Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 14:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 368 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2014-04-15 22:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-12-01 00:25
Pranešimai: 3
Vardas, Pavardė: vaiduoklis
Sveiki,jai ka mane domina mtb batai sorry kad is karto to neparasiau,matavausi diadora x-treilta jie kaip cia pasakius kietu virsum pasirode,man rodos kad juose koja prie bato turi taikytis o ne batas prie kojos,kietas priekis ir kulnas kazkoks idomus gal sakau diadora x-country biski kitokie,patogesni tik ju ta medziaga jai taip galima pavadint neperslampanti, kaip ji, nes man atrodo kad vasara ten koja susustu,mavic pulse matavau tai pojuciai daug geresni primine tarsi kedus buciau medziaginius apsimoves,prie kojos visai kitaip gula tik vat itarima sukele ar tie tinkleliai ilgai laikys,ajasporte shimano batu nera negauna jie ir neaisku kada gaus yra like tik 087 modelis ir tas 45 ismiera jauciu per dideli bus


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-04-16 09:19 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-12-05 20:07
Pranešimai: 166
Miestas: Jonava
Vardas, Pavardė: Viktoras.M
shimano raso pora dydziu didesnius. 45 tai bus 43


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-04-16 20:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-12-01 00:25
Pranešimai: 3
Vardas, Pavardė: vaiduoklis
Sveiki ajasportas pasiule kol neturi shimano batu crona track gal kas juos bande ar ka girdeje esat tipo italu gamyba tik nieko apie juos intike nerandu


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-04-17 09:40 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Aš pats užsisakęs laukiu, sekančią savaitę ateinančių Crono plentinių batelių. Pasibandžiau gyvai - patiko siauras profilis (mano kojai), patiko, kad tas modelis kurį rinkausi turi BOA vielinį užveržimą, patiko dizainas, svoris ir pan. - tai ir užsisakiau. Pasibandyt reikėjo, nes būčiau paėmęs savo 45ai kojai 47ą numerį, kaip dabar turimų s-works ir shimano batelių. Bet atstovas (wilierbaltic), kuris dirba tiesiai su šia kompanija patikino, kad jei nešioju 45 batus tai ir Crono bus 45 dydžio. Kaip matau ir ajasport.com įsidėję dydžio lentelę, kuri panašu, jog atitinka realybę. Kompanija turbūt skaitoma iš tų senų, jei ženklo vardas skaičiuoja 40us metus.

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-05-04 22:15 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-06-02 13:58
Pranešimai: 1246
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Giedrius Balčiūnas
Kadangi aplinkui visi su Sidi, Mavic'ais, Shimano, Look, Northwave ir kitais visiem puikiai pažįstamais brand'ais, tai noriu pasidžiaugti, ir šiek tiek apžvelgti aukščiau minėtą šiek tiek kitokį batų gamintoją Crono iš Italijos.
Gana dažnai pradėjau keist dviračių sporto avalynę, bet taip jau yra, kad kažką nusiperki - supranti, kad nevisai patinka, arba nesinešioja. Parduodi. Nusiperki kažką labai hi-end performance, bet dėvėtą. Ir belieka “užmušti” daiktą iki paskutiniųjų. Taip atsitiko ir su mano vieną sezoną atlaikusiais, iš antrų rankų pirktais Specialized S-Works “Body geometry” bateliais. Vielinė “BOA” užveržimo sistema jau buvo stipriai pavargus ir dar pats nuvarginau, dėl netvarkingo troselių įtempinėjimo ir jų apsilankstymo, bei vidinių plastikinių ratuko dantukų nusidėvėjimo. BOA sistema kaip žinia yra keičiama, bet jos labai svarbios dalys ant kurių ji tvirtinasi, jau irgi buvo nusidėvėjusios. Anglies pluošto padas nuo priverstinių pasivaikščiojimų, užlipimų ant skaldos, akmenukų, bortelių ir pan. jau buvo pradėjęs išsisluoksniuot, ir labai stipriai raunant pedalus girdėdavosi batelio pado traškėjimas. Taigi tiek apie susidėvėjimus.
Mąsčiau kokie sekantys mano bateliai galėtų būti. Dauguma bičiulių dėvi SiDi, Northwave, Shimano, Look produkciją. Pastebėjau, kad Vilniuje labiau nei Kaune populiaru tarp plento dviratininkų Mavic bateliai. Tarp tų pačių kolegų iš sostinės užmačiau ir italų kompanijos Crono batus. Iškarto ir be kompromisų patiko dizainas, o ir šiaip jaučiu silpnybę vielinėm užveržimo sistemom, kaip pas Sidi, Lake, Specialized, kurių dviejų pastarųjų poras ir turėjau. Pradėjau domėtis internete Crono kompanija. Plentui jie siūlo tris skirtingus modelius. Vardinu nuo žemiausio; Perla, su trijų limpančių dirželių užsegimų. Clone su papildomu fiksuojamu dirželiu, katras matomas daugelyje “cycling” batelių. Ir aukščiausias modelis - Futura, kaip minėjau daromas su ATOP vieline užveržimo sistema. Principe tai panašu į BOA ir kitas, bet pilnai atleidžia visą troselį vienu pasukimu priešinga kryptim. Visi trys batelių modeliai siūlomi ne tik skirtingų spalvų (iš viso: juoda, balta, salotinė, raudona), įvairių dydžių 37-48 EU, bet ir skirtingos medžiagos padu. Tiek anglies pluošto (carbon), tiek plastikiniu (nylon).
Pagal turimą biudžetą išsirinkau Futura modelį su plastikiniu padu. Nieko blogo plastikiniame pade nematau, kaip važinėjęs su Shimano R087, Lake CX170 bateliais taip pat plastikiniais padais. Jis šiek tiek storesnis po pėdos priekiu, šiek tiek sunkesnis lyginant su anglies pluošto padu, bet pamąsčiau, jog nenoriu, kad padas nuo neišvengiamų priverstinių pasivaikščiojimų ant žemės vėl išsisluoksniuotų ir mano džiaugsmai baigtūsi po sezono ar dviejų. Taigi po 30 g didesnis svoris ant kiekvieno bato. Dėl spalvos ilgai nemąsčiau, nors nesu tikras ką ilgiau turėsiu - ar raudoną dviratį, ar raudonus batus, ir ar labai nesipjaus raudoni batai prie juodai-žydros komandinės aprangos. Bet sutikite - raudonos klumpaitės iš ties atrodo traukia akį, netradicinio, nenuobodaus dizaino.
Gamta įteikė man 45 dydžio pėdas, todėl dviratinius batus dažniausiai išsirenku dviem išmierom didesnius. Paskutiniai nešioti du variantai buvo 46.5 EU ir 47 EU. Svarsčiau kur ir per ką čia mėgint užsakinėt, kol susivokiau, jog jie savo oficialiame puslapyje yra nurodę turintys atstovus Lietuvoje. Nudžiugau gavęs atsakymą, jog tai http://wilierbaltic.com/shoes-products/ . Taigi, atkrito rūpestis dėl papildomų siuntimo kaštų, galų gale visada ramiau, kai yra po ranka tarpininkas, kuris atsakingas už tai ką tau pardavė. Užsakinėdamas Crono batus buvau įsitikinęs, kad vėl reikės didžiausio priešpaskutinio siūlomo dydžio. Bet Crono atstovas patikino, jog jei nešioju 45 EU kasdieninius batus, tai ir Crono bus 45 EU dydžio. Kraipiau kraipiau galvą, kol nedavė pasibandyt Crono MTB batelių. Ir pasirodo buvo visiška teisybė. Džiugino ir tai, jog bateliai skaitosi “slim fit” (pasiaurinti), kadangi mano pėda labiau ilga, o ne šiaip proporcingai didelė. Tiesiog nekenčiu didelių, skandinančių mano koją batų, kurių nosyje vis tiek man spaudžia pirštus. Kaip tarėm taip ir padarėm, o kadangi matavimasis vyko žiemą, kada nuo šalčio kojos šiek tiek susitraukusios, tai su avansu (nu neduok dieve vis tik spaus), užsakiau 45.5 EU dydį.
Dabar, artėjant netoli 100 km numynus šiais bateliais neturiu jokių nusiskundimų dėl spaudimo, nepatogumo, kitų ergonomikos faktorių. Gal jau buvau pripratęs prie kažkiek atsileidinėjančio S-Works užsegimo troselio, tai su Crono batukais koja labai tvirtai sėdi bate. Vienas niuansas; kadangi varžybinį dviratį buvau susiderinęs konkrečiai pagal S-Works batelius, todėl net balnelio kotas buvo labai tiksliai atreguliuotas, sustumtas ir priveržtas rėme. Specialus jo dažymas žemiau užveržimo ribos jau buvo pasitrynęs. Na o Crono batelių padas šiek tiek storesnis, todėl pirmą kart užsėdus su jais ant dviračio, jaučiausi, jog sėdžiu per žemai. Šiek tiek kilstelėjau balnelio kotą. Beliks sutvarkyt optinius dažymo sugadinimus :)
Apie medžiagas kažkiek paminėjau, bet daugiau kalbėt turbūt ir nekalbėsiu. Medžiaga iš kurios pasiūtas batas nėra natūrali oda, tačiau ir nedermantinas. Kažkas kito, sintetinio. Vidpadžiai specialiai išformuoti pagal žmogaus pėdą tiek kulne, tiek vidinėje pėdos dalyje. Vietomis eina perdengimai tai pakietinimui tai paminkštinimai iš skirtingų medžiagų. Parašyta “SAS” (shock absorbing system). Čia kažkas gal gudro, bet manau, jog tiesiog leidžia visai pėdai vienodai apsikrauti, be ilgalaikių dieglių pėdos priekyje. Aplink kulną įdomi stambi tinklelinė medžiaga. Po padu, ko gero išilgai eina anglies pluošto įtvirtinanti konstrukcija, kaip jie patys rašo aprašyme ir ant pačio pado. Dedu viltis, jog lengvas ir nemasyvus, tačiau pakankamai "mėsos" turintis kulniukas labai greit neišdils, nes panašu, jog jis nekeičiamas. Na pačiu blogiausiu atvėju, batsiuviai Lietuvoje yra auksarankiai, bet man atrodo greičiau visą batą suvartosiu, negu kulnas susidroš. Daug daug ventiliacinių nišų ir angų pridengtų specialiais tinkleliais ir perpučiamomis medžiagomis. Visur viska blizga, lygu ir nekreiva, siūlės itin preciziškos ir nematyt siūlų pabaigų kaip pas kitų firmų batus. Žodžiu tikras, kruopštus, gryno rankų darbo, galima sakyti boutique made in Italy!
Ką gi, belieka tausoti, saugoti, negriuvinėti, nespardyti, nenusiiminėti prilaikant kulno su kita koja. Visada atsargiai atpalaiduoti ir pirštais atlaisvinti ATOP troselį (ko nedarydavau su S-Works BG, dėl ko kartą užsivėlė ir susilankstė troselis). Po kiekvieno važiavimo išiminėti vidpadžius ir juos pašveitus mažu šepečiu su skiestu acto tirpalu pradžiovinti lauke arba šiltu fenu. Naudoti oro gaivinimo preparatą į batų vidų, ir skaidrų aliejų odiniams paviršiams bei pado poliravimui.
Tai štai toks review, ačiū kas skaitė :)

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

_________________
BESTTEAM ::: DVIRAČIŲ MĖGĖJŲ IR ENTUZIASTŲ KOMANDA IŠ KAUNO


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-05-14 11:43 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-06-04 22:48
Pranešimai: 91
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Gediminas
Sveiki.
Mazu kas turite tokius batus (SH-CT70LG Click'R Shoe)? Ar patogus? Kaip tas patogumas su Shimano-PD M520 tipo pedalais? Ar toks padas ir visa kita nelabai tinka prie tokiu pedalu? Nes pardavejai rekomenduoja prie ju PD-T700 pedalus.
Kiek skaitinejau tai Shimaninius batus reiktu imti 2 ismieromis didesnius? Nes jei mano ismiera 44-44,5 tai reiktu imti 46?


Prikabinti failai:
63892_01_d.jpg
63892_01_d.jpg [ 33.67 KiB | Peržiūrėta 15100 kartus(ų) ]
63892_00_d.jpg
63892_00_d.jpg [ 35.52 KiB | Peržiūrėta 15100 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-05-14 12:31 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Turiu panašius Shimano batus, ne visai tas modelis, bet iš tos serijos batų. Tinka visi įsegami pedalai, ir PD-M520. Naudoju kelis metus, viskas OK. Su jais patogiau vaikščioti nulipus nuo dviračio, labiau turistiniai batai. Dėl Shimano dydžių - kaip kam. Šitie batai man tiko 1 dydžiu didesni, kiti Shimano žieminiai geri 2 dydžiais didesni, kad įkišti su stora kojine.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-05-14 15:33 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-06-04 22:48
Pranešimai: 91
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Gediminas
O toks padas nebus per minkstas? Nepaskaus pedos minant ilgesni laika (~1-2val)?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-05-14 15:36 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Tai specialus kietas dviratininko bato padas. 1-2 val. minti yra gan trumpai. Dviratai-Thermowave komandos narys Saulius Speičys su tokias bateliais mynė MTB 24h varžybose. Aš su tokiais bateliais važinėju į savaitinius žygius dviračiais, kasdien minant po 80-100 km ir viskas būna OK.

_________________
http://www.dviratai.lt - varžybos, maratonai, paradai, klubas.
DSK Dviratai-Daistatus naujienos, įdomybės apie dviračius FB
Elektrėnų GX Ralis dviračių maratonas 2018-10-13 d.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-05-14 17:15 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-06-04 22:48
Pranešimai: 91
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Gediminas
Dekui :smt006


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-06-27 20:07 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-06-04 22:48
Pranešimai: 91
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Gediminas
Sveiki.
Mazu kas turite tokius batus Kaune? Noreciau pasimatuoti, nes maniskiai 46 dydzio yra gana didoki nors ir emiau dviem ismieromis didesnius (kaip visi pataria). As nesioju 44/44,5 dydi, o pedos ilgis 27,5-27,8cm. Tai nenoriu dabar apsirikti ar imti 44 ar 45 ismiera.


Prikabinti failai:
batai.jpg
batai.jpg [ 32.54 KiB | Peržiūrėta 14722 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-07-21 13:13 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2012-07-02 21:43
Pranešimai: 26
Miestas: Rumšiškės
Skype: minras
Dėkui hienai :) nereikėjo siųstis, labai teisingi batai ir vaikščiot patogu ir važiuot puikiai, su A520 pedalais kurie turi platformą aplink spyną gaunasi labai plati atrama kojai, o pagal shimano rašliavą visa click'r produkciją vienu nr didesnę reikia imt ;)

_________________
Fuji Nevada 29er
Eddy Merkx Gara


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-07-22 11:02 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-06-04 22:48
Pranešimai: 91
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Gediminas
Smagu kad tiko. As jau uzsisakiau tokius pacius bet jau mazesnes ismieros :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-16 00:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-08-15 23:52
Pranešimai: 8
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Mindaugas Kazlauskas
Sveiki, aš čia naujokas. Nusipirkau plentinį dviratį ir man rekomandavo iš pradžių užsidėt mtb pedalus tokius ir nusipirkau. Dabar užsiregistravau dalyvaut Velomaratone vilniuje ir galvoju ar verta pirkt "road batelius" ar jie nesusibružins ant mtb pedalų? ar reiktų kartu pirkt ir road pedalus? p.s. ar klipsai tikrai daug naudos prideda? : )


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-16 00:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
Plentui kitokios plokštelės ir kitokie bateliai. Per aplinkui plentinius batelius galima naudoti su mtb pedalais, bet iš to nebus naudos.

Jei naudoji mtb pedalus, turėtum matyt kokia nauda. Užbėgant už akių - skirtumas tarp plentinių ir mtb pedalų taip pat jaučiasi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 368 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 54 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai