Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 20:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 151 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Vairas
StandartinėParašytas: 2018-07-11 10:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-05-20 18:07
Pranešimai: 79
Miestas: Vilnius
modestulis rašė:
Tai suprantu. Dviratis šeip skaitosi miestinukas, bet aš jį biškį pritaikęs ilgesniems atstumams. Tik va vairas po kokių 30 km darosi nelabai patogus. Galbūt dar reik iškyšos kampą reguliuot.. galbūt rankenėlių kitokių. Arba sutvarkyt esamas nes vis slydinėja. O gal ir vairas nekoks. Net nežinau. Vienas pardavėjas sakė, kad ant mano dviratuko plentinio neuždėsi, nors jis būtų patogiausias turbūt. Lieka drugelis. Bet jei sakot neprilipo.. hmm nesinori rizikuot ir pinigus išmest. Nors keli pardavėjai man rekomendavo ilgoms kelionėms būtent drugelį. Na žiūrėsiu, kolkas dar su senu pavažinėsiu. :)


Pas mane vairas va tokios formos maždaug - http://dviraciudalys.lt/dviraciu/dalys/ ... 15-laipsni
Ir man jis yra tobulas, negaliu juo atsidžiaugti. Bet tai juk paprasčiausias vairas, tai kur paslaptis? Manau, esmė yra vairo plotis, visi pakilimo kampai. Jei jie tau tinka, tai bus komfortiška ir po 20 ir po 50 km. Man tiesiog pasisekė, kad turimas vairas idealiai atitiko mano, taip sakant, "kūno proporcijas" :D Aš anksčiau apie tai net nesusimąstydavau. Bet pasivažinėjęs su man taip gerai tinkančiu ir pabandęs kitokius tuoj pat jaučiu diskomfortą, rankos "neranda vietos".
O šiaip manau po 50 km tai ne vairas kaltas. Tiesiog nuovargis atsiranda ir viskas pradeda erzinti. Juk ne Tour de France važiuojat :) Todėl jei gerai iki 50 km, tai nieko ir nereikia keisti. Pasikartosiu - netinkamą vairą jauti IŠKART.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 151 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 35 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai