Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-20 02:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 220 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-04-11 15:50 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Dažnai tokie atvejai baigiasi viso dviračio keitimu.

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-11 16:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Bijau, kad čia yra tas dažnas atvejis, kai žmogus aplamai nusiperka ne tos paskirties dviratį, kuris jam reikalingas:
mantiena rašė:
nuo šio sezono pradėsiu vėl daugiau minti, važinėtis, turistauti, gal net važinėtis į darbą kasdien.

Tai ar tam reikia 29erio? Galima visai nebrangiai pasiimti fitnesą arba hybridą su kieta šake, kuris ir taip svertų 10-11 kg. Dabar, kiek suprantu, yra tik problema neštis dviratį į 5 aukštą. Tokiu atveju fitnesas būtų nepamainomas. O mieste ir turistavimui jis būtų nepalyginamai patogesnis ir greitesnis. 29eris skirtas miškui, o miške jis visai neblogai važiuoja ir 15 kg sverdamas (jei nevažiuoja į varžybas).

P. S. kažkaip paskutiniu metu Lietuvoje yra nusistovėjusi nuomonė, kad dviratis = kalnų dviratis


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-11 18:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-10 13:36
Pranešimai: 8
Miestas: Šiauliai
Skype: mantiena
Vardas, Pavardė: Mantas Rimdžius
Darysp rašė:
Tokiu atveju racionaliausia būtų iš karto pirkti Stumpjumper'į (jau minėjau).


P.S.: mano pasisakymas nesusijęs su tema... šeip išsiliet norėjau kol orai nedžiugina.

Nu dabar tai jau ginčysiuos iki pavasario!
Na čia tai tikrai nelogiškas pirkinys man ir bet kuriam kitam nesportuojančiam(nesiekiančiam rezultatų dviračių sporte)
mano HARDROCK "geriausios" gamyklinės komplektacijos kainuoja 700$ aš mokėjau 1800,Lt + bliekos dovanų.
Pigiausios komplektacijos(specialized.com tinklapyje) STUMPJUMPER MSRP: 2200$=5700,Lt (be bliekų) (karbonadinis 19500,Lt)
Jūs man išvardinkite ko aš negalėsiu padaryti ar kur negalėsiu nuvažiuoti su savo dviračiu, kad turėčiau pirkti(permokėti 3900,Lt)
gal jo nereikia minti? o gal jis dar skalbia ir valgyt gamina?
Suprantu, kad kiekvieno žmogaus skirtingi prioritetai ir kiekvienas žiūri iš savo varpinės...(jei jų nepirktų niekas tokių ir negamintų)
Susidaro jausmas, kad nė vienas iš jūsų nevarinėjo su ereliukais, kieme iš lentų ir plytų nesigamino tramplynų, nelenktyniaudavo parkų keliukais ir t.t.
Man svarbiausia, tai ką aš veikiu-jaučiu būdamas ant dviračio. Man visiškai nesvarbu jei aš važiuoju turistauti su chebra ar aš važiuosiu su karbonadiniu dviračiu ar su tokiu koks liko iš kažkur pasiskolinus... nes mes varom į načiofkę su dvyrkom JEEEee!
Perskaičiau daug temų šiame forume, dauguma iš jų labai naudingos ir informatyvios, bet kartais man susidaro nuojauta, kad jūs sergate profesine liga ir vertinate velomaną pagal tai ant ko jis sėdi. Praskenuojate savo patyrusia akimi ir jau žinote kokio gerumo($) tas dviratukas ir tas velomanas arba nevelomanas... Žinau Šiauliuose paštininką kuris žiemą vasarą varinėja su tokiu vokišku kariniu vyriškiniu ~1960 m. dviračiu. Tik kai buvo -25c laiškus atnešė pėsčias(turbūt neužsikūrė). Ir kas pasakys, kad jis ne velomanas?
Pas jus panašiai kaip ir žvejų forume, jei neturi karboninės meškerės tai ne ribokas. Arba statybininku forume jei neturi naujausios Makita bulgarkės tai ne statybininkas.
Darysp rašė:
Bijau, kad čia yra tas dažnas atvejis, kai žmogus aplamai nusiperka ne tos paskirties dviratį, kuris jam reikalingas:
mantiena rašė:
nuo šio sezono pradėsiu vėl daugiau minti, važinėtis, turistauti, gal net važinėtis į darbą kasdien.

Tai ar tam reikia 29erio? Galima visai nebrangiai pasiimti fitnesą arba hybridą su kieta šake, kuris ir taip svertų 10-11 kg. Dabar, kiek suprantu, yra tik problema neštis dviratį į 5 aukštą. Tokiu atveju fitnesas būtų nepamainomas. O mieste ir turistavimui jis būtų nepalyginamai patogesnis ir greitesnis. 29eris skirtas miškui, o miške jis visai neblogai važiuoja ir 15 kg sverdamas (jei nevažiuoja į varžybas).

P. S. kažkaip paskutiniu metu Lietuvoje yra nusistovėjusi nuomonė, kad dviratis = kalnų dviratis


Tiesa pasakius rinkausi dviratį pagal grožį ir kaina. Šitas piktai atrodantis modelis ir jo juoda/raudona spalvos man buvo gražiausios už tą kainą.
http://ancillary.edinburghbicycle.com/image-cache/00015057/00016938/extra-large/specialized-hardrock-sport-disc-29er-13.jpg
Ar tik lenktynininkai perka sportiškesnes mašinas?
Ar tik žmonės gyvenantis kaime perka padidinto pravažumo mašinas 4x4?

Aš tikrai gavau atsakymą į savo užduotą klausimą temos pradžioje ir tikrai juo pasinaudosiu keičiant susidėvėjusias dalis. Ačiū visiems profams(be sarkazmo).


Paskutinį kartą redagavo Darysp 2013-04-11 20:36. Iš viso redaguota 1 kartą.
Sujungti pranešimai


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-11 19:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Viskas su tavo dviračiu tvarkoje. Tiesiog jei norėjai lengvesnio dviračio - būtų labiau apsimokę iškart lengvesnį ir pirkti :) O dabar palengvinti esamą kainuotų daugiau nei būtų buvę iškart nusipirkti lengvesnį.

Aišku išleisti 4000 vien dėl svorio yra kvaila. Praktiškiau yra įprasti tampytis 15kg.

P.S. Pagal tavo pavyzdžius. Ar paprastas geras grąžtas taps Makita pakeitus vien tik grąžtuką už 20lt? Ne, jei norėjai Makitos, reikėjo iškart imt Makitą :) Tačiau ir paprastas geras grąžtas yra geras ir su tuo niekas nesiginčyja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-11 19:56 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
mantiena rašė:
Na čia tai tikrai nelogiškas pirkinys man ir bet kuriam kitam nesportuojančiam(nesiekiančiam rezultatų dviračių sporte)
mano HARDROCK "geriausios" gamyklinės komplektacijos kainuoja 700$ aš mokėjau 1800,Lt + bliekos dovanų.
Pigiausios komplektacijos(specialized.com tinklapyje) STUMPJUMPER MSRP: 2200$=5700,Lt (be bliekų) (karbonadinis 19500,Lt)
Jūs man išvardinkite ko aš negalėsiu padaryti ar kur negalėsiu nuvažiuoti su savo dviračiu, kad turėčiau pirkti(permokėti 3900,Lt)
...
Susidaro jausmas, kad nė vienas iš jūsų nevarinėjo su ereliukais, kieme iš lentų ir plytų nesigamino tramplynų, nelenktyniaudavo parkų keliukais ir t.t.

Aš irgi nesuprantu, kodėl žmonės perka mersus, toyotas ir panašiai, gi galima važinėti su dacia logan, ar dar geriau dėvėtu zaporožiečiu - n kartų pigiau, taigi važiuoji ir nuvažiuoji... Arba kodėl perka HD telikus >47''?, taigi galima nespalvotą šilelį žiūrėti...
Važinėjom ir mes su tarybine technika, maišėm balas ir parkelius :wink:

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-11 20:17 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-04-27 12:52
Pranešimai: 187
Miestas: Kaunas
Skype: evaldas.volskis
Vardas, Pavardė: Evaldas V.
+1 uz sita posta :)
Mantiena, kazkaip labai akcentuoji bliekas, kokios ten jau tos bliekos ispudingos? :))

_________________
Shut up and Train.


Paskutinį kartą redagavo pauliusb 2013-04-11 20:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
ištrintas cituojamas prieš tai einantis pranešimas


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-11 20:33 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Šiaip MantasM savo poste aukščiau labai gražiai reziumavo šį ginčą (tik niekaip nesuprantu kodėl jis čia išsirutuliavo). Norėjai palengvinti dviratį, parašėm, kaip tai galima padaryti, kiek tai kainuos. Paaiškinom, kad tokiu atveju (kai nori lengvesnio dviračio) racionaliausia iš karto pirkti lengvesnį dviratį, nei jį perdarinėti. Paaiškinom, kad su 600 Lt nieko labai gero nepalengvinsi. Davėm pasiūlymą, kaip ir kur galima racionaliausiai pasilengvinti dviratį. Kas dar?? Noras pasiginčyti? Gal pradžiai pavažinėk bent sezoną su hardrocku, atvažiuok sudalyvauti nors viename MTB maratone (pamatysi, kaip tai yra įdomu). Ateityje pats puikiai suprasi kokio tau dviračio reikia, kaip jis turi atrodyti ir kokie mechanizmai ant jo turi stovėti ir noras ginčytis praeis savaime :wink: O daugelis mūsų velomanų turi gerookai didesnę patirtį dviračiavime - perėję visus lygius nuo ereliuko iki karbono, nuvažiavę ne vieną dešimtį tūkstančių kilometrų, todėl jie tikrai turi ką patarti. Ir nereikia čia sarkazmo :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-11 20:55 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2007-05-31 00:18
Pranešimai: 3731
Miestas: Kaunas
Cituoti:
P.S.: mano pasisakymas nesusijęs su tema... šeip išsiliet norėjau kol orai nedžiugina.

Na žmogus tigi parašė, kad išsiliet nori. Temos apie viską tai juk nebėra..

_________________
hydraepic.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-12 01:14 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-29 14:10
Pranešimai: 408
Miestas: Kaunas/Vilnius
Skype: kristute_k
pralinksmino bliekos :D

o šiaip tai jeigu dviratis yra tik susisiekimo ir netolimo turistavimo priemonė, be to, jeigu jį teks prirakinus palikinėti, tai jau geriau pigesnis.

_________________
1000 mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-13 21:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-03-22 13:05
Pranešimai: 73
Miestas: Kaunas
Hmmmmm... Taip išeitu, kad nuo pačio dviratininko svorio numesti galima pigaiu nei nuo dviračio, o jei dar gertuvė antra ant dviračio tai kaip minimum 500 Lt. :roll: Belieka drauga trasoje statyti gertuviu pakeitimui :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Naujo siplekso parinkimas
StandartinėParašytas: 2013-04-21 21:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-21 21:21
Pranešimai: 1
Sveiki esu naujokas ir nelabai dar supranational noreciau pasikeisti savo Fuji nevada1.0 sipleksus ten stovi alivio noreciau DeoreXT .Priekines 3 zvagzdes galas 8. I ka reiktu atkreipti demes I pav. Raso deore xt 10 pavaru tai reiskia Kad man netinks?


Paskutinį kartą redagavo Kestis 2013-04-21 21:44. Iš viso redaguota 1 kartą.
perkelta į tinkamą temą


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-21 21:39 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2010-08-20 16:07
Pranešimai: 574
Miestas: Kaunas
taip reikia 3x8 priekinio ir galinio permetiklio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-21 22:36 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2012-04-14 20:09
Pranešimai: 52
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Guoda Rugevičiūtė
O gal kas nors saviškį "ypač naujai" ruošiatės perdarinėt? Jei taip -- pasigirkit. Labai jau smalsu pamatyt, kaip atrodo dviratis prie kompiuterio pajungiamas, ir kokie būna veikimo skirtumai vienaip ar kitaip sukonfigūravus.

Aš čia apie šitą: http://www.slowtwitch.com/Products/Components/New_Dura_Ace_Di2_Tech_3545.html

Tiesą sakant, kaip per daug reikalų su kompiuteriais turintis žmogus -- net nežinau, ar drįsčiau tokiu važinėt. Programų be klaidų nebūna. Nors, kol stabdžių veikimui papildomų programų nereikia -- gal ir nieko :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-22 07:50 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2012-08-07 09:22
Pranešimai: 41
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Algirdas
rolis128 rašė:
noreciau pasikeisti savo Fuji nevada1.0 sipleksus ten stovi alivio noreciau DeoreXT .Priekines 3 zvagzdes galas 8. I ka reiktu atkreipti demes I pav. Raso deore xt 10 pavaru tai reiskia Kad man netinks?

Priekinis simpleksas turi būti pritaikytas 3x8, arba 3x7 sistemai. Galinis - 8 arba 9 žvaigždučių sistemai. Priekinį gali pasilikti senąjį, nes darbo kokybės pagerėjimo nepajusi, o galinį gali pasikeisti į M771 SGS arba M772 SGS. Šitie permetėjai puikiai dirba ir su 7'uko sistema. 10'uko galinis permetėjas tinka tik 10'ukui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-04-22 21:21 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-05-11 23:34
Pranešimai: 225
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Nerijus
3x8 sistemai priekiui paskutinis iš XT serijos buvo FD M739,o prieky alivio verta keisti i XT nes turėsi lengvesny ir patikimesny priekiny permetėja,aišku jo Lietuvoje pirkti niekur nerasi greičiausiai,bet ebay tikrai gali susižvejoti net ir nauja(jis buvo gaminamas 1998m) o kainuoja jie kažkas apie 100lt
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 220 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 113 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai