Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 15:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: del plentinio vaziavimo
StandartinėParašytas: 2008-03-23 22:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-03-23 22:27
Pranešimai: 12
sveiki rosiuos isigyti plentini dvirati ir iskilo paprastas klausimas... siaip rosiuos vazineti plentu ir miesto gatvemis bet jei kada atsirastu reikalas nusukti i zvyruota kelia ar galiam su plentinio dviracio padangom atsargiai pravaziuot ar tik pavaziavus pradursiu...? aciu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: del plentinio vaziavimo
StandartinėParašytas: 2008-03-23 23:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-08-21 11:08
Pranešimai: 492
Aisku galima :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: del plentinio vaziavimo
StandartinėParašytas: 2008-03-23 23:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-03-23 22:27
Pranešimai: 12
bet ar tikrai? nes padangos ten maciau lb plonytes uzdetos ant to kur noriu imt... ratlankiu nesulankstysiu per duobutes? gal cia kvaili klausimai bet as domiuos...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: del plentinio vaziavimo
StandartinėParašytas: 2008-03-23 23:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-03-23 22:27
Pranešimai: 12
jei neklystu 700 x 23c ir protektorius ten menkas... tai manau akzkaip padangu keitinet nesinoretu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: del plentinio vaziavimo
StandartinėParašytas: 2008-03-24 01:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-15 23:45
Pranešimai: 6
Plentines dursis ir plente dazniau nei protektoriu turincios, faktas, tai gero riedejimo kaina.
Tai nera baisu, tereikia veziotis remonto komplekta ir pompa. Bet tu klausei jei gerai supratau apie "snake bite"-us -kelio nelygumu, duobiu, ir kliuciu daromus porinius pradurimus, kai kamera prakertama dviejose vietose i ratlanki. To irgi neisvengsi nors palaikomas aukstas slegis padangose ir nelygumu, kliuciu vengimas apsaugo nors atima daug demesio, neleidzia atsipalaiduot ypac vaziuojant nezinomu keliu. Mano pats pikciausias pradurimas buvo kai vaziuodamas 57km/h greiciu (kaip tik pries tai zvilgtelejau i spidometra, gal todel ir apsizioplinau) uzvaziavau ant kazkokio gelzgalio. Dvirati suvaldziau, negriuvau, o ismontaves priekine 20mm padanga radau 4 poras "gyvates kirciu", 8 skyles teko klijuot, vos lopu uzteko ir i darba pavelavau. Bet zvyrkely(gerai sutrombuotam) vaziuot galima, tik nesmagu, nekomfortiska, nes slegis turi but kokios 8-9 atm, atkrato visa kuna jei ilgiau vaziuoji. O bjauriausia kai vaziuojanti greitai tave koks shiuksliavezys su kamazu nustumia nuo plento i puru nesuvazineta zvyra! siauros plentines padangos isirezia i minksta grunta, dvirati sumeto ir tu krenti. Man taip nekarta buvo.

_________________
one god, one gear


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: del plentinio vaziavimo
StandartinėParašytas: 2008-03-24 11:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-03-23 22:27
Pranešimai: 12
aciu... mazdaug supratau... vaziuoti galima bet reik ziuret i kelia... siaip rosiuos vazinet savo malonumui tai manau puikus variantas... nes miskau dvirati ir bekeliai turiu tai dabar planas yra sportinukui... aciu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: del plentinio vaziavimo
StandartinėParašytas: 2008-03-26 10:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-08-22 11:18
Pranešimai: 37
Miestas: Kaunas
o su 700x28c tas pats? Dabar pas mane 32c, tai nėra didelio diskomforto (prakolu taip pat neturėjau), bet žadu keist į 28c, tai ar su tokiom labiau vargsiu???

_________________
Fuji Absolute 3.0 '2008


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: del plentinio vaziavimo
StandartinėParašytas: 2008-03-26 12:09 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Jei nesportuojant, tai musu keliams geriausios padangos 700x28 arba 700x25 (priklausomai nuo dviratininko svorio), paprastai jos turi sioki toki protektoriu ir geresne apsauga nuo pradurimo, o taip pat ir slegio maziau reikia. Manau, kad kasdieniniam vazinejimui geriausia nusipirkti 700x28, o 700x23 naudoti sportui. Kaunas-Jonava kelyje labai gerai 700x23, bet iki to kelio reikia dar nuvaziuoti, o privaziavimo keliai paprastai buna tragiski. O siaip tai kam skirtas plentinis dviratis, tai viskas pasakyta jo pavadinime "PLENTINIS" ir geriau i zvyrkeli nelysti :( Tam tikslui yra skirti kitokie dviraciai. Pvz. pernai as ant savo hybrid'o buvau uzsidejes 700x32, tai gerai vaziuojasi praktiskai visur (tame tarpe ir ant sauso zvyrkelio), bet jos vistiek daugiau plentui skirtos...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: del plentinio vaziavimo
StandartinėParašytas: 2008-03-26 17:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-03-23 22:27
Pranešimai: 12
o issamus tasakymas... aciu labai labai... man iki jonavos kauno plento 5 km nuvaziuot reik tai kelias ten toks kad imanoma pradurt padanga tikrai... bet jei sekmingai ivaziuoji tai tada jau malonu vaiziuot... pasiruosiau sezonui batus nusipirkau maikute ir tik atsils lysiu i trasa...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: del plentinio vaziavimo
StandartinėParašytas: 2008-04-25 20:43 
Atsijungęs
Velomanas

Užsiregistravo: 2007-08-15 10:51
Pranešimai: 1681
Miestas: Kaunas
Skype: samblia
Vardas, Pavardė: Saulius
Koks gali būti (leidžiamas?) mažiausias padangos plotis ant hibrido,
jei uždėtos 700x35C ? Ar uždėjus pvz. 700x25C nesigaus, kad padangos
šonai platesni nei protektorius ?

_________________
Saulius


Mano avataras yra čia
Velomanų naujienos facebook'e
Velomanų komandos forumas: http://velomanai-team.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: del plentinio vaziavimo
StandartinėParašytas: 2008-04-25 21:22 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Saulys rašė:
Koks gali būti (leidžiamas?) mažiausias padangos plotis ant hibrido,
jei uždėtos 700x35C ? Ar uždėjus pvz. 700x25C nesigaus, kad padangos
šonai platesni nei protektorius ?


vazineju ant hibrido uzsidejes 23 plentines Maxxis padangas. jokiu problemu. smagiai rieda :-)
jei gerai suprantu tavo klausiam, tai su siaurom padangom protektorius tikrai siauras, butent del geresnio riedejimo ir amzesnio pasipriesinimo. o kokia cia problema ? bet 25 tai jau asfaltines, ant zvyro ar miske tikrai nepatogu turetu buti. zvyrkeliais man dar pakenciamai riedejo 28 plocio Schwalbe Marathon su normaliu protektoriumi


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: del plentinio vaziavimo
StandartinėParašytas: 2008-04-27 00:25 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Saulys rašė:
Koks gali būti (leidžiamas?) mažiausias padangos plotis ant hibrido,
jei uždėtos 700x35C ? Ar uždėjus pvz. 700x25C nesigaus, kad padangos
šonai platesni nei protektorius ?

Aš ant savo hybrid'o pernai buvau užsidėjęs Schwalbe Marathon 32x622. Labai geros padangos, tiko ir ant plento ir ant žvyrkelio, tačiau geras riedėjimas priklauso ir nuo pačios padangos gumos sudėties, bei protektoriaus. Dabar ant mano hybrid'o stovi Schwalbe Marathon Supreme 37x622 ir realiai jos rieda geriau, negu mano senosios Schwalbe Marathon 32x622. Super padangos, vienintelis jų trūkumas, tai kaina - apie 36 EUR. Tačiau riedėjimas atperka :D
Daugiau apie Marathon Supreme: http://www.schwalbe.de/gbl/en/bicycle/on_tour/produktgruppe/produkt/?ID_Produktgruppe=23&ID_Produkt=106&ID_Land=38&ID_Sprache=2&ID_Einsatzbereich=2&tn_mainPoint=Fahrrad&tn_subPoint=On+Tour


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 55 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai