Velomanų puslapis
http://velomanai.lt/forumas/

Diskiniai stabdžiai. Silpnai stabdo.
http://velomanai.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=7646
Puslapis 11

Autorius:  ArūnasM [ 2019-05-02 19:10 ]
Pranešimo tema:  Diskiniai stabdžiai. Silpnai stabdo.

Sveiki. Bėda tokia, kad turim tris dviračius ir visi su diskiniais stabdžiais. Du hidrauliniai vienas trosinis. Scott, merida ir fuji. Tačiau stabdymo kokybė ir stiprumas silpnesnis negu su paprastais v brake. Kame problema? Ar taip ir turi būti, nes kad čiuožtu ratas reikia labai stipriai spausti rankena. Scott naujas dviratis bet efektas toks pats. Ką daryti???

Autorius:  strikaliunas [ 2019-05-02 22:24 ]
Pranešimo tema:  Re: Diskiniai stabdžiai. Silpnai stabdo.

O iš kur toks įsitikinimas,kad jei diskiniai stabdžiai-tai turi blokuotis ir čiuožti ratai?Automobiliuose irgi diskiniai,bet juk nesiblokuoja...Viskas ten gerai su tais stabdžiais

Autorius:  ArūnasM [ 2019-05-03 07:29 ]
Pranešimo tema:  Re: Diskiniai stabdžiai. Silpnai stabdo.

Auto kitokia sistema. Stipriai spaudžiant įsijungia ABS. Nebūtų ABS-čiuožtu ratai. Sakau tiek kad trūksta jėgos stabdžiuose. V brake sugeba ratus užblokuoti o diskiniai ne? Sistema tobulėja bet stabdymo kokybė prastėja taip išeina.... Yra stabdžiai tai ir turi stabdyti 100% ir nesvarbu ar v ar diskiniai.

Autorius:  strikaliunas [ 2019-05-09 22:06 ]
Pranešimo tema:  Re: Diskiniai stabdžiai. Silpnai stabdo.

O tamsta vairuojate?Nes kažkaip nepanašu.ABS yra pagalbinė sistema,įsijungianti tik kai ratas NEBESISUKA.Norėčiau pamatyti kaip paprasta būtų užblokuoti ratus važiuojant asfaltu. Ir tai,kad dviračio stabdžiai sugeba užblokuoti ratą nėra jų kokybės faktorius ;) Daug priklauso nuo kaladėlių tipo,dviratininko svorio,greičio,padangų ir t.t. Ne veltui dabartiniai diskai padaryti taip,kad gali stabdyti daugiau priekiniu.O pabandyki su V-brake....Visi žino kas bus

Autorius:  Mototarka [ 2019-05-10 15:04 ]
Pranešimo tema:  Re: Diskiniai stabdžiai. Silpnai stabdo.

Strakaliunai, gincyjies del nieko. Stabdziai turetu but pakankamai stiprus, kad uzblokuoti rata, bet skirtumas diskiniu stabdziu tik tas, kad dar yra galimybe moduliuoti stabdymo jega, kad tas ratas nesiblokuotu. Diskinius stabdzius reik priziuret - kaladeliu bukle, tarpelis tarp kaladeles ir disko, priziuret kad nepatektu riebalu/tepalo i juos, dar trosiniams labai svarbu sarvu bukle ir troso itempimas. Pabandyk nuvalyt kaladeles ir diska su spiritu (ne vaitspiritu).

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/