Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 15:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 845 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 57  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2009-06-02 16:35 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
mindugo rašė:
Pora mėnesių naudoju belaidį spidometrą, tiesa, šiek tiek egzotinį pas mus :) Kol kas jokių trūkumų dėl duomenų perdavimo ar kitų dalykų nepastebėjau. Kaip ir neturi jis "auto start", bet veikia įdomiai - nustojus važiuot, po kelių minučių automatiškai įsijungia "sleep" režimas, bet jei vėl pradedi važiuot per kokia 10 min. (tiksliai nematavau laiko), tai jis pats įsijungia. Jei palieki ilgesniam laikui, jau reikia pačiam įjungt. Gal ir kiti spidometrai panašiai elgiasi?

Kiek žinau, šitaip veikia daugelis Ciclosport ir VDO.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-02 17:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-10 13:58
Pranešimai: 4
Vardas, Pavardė: Gintaras
Ačiū visiems už išsakytas nuomones :D tikriausiai imsiu bevielį. Gero kelio :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-09 00:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-27 23:52
Pranešimai: 46
Vardas, Pavardė: Neringa P.
Sveiki, ka tik nusipirkau spidometra kartu su pulsometru, yra ta juosta kur reikia uzsideti ant kuno, bet kai uzsidedi neveikia, bandziau vaziuoti uzsidejus vistiek nieko, tad norejau paklausti gal kas zinote kaip tas daiktas veikia, visr ieskojau info bet neradau :roll: esu naujoke tokiuose daykuose :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-09 00:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-23 23:36
Pranešimai: 632
Miestas: Kaunas
Skype: shown-x
Vardas, Pavardė: Jonas
Sveiki . Turiu klausima del sigma 1606L .
Ar eina padaryti , kad kai sviesele ijungta ir vaziuoji , tai ji sviestu istisai?
Ir ar ta sviesele degt turi nrml ar mirgcioto ? Nes nezinau ar nest i garantini ar ne . :D
Dekui.

_________________
Facebook: KRITINĖ MASĖ KAUNE
Nuotykiai tau - Pagauk nuotykį ir gyvenk linksmiau!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-09 00:55 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
pulso daviklis (ta juosta) dedasi ant krutines truputi zemiau taip vadinamo "saules rezginio" (tokio kauliuko per krutines lastos viduri). Kad daviklis siustu signala pulsometrui, jo pavirsius ties kunu turi buti sudrekintas vandeniu (arba savaime sudreksta nuo prakaito intensyviau pajudejus). Tiesiog perbraukti slapiu pirstu ta vieta kur jis dedasi ant krutines. arba naudoti koki nors lubrikanta vandens pagrindu (kaip darant kardiograma uztepa ant davikliu). Tada nereiks laukti, kol suprakaituosi ir vanduo neisdzius :-)
Kol daviklis toje juostoje nesudrekes, tol neperduoda signalo.

Joncei: Sigma 1606L sviesele dega tik trumpai, vienu metu paspaudus abu desines puses mygtukus. Nemirkcioja, apsviecia parodymus, pasiziuri ir uzgesta. Vaziuojant spidometro ekrano sviesele istisai nedegs.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-09 01:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-04-27 23:52
Pranešimai: 46
Vardas, Pavardė: Neringa P.
Na viska taip ir dariau, bet vistiek nieko nerodo... keista :smt102


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-09 08:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-05-05 18:12
Pranešimai: 32
O šitas spidometras gaidelis ar ne? Nes vistiek ne koks Xoops ar A select, ir ne iš senukų. Atrodo gan paprastas, su pagrindinėmis funkcijomis kurių ir gana, ir pigus. Ir tuo pačiu klausimas apie kitus Kellys firmos aseksuarus, nes yra gan nebrangių patogių dalykėlių.


Paskutinį kartą redagavo vaplis 2009-06-09 09:59. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-09 08:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Jonce rašė:
Sveiki . Turiu klausima del sigma 1606L .
Ar eina padaryti , kad kai sviesele ijungta ir vaziuoji , tai ji sviestu istisai?
Ir ar ta sviesele degt turi nrml ar mirgcioto ? Nes nezinau ar nest i garantini ar ne . :D
Dekui.

Jei švies pastoviai, tai elementus galėsi keisti kas kelios valandos. Šviesa suryja daug energijos. Kai šviečia, turi nemirkčioti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-09 09:51 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
REDAGUOTA: pakeičiu ir aš savo postą, kad nebūtų... Ir pasirodo ne apie tą patį spidometrą kalbam :?
vaplis rašė:
O šitas spidometras ..... ar ne? Nes vistiek ne koks Xoops ar A select, ir ne iš senukų. Atrodo gan paprastas, su pagrindinėmis funkcijomis kurių ir gana, ir pigus. Ir tuo pačiu klausimas apie kitus Kellys firmos aseksuarus, nes yra gan nebrangių patogių dalykėlių.

Gal renkame žodžius? :evil: Galėtum pasiredaguoti jau parašytą savo žinute, kad nebūtų tokio "lobio" forume.
Sigma 1606L spidometras geras, man veikia puikiai be problemų, naudoju ant dviejų dviračių ir atsižvelgiant į kainą vertas dėmesio.

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2009-06-09 10:12. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-09 09:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-05-05 18:12
Pranešimai: 32
Dėkui. Geras tas žodis, ne rusiškas, bet jei jau taip tai pakeičiau į geriausių pasaulyje sausainių pavadinimą


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-09 11:06 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-30 20:05
Pranešimai: 502
Miestas: Kaunas
Skype: stanislt
Vardas, Pavardė: Tadas
Mano atsiliepimai apie SIGMA 1606L yra tik geriausi. Aisku as nuvaziaves nedaug, bet jis pas mane jau 3 metai beveik. Batarkes nekeiciau. dar rodo kaip naujas. Nustatymai taip pat lengvi [tik as primirses esu juos, nes nelabai naudojuos].
Siaip jei su CADENCE [pedalazo] davikliu isigysit ir ji prisidesit, patarciau davikli, kuris prisisega prie svaistiklio, prisegti kuo geriau. Man teko pora kartu ji pamesti [gerai kad po to radau]
O del pigiu spidometru nezinau. Uztiks koks lasas lietaus ir neveiks. aisku cia tik as taip mastau:)

Tokie mano komentarai apie spydometra.

_________________
Kross Hexagon V6 jau turi kitą šeimininką. O aš pradedu naujo paieškas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-09 12:20 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-26 15:29
Pranešimai: 127
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Sigun
Vapliui:
Visi jie skaičiuoja. Tad kuo pasireiškia spidometro blogumas? Ypač, jei nesate sportininkas, besiruošiantis varžyboms? Pats turėjau kažkokį shark (ar kaip nors panašiai). 16Lt prekybcentryje kainavo, nesusilaikiau nepabandęs - odometras, atstumas, max greitis, vidutinis greitis, laikas. Dar kažkas. Vieninteliai 2 priekaištai jam buvo - blogas elemento tvirtinimas, reikėjo su atsuktuvu kontaktus palenkt ir antras, kad išėmus elementą pamiršdavo nustatymus ir parodymus - reikdavo susivest iš naujo rato dydį, laiką, odometrą. Tiek greitį, tiek atstumą skaičiuodavo mano nuomone su pakankamu tikslumu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-09 16:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
TedisLT rašė:
Mano atsiliepimai apie SIGMA 1606L yra tik geriausi.

Aš kažkada buvau pamiršęs nuimti nuo dviračio ir dviratį pavežiau apie 100 km atstumą (greitis irgi apie 100 km/h) ant automobilio stogo per absoliučią liūtį. Ir nieko :shock: :D :!: Įdomu kokios būtų pasekmės maximiniui :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-09 16:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Maniškis Sigma 1606L irgi lietaus ne vieną valandą matė, ne karto teko kristi ir nieko, parodymai visuomet OK. O visiškos pigienos atsparumu nepasižymi ir tikslus jų parodymai daugiau kaip sėkmingas laimėjimas loterijoje, o ne kaip taisyklė...

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2009-06-12 21:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-03-27 16:36
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
aš tai turiu XIN HANG greičio matuoklį, pirkau už litą. Nuvažiavau jau virš 1500km.. neturiu kuo skųstis, tik kaina ir pavadinimas juokingi :) Tai galvoju ar pirkti man kokį naują, ar ne.. :) Su aukštimačiu ar labai brangūs? :)

_________________
Focus Blue Ridge 2009
2009 m. ~2000 km (de-dk-se 0.9k),
2010 m. 2218 km
2011 m. 3656 km
2012 m. 3002 km ir gerai pasnigo, tai vos vos :D
VDO C3 pavirto SIGMA BC-509 ir SIGMA PC-9 patapo Sigma PC 25.10


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 845 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 57  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 51 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai