Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-29 01:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011-06-18 11:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-06-18 10:59
Pranešimai: 11
Vardas, Pavardė: Jurij
Sveiki,

2011.06.15 nakti is garazo buvo pavogtas dviratis ir salmas su pirstinem, trumpas aprasymas ir nuotraukos zemiau. busiu dekingas uz bet kokia vertinga informacija.

Dviratis FUJI Outland Comp Cross viskas matosi nuotraukuose
Salmas Lumar 610 juudai-raudonas

http://www.gerasdviratis.lt/forum/viewt ... 15&t=27885


Paskutinį kartą redagavo AC Schnitzer 2012-03-07 17:25. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-02-01 13:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-06-18 10:59
Pranešimai: 11
Vardas, Pavardė: Jurij
veiki,

Radau savo dvirati, kaip ir tikejausi, kad stovesiu viena diena sankryzoje, o jis man pries pat nosi vaziuos. Taip ir atsitiko. Stoviu Olandu g. ir Filaretu g. sankryzoje ir ziuriu kitoje puseje stovi vaikinas su mergina ir laiko du dviracius. Ta kuri laike vaikinas buvo labai panasus i mano. Sakau zmonai ziurek, kitoje puseje lyg ir mano dviratis. Nu aisku jinai mane isvadino eilini karta kvailiu ir kad man pasirode, kad daug jau laiko praejo. Bet nutariau patikrinti, apsisukau ir palaukiau ju kol privaziuos. Kai juos sulaikiau, isitikinau kad cia buvo tikrai mano dviratis, nes nebuvo nuimti visi priedai dviraciui, kuriuos pirkau t.y. kopiuteriukas, laikiklis IPhon'ui, pompa nu ir taip toliau. Iskvietem policija juos supakavo, o dvirati, patikrinus mano dokumentus ir tureta dviracio pasa grazino. Aisku gavosi, kad tie zmones pirko is kazkuo, bet as suzinojau is kur. Ir kokia buvo mano nuostaba, kai as ten atvykau. Zmones ten yra dar dviraciu ir ta ponia kuri priekiauja nenustebo, o isdave kas jai ta dvirati atnese. Dave adresa, telefona ir varda zmogaus, kad galeciau gaut kompensacija. Cia tai buvo virsune. Visa informacija perdaviau pareigunams apie galima vagi ir vieta kur priekiaujama vogtais daigtais. Atspekite ar kas nors buvo padaryta? Ne, visiskai nieko. Taip dirba musu policija.
Taigi jauciu pareiga paskelbti ta vieta, nes ten sekmingai iki siol priekiaujama ivairiais vogtais daigtais.
Todel skelbiu ta vieta: tai yra metalo supirktuve Rasu ir Drujos g. sankirtoje Vilniuje, priesais pat kalejima. Ten tokia sustra boba direktore Svetlana dirba, pirsto i burna ne dek. Taigi tikuosi gal kam ir padesiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-02-01 14:03 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-01-20 01:49
Pranešimai: 927
Miestas: Kaunas (Senamiestis)
Skype: domazz1
Vardas, Pavardė: Dominykas Sutkus
Sveikinu, super, tikiuosi dviratukas neapgadintas? :smt006

_________________
la la la


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-02-01 14:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-06-18 10:59
Pranešimai: 11
Vardas, Pavardė: Jurij
Pabraizytas remas truputi, bet svarbu kad jis pas mane. Dar viena svarbi detale, buvau musu dviracius apdraudes, tai ieina ibusto draudimo sutarti. Bet draudimo kompanijos kaip visada turi kabliuku. Draudimas galioja jei: pavogta is buto ar jo balkono, is garazo registruoto tuo paciu adresu, prie parduotuves arba bevaziuojant atimtu. BEt gavosi, kad pavoge is garazo namo kieme, tik garazo adresas yra ne kaip namo, o su priedu "a" (pvz.: 95a), tada draudimas negalioja. Absurdas.


Paskutinį kartą redagavo pauliusb 2012-02-01 15:01. Iš viso redaguota 2 kartus.
ištrinta citata, cituojanti prieš tai einantį pranešimą


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-02-02 14:38 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2009-09-15 10:53
Pranešimai: 58
Miestas: Vilnius
Vardas, Pavardė: Darius
Gal vertėtų 15min ar panašiems parašyti šią istoriją. Galbūt pasidomėtų ir kitų dviračių atsiradimo istorija?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-02-26 00:15 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2011-05-25 23:11
Pranešimai: 78
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Tomas
Žinau ir aš Kaune pora vietų. Kur sako kad atvešti, bet labai neaiškus. Garažuose. Kritiniu atveju skambinkit pasakysiu 868308516


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai