Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-04-16 13:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 93 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-23 16:07 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Krepšelio dar aukščiau jau pakelti turbūt neįmanoma :mrgreen:

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-30 14:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 16:00
Pranešimai: 26
http://www.youtube.com/watch?v=FAl_5e7b ... re=related

Va cia labai populiariai, kad nekiltu jokiu kitokiu minciu apie patoguma. Jei tai pirmieji Jusu nusipirkti dviraciai, arba esat naujokai, tai darykit butent taip! Apsaugosit savo sanarius, nugaras, penkta taska ir t.t. Neuzsiiminekit jokiom inovacijom, dviratis ir sedesenos senai israstos. Reikia paprasciausiai sesti ir vaziuoti.
Visu pirma susitvarkot balnelio auksti ir atstuma iki headtubo, tik po to reguliuojates stema, vairo padeti (jei vairas rise), verciat stema aukstyn kojom, dedat trumpesni ar ilgesni.
Nugaros, peciu juostos nuovargis, tricepsai, visa tai isryskes po normalesnio, ilgesnio pravaziavimo. Jei per savaite praminat 10 km, tai visada viska skaudes. Tik po 50-60 km per diena suprasit ko reikia ir sustipres, arba kam nors ir atsiras raumenys.
Butinai isigykit pirstines. Ir jei galite su gelio pagalvelem. Meskite laukan standartinius guminius gripsus ir dekit poroloninius. Jei neiperkat Ritchey WCS, Bontrager race, tai dekit kinietiskus, pigesnius, bet rankos Jum padekos. Maziau tirps, nenutrinsit i guma nuospaudu net per pirstines.
Visada devekit salmus. Tegu tai bus kinietiskas, pigus, bet savo prievole jis vis tiek atliks. Esu mates ne viena isiskai suskaldyta salma ir besisypsanti jo savininka.
Visada vaziuokit tik su akiniais. Jei jus vaziuojat kad ir 20 km/h greiciu, o muse skrenda i jus 10km/h greiciu, tai i aki gausit toki smugi, kad tikrai tuo metu nevaldysit situacijos ir labai ramiai po ratais kokiam MAZ'ui galit pakliuti. Nekalbant jau apie vazinejima miske viens paskui kita, kai sakos taip ir snioja per veida.
Pradejau, vadinasi, nuo sedesenos nustatymo... :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-30 14:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 16:00
Pranešimai: 26
Giedrys3 rašė:
vistik Focusai pasizymi gan auksta priekine dalimi. Vat man siek tiek pavargsta peciu sritis, gal galit patarti ka butent reiktu pareguliuoti kad taip nebutu, dabar dviratis sureguliuotas taip :idea: http://picasaweb.google.lt/lh/photo/ZHF ... directlink Gal per toli vairas?


Tai kad FOCUS'ai visai nepasizymi jokia auksta priekine dalim :) Ir kaip yra pamatuota ta "auksta priekine dalis"? Su kuo lyginta? O gal kitu per zema ta dalis.
Butu paprasciau, jei issimatuotum save pagal:
http://www.competitivecyclist.com/za/CC ... ATOR_INTRO

Ir tik tada rinktis remo dydi.
Keista, kaip kiti forumo dalyviai is dviracio nuotraukos gali nustatyti kas per aukstai ar zemai. Tik issimatavus gali rinktis rema, nes netgi vienodo ugio zmoniu "dvisakuma" :) gali skirtis ir 15 cm. Vieno rankos ilgesnes ir pedas siekia, kito kojos ilgos, kunas trumpas.
Taigi mars matuotis ir rinktis teisinga remo dydi, o paskui viskas sureguliuojama.
Labiausiai nenoriu, kad nebutu taip: zmogus nezino kokio remo reikia, nusiperka per maza ir sedi suspaustas,-nepatogu. Arba per dideli,-nepatogu uzlipti, nulipti, sunku valdyti. Ir tada tie zmones sako, kad priekine dalis per auksta, top tubas trumpas Focusu ir eina pletkai per Lietuva... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-30 16:31 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-30 11:06
Pranešimai: 88
Miestas: Vilnius
Skype: mss.pibody
Vardas, Pavardė: Marija
Man vaizdo klipe labai patiko matavimas kampo laipsniais (10-20 ten, kur faktiskai yra 160-170 :lol: )


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-30 18:02 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-04 17:18
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
Skype: kupid_
Vardas, Pavardė: Grazvydas.B
juk jis dviraininkas :) ne matematikas :) o koks skirtumas kaip pavadino :) svarbu esme suprast


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-30 18:08 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2006-08-22 22:41
Pranešimai: 1429
Miestas: Kaunas
Skype: dinuxlt
Vardas, Pavardė: Dainius, Sakalinskas
Kažkada GD forume buvau papostines.
Focus Black Hills su Merida Matts
Paveikslėlis
Galinė ašis sutampa, BB sutampa, sėdynės kotas truputi skiriasi.. na o priekis ryškiai matosi paską trumpesnis. Kažkada pats norėjau Focus'ą pirkti, bet buvau atkalbėtas dėl šios priežasties, o dabar tik džiaugiuosi.

Automatiškai kai rėmas trumpesni gal ir atrodo, kad priekis aukštesnis.

_________________
Merida Sport 100 custom


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-30 19:16 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-30 15:30
Pranešimai: 371
Miestas: Vilnius
Skype: macgyver8622
Vardas, Pavardė: Dainius
#

_________________
Čia ne forumas...


Paskutinį kartą redagavo MacGyver 2012-01-18 10:56. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-30 20:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 16:00
Pranešimai: 26
MacGyver rašė:
Visų pirma (nieko netikrinus) kyla paprastas klausimas: "Na ir kas, kad tas priekis trumpesnis?"
Juk gal pas Merida Matts tiesiog tas priekis per ilgas? :D

Ir dar - jei būtų kažkokie "tobuli" rėmo matmenys, tai kiekvienas net ir prasčiausias gamintojas galų gale nusikopijuotų nuo kitų ir rėmai taptų identiški.


As lygiai taip mat manau.
Beje, paziurejus i si paveiksleli kyla klausimas. Ar cia vienodo dydzio remai?
Dar vienas klausimas. Nesu susipazines su Meridos ir Focuso pilna dviraciu gama, bet ar tikrai vienodos paskirties abu remai? Mats, mano galva, tai pats tikriausias XC dviratis, o Focusas? Nezinau. Labai idomu butu palyginti MATS ir RAVEN ar bent Black Forest.
O kuris geresnis, ar su trumpesniu TT ar ilgesniu, tai kiekvienam spresti pagal save. Visi zino, kad trumpesnis dviratukas-"astresnis" dviratukas. Geriau valdomas, geriau lenda i posukius, bet sedesena labaiu "suspausta". Ilgesniu TT dviraciu geriau vaziuoti ilgas distancijas, jis ne toks "astrus", sunkiau i posukius lenda, bet maratone sedesena patogesne.
Kiek as isbandes ivairiu remu, tai man labiau patinka trumpesni. Jie tokie "astresni", zaismingesni. Pats geriausiai jauciausi ant 2 coliais mazesnio remo, negu man reiketu. Issikeldavau balneli auksciau, patraukdavau atgal ir viskas. Bet uztai standoveris mazesnis-jaukiau jautiesi, zemiau svorio centras-stabilesnis dviratis, kaip jau minejau geriau jauciamas visas dviratis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-30 20:41 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-04-15 12:16
Pranešimai: 2731
Miestas: ...dabar Vilnius, sekantis...
Vardas, Pavardė: Kęstas
Rocco, turiu prašymuką :wink: Palengvink moderatoriams gyvenimą, mes šiame forume prieš tai einančių postų ncituojame, o vietoje "cituoti" spaudžiame ant "atsakyti".
Ačiū :smt006

_________________
Kęstas.
Kyla problemų forume? Jų sprendimas čia: FORUMO TAISYKLĖS :wink:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-30 20:52 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-30 15:30
Pranešimai: 371
Miestas: Vilnius
Skype: macgyver8622
Vardas, Pavardė: Dainius
#

_________________
Čia ne forumas...


Paskutinį kartą redagavo MacGyver 2012-01-18 10:55. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-30 20:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 16:00
Pranešimai: 26
Tai kad ne. As ir mano svoris lieka toje pacioje (nesvarbu kokio dydzio remas), vietoje nuo zemes. O pats dviracio remas zemesnis, todel ir dviracio mases centras kazkiek, bet vis tik zemiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-30 21:03 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-03-30 15:30
Pranešimai: 371
Miestas: Vilnius
Skype: macgyver8622
Vardas, Pavardė: Dainius
#

_________________
Čia ne forumas...


Paskutinį kartą redagavo MacGyver 2012-01-18 10:55. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-04-30 22:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2007-12-20 16:00
Pranešimai: 26
Taip, mano svoris kaip buvo taip ir liko aukstai. Dyyydelis svoris :lol:
Na taip, reikia gero fiziko, kuris galetu paskaiciuoti procentaliai kiek tas centras paaukstejo ar pazemejo del 150 gr lengvesnio, bet zemiau esancio remo. :) As nesugebu... :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-06-24 17:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2009-06-21 18:36
Pranešimai: 11
Sveiki, zodziu gerokai pasiskaitinejau tiek velomanu tiek GD forumus, pagrindinis akcentas apie Focus dviracius (XC), kad neva ju geometrija kazkokia ne tokia kokia tureti buti. Man iskilo klausimas: isigijau dvirati focus Lost lagoon, tiesiog idomu ar mano isigyto dviracios visos geometrijos atitinka keliamus reikalavimus sios kategorijos dviraciams. Siaip paskaicius galybe pasisakymu susidaro ispudis, kad Merida, Giant, Scott tai kazkoks didelis geris, tuo tarpu Focus - niekinga vidutinybe. Kalbu apie vidutines klases dviracius. Net kyla mintis ar geras buvo mano pasirinkimas su Focus, bet is kitos puses, man kaip naujokui, turbut tokio dviracio yra per akis :)

_________________
Vilnius. Focus Lost Lagoon 2009
http://www.scclub.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FOCUS klubas
StandartinėParašytas: 2009-06-24 18:00 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-04-14 04:31
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Edgaras
Algebra, geometrija.. koks skirtumas, svarbu važinėt, o jei pastebėsi, kad kas netinka, parduosi, įsigysi kitą. :lol:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 93 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 21 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai