgyver) atrodė dar vienas įkyrus forumo vartotojas, o kas tas soferiukas neturėjau žalio supratimo, o Rokas(vilnietis) tuo emtu labiau fotikais nei dviračiais domėjosi (ir Budakalnyje ant kulnų nelipo :evil: ). Tuo metu apskritai MTB tema buvo vos gyva, populiariausi buvo išvažiavimai po miestą ar link ežerų. Kaip viskas keičiasi...
Džiaugiuosi ta kilometru įvairove kaip koks narkomanėlis išbandantis vis naują žolytės rūšį :) liga tie dviračiai, bent jau mūsų lygmenyje. Tad smagu bendraut su tokiais pat ligoniais. Pamenat mano įkurtuves, kai visi buvo susibėgę? aš paskui savo bendradarbių klausiau ar labai baisu buvo :D klaida nevažinėjančius į tokią kompaniją kviestis, bet taip jau išėjo, o ir juoko smagaus buvo.
keičiasi ne tik mano kilometrai. Įdomu stebėt, kaip nauja ligos rūšimi užsikretė Julius, Šaras abu labiau turistai, comiuteriai, o dabar reiktų pamatyt kaip spindi abiejų akys į mišką paleidus. Juliaus Merida ko gero visai dulkėm apeitu jei ne žygiai ;) buvo lengvas šokas išgirdus kad Einoras plente mina, pasirodo net ir tokie akmenys pajudinami (jau kas kas, o Einoras asfaltą myli tiek pat kiek raudonas finishline šlapią MTB). Šiuo metu kiek pažiūrėčiau visas judėjimas tik MTB pasivažinėjimuose, net antrosios pusės pakeitusios dviračius miškus raižo ir varžybose dalyvauja (Dainiaus Agnė, Šaro Asta). Vitalka galutinai sulaukėjo ir beveik neįmanoma sužiūrėt visų foto kur su Violeta pabuvojo tai Estijoj baltiją už nendrių fotkina, tai kalnuose pingvinus po sniego tvorom slepia.
Kažkada su savo Inga kalbėjomės apie draugus ir pagalvojęs padariau išvadą, kad pas mane liko tik tie, kilometrų broliai ir sesės. su kuriais ir pedalus sukam ir šašlykus valgom ir pridegusius ryžius iš turistinių puodų gremžiam :) ačiū jums, mielieji! kelionė nesibaigė, ji tik prasideda ;)

p.s. kad kažko nepaminėjau, tai nereiškia, kad jus pamiršau ;) Ženia, mes dar išgersim alaus iš tavo pažadėtosios dėžės, Renata tavo puikūs kadrai bei nematyti Vilniaus stogai saugiai padėti smegeninės komodoj, Karoli, Tautvydai, Gerardai, bei kažkur pražuvusios Martyna ir Marija jūs visi esat tų kilometrų dalis. Šiek tiek juokinga, bet kaunietiškų kilometrų kur kas mažiau nei neskaičiuotų minučių velomanų aplinkoje Atleto bare ;) vistik dar syk norėčiau padėkoti Sauliui už pasiruošimą pirmam Kauno maratonui (kuriame taip ir nepavyko sudalyvaut dėl traumos) bei Gyčiui už suteiktą progą pasedėt ant kitokio dviračio :) berods Quark`as, jei atmintis nepaveda ;) Be Dariaus šie 10k taip pat netektų prasmės, nes paprasčiausiai nebūtų Treko :) Geriau pagalvojus tai velomanų, su kuriais teko minti atsirastų ir daugiau (ir tai nebūtinai varžybos), bet vistik vertinu tiesiog pasibuvimus (pvz pas Eimi ir Agnę sodyboje). Dar sykį ačiū

p.p.s. aš visad šiek tiek stebiuos ištverme tų žmonių, kurie įveikia mano rašliavas :lol:

_________________
neša mane Trek`as per devynis kalnus... <<< PARDUODAMAS
Trolį pabalnojęs po pasaulį aš klajosiu
Info apie džiaugsmus FB
------------------------------------
artimiausiu metu:
asmeniniai džiaugsmai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelionė į save ....
StandartinėParašytas: 2012-06-21 13:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-06-21 13:12
Pranešimai: 1
labai idomu buvo skaityti,aciu


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kelionė į save ....
StandartinėParašytas: 2013-03-29 16:46 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-10-14 16:58
Pranešimai: 881
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Arūnas Rutkauskas
Šiandien išgirsta frazė -
Gyvenimas - kaip važiavimas dviračiu, jeigu sunku - važiuoji į kalną


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 200 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 22 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai