Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 11:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 236 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2010-06-11 11:16 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-10 11:58
Pranešimai: 160
Miestas: Kaunas
Skype: sauliejus
Vardas, Pavardė: Saulius Daniulaitis
Sveiki,
turiu tokia "beda" - turiu THULE skersinius su dviraciu laikikliais, montuojamus ant "ragu", kurie tiko visom iki siol turetom auto. Kas "fainiausia", kad neseniai norejau persivezti dviracius su savo Volvo V70I ir likau "maloniai nustebintas" - skersiniai per trumpi! :shock: Volvo dizaineriai padare toki stoga, kad atstumas tarp ragu zymiai didesnis nei kitu :(
Mano prasymas, gal kas Kaune siam savaitgaliui galetu paskolinti tik skersinius, kuriu ilgio uztektu Volvui???? (skersinio ilgis turetu buti >2m10cm)
P.S.Gal Darius is bagaziniu nuomos galetu pagelbeti ir su kokia nuolaida parduoti tik staciakampius skersinius? Nes viso komplekto man nereikia, o be to kaina "kandziojasi".... Su nuoma pas juos irgi idomiai, nuomoja ne mazesnei nei 50 lt sumai, nors man reikia savaitgaliui, t.y. 3 dienoms, dienos kaina parasyta 10lt., kazkodel as turiu nuomotis 5 dienom :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-06-12 17:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-08-09 12:05
Pranešimai: 11
Miestas: Kaunas
Sveiki velomanai,
Noriu Jums pristatyti "karščiausią" šios vasaros naujieną kuri skirta gabenantiems dviračius ant dviračių laikiklių pritvirtintų prie automobilio grąžulo ar galinio dangčio. Reaguodami į mūsų klientų nusiskundimus, sukūrėme ir pagaminome specialius uždangalus dviračiams. Mūsų klientai, kurie gabendavo dviračius pritvirtintus prie automobilio galo nuolatos skųsdavosi, kad dviračiai apsidaužo iš po ratų išmetamais akmenukais, kad iš po ratų patenkantis purvas labai gadindavo dviračius, kad važiuojant dviratis labai aplimpa vabalais ir nuvykus į gamtą negalima iš karto sėsti ant dviračio ir juo važiuoti. Pirma reikėdavo tuos dviračius plauti ir valyti. Dabar dviračius su visu dviračių laikikliu galima uždengti specialiu uždangalu ir šios problemos bus išspręstos.
Moderatoriams leidus pateikiu nuorodą į išsamesnį šių uždangalų aprašymą http://www.bagaziniunuoma.lt/index.php/ ... estas.html.
Pagarbiai
Darius
http://www.bagaziniunuoma.lt
P.S. Saulala, paskambink man ir pabandysim ką nors tau pagelbėti, tik nedaryk visko paskutinę minutę, kaip tikras lietuvis. Šiuo metu yra pats sezono pikas ir paskutinę minutę rasti racionalų sprendimą būna sudėtinga.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-08-06 11:45 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-08-10 11:58
Pranešimai: 160
Miestas: Kaunas
Skype: sauliejus
Vardas, Pavardė: Saulius Daniulaitis
Gal kas prilaikote platforma, tvirtinama ant kablio 4 dviraciams ir galetu uz "protinga" kaina isnuomoti nuo rugpjucio 13 ar 14 iki 23 dienos? Turiu visa komplekta transportavimui ant stogo (gavau ir ilguosius skersinius Volvo placiam stogui :-) ), bet planuoju truputi toliau vaziuot ir 4 dviraciai tikrai prideda nemenkai kuro sanaudu (isbandyta ir ne karta). Mainais, jei kam reiketu, galeciau pasiulyti Thule bagazine ant stogo daiktams susideti (as ja vadinu lavondeze :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-08-30 16:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-05-15 08:43
Pranešimai: 8
Sveiki, Velomanai

Yra tokis laikiklis dviračiams ant kablio:
http://www.bagaziniunuoma.lt/index.php/ ... rezzo.html
http://www.peruzzosrl.it/eng/portabici. ... ip=4&id=42
Kaina mano galva labai normali.
Gal kas naudojat arba esat bandę? Domina atsiliepimai, nes dažnai pigus daiktas būna geras tik tuom kad pigus :)

Dėkoju.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-08-31 08:00 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Šitų laikiklių trūkumai-
1. skirti vežti tik "vyriško" rėmo tipo dviračius (mot. rėmui reikia pirkti papildomą strypą),
2. nesitvirtina vairas (reikės pasitelkti fantazijos ir apsirūpinti šniūreliais bei dirželiai dviračių apraišiojimui),
3. kiek teko matyti, dviračiai dedami mažais tarpais ir sunku išsaugoti, kad nesitrintų tarpusavyje,
3. uždėjus dviračius nebus galima atidaryti bagažinės.

Jei ant kablio, tik platforma (geriau su atlenkimo galimybe).

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-08-31 09:12 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Ir dar reiktų pridėti: įsivaizduokit, kaip atrodys dviračiai, pervežus juos per lietų. Kai yra platforma, ji pati šiek tiek apsaugo nuo purvo iš po ratų. Deja pigus daiktas šiuo atveju labai nefunkcionalus.

Mano asmeninė nuomonė yra tokia: jei dviračius vežti automobilio išorėje, tai TIK ANT STOGO. Ten jiem visais atvejais saugiausia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-08-31 09:52 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-21 22:34
Pranešimai: 509
Vardas, Pavardė: Tomas Gerulskis
Naudojau laikiklius ant galo ir ant stogo. Pritariu Darysp jog ant stogo zymiai patikimiau. Tik ant kuro labai pasijaucia. Uztat vaziuoji nepergyvendamas kad kas nutiks negero. (neskaitant musiu :)

Manyciau jog geriausias varijantas platforma ant kablio su atlenkimo galimybe. Pats nebandziau, bet paziurejus i imee naudojama toks ispudis susidare. Gaila kad pas mane kablio nera.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-08-31 14:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2008-05-15 08:43
Pranešimai: 8
Aš pats naudoju laikiklį ant kablio (ne platformą) ir manau kad geras ir patikimas pakankamai variantas. Nu nebent veži savo merginos dviratį su kuria draugauji pirmą savaitę arba į parodą, o ne po purvynus miške lakstyt tai tada aišku svarbu kaip jis atrodys, kad neišsiteptų ir pan:). Kuro sąnaudų ant kablio dviračiai praktiškai neįtakoja.
Aišku ant stogo nebandžiau. Bandžiau ant galinio stiklo tai mano galva visos prasmėm labai blogai.
Kadangi maniškis laikiklis jau savo atitarnavo tai ieškau naujesnio bet būtent ant kablio. Šitas konkrečiai gerai tuom kiek žiurejau, kad atsilenkia ir gali į bagažinę patekt nenuėmęs dviračio. Bet lyginant su Thule jis pigesnis beveik 100Lt ir gamintojas negirdėtas. Tai vat ir verčia suabejot jo kokybe.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-09-27 18:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-09-24 22:46
Pranešimai: 33
Miestas: Panevėžys
Skype: gedutis122
Vardas, Pavardė: Gediminas Galiauskas
Sveiki, ka galite pasiulyte vezti dviraciams. 2-4 Ant sedano?
Ant stogo lanku nera, ir kablio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-09-27 19:05 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Reiks galvoti apie kažką tokio:

Paveikslėlis

Žinoma, tokių būdu transportuoti daugiau, nei du dviračius, man būtų gaila automobilio. Pabandyk paieškoti universalių skersinių ant stogo ir ant jų pasidaryti stogo bagažinę. Taip galėsi vežti 3-4 dviračius, bei jiems ir tavo automobiliui bus žymiai saugiau (žinoma, tai kainuos irgi brangiau).


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-09-27 22:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-09-24 22:46
Pranešimai: 33
Miestas: Panevėžys
Skype: gedutis122
Vardas, Pavardė: Gediminas Galiauskas
Kiek zejau ant BMW 530d sedano nesitaiso lankai ant stogo, o gal ne ten ziurejau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-09-27 22:42 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Universalūs laikikliai montuojasi ant bet kokio stogo: http://thule.basilicon.se/#/?guid=01_rapid_system_754_v2


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-10-08 14:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-06-06 00:03
Pranešimai: 7
Skype: anvenius
Vardas, Pavardė: Andrius
Darysp rašė:
Ir dar reiktų pridėti: įsivaizduokit, kaip atrodys dviračiai, pervežus juos per lietų. Kai yra platforma, ji pati šiek tiek apsaugo nuo purvo iš po ratų. Deja pigus daiktas šiuo atveju labai nefunkcionalus.

Mano asmeninė nuomonė yra tokia: jei dviračius vežti automobilio išorėje, tai TIK ANT STOGO. Ten jiem visais atvejais saugiausia.


Darysp: gal gali pakomentuoti savo nuomone plačiau? Kodėl TIK ANT STOGO? P.S. aš irgi ruošiuosi pirkti laikiklius ant stogo :) bet dar svarstau mintyse, o kodėl ne PLatforma?
Taigi, ANT STOGO vs. PLATFORMA.
Mano pamastymai yra tokie: dedant 2račius ant stogo, lieka visiškai laisvas priėjimas į bagažinę, nepasikeičia mašinos gabaritai, užsimiršęs neatsitrenksiu kur nors i sieną ar medį, lieka sveiki dviračiai, jei koks grybas ivažiuoja man į užpakalį, apsaugau nuo purvo iš po ratų. O jeigu dar važiuoju kokiu mišku ar duobėtu keliu, klausimas ar nekabintų Platforma žemės? (gal ji ne tik atsilenkia žemyn, bet pasikelia ir aukštyn, link bagažinės?)! Be to, dviračių laikiklius patogu sandėliuoti. Jeigu niekur su jais nevažiuoji, - nusiimi ir kambary ant spintos ar po lova gali pasikišt.
Na o dėl platformos: mano nuomone, didžiausias jos privalumas - patogus dviračio uždėjimas ir nuėmimas. BET! Kur ją dėt, jeigu neturi garažo ir gyveni bute?!
Beje, ar spynelės, kuriomis rakinami dviračių laikikliai ant stogo, arba platformos ant kablio, saugu? Ar čia tas pats kas klausti apie saugumą dviratį prirakinus centimetro storio troseliu?
Dar vienas klausimas, daug kas rašo apie išaugančias kuro sąnaudas, vežant dviratį ant stogo. Gal kas turi šituo klausimu pasakyt ką konkrečiau? Kiek pvz važiuojant trasoj panašiu greičiu padidėja sąnaudos? 1 l/100 km? 2l? 5l?

Čia mano pamastymai kaip niekad jokios bagažinės iki šiol neturėjusio, bet aktyviai ebay'juj besidairančio kažką įsigyt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-10-08 14:49 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
O tai ką aš galiu tau pasakyti, jei tu pats viską teisingai pasakei.

Stogo laikikliai visada bus patogu, jei automobilis normalaus aukščio. Jei minivenas, tada juos sunkoka užkelti. Dar galiu pridėti, kad su stogo laikikliais tu gali tiesiog visada važinėti ir užsimesti dviratį tada, kai tau to reikia. Su tuščia galine bagažine tikrai nevažinėsi :D , vadinasi turėsi visą laiką uždėti ir nuimti bagažinę, kai tau reikės vežti dviračius. Pvz. kai aš dar naudojau stogo laikiklius, tai visada važinėdavau užsidėjęs tik vieną (kad visada galėčiau paimti vieną dviratį). Kitus užsidėdavau tada, kai man to reikia. Su galo bagažine tokio universalumo neturėsi.

Kuro sanaudos su dviračiais augs bet kuriuo atveju (ar ant stogo, ar ant galo). Jos labai priklauso nuo greičio. Jei greitis iki 90 km/h - gali išaugti apie 1 litrą, jei greitkelyje važiuosi maksimaliu leistinu greičiu, tai gali prisidėti net 2-3 litrai. Čia yra labai subjektyvu, bet dykai dviračių ant auto išorės tikrai nevežiosi :wink: Jei nori dviračius vežioti dykai, tai ardai ir dedi į automobilio vidų. Arba perki didelį miniveną, kur užteks vietos viduje viskam.

Yra tokių piliečių, kurie aiškina, kad ant galo vežant dviračius, kuro sanaudos nesikeičia. Tik nereikia lia lia.. Galim pabandyti :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2010-10-08 14:56 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-01-21 16:57
Pranešimai: 398
Miestas: Kaunas
Skype: sunday-lt
Vardas, Pavardė: Egidijus
Galiu pakomentuoti tik apie savo turima Atera Strada. Ją intensyviai naudojau, kol turėjau sedaną. Pliusai - greit užmontuojama, greitai ir patikimai pritvirtinami dviračiai. (2 telpa be jokių ardymų, norint 3 - reikdavo nuimti bent jau porai sedynes.) Pro galinį veidrodį matai kas vyksta su dviračiais, ar neįsiūbuoja, kuro sąnaudų padidėjimas mažesnis nei transportuojant ant stogo.
Gal būt vienintelis platformos minusas palyginus su stogu, tai kad važiuojant miško keliais ir kylant į statų kalną yra tikimybė kad 'sės užpakalis'. Labanoras
Bet važinėjant tokiais keliais, kada tai gali nutikti, lygiai tokia pat tikimybė, kad ir ant stogo esantys dviratukai pakibs šakose :)
Transportavimas ant stogo mane gąsdina dar ir dėl to, kad užkelinėjant dviratuką ant stogo ar nuimant visada yra rizika pabraižyti automobilį.
Pati platforma nemanau kad užima daugiau vietos nei stoginiai tvirtinimai, sėkmingai sutilpdavo į sedano bagažinę.
Bet visgi geriausia yra pakeisti sedaną į universalą ir transportuoti dviratukus viduje :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 236 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 65 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai