Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 22:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-24 01:07 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-10 11:52
Pranešimai: 216
Miestas: Kaunas
Sveiki ! Šiandien Vytautas, kad susitvarkyčiau savo dviratį, t.y.pasiruoščiau važinėjimui sutęmus, nukreipė mane į MIŠKO g.3 Dviračių krautuvė taisykla " RŪSYS " ( tel. 837 - 208765 ). Sutaisė užpakalinę lempą, dviračio gale pritvirtino gerą blyksintį mirksiuką, priekyje dijodą prožektorių - ir kelią matysiu, ir mane vairuotojai pastebės, ( tikiuosi kad nenumuš ). Labai maloniai aptarnavo, viską išaiškino, todėl tikrai rekomenduoju ir jums šioje krautuvėje dažniau lankytis. ( Nusipirkau ir gerą pompą). Tik meistro vardo nepaklausiau - jūs man pasakysit . :lol: :lol: :lol:

_________________
Jei žmoguje nerandi bent dešimt gerų savybių, tai problema ne jame, o tavyje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-24 01:53 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-23 10:47
Pranešimai: 398
Miestas: Kaunas
Skype: paudras
o kuo, Vilūne, netiko ta lempa su dinama? ji tai gi gerai šviečia, na tik gal per daug į viršų, bet palenkt gi galima...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-24 15:34 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 14:01
Pranešimai: 392
Vilūnė rašė:
Sveiki ! Šiandien Vytautas, kad susitvarkyčiau savo dviratį, t.y.pasiruoščiau važinėjimui sutęmus, nukreipė mane į MIŠKO g.3 Dviračių krautuvė taisykla " RŪSYS " ( tel. 837 - 208765 ). Sutaisė užpakalinę lempą, dviračio gale pritvirtino gerą blyksintį mirksiuką, priekyje dijodą prožektorių - ir kelią matysiu, ir mane vairuotojai pastebės, ( tikiuosi kad nenumuš ). Labai maloniai aptarnavo, viską išaiškino, todėl tikrai rekomenduoju ir jums šioje krautuvėje dažniau lankytis. ( Nusipirkau ir gerą pompą). Tik meistro vardo nepaklausiau - jūs man pasakysit . :lol: :lol: :lol:



Gal ir nebloga ten skylė, bet yra savų niuansų. Aš turiu pora priekaištų dėl dviračio taisymo - pakeitę troselius neuždėjo antgalių, keisdami vairo kolonėlę gerokai subraižė vairo vamzdį. Kitas dalykas - kainos. Kartais tiek užgieda, kad net juokas ima. Pvz. kažką taisiau ir prie to paties paprašiau užveržti amortizuojantį seatpostą (daroma taip - imamas ilgas šešiakampis ir sukama). Už tai paparašė 15Lt. Kadangi aš likau nesupratęs tokios kainodaros ir išreiškiau apie tai savo nuomonę, numetė iki 5Lt. Aparatas grandinei plauti -40Lt, kai toks pats kitose parsuotuvėse - 25 Lt. Aukštesnės klasės dalių ten irgi negausi. Na ir panašūs mažos kaimo parduotuvėlės niuansai. Taip kad turėkit omenyje :idea:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-24 15:45 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 12:43
Pranešimai: 92
Miestas: Kaunas
Gedas rašė:

Na ir panašūs mažos kaimo parduotuvėlės niuansai. Taip kad turėkit omenyje :idea:


Na o tai kokios dviraciu parduotuves atitinka geriausius kriterijus Kaune?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-24 16:01 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 14:01
Pranešimai: 392
sauliux rašė:
Gedas rašė:

Na ir panašūs mažos kaimo parduotuvėlės niuansai. Taip kad turėkit omenyje :idea:


Na o tai kokios dviraciu parduotuves atitinka geriausius kriterijus Kaune?


Niekas neatitinka. Situacija tokia, kad reikia tenkintis tuo kas yra. Todėl remontuoju/reguliuoju pats. O perku ne vien Kauno parduotuvėse o ir Vilniaus, Panevėžio, ebay, CRC http://www.chainreactioncycles.com .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-24 22:24 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-10 11:52
Pranešimai: 216
Miestas: Kaunas
Paudras rašė:
o kuo, Vilūne, netiko ta lempa su dinama? ji tai gi gerai šviečia, na tik gal per daug į viršų, bet palenkt gi galima...

Čia tiek buvo diskutuojama apie lempų kokykę, tokių minčių kaip - "mėgėjai :) , kas turit dinamines nusiraminkit" nebuvo. Supratau, kad dinaminės nepakanka. Nuoširdžiai, - tai "Rūsys" padarė tokį įspūdį kaip rašo Gedas, tik savininkas dviratininkas, atgajietis, patys velomanai ją pareklamuoja. O kiek kainuoja kokį varžtą prisukti, net nepaklausiau. Kiek paprašė, tiek sumokėjau, ( nelabai protinga, bet ką padarysi ) . Be pompos, beveik 100. ( mirksiukas - 30, dijodinis prožektorius, atrodo - 49 ).

_________________
Jei žmoguje nerandi bent dešimt gerų savybių, tai problema ne jame, o tavyje


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-24 23:55 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-09-04 19:07
Pranešimai: 176
Miestas: Kaunas
Skype: stasji
Gero vakaro!Pagal mane brangokai.Nebevaikstau tenai.Teko pirkti zvaigzdutes nepigiai,o po to radau tokias pat kitur daug pigiau.Nesvarbu ,kad
''atgajietis'' ir t.t.,nes jis visu pirma prekeivis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-25 00:40 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 08:02
Pranešimai: 138
Miestas: Kaunas
aga Dviraciu rusys truputi uzsikeles kainas. Dar priklauso kuris pardavejeas aptarnauja. Vienas siulo gerus dalykus. Kitas biskuti makliauja. Yra tikrai pigiau tu paciu detaliu :) kamera pirkau Juzej, net 4 lt pigiau uz vieneta :) cia tos kur tipo uzsiklijuoja.

_________________
Mano pagrindinis!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-25 02:13 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 15:22
Pranešimai: 5003
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Linas Vainius
Sveiki, del Dviraciu Rusio as turbut netinkamas atsiliepti, nes busiu tikrai nekritiskas kaip senas Gintariaus biciulis (ne del dviraciu, o del gyvenimo) :-) Bet sia savaite is ten atsiemiau savo zalia turistini, suspikiavo (nemoku pats), dar stebules suvarze ta proga, dar kazka patvarke, tai atrodo kad papildoma arklio galia butu instaliave.
Kiek kur buvau Kaune, jokiu idealiu parduotuviu ir meistru neradau, visi zmones :-) Turtbut kitaip ir nebuna.
Bet visada gerai meistrams pasakyti, ka galvoji apie ju paslaugas ir ikainius. Klientai visiems turi rupeti. Ta ir linkiu daryti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-25 19:19 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 08:02
Pranešimai: 138
Miestas: Kaunas
Del dviraciu taisymo tai geriau nerasi nei rusy :) Gintaras cia tas Trumpaplaukis pardavejas?

_________________
Mano pagrindinis!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-25 19:26 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 23:00
Pranešimai: 772
Miestas: Kaunas
Audrius rašė:
Del dviraciu taisymo tai geriau nerasi nei rusy :) Gintaras cia tas Trumpaplaukis pardavejas?

Gintarius, ne Gintaras.
Taisykla yra ne viena Kaune, apsilankykit visose ir nuspręsit kuri geriausia. :wink:

_________________
Go. Go. Go.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-25 19:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Kiek aš žinau tai, minėtas "Dviračių rūsys", "Hawaii express", "2 raitai" (kiek girdėjau čia nelabai kaip dirba). Kur dar taiso dviračius?

Vytai, ar aš nepastebėjau ar prie HE parduotuvės nėra stovo dviračiams? Nepyksit jei į vidų įsivaryčiau ? :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-25 21:12 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-24 23:00
Pranešimai: 772
Miestas: Kaunas
HE visada dviračiai kartu su dviratininkais priimami į vidų.

Taiso dar vienas asmuo personaliai, bet iš principo tai visas taisyklas kaip ir suminėjai. Jei reik kokį sudėtingesnį remontą atlikt (disku hidraulinių užpildymas, rimtesnių amortizatorių profilaktika, naujesnių crank'ų įsukimas/išsukimas) tai 2 ratai nepadarys nes ten ne visus įrankius turi. Ką Miško gatvėj turi tai nežinau, nesidomėjau per daug.

_________________
Go. Go. Go.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-11-27 13:30 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 12:43
Pranešimai: 92
Miestas: Kaunas
O as asmeniskui tik Vytautu HE pasitikiu del dviraciu taisymo :smt023


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-09 21:24 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 20:00
Pranešimai: 2125
Tarp ussiregistravusiu musu klube pastebejau Gintarių , taigi jeigu Jus tas Gintarius apie kluri cia kalbama , maloniai prasom issakyti savo mintis :)

_________________
Geriau uždegti bent vieną žvakę, negu keikti tamsą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 54 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai