Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-19 15:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-02-14 16:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2006-08-22 11:18
Pranešimai: 37
Miestas: Kaunas
Juoduly, tu čia viską teisingai dėstai, bet kaip kompiuteriuose vienam tereikia internetą pavartyt, o kitas didžiausiom rezoliucijom nori žaist naujausius žaidimus, taip ir su dviračiais. Tu gerasdviratis.lt forume vienas iš tolerantiškiausių, bet labai nervuoja, kai kiti kritikuoja už temos sukūrimą tokios kaip - "ką pirkt šiai dienai už 900lt važinėjimui savaitgaliais". Pats tokią temą sukuriau kažkada ir nieko nepešiau. Paskui po gabalėlį ir nuotrupom susirinkau sau info ir įsigijau kas yra paraše mano, bet tas dviratis kitų to forumo dalyvių akimis yra totalus blogis. tokios padangos - totalus blogis. toks aliuminis rėmas - totalus blogis ir tt

kažkam juk reikia paaiškint Karoliui, kad ne nuo to pradeda. (klausia apie dviratį, kai jį jau turi :) ). Ir visada mielai patarsiu savo kukliom žiniom, kad nereiktų varinėt po visas temas skaitant begalę pasisakymų "ššš tas, ššš anas", kol ras palyginimus tam tikrų detalių, kam kokie dviračiai skirti, kurie laikys tik savaitgaliais važinėjant, o su kuriais nebaisu ir Europą apvažiuot ir tt.

taigi, Karoli, kreipkis kai ruošies pirkt, apsispręsk kur važinėsi ir kiek, pavartyk parduotuvių puslapius ir duok nuorodas į dviračius, kurie tau krito į akis. tada mes pasistengsim parinkt tau labiausiai tinkantį :wink:

_________________
Fuji Absolute 3.0 '2008


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-02-14 17:09 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 14:07
Pranešimai: 1084
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Imantas Bruožis
Suvokimas apie daikto kokybe ateina tik per asmenine patirti. I patarimus daznai ziurima nepatikliai. Bet kaip sakoma kiekvienam savo, jei teikia malonumo ir vazinejimas prastu dviraciu, tai gerai. Kada nors zmogus pasikeis aparata i geresni, pajus ta skirtuma. Vazinejau sau ramiai su Panther MTB 5 metus, nu ir kruta buvo- 21 pavara, remas plieninis, be amortizatoriu svorio aisku ne maziau 15 kg. :) Nu atrode, kad gerai- is vis tu dviraciu dar vienetai vazinejosi po Kauna. Paskui seke Kelys Eqsuisite 28' aliumo remas svorio kurs tai apie 13,5 kg be priedu- skirtumas didziulis pasijaute. Pernai vazinejau Fuji Outland kross hibridiniu modeliuku, bet po parkus ir offroadui jis nelabai tinka, tai isigijau symet MTB XC tam tiksui. Kiap Juodulys ir rase, kai dviratis patampa hobiu, tam kad teikti malonuma, yra prikurta begale modeliu, ivairausio lygio, megejam ir profesionalam etc. Sunkiausia issirinkti. :D

_________________
suk iš kelio dėl takelio


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kas yra geras dviratis?
StandartinėParašytas: 2007-02-17 22:29 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Karoliz rašė:
<...>nes kitose temose paskaicius ivairiu pavadinimu kuriu nesu girdejes, man - tokiam zaliam, nieko nereishkia ;)

Čia paskaityk, kad nebūtum toks žalias.
Apie dviračių šakes: http://www.gerasdviratis.lt/forum/viewtopic.php?t=106&start=0
Apie dviračių rėmus: http://www.gerasdviratis.lt/forum/viewtopic.php?t=1446&start=0
O apie gerą dviratį... kokį turi toks yra geras, pavažinėsi ir tada pamatysi kuriose vietose jis yra blogas. Tada sugalvosi keisti tas dalis arba visą dviratį. Su laiku ateis supratimas kas yra geras dviratis. Tiesiog važinėk :smt109

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-02-18 00:45 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 08:02
Pranešimai: 138
Miestas: Kaunas
geras dviratis, tas kuris atlaiko tavo norus :)

mano dviratukas :) tiem kas pamena, tai cia tas pats geltonai raudonas :)
2001 metais pirktas aleksoto turguje uz 250 LT, devetas :) nebuvo sparnu. keisti pedalai, asis pedalu, ratlankiai, stabdziu sistema pakeista. Vazineju daugiausiai kauno mieste, gazas - stabdis, sokinejimas nuo bortu (pirmas komplektas ratlankiu tai pasimire, nes nuo borto teko tiesiai i duobe ilekti. ratlankis net per rema neprasisuko, kamera prakirsta)

siemet siam dviraciui 4 ziemos sezonas :) 2006 nusveistas remas, ratlankiai. Gruntavau, 02C spalvos kodas remuj, ir GOLD ratlankiams, lipduku klijavimas ir tada lakavimas :) svoris su sitom didziulem padangom ir uzsiklijuojanciom kamerom 17.5 kg :)

na ir stai jums rezultatas :)
http://www.audrius.opateam.com/Files/naujas.JPG

filmuka noriu trumpuka koki sukurti, bet vis truksta laiko :)

_________________
Mano pagrindinis!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-17 14:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-04-25 19:07
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Kai paklausiau vieno, tarp Vilniaus dviratininku pakankamai autoritetingo asmens, kas yra geras dviratis, ir nusakiau savo poreikius bei paminejau, kad nenoreciau daug investuoti, jis nuvede mane prie sio dviracio:
http://www.merida.nl/bike2007.php?id=49&groep=Fitness
Paaiskinimas buvo toks, kad geriau pasiskolinti ir sumoketi is karto 2600, nei veliau ta pacia suma moketi dalimis. Be to garantavo, kad tikrai nenusivilciau pasirinkimu, nei kokybes, nei malonumo vaziuojant klausimu. Jei atvirai, tai dviratukas mane is karto uzbure. Kokia Jusu nuomone?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-17 14:41 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-29 16:24
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Z.
cia greitas, standus, mazai prieziuros reikalaujantis miesto dviratukas, del vidiniu pavaru nelabai tinkantis turizmui ar sportui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-17 14:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-04-25 19:07
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
juodulys rašė:
cia greitas, standus, mazai prieziuros reikalaujantis miesto dviratukas, del vidiniu pavaru nelabai tinkantis turizmui ar sportui.

Del sporto nesijaudinu. Tai jau negresia :)
O kodel turizmui nelabai tinkamas? Na, bent jau artimiems atstumams iki 50 Km. aplink miesta, parkai, tvarkingi misko keliukai? Tik del pavaru skaiciaus? Ar ir siauroki ratai gali pavesti?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-17 15:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Naujas rašė:
Kai paklausiau vieno, tarp Vilniaus dviratininku pakankamai autoritetingo asmens, kas yra geras dviratis, ir nusakiau savo poreikius bei paminejau, kad nenoreciau daug investuoti, jis nuvede mane prie sio dviracio:
http://www.merida.nl/bike2007.php?id=49&groep=Fitness
Paaiskinimas buvo toks, kad geriau pasiskolinti ir sumoketi is karto 2600, nei veliau ta pacia suma moketi dalimis. Be to garantavo, kad tikrai nenusivilciau pasirinkimu, nei kokybes, nei malonumo vaziuojant klausimu. Jei atvirai, tai dviratukas mane is karto uzbure. Kokia Jusu nuomone?


Sunku pasakyti. Atrodo tikrai patraukliai. Juodulys daugiau su vidinem pavarom vazinejosi ir gerai nusimano. Miestui ir vienadieniams pasivazinejimams turetu buti labai smagus, 8 vidines pavaros tai geris ;-) Jei nesiruosi aktyviai sportuoti, tik siaip vazinetis, gal tai geras pasirinkimas. Paziurek kokius purvasargius galima jam pritaikyti, jei tektu vazinetis slapiu oru per balas ir nenori likti purvinas.

Nezinau, ar ant jo uzsideda bagazine turistavimui. Jei planuoji turistauti kelias ir daugiau dienu, tai rinkis toki, kad uzsidetu galine bagazine. Arba pirka antra pigesni turistavimui :-D Vienos dienos iskyloms uztenka patogios kuprinukes ant nugaros.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-17 15:06 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-29 16:24
Pranešimai: 333
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Z.
faktas, kad labiau pritaikytas asfaltui, bet uzdejus cyclocrossines grubesniu protektorium padangas (jei platesnes iseis uzdet) galima ir po takelius bandyt palakstyt. O vidines pavaros turistavimui nelabai tinka, nes pabyrejus nieko nepataisysi. Bet daug kas vazineja ir vargo nemato. Su shituo dviraciu galesi vazinet ziema vasara, nes atviru detaliu ir mechanizmu mazai, nebus problemu su stabdymu ir begiu perjungimo, tik prie minuso gali pavaros pradet stingt. O shiaip gerai, nei valyt, nei tept. Tik va ratus sudetingiau nuiminet bus nes asys su verzlem o ne ekscentrikais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Dviratis ir aš
StandartinėParašytas: 2007-05-18 10:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-17 17:33
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
Sveiki :) Del dviraciu pasakysiu ir savo nuomone - taigi cia Linas vis siuncia paziureti kas rasoma GD forume apie dviracius, ten tiesiog keletos dviraciu fanatiku forumas, kur dviracius pagrinde naudoja sportui. Taigi tu sportininku nera daug, palyginus kiek yra paprastu dviraciu naudotoju ir megeju. Tam forume dazniausiai su meslu sumaisomi pigesni, nors ir geri ar patikimi dviraciai, tai jiems per sunkus, tai jiems kazkokios mistines remo geometrijos netinka ir t.t. Per savo ~30 metu gyvenimeli turejau galimybe isbandyti daug dviraciu, kazkada nuo rusisku Desna, Minsk, StartSose ar turisto, kuriuos iki siol turiu 2 iki dabar gaminamu Scott Merida Giant Focus Kalkhoff. Taigi kokybe nevisada apsprendzia kaina. Beabejo geras nekainuos labai pigiai kaip kainuoja maximose ar senukuose, bet pas juos maciau brangesniu pvz. Lietuvisku Minerva, kurie tikrai tarnaus neblogai. Daznai perkant dvirati kaip ir koki kita daikta uz zinomo gamintojo varda mokama nuo 30% gaminio kainos. Dar esme - gamintojo ir pardavejo suteikiamos realios garantijos. Man keista, kad perkant pvz is GD parduotuves brangu dvirati, jam suteikiama mazesne garantija, nei pvz perkant daug pigesni is DviratisTau ar Manodviratis parduotuviu. O kad garantija realiai veikia minetose parduotuvese jau teko isitikinti. Manau sunkiau issireikalauti butu tokioj maximoj, ten sumastytu aibe priezasciu suversti kalte vartotojui. Cia tik mano nuomone.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-18 11:02 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Pegasus rašė:
Del dviraciu pasakysiu ir savo nuomone - taigi cia Linas vis siuncia paziureti kas rasoma GD forume apie dviracius, ten tiesiog keletos dviraciu fanatiku forumas, kur dviracius pagrinde naudoja sportui.

Siunčia ne tik Linas, siunčia dauguma, nes ten tikrai ne keletos, o praktiškai visu lietuvoje rimčiau važinėjančiu dviračiais forumas. Ten žmonės sprendžia technikos problemas ir tai, beje, išmano.
Šis forumas yra skirtas keliaujantiems, aptarti/planuoti kelionėms, dalintis įspudžiams.
Pegasus rašė:
Tam forume dazniausiai su meslu sumaisomi pigesni, nors ir geri ar patikimi dviraciai, tai jiems per sunkus, tai jiems kazkokios mistines remo geometrijos netinka ir t.t.

Pigaus ir gero - nebūna (tinka kalbant ne tik apie dviračius), būna arba pigus arba geras. Kalbant apie patikimumą, aš per savaite pravažiuoju ~150km, puse kelio sudaro visiška bekelė mišku. Saves nelaikau sportininku, o papraščiausiu megėju. Kaip manot ar ilgai laikys dviratis kainuojantis ~800lt ar aš tikrai būsiu saugus besileisdamas miško takeliu? Ar tikrai suveiks stabdžiai? Aišku yra ir kita medalio pusė, žmonės kurie per visa vasara pravažiuoja 50km tai jiems to dviračio bus daugiau negu gana. Apie geometrija ir aš taip galvojau, bet įsitikinau, tai ne tuščios kalbos.

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-18 11:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-05-17 17:33
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
dinux rašė:
Pegasus rašė:
Del dviraciu pasakysiu ir savo nuomone - taigi cia Linas vis siuncia paziureti kas rasoma GD forume apie dviracius, ten tiesiog keletos dviraciu fanatiku forumas, kur dviracius pagrinde naudoja sportui.

Siunčia ne tik Linas, siunčia dauguma, nes ten tikrai ne keletos, o praktiškai visu lietuvoje rimčiau važinėjančiu dviračiais forumas. Ten žmonės sprendžia technikos problemas ir tai, beje, išmano.
Šis forumas yra skirtas keliaujantiems, aptarti/planuoti kelionėms, dalintis įspudžiams.
Pegasus rašė:
Tam forume dazniausiai su meslu sumaisomi pigesni, nors ir geri ar patikimi dviraciai, tai jiems per sunkus, tai jiems kazkokios mistines remo geometrijos netinka ir t.t.

Pigaus ir gero - nebūna (tinka kalbant ne tik apie dviračius), būna arba pigus arba geras. Kalbant apie patikimumą, aš per savaite pravažiuoju ~150km, puse kelio sudaro visiška bekelė mišku. Saves nelaikau sportininku, o papraščiausiu megėju. Kaip manot ar ilgai laikys dviratis kainuojantis ~800lt ar aš tikrai būsiu saugus besileisdamas miško takeliu? Ar tikrai suveiks stabdžiai? Aišku yra ir kita medalio pusė, žmonės kurie per visa vasara pravažiuoja 50km tai jiems to dviračio bus daugiau negu gana. Apie geometrija ir aš taip galvojau, bet įsitikinau, tai ne tuščios kalbos.

Tai man panasiai gaunasi i menesi nes i darba ~10km. Tai per diena maziausiai 25 gaunasi, daznai reikia isvis i kita miesto gala lekti. Teisingai sakai, pigus nebus toks patikimas, kaip brangesnis, bet velgi - kas yra pigus ir kas ne? Jei dvirati perki specializuotoje parduotuveje ir jam suteikiama 2 metu besidevinciu daliu garantija ir remo 10 metu ir kainuoja nuo 1300 iki 2500 tai cia pigu ar ne retorinis klausimas :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-18 11:58 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-29 14:52
Pranešimai: 415
Miestas: Vilnius-Marijampole
Ar kartais tas autoritetingas tarp Vilniaus dviratininku asmuo ne Egidijus? :)
As tokios sumos neleisciau dviraciui skirtam lengviems ir nedazniems pasivazinejimams. Geriau pirkciau 2 dviracius - viena plentui, kita miskui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-18 12:21 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Amzina tema apie gerus ir geresnius dviracius. Nera jokiu geru dviraciu. Yra tik dviraciai tinkami pagal paskirti. Todel siulau musu forume sukurti atskira tema kaip DUK (daznai uzduodami klausimai) apie dviracio pasirinkima. Ir ta DUK 3 kartus turetu visis perskaityti, pries uzduodami 100+1 karta amzina klausima "koki dvirati man issirinkti". ir man paciam tas klausimas vis kyla ir kyla, ir as klausineju labiau ismanacius zmones. Apsiimu suredaguoti atsiustas nuomones i sklandu DUK.

Viskas priklauso tik nuo to, kur ir kaip dvirati naudosi ir kokius keli reikalavimus jo patogumui, patikimumui ir sklandziam veikimui.
Paprastam vazinejimui mieste i darba ir i soda nedideliais atstumais 20-50 km dienai uztenka paprasto eilinio dviracio iki 1000-1500 lt. ypac jei nekeli dideliu reikalavimu jo vaziavimo charakteristikoms. Specializuoti sportiniai ir tikslines paskirties dviraciai (turizmui, BMX, streetui, etc.) visada yra brangesni, pritaikyti specifiniams poreikiams ir tobuli bei brangus iki begalybes. Tai daugelio musu svajoniu dviraciai, kuriuos ir vertiname kaip "gerus ir geriausius".
As vazinejimui i darba (~15-16 km.dienai) rudeni-ziema naudoju turgini 3 pavaru dvirati, kuri Gintarius sutvarke, istiesino ratus, pasikeiciau padangas. Nera ikalniu, niekur neskubu.
XC pradejau vazineti su Panther Pro-XR 333. Nuvaziaves vos 700 km ir sudalyvaves keliose varzybose supratau, kad noriu geresnio ir isigijau Giant XTC EX (kaip GedoL). Po keliu upgreidu jis bus pristatytas viesai :-)
Turizmui naudojui seniai pirktus hibridus be amortizatoriu.
Man jie visi geri, nors juose galima keisti ir tobulinti viska be pabaigos ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-18 12:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-04-25 19:07
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Evaldas rašė:
Ar kartais tas autoritetingas tarp Vilniaus dviratininku asmuo ne Egidijus? :)
As tokios sumos neleisciau dviraciui skirtam lengviems ir nedazniems pasivazinejimams. Geriau pirkciau 2 dviracius - viena plentui, kita miskui.

Supratau, kad atsakyta i mano klausima. Taigi, labai gali buti, kad kalbame apie ta pati asmeni :) bet kalba ne apie ji, o apie dvirati. Del lengvu ir nedaznu pasivazinejimu sunku diskutuoti, nes kas jums gali buti lengvas pasivazinejimas, man gal prilygs amziaus zygdarbiui :) Bet kokiu atveju, tas zmogus mate mano gabaritus, zinojo svori, vienok garantavo, kad tai "amzinas" (aisku nereikia suprasti pazodziui), nereikalaujantis prieziuros, negendantis ir puikiai valdomas dviratis. Pats puikiai suprantu, kad "fitnes" netinkamas prastiems keliams, bet kalba buvo apie miesta ir normaliai pravaziuojamus misko keliukus. Del pinigu sumos, as taip pat nenoriu tokios leist, juolab, kad kitur europoje tuos dviracius pardavineja 15% pigiau, taigi galima pasiieskot.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 71 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai