Velomanai.lt

Dviračių mėgėjų klubo forumas

Dabar yra 2024-03-28 20:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-05-20 21:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-19 12:38
Pranešimai: 48
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Saulius
Prieš kelis metus kaisvalaikio pasivažinėjimams buvo įsigytas Focus blue ridge. Kadangi pradžioje beveik visada buvo važiuojama plentu ar dvirtakiais laiks nuo laiko pasigirstantis beldimas dviračio gale nenervino - juk dviratis naujas surinktas, atreguliuotas parduotuvėje - gal čia taip ir turi būti? Tačiau dabar šiek tiek daugiau lendant į lengvą bekelę - miško takiukus, beldimas dažnėja. Vis dar esu profanas dviračių pavarose. :oops: Pasirodo, kad galinis perjungėjas, važiuojant per šaknis/duobes kaukši į rėmą. Ar įmanoma, kad parduotuvėje kažką blogai surinko? Galinio perjungėjo foto rytoj įmesiu. Bet gal kas nors iš nusimanančių patars ką daryti, kad perjungėjas nekiltų iki rėmo?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-05-21 19:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-19 12:38
Pranešimai: 48
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Saulius
Na štai nufotkinau savo focuso galinį perjungėję (nepeikite labai, kad nevalytas :) ) Ranka pajudinus, tai žemyn gan sunkiai juda o aukštyn - lengviau...
Kiek mačiau pas kitus blue ridge irgi viskas taip pat atrodo, bet forumuose temų neaptikau, kad dar pas ką nors perjungėjas daužytųsi į rėmą :(
Paveikslėlis


Paskutinį kartą redagavo Saulix 2013-05-21 20:29. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-05-21 19:59 
Atsijungęs
Velomanas
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2008-03-07 22:48
Pranešimai: 3643
Miestas: Kaunas
Skype: darysp
Vardas, Pavardė: Darius Pekarskas
Aš nesupratau - tai ar čia dviračio pristatymas, ar klausimas apie pavaras?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-05-21 20:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-19 12:38
Pranešimai: 48
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Saulius
Darysp rašė:
Aš nesupratau - tai ar čia dviračio pristatymas, ar klausimas apie pavaras?


Atsiprašau, jei ne į tą temą pataikiau, bet prie temos buvo parašyta "techniniai dviračių klausimai" - tai pamaniau, kad čia :oops:

Kol kas, būtų klausimas apie pavaras. Labai norėčiau, kad kas nors paaiškintų...

Šiuo metu pristatinėti nelabai yra ką. Visiškai standartinis blue ridgas. Šiandien kai pamačiau skelbimą http://m.skelbiu.lt/skelbimai/focus-blue-ridge-16225632.html net pamaniau, kad maniškis išriedėjo - brolis dvynys pasirodo :D
Ateityje planuoju pasikeisti padangas į schwalbe smart sam-us 29x1,75 (o gal kokia nors platesnė tilptų) ir kitą amortizuojančią šakę - geriau veikiančią lengvoje bekelėje (kai/jei išsiaiškinsiu kuri geresnė). Ai dar tuesa prieš kiekvieną sezoną balnelis vargina, kol nepripranti, tai su laiku į kitą reiks pasižvalgyti... Kaip ir minėjau, dviračių techniniuose klausimuose esu visiškas profanas, tai googlinimas pakankamai daug laiko suryja, norint ką nors išsiaiškinti :? ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-05-22 09:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-19 12:38
Pranešimai: 48
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Saulius
Dar klausimux. Lietuvos e-shope kažkuriam mačiau smart samus parduoda 28x1.75. Schwabe tinklapyje tokių nėra, yra tik 28x1,60 ir 29x1,75. Ar 29x1,75 tilps blue ridge-o eurolainams? Koks skirtumas tarp 28 ir 29?
Ir dar: kas čia per matmenys dabartinių schwalbe cx comp-ų: ETRTO 35-622 (28 x 1.35, 700 x 35C Inch) - paimta iš schwalbe tinklapio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-05-22 09:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-10 23:38
Pranešimai: 1180
28x ir 29x tas pats.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-05-22 09:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-19 12:38
Pranešimai: 48
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Saulius
mantasm rašė:
28x ir 29x tas pats.


Dėkui :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-05-22 12:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-19 12:38
Pranešimai: 48
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Saulius
Na o kaip dėl galinio perjungėjo? Kokių nors minčių gal turite?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-05-22 12:45 
Atsijungęs
Vartotojo nuotrauka

Užsiregistravo: 2012-08-07 09:22
Pranešimai: 41
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Algirdas
Apvyniok rėmą toje vietoje kuo nors, arba spec kojinę uždėk ten, tik priveržk dirželiais, kad į žvaigždes nenusmuktų.
Dar yra variantas,- ant permetėjo, toje vietoje kur daužosi, paminkštinimą uždėti. Toks guminis paminkštinimas gamykliškai būna ant RD-M771.
Na dar galima patį permetėją pasukti žemiau įsukant varžtelį iki galo esančio ant tvirtinimo auselės. Tada nesidaužo, bet atstumas nuo permetėjo ratuko iki didžiosios žvaigždės tampa didesnis nei norma, nebent žvaigždžių blokas 11-34.
Pas mane 11-32, varžtelis ant auselės įsuktas pilnai, pavaros jungiasi normaliai, į rėmą nebesidaužo, tačiau aš naudoju RD-M771 permetėją. Pas Deore gal kitaip, nzn.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-05-22 13:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-19 12:38
Pranešimai: 48
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Saulius
Dėkui už atsakymą.
Kaip suprantu, reikės tą varžtuką pareguliuoti (B-tension).
Ką tik gavau atsakymą iš žmogaus pardavinėjančio savajį blue ridge-ą. Fotkėsi visiškai identiškai viskas, kaip ir pas mane.
Paveikslėlis
Sako, kad pas jį niekas nesidaužo. Vadinasi šis reikalas sutvarkomas :D :D :D

P.S. O aš ant saviškio apsaugos nuo grandinės kol kas taip ir neuždėjau (net nežinojau, kad tokios būna). Reikia užsimesti, nes rėmą ji jau šiek tiek "pagražino"...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-08-12 21:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-19 12:38
Pranešimai: 48
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Saulius
Prasilėkiau kelis kartus ažuolyno mtb teasele. Nors ant maniškio focus blue ridge pagangos ir platesnės uždėtos (1,75 smart samai), tačiau važiuojant per kalnelius, šaknis jaučiasi, kad dviratis gan standus ir kratosi pakankamai daug. Ar apsimokėtų šitam dviratukui keisti stokinę šakę į orinę?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-08-13 10:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-03-27 15:44
Pranešimai: 145
Miestas: Vilnius
pas mane irgi daužosi deore perjungėjas, uždėjau kojinę, daužosi, bet nesigirdi :)
Nori MTB, perki MTB dviratį. Hibridas MTB trasoje yra lėtas, nerangus, padangų daugumai sakykim maratoninių trasų reiktų bent 2 colių pločio....
Orinė šakė bus geriau nei blue ridge'o standartinė (ypač normali arba gera orinė šakė), bet iki geros MTB šakės jai oooooj kaip toli.
Norint nors kiek smagumo hibridą derinant MTB trasai, reik platint padangas, keisti šakę, mažint priekines žvaigždes iš 48x38x28 į 44x32x22 (na bent aš tiap dariau) ir vistiek atsisėdus ant MTB dviračio bus dešimt kartų smagiau.
Apgreidas stosis į - šakė sakykim 600 lt, žvaigždės - 400 lt padangos twentynainerinės minimum 200 lt.
IMHO dasimetus dar kelis šimtu slitų jau galima kažką žiūrėti iš forume parduodamų 26erių.
Bet galima ir tobulint hibridą ir savo kailiu įsitikint, kad nieko gero :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Focus blue ridge
StandartinėParašytas: 2013-08-13 17:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-19 12:38
Pranešimai: 48
Miestas: Kaunas
Vardas, Pavardė: Saulius
Deore perjungėjas sutvarkytas ir nebesidaužo jau :D. Tvarkymas labai paprastas (kai žinai ką tvarkyti), veržiamas b-tension varžtelis tol, kol perjungėjas neliečia (jį pakėlus) rėmo.
Dėl šakės vis dar svarstau, nes su mano svoriu stockinė neveikia visiškai. Į mtb maratonus nepretenduoju, o laisvalaikiu pasivažinėti galima ir su tokia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai